Opinie o P. P.H.U. „Sierant” w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P. P.H.U. „Sierant”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P. P.H.U. „Sierant” o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P. P.H.U. „Sierant” w Piotrków Trybunalski

Stanowski

Pracowałem tam 3 lata i nie polecam. Kierownictwo nie ma za grosz zaufania do pracowników. Traktują ich jak psów. Zabierają premię co drugi miesiąc. Zwalniają masowo pracowników którzy zachorowali i musieli wziąć L4. Przeszukiwania plecaków i toreb pracowników przy wyjściu do domu. Inspekcja pracy powinna się nimi zając bo łamią tam regulaminy na każdym kroku.

Polak

Jaka tam jest kasa?

Stanowski

@Stanowski

Dlaczego przeszukiwali tam rzeczy? Ktoś się bał, że wyniesiecie coś z pracy? A tę premię to za co zabierają? Jest ona do uzyskania za wyniki czy za co?

Stanowski Nowy wpis

Przeszukują bo mają pracowników za (usunięte przez administratora). A premię rozdają i zabierają wedle życzenia. Jak nie będziesz wchodził w (usunięte przez administratora)i się podlizywał to nie dostaniesz nic. Jak nie będziesz zostawał na PRZYMUSOWE nadgodziny to również nie dostaniesz nic. Zachorujesz na jeden dzień na L4 i nie dostaniesz nic tylko gołą wypłatę. (usunięte przez administratora)

Polak Nowy wpis

Jaka tam jest kasa?

Czy w P. P.H.U. „Sierant” zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Laura

Czyli co, naprawdę tak trudno tutaj o stabilność, pod względem zatrudnienia? Ehh to nie dobrze, bo ktoś polecił firmę mojemu ojcu, no i chce się przyjąć. Pracuje ktoś tu już dłużej? Minimum 5 lat załóżmy? Chodzi mi, a raczej nam, konkretnie o stanowisko Brygadzisty. Jakie zarobki oferują dla kogoś z doświadczeniem i wykształceniem technicznym? Bo niestety o tym nie wspomnieli ;) Aaa no i jak tam atmosfera i nastroje na produkcji?

Księgarnia

Nie polecam pracy w tym miejscu zero zaufania do pracowników.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P. P.H.U. „Sierant”, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Cola

Firma nie szanuje pracowników z wieloletnim stażem zwalnia ich pozostawia nowo przyjętych nie polecam ,

Martiii
@Cola

Firma nie szanuje pracowników ze stażem 3-5lat.Zwalnia i zatrudnia nowych.

Teresa
@Martiii

A robi tak ponieważ...? Poprzedni się na tyle nie sprawdzają czy o jakieś finanse pewnie chodzi? :/

Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła Pani Kadrowa, Właściciel również, merytoryczna rozmowa, firma przynajmniej w deklaracji chce się rozwijać. Ciekawe produkty. Niestety potem było już gorzej. Okazało się na przykładzie "kogoś" z kadry menadżerskiej, że na tym poziomie stanowiska oferują poziom zarobków "szeregowego pracownika" zagranicznej organizacji. Cóż, mają do tego prawo dotąd, dokąd znajdują się na to chętni, pytanie tylko czy to są Ci, którzy niesieni motywacją realnie przyczynią się do rozwoju Firmy czy tylko przyjdą "przepykać" godziny w pracy. Kolejną mocno rozczarowującą rzeczą było wycofanie się raczkiem z poczynionych ustaleń bez choć jednego słowa wyjaśnienia. Każdy z nas może zmienić zdanie ale ale ale, w takich sytuacjach pokazuje się profesjonalizm lub jego brak, już bez oceniania tego w kategoriach ludzkich. Pozdrawiam

@Kandydat

Aż jestem ciekawa tych zarobków na poziomie menadżerskim. Zdradzisz chociaz widełki?

Zdzisia
@Kandydat

@kandydat Ciekawe spostrzeżenia, w punkt!

Teresa
@Zdzisia

Poważnie w punkt? Jak długo tu pracowałaś?

Krzysztof

Niestety nie polecam pracy w tym miejscu, pracownicy są zastraszani, w pracy widnieje regulamin w którym mowa min. o przeszukiwaniu rzeczy osobistych pracowników który niestety ale nie jest zgodny z prawem. Pracownicy nie mogą wychodzić na zewnątrz podczas przerwy w pracy, nie można wyjść nawet na przysłowiowego papierosa. Osoba odpowiedzialna za kadry strasznie toksyczna i podle nastawiona do ludzi. Żal tylko ludzi którzy tam pracują. Odradzam i życzę kontroli inspekcji pracy. Pozdrawiam.

Zuza
@Krzysztof

Potwierdzam. W 2018 r. W ciągu kilku m-cy odeszło od nich 5 handlowców z doświadczeniem. Toksyczny zakład pracy. Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu. Wcześniej czy później każdy odchodzi. Straszna rotacja wśród pracowników. Ja odeszłam. W zarządzaniu ludźmi zatrzymali się na polu bawełny w XIX w. Mają wielu wrogów i b. złe notowania na rynku pracy. Tym, którzy ich chwalą życzę powodzenia. Pensja najniższa krajowa plus mikro premia na otarcie łez. Najgorsza jest właścicielka i jej "przyboczna dyrektor". Pozdrawiam,

Figo
@Zuza

Dokladnie ."Wlascicielka"nie kumata wcale .Udaje ze cos wie ale tylko udaje bo tak naprawde nic nie kuma.I ta jej pozal sie Boze pani dyrektor .Tragedia.

@Krzysztof

Możesz napisać więcej o Twoim zarzutach odnośnie firmy Sierant? Co masz na myśli pisząc że pracownicy są zastraszani?

Mała Mi
@Krzysztof

Pracuję w tej firmie, trochę się Krzysztof mijasz z prawdą... Przerwy na papierosa mają wszyscy - wyznaczono nawet miejsce, gdzie pracownicy mogą sobie zapalić w trakcie przerwy. Nie wypuszczają na papierosa na zewnątrz, bo zakład stoi tuż przy ulicy, to gdzie chciałbyś kiepować? Chodzić wzdłuż ogrodzenia i palić pod firmą, zamiast jak człowiek przy popielnicy, na powietrzu i w wyznaczonym miejscu? Z tym przeszukiwaniem to też gruba przesada, owszem jest ograniczenie jak duże torby można wnosić oraz przy wyjściu pokazujesz Ochronie, że nie masz nic w torbie poza Twoimi rzeczami osobistymi, ale nikt Twoich rzeczy nie dotyka, tylko uprawniona osoba zerka do otwartej torebki, także bez przesady. W minionych latach pracownicy ostro kradli w tej firmie aluminium, nawet niedawno przegrali w sądzie proces z SIERANTEM, zatem trochę się nie dziwię, że system jakiejś kontroli jest - jak w każdym zresztą większym zakładzie pracy. Zaś ta toksyczna kadrowa, to młodziutka, sympatyczna blondynka, którą ja osobiście bardzo lubię. Krzysztofie jak coś piszesz, to choć odrobinę szanuj tych co będą to czytać i miej na uwadze, że ludzie chcą się dowiedzieć o firmie czegoś prawdziwego, a nie czyjąś wizję pełną goryczy i przez to nieprawdy. Pozdrawiam!:)

Jimi Hendrix
@Krzysztof

Śnij dalej tę swoją bajkę Krzysztofie. Albo przenieś się w inne rejony swojej halucynacji i odkrywaj, odkrywaj kolejne lądy niczym Kolumb w 1492. Ale pewnie z historii też byłeś słaby. Powodzenia na nowej drodze życia składa Ci cudownie brzmiący RIIFF wydobyty z mojej elektrycznej gitary!

Knausgard

Przepraszam, chciałem napisać: „Twoich miernych, zawodowych kompetencji”.

Xxx
@Jimi Hendrix

Radzio się odezwal????

moni
@Krzysztof

Masz rację Krzysztof z tym zastraszaniem najgorsza jest brygadzistka Baśka ,dziewczyny mają jej dosyć czy pracodawca tego nie widzi nazwałbym to ( mobbingiem),

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w P. P.H.U. „Sierant”?

Całe

@MrMax

A na jakim poziome wyglądają pensję pracowników?

Xxx
@Shawn

Najniższa krajowa

Shawn

Ponoć po stażu zatrudniają na stałe na kilka miesięcy. Czy potem przedłużają umowę o pracę czy zwalniają?

@Shawn

Jak staż z Urzędu Pracy to muszą zatrudnić po stażu. A później to rożnie bywa.

Shawn

Byłem tam na rozmowie o pracę. Jednak słyszałem, że ciężko jest pracować przy towarach. Od kiedy zwolnił się magazynier wszyscy mężczyźni i kobitki z logistyki muszą same dźwigać towary i pomagać przy załadunku. Tak można?

Jaka jest kultura pracy w P. P.H.U. „Sierant”? Obowiązuje typowy dress code?

Shawn

Każdy pracownik ubiera się według własnych upodobań. Oczywiście nie można przesadzać i założyć stroju na Halloween, ale reszta jest w porządku :)

Wioletta

Byłam u nich na rozmowie rekrutacyjnej.Z tego co zdążyłam zauważyć, to pracuje tam młody zespół, czasami nawet bardzo młody. Bardzo ciekawy sposób prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Nie wiem czy mnie wezmą ale przynajmniej dowiedziałam się czegoś nowego o sobie. Interesujące...

@Wioletta

Bardzo patrzą na prezencję..niestety

Co wchodzi w socjal P. P.H.U. „Sierant”?

Nic

Cola

Firma korzysta z tarczy a karze pracować nadgodziny czy to legalne ,

@Cola

To chyba nie jest tak źle, skoro nadgodziny trzepiecie.

Prawdopodobnie 14 osöb

@cola a ile takich ludzi zwolnili?

Jimmy Hendrix

Pracuję w firmie Sierant już ponad 10 lat na produkcji nie mogę złego słowa na nich powiedzieć pensja na czas jasny zakres obowiązków młodzi ludzie na stanowiskach kierowniczych ale ludzie zwłaszcza w Polsce zawsze będą narzekać ja tam polecam

Siechniczanka

Ten portal już się całkowicie zużył. Zupełnie niczego nie można się dowiedzieć o firmach. Może mój post też administrator skasuje - zobaczymy. Ale słyszałam, że jeśli zakłady pracy opłacają im stały abonament, to same sobie zarządzają treścią i pojawiają się tylko dobre wpisy. Żadnej etyki! Żadnej lojalności!

Becket

Czyli jeśli przyszły pracodawca pyta,czy ktoś ma w zwyczaju chodzić na zwolnienia lekarskie, to źle? A to ciekawe... I w naszym mieście nie ma „normalnych” zakładów pracy? Interesujące... Pewnie nie ma i nigdy nie będzie, ponieważ ludziom nie chce się dzisiaj pracować i szukają cholera wie czego, żeby się tylko do czegoś doczepić, żeby tylko coś skrytykować i obrzucić błotem potencjalną możliwość pracy. Zaczynając już od rozmowy kwalifikacyjnej... Najlepiej posiedźcie w domku i szykujcie się na wełenki ze znajomymi, żeby, jak co tydzień, móc się pobawić i zdrowo popić! Udanego wypoczynku życzę i duuużej ilości dzieci, za które dostaniecie masę kasy od naszego rządu nie wychodząc z domu! Oto kwiat naszego społeczeństwa - potencjalny kandydat na pracownika :)

Mieszane uczucia mam po lekturze opinii . W internecie na różnych forach mają bardzo dobre notowania.

Zostaw merytoryczną opinię o P. P.H.U. „Sierant” - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w P. P.H.U. „Sierant”?

Zobacz opinie na temat firmy P. P.H.U. „Sierant” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

P. P.H.U. „Sierant”
1.5/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Kwiatowa 22
    97-300 Piotrków Trybunalski