Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Co się dzieje ludzie to jest..

Kadry nie chcą udzielić informacji jak będzie nam płacone.

K

To jaką politykę prowadzi firma Apart to jedno wielkie nieporozumienie. To jak traktowany jest pracownik, jak ma płacone, jak ma podkręcać tempo w pracy (bo to chyba praca na akord) to już wiadomo, ale to co robi w czasie pandemii to już przegięcie. Największy pracodawca w Polsce czyli VW, firma gigant przy takim Aparcie wstrzymuje produkcje i wysyła pracowników do domu a taki Apart "jedzie" dalej bo przecież ich "wysokiej jakości" biżuteria to towar pierwszej potrzeby. Najważniejsze, że się kasa zgadza!!!!!

Ciekawa

Jestem osobą z zewnątrz, ale widzę i czytam co się dzieje. Mam nadzieję, że wysokie osoby w tej "firmie" to również czytają. Jesteście śmieszni! Nie szanujecie ludzi, ale uwierzcie to pójdzie dalej. Do telewizji i gazet. Władzo Apartu ogarnijcie się, co słupki lecą w dół ? Na pewno wszyscy "ważni" siedzą w domach a pracowników wysyłacie na salon? Nikomu złego nie życzę ale oby karma do was wróciła !

Salon

Wiecie co ja sobie tak myślę, że oni chcą żebyśmy przepracowali marzec, żeby w razie co do średniej nie wchodził już grudzień, tutaj trzeba się spodziewać wszystkiego..jak tam z L4 na telefon ?

L4
@Salon

Oni zrobią wszystko żeby wypłacić jak najmniej. Chyba cudów tu nie można się spodziewać. Mieli cały weekend żeby ustalać, debatować i co , i nic .

Zalamana
@Salon

Ale czy mogą zapłacić postojowe skoro chodzimy do pracy? Postojowe to siedzenie w domu, niemoc przyjścia do pracy pomimo chęci.

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
#zostańwdomu

A na Facebooku Apart pisze do wszystkich #zostańwdomu

Dla uwagi

Zgłosiłam dzisiaj sprawę do Uwaga TVN Nie wiem na ile to coś da bo to "ich" stacja ale zawsze trzeba próbować. Liczę na rozgłos...

X.
@Dla uwagi

Brawo. Niech ten cały (usunięte przez administratora) wyjdzie na zewnątrz. A pan Dyrektor zamiast uratować firmę w kryzysie, tylko ją pogrąży. Moze wtedy Prezesi dostrzegą jakich mają najbliższych doradców.

@Dla uwagi

Popieram. Już dawno Polacy powinni się dowiedzieć jak lider jubilerstwa traktuje swoich pracowników. Na CELEBRYTÓW to kasa jest a dla szarego pracownika k(usunięte przez administratora)

bbbb

uważam że tego nie można tak zastawić musimy poruszyć wszystko co się da ... teraz liczy się nasze zdrowie .... nie przepraszam nasze ŻYCIE.....

BHP

Pracodawca powinien nas zapatrzyć w maseczki, żele antybakteryjne i rękawiczki. Jeździmy komunikacja miejska. Niezbędne w tej sytuacji środki ochrony.

Dobra zmiana

Moim skromnym zdaniem Prezesi powinni wyciągnąć wnioski w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. To jest czas próby. Dlaczego w firmie jest jak jest? Dlaczego w stanie podwyższonej mobilizacji, w każdym sektorze życia społecznego, zawodowego wiele firm i instytucji daje z siebie 100%, a u lidera jubilerstwa jest późny prl, dezinformacja, brak poszanowania dla pracownika. Może czas na zmiany, zastanie się na stanowisku i niewiedza wychodzą w obecnej sytuacji. Nie ma osoby, która by ten okręt poprowadziła przez sztorm. Jedźcie tu, jedźcie tam...dzwońcie...odwołujcie, przyjdzcie...nie wiadomo ile, za ile...

nicola

A takkkkkko firma......... taaaaaaako firma :) Śląskie salony wiedzą o czym pisze...pozdrawiam wszystkie koleżanki i koledzy ze Śląska i z całego kraju.

Grają na zwłokę! Codziennie informacja, żeby zjawić się salonie, bo bardzo ważny mail albo czekać w salonie na informację, która jak się okazuje nic ale to nic nowego nie wnosi. Odpowiedzi na pytanie odnośnie wynagrodzenia nie udzielili. Jakaś gadka polityczna o pensjach w czasie przestoju- który nie jest ogłoszony. Udają, że chodzi o nasze dobro. Wszystko w białych rękawiczkach.

Szok

Bo czas przestoju musi być dłuższy niż 14 dni. Liczą straty swoje najpierw nie Twoje przecież. Kolejna zagryfka. Obłuda jak zwykle.

@Szok

Tak wiem i o to mi właśnie chodzi. O to zbywanie nas gadką nie na temat. Padło konkretne pytanie o pensje, ale nie padła konkretna odpowiedź. Na koniec miesiąca, jak już nie będziemy zupełnie mieli wpływu na wynagrodzenie - poinformują, że pensja niska bo tak. Proszę nie spytać, tylko zająć się robotą. A pomocy ze strony koordynatora nie ma żadnej...

A mi szkoda Zarządu, troszczą się o nas jak ojciec najlepszy a tu sama niewdzięczność. Nie rozumiecie że to dla naszego dobra?

Taka

Co mamy w umowach nawet do badań okresowych. Konsultant, sprzedawca, obsługa klienta i przygotowanie salonu do sprzedaży. Wszystko w temacie. Brak dodatkowych badań holesterol, ekg. Tylko kierownik je ma. Mg też mamy duży przepływ informacji i wszystko w głowie. Każdy dział centrali inaczej. Tak apropos. Współczuję teraz kierownikom. Mamy kiero wnika ok. Doradza nam dobrze ale dziś widziałam kompletne załamanie w oczach, rękach, głowie, myślach itd... Współczuję.

bez znaczenia

A co z kwestią urlopów wypoczynkowych (marzec-po ogłoszeniu wstrzymania działalności a CH), na których anulację Pan S. nie wyraził zgody.... Kpina.

Zenon
@bez znaczenia

To l4 urlop się przesunie, wszyscy idźcie na l 4 lub opieki, nie siedźcie w salonach.

Urlopy

To dopiero numer. U nas były urlopy zaplanowane to koordynator powiedział że odwołać wszystkie zaplanowane bo nie będzie komu pracować. Ha ha a potem ten mail. Żadnych urlopów nie odwoływać. To wszystko świadczy o kapitanach statku.

Nowa

Zastanówcie się przez tyle lat przychodzilismy do pracy 30 - 20 min wcześnie na wystawiane,towaru, tego czasu nam w żaden sposób nie oddali i nie wyplacili. Przez tyle lat żadnych wakacji pod gruszą dodatków na święta, dopłat do sportu, nic dla naszych dzieci. Zamiatanie licznych mobbingów pod dywan, obniżanie tabelek aby obciąć nam wypłaty. Teraz gdy świat stoi na granicy śmierci, gdy nasze życie i bliskich jest zagrożone oni dalej nas (usunięte przez administratora) i chcą (usunięte przez administratora) zmuszają do poruszania się wśród potencjalnych nosicieli Dziękujemy Ci firmo Apart za troskę o nasze i bliskich zdrowie.

Korona

Najlepsza jest część że to z myślą o nas. Dla naszego dobra, bezpieczeństwa. Od 3 dni przyjeżdżałam do pracy z gorączka tylko po to...... Żeby.... No właśnie dla idei. Śmiech na sali. Prawda jest jedna pan dyrektor pierwszy raz uzyl słowa,, przepraszamy,, To było pewnie bardzo bolesne. Jaki kapitan statku tacy marynarze. Lekarze dostali powołania do służby. Może prezesi też powinni, koordynatorzy i sam dyrektor. Takie zakoszarowanie na salonie chociaż na tydzień.

Www

Mi tylko ta sytuacja pokazała kim dla firmy jesteśmy.... Przez wiele lat nas wykorzystywali nigdy nic od siebie nie dali a teraz odsłonili swoją twarz.... Prawdziwa twarz... Hmm pamiętajcie prezesi i ty Mareczku że tego majątku do grobu nie weźmiecie. A Wy wszyscy pracownicy popatrzcie jakim bezdusznym ludziom nabijacie sakwy czy warto?

Elwira

Kochani zróbmy coś dla siebie. Pierwszy raz widziałam naszą p.kierownik jak się rozpłakała po dzisiejszych mailach.Jest kierownikiem od wielu lat i to na prawdę dobry kierownik.Kierownicy apeluję do Was utwórzcie grupę na WhatsApp na prywatnych telefonach skontaktujcie się z sobą, wybierzcie z jednego województwa po 1 kierowniku tzw. rozsądnym w sprawach pracowniczych i kontaktujcie się z sobą. Rozmawiajcie o potrzebach naszych, uwagach i spróbujmy nie tyle stanąć na przeciw naszym prezesom czy żądać, tylko spróbujmy się porozumiewać. Niech prezesi się dowiedzą że chcemy pracować dobrze, bez nadużyć z każdej ze stron. Uważam że koordynatorzy powinni być wyłączeni, choć i tak się znajdzie tzw. informator, ale nie szkodzi. PROSZĘ WAS O TO DLA NASZEJ WSPÓLNEJ PRZYSZŁOŚCI

jola

Panie Marku to do Pana, bo przez oficjalną stronę zasugerował Pan aby się nie kontaktować i słusznie bo nie daj Boże poznalibyśmy opinie wszystkich salonów ( tego się Pan boi.). Jestem długoletnim pracownikiem tzw. szaraczkiem. Czy by nie można było po prostu zrobić tak że jednego dnia przychodzi kierownik, drugiego z-ca ( lub inna zaufana osoba) robi te zwroty na sklep internetowy bo ta jednostka musi u nas pracować aby nie stanęła całkowicie firma i oczywiście powinni pracownicy być zabezpieczeni nie tak jak Pan nas zabezpieczył na salonach! Ci wyznaczeni pracownicy niech zarobią więcej wcale bym nie miała o to pretensji ale pozostałym na te 14 dni dajcie spokój. Ten kto chce niech idzie na urlop, inny na opiekę lub zwolnienie la ten kto nie chce niech nie przychodzi don pracy. Godziny niech odrobi po pandemi albo i wcale bo przecież to nic nie zmienia w danej bardzo trudnej dla nas sytuacji Ale niech Pan nie każe nam się na wzajem zarażać. Zdaję sobie sprawę są też Czechy, Hiszpania i nie tylko ludzie bo kontenery stoją na cle, wartość złota spada w dół.... etc i nawet takie sprawy o których my pracownicy nie mamy zielonego pojęcia i staram się to zrozumieć. Nie mogę natomiast zrozumieć tego że my którzy ponad 20 lat pracujemy na salonach i przyczyniliśmy się w większym lub mniejszym stopniu do tak pięknego sukcesu marki APART my dzisiaj jesteśmy dla Zarządu po prostu nikim( tanią siłą roboczą). My nie chcemy willi, nie chcemy jeździć drogimi samochodami, chcemy godnego wynagrodzenia za pracę aby móc spokojnie żyć a przede wszystkim chcemy poszanowania nie drugiego człowieka tylko KAŻDEGO bo robotami nie jesteśmy. Pozdrawiam cały Zarząd i życzę podejmowania słusznych decyzji choć w owym czasie bardzo trudnych.

Osi
@jola

Jaka Ty jesteś beznadziejna za kogo się uważasz pouczasz i wymądrzasz się a sama w głowie chyba masz trociny zacznij używać mózgu..

Fobos&Deimos

Proszę wszystkich o poinformowanie powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych. Za złamanie zasad kwarantanny grozi do 5000zł grzywny, zobaczymy jak na takie koszty zareaguje góra . Swoją drogą to Panowie Rączyńscy i reszta to pewnie nie wyściubiają nosa z domu. Warto także napisać do kilku redakcji , taka reklama napewno spodoba się dyrekcji

@Fobos&Deimos

A gdzie masz narzucona kwarantane? Gdzie jest zapisane, ze w galerii jubiler nie może być otwarty? Skąd wiesz co narzucaja właściciele galerii na najemców? Jak jest wytyczna, ze masz wstawic sie w pracy. To sie wstawiasz a jak nie chcesz to twoja sprawa.

Nik

Nie zamykamy galerii handlowych. Ograniczamy ich funkcjonowanie, dzięki czemu zmniejszamy duże skupiska ludzi, a co za tym idzie szanse na rozprzestrzenianie się wirusa. Zamknięte będą sklepy z: wyrobami tekstylnymi, wyrobami odzieżowymi, obuwiem i wyrobami skórzanymi, meblami i sprzętem oświetleniowym, sprzętem radiowo-telewizyjnym i ze sprzętem gospodarstwa domowego, artykułami piśmiennymi i księgarskimi; oraz wszystkie punkty prowadzące działalność rozrywkową i gastronomiczną. W galeriach mogą działać sklepy spożywcze, drogerie, pralnie, apteki oraz banki. O jubilerach nie masz zakazu jaki nakazu. Tak więc możesz ograniczyć jego otwarcie przez zmniejszoną ilosc godzin.

@Nik

Proszę przeczytać na stronie gov.pl co może być otwarte w galerii sklep spożywczy, drogeria, pralnia , apteka , poza tymi 4 wyjątkami nie może być nic otwarte. Jeżeli uważasz że firma Apart nakazując pracownikom przyjść do pracy w takim okresie robi dobrze to myśle że to wielki błąd , większość z pracowników jest „dojeżdżająca” i musi skorzystać ze środków komunikacji publicznej, a to drastycznie zwiększa ryzyko zarażenia i naraża nie tylko ich ale i członków ich rodzin. Gratuluje pomysłu !!!

@Fobos&Deimos

A co powiesz o osobach, które pracuja w spożywcze, drogerii czy aptekach? Oni ciagle chodza, dojezdzaja do pracy. Czy nie chodzisz do sklepu po zakupy( chleb, bułki)? Jakby wszystko było pozamykane, to mialoby to sens. A tak ciągle jesteśmy narażeni.

abc ...zarządcy galerii

Tu jest fragment, który mówi wszystko. Niestety branży jubilerskiej /i nie tylko jubilerskiej/ nie ma wymienionej. Czyli firmy jubilerskie wg rozporządzenia nie są wyłączone z obowiązku zamknięcia sklepów. Na ten przepis powołują się ZARŻĄDCY galerii handlowych. JEŻELI CHCECIE KOGOKOLWIEK ATAKOWAĆ TO TYLKO BEZDUSZNYCH zarządców galerii !!!, którzy bezwzględnie NAKAZUJĄ otwarcie sklepów branż nie wymienionych w zakazie otwarcia ! DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 13 marca 2020 r. Poz. 433 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA1) z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego … 2. W okresie, o którym mowa w § 1, w obiektach handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 ustanawia się czasowe ograniczenie: 1) handlu detalicznego najemcom powierzchni handlowej, których przeważająca działalność polega na handlu: a) wyrobami tekstylnymi, b) wyrobami odzieżowymi, c) obuwiem i wyrobami skórzanymi, d) meblami i sprzętem oświetleniowym, e) sprzętem radiowo-telewizyjnym lub sprzętem gospodarstwa domowego, f) artykułami piśmiennymi i księgarskimi; 2) prowadzenia działalności gastronomicznej i rozrywkowej. ......... całe rozporządzenie proponuję wygooglować i przeczytać, a następnie się wypowiadać…

@Fobos&Deimos

Zgadzam się tyle ludzi w siedzibie dojeżdża komunikacja i człowiek przychodzi do pracy w strachu ale nie o siebie tylko o członków rodziny masakra pewnie w takim skupisku dużo nie brakuje ... no ale my z siedziby mało ważni najważniejsi klienci

@Nik

Takie osoby muszą pracować tak samo jak kierowcy inaczej wybuchły by zamieszki. Do sklepu nie chodzę(mam wszystko co potrzebuje „swojskie”) i nie narażam siebie i innych na zakażenie. Widzę że „twoje” musi być na wierzchu i nie zamierzam polemizować . Myśle tylko że Apart powinien dać sobie na wstrzymanie, nie chciał bym być w skórze tej osoby która podjęła decyzje o powrocie pracowników w okresie zagrożenia epidemiologicznego i gdyby okazało się że załoga jednego salonu została zakażona.

@abc ...zarządcy galerii

To że nie została wymieniona tam branża jubilerska nie oznacza że nie należy zachować zdrowego rozsądku. Zobaczymy jak zareaguje SANEPiD

@abc ...zarządcy galerii

Właśnie jestem po rozmowie z SANEPiD zarządca galerii nie ma prawa żądać aby otworzyć sklep w galerii jeżeli nie przedstawią wam tego na piśmie nie macie obowiązku otwierać. A jak wasz regionalny się uprze to poproście o polecenie na piśmie lub zadzwońcie do sanepidu. Z chęcią przyjdą na kontrole.

B
@Fobos&Deimos

Ale my nie mamy kwarantanny

@Fobos&Deimos

Osoba która to pisze nie ma pojęcia co się dzieje w centrali. Jakim prawem wypowiadasz się na temat kto jest a kogo nie ma . Mylisz się wszyscy są i działają abyś miał gdzie wrócić.

Lechu
@Anonim

Posypią się zawiadomienia do sanepidu i inspekcji pracy , oj posypią...

Leszku mój drogi
@Lechu

To już się stało

Ona
@abc ...zarządcy galerii

Tak tak firma apart zawsze niewinna najlepiej zwalić na kogoś innego... Mobbingu w tej firmie też nigdy nie było chyba sobie jaja robicie!!!!

@Anonim

Jasne siedzą sobie w biurze do którego przyjadą swoim samochodem i z nikim nie mają kontaktu , a szaraki mają jechać autobusem komunikacji miejskiej , siedzieć w kilka osób w zamkniętym salonie bez wentylacji i martwić się czy nikogo po drodze nie spotkają kto jest zakażony, gwarantuje wam że jeszcze się to czkawką odbije bezduszni tyrani

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.