Opinie o Electronic Control Systems S.A. w Balice

Electronic Control Systems SA to firma z długoletnim doświadczeniem - swoją wiedzą i rozwiązaniami wspiera firmy od 1999 roku. W Polsce posiadamy cztery placówki: główną siedzibę firmy w Krakowie oraz oddziały terenowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Od 2016 roku świadczymy również usługi na terenie Niemiec. Od samego początku swojej działalności firma ECS rozwijała usługi dla sektora telekomunikacyjnego. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych projektów dla branży telekomunikacyjnej: pozyskujemy lokalizacje, zgody i zezwolenia, tworzymy dedykowane systemy informatyczne oraz budujemy infrastruktury. Wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electronic Control Systems S.A. w Balice

Krajan:)

Witam! Jak wyglada aktualnie sprawa przyjęć do ECS, dodam że kończyłem Elektrotechnike na Agh. Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam!

N.

Sporo sie ostatnio pojawilo ogloszen na kierownika budowy stacji. Czy ktos sie moze orientuje (tylko w przybliżeniu ) jakie pensje oni tam oferują na to stanowisko? Tylko nie piszcie juz o nadgodzinach - bo to nie pensja :) Z gory dzieki.

Nie wiem czy tu pisza faktycznie pracownicy czy zawistna konkurencja - dla nas ECS jest najlepszym uslugodawca przede wszystkim dzieki ludziom i ich niesamowitej motywacji. Zawsze powtarzam opinie ze \"po nich nie trzeba poprawiac, moza na nich polegac. Kto wie czy w przyszlosci nie bede tam pracowal :) Patrzac jak zmienia sie rynek - outsourcing, zmniejszanie kosztow po stonie operatora w koncu spowoduje ze lepiej bedzie przejsc do dostawcy uslug niz pracowac (usunięte przez administratora) Z tego zas co zdazylem zauwazyc ECS z malutkiej firemki z domku z garazem stal sie potentatem u kazdego operatora i z roku na rok robia wiecej i wiekszym zakresie choc ponoc jest mega kryzys w polsce ....

Monter

Tak czytam i sie za glowe lapie - ile wy chlopcy macie lat ? Jakie macie doswiadczenie ? - Przepracowalem pewnie 3x wiecej niz wy w kilku firmach i dla kilku(usunięte przez administratora) Dla wiekszosci z was to pewnie pierwsza praca, choc dziwne bo macie jakies przyzwyczajenia z komuny ze sa nadgodziny ze sie pracuje 20 godzin ?? Kurde to jest NORMALNE - ale jak ktos szuka pracy na 8h to powinien rzeczywiscie ulice zamiatac albo na poczcie pracowac ale tam nawet za mala kase trzeba miec chody. Ech - najbardziej rozsmieszyl mnie(usunięte przez administratora) , ktory sie rozplakal i po drugim dniu uciekl do mamusi bo robota ciezka :-))))

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
as

Nie rozumiem po co to narzekanie ... kto chce to tam pracuje ... Ja juz tam chwile pracuje i nie narzekam praca nie jest lęką ale caly czas cos sie dzieje i nie ma jakies chorej rutyny (zalezy co kto lubi) a jeszcze nigdzie nie pracowalem zeby wszystkim wszystko pasowalo wiec po co sie zle nastawiac a zwykle ci narzekaja co nic nie robia ... aa co (usunięte przez administratora) zamiast zastanawiac sie na forum czy nadgodziny beda wyplace to idz d(usunięte przez administratora) sie spytaj jak tu jestes takim kozakiem a nie wypisuj tu bredni... bo to nie jest miejsce na to ... pozdrawiam

Zgadzam sie z Krzysiem, kasa niezła zwłaszcza na święta a i za grudzień doliczyli nadgodziny + premia, jestem mile zaskoczony sprawdzajac stan konta, generalinie jak robisz swoje to nie można nażekać płaca moim zdniem uczciwie i nieźle w porównaniu do konkurencji (z tego co wiem od kolegów którzy tam pracują - pozdro) pozdrawiam wszystkich kolegów z ECS i ExECS

tech - 2010-12-30 14:24:21 A możecie mi powiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć jako technik na początek ? Witaj "tech" .Nie wiem na ile moglbys liczyc na poczatek jako technik ... ale "srednia" w tej firmie to okolo 1800 PLN na reke + jakas chocby nie wielka premia + nadgodziny placone cokolwiek "dziwnie" bo 1 raz w roku ( ale od 2011 roku PODOBNO maja placic co kwartal ) ale za to uzbiera Ci sie niezla kasa za nie ... slyszalem o kilku pracownikach,ktorzy tylko za przepracowane nadgodziny w skali roku wzieli po okolo 7000 PLN.Poza tym kawy czy herbaty mozesz pic na koszt firmy ile wlezie w miare wolnego czasu.A ludzie jak to ludzie sa rozni ... od takich potrafiacych Cie zrozumiec do takich,ktorzy tylko przytakuja a i tak robia i mysla swoje.

tech

A możecie mi powiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć jako technik na początek ?

biedny - 2010-11-26 17:47:13zwolniłem sie ostatnio z konkurencyjnej firmy dla ECSu i czytam gdzie mozna się załapać i czy wszędzie jest tak samo. U mnie w starej firmie pojęcie nadgodziny i premia (chyba że czekoladki na święta to premia) to abstrakcja nie znali takiego pojęcie wam przynajmniej coś płacą. Czy warto składać podanie? proszę o info kogoś kto tam pracuje.(usunięte przez administratora) .

xxx

potwierdzam też dostałę całkiem fajną kaskę na święta :) żona sie ucieszyła, bedzie futro:) a i w grudniu podobno też ma być kasa za nadgodziny za listopad, jestem zadowolony i nie zamierzam iść tam gdzie podobno trawa jest zieleńsza bo już nie jeden sie przejechał nawet ci co odeszli w poszukiwaniu szcześcia a teraz chcieliby wrócić, he he

pracuś

w dopowiedzi dla niektórych kolegów chciałbym zaprzeczyć że tu jest wyzysk teraz w grudniu większość pracowników dostała kasę za nadgodziny i premie powiem że byłem zaskoczony jak zobaczyłem stan konta "złego słowa nie powiem" a podobno i za grudzień ma być podobnie jedynie faktem jest że pracy ogrom i czasami sie(usunięte przez administratora) e to robota dla facetów a jak komuś nie pasuje to zawsze może zamiatać w TESCO lub siedzieć na kasie tak jak to ujął jeden z poprzedników, odnosząc się do tego że firma idzie w dół to chyba gość nie wie co pisze w ostatnim okresie jest tyle zleceń ile chyba jeszcze nigdy nie było widać że chłopaki idą do przodu.

biedny

byłem tam

Czytam opinie na ten temat firmy w której byłem przez 14 msc, musze powiedzieć że było cięzko i zgadzam się z opiniami kolegów że w pewnych okresach praca po 10-12h, ale na koniec dostałem sporą kasę za nadgodziny, niewykożystane urlopy itp.. rozliczyli się co do złotówki - nie nażekam. Przeniosłem się do innej formy i tu dopiero sie(usunięte przez administratora) . Dla lubiących wyzwania i pracę firma jest ok, przed moim odejściem wiele się zmieniło na lepsze, dodatkowo mają nowy sprzętm (sprawdzany, wymieniany i atestowany), samochody a nie tak jak teraz jeżdże starym paściem i pracuje na ryzykownym sprzęcie.

Słowa kojarzące się z Electronic Control Systems (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zadowalajaca. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Electronic Control Systems: ludzie i nowe technologie Najbardziej nie podobało mi się w Electronic Control Systems:

Zostaw merytoryczną opinię o Electronic Control Systems S.A. - Balice

• Jak się pracuje w Electronic Control Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Electronic Control Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electronic Control Systems S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electronic Control Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Electronic Control Systems S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electronic Control Systems S.A.
2.5/5 Na podstawie 83 ocen.

Electronic Control Systems S.A.