Opinie o Electronic Control Systems S.A. w Balice

Electronic Control Systems SA to firma z długoletnim doświadczeniem - swoją wiedzą i rozwiązaniami wspiera firmy od 1999 roku. W Polsce posiadamy cztery placówki: główną siedzibę firmy w Krakowie oraz oddziały terenowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Od 2016 roku świadczymy również usługi na terenie Niemiec. Od samego początku swojej działalności firma ECS rozwijała usługi dla sektora telekomunikacyjnego. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych projektów dla branży telekomunikacyjnej: pozyskujemy lokalizacje, zgody i zezwolenia, tworzymy dedykowane systemy informatyczne oraz budujemy infrastruktury. Wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electronic Control Systems S.A. w Balice

wiatrak

praca wymagajaca wyczerpujaca itd,zarobki jak w lidlu 2017 szczury uciekają to znaczy okret tonie pozdr załoge ecs manów

Julita

@Dariuszpiszesz, że praca w Electronic Control Systems daje Ci duże możliwości rozwoju. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Jaka jest szansa na awans? Czy można liczyć na dodatkowe kursy/szkolenia podnoszące kwalifikacje? Takie informacje będą bardzo pomocne, tym bardziej, że obecnie trwa rekrutacja na wiele stanowisk.

Dariusz

Praca w takiej firmie jak Electronic Control Systems daje mi poczucie własnej wartości. Tu mogę sie rozwijać i do tego całkiem nieźle zarabiać. Jednocześnie chcę uprzedzić, że tu trzeba pracować bo praca jest dla ambitnych ludzi, których nie trzeba pilnować.

Mieszkający Nieopodal

Witam serdecznie. Czy ma ktoś informację na temat przyjęć w Krakowskim oddziale Ecs? Mieszkam pięć kilometrów od firmy i bardzo odpowiada mi lokalizacja. Czy prowadzą obecnie nabór na jakieś stanowiska? Posiadam sześcio-letnie doświadczenie w branży, pracowałem w Polsce, Niemczech , Szwajcarii obecnie kontrakt w Anglii ale planuję zjazd na stałe dokraju.Doświadczenie Rigger, Team Leader, Lead Engineer. Sprzęt Hua i Nokia. T-mobile, Orange, Polcomtel, O2, Sunrise, Vodafone, EE. Wiele szkoleń. Referencje. Ktoś? Coś?

Mariola
@Mieszkający Nieopodal

Najlepiej sprawdzić na stronie firmy albo po prostu wyslac CV.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dariusz

Interesuje mnie oferta pracy koordynatora projektu stacji bazowych w Electronic Control Systems? Czy to jest aktualne?

SW

@W... Nie ma rotacji. Jeśli sam się nie zwolnisz, firma nie zwalnia za "byle co" oczywiście musisz być również sumienny. Pieniądze są wypłacane w terminie, nadgodziny również. Ogłoszenia są bo firma się cały czas rozrasta przede wszystkim w kierunku FTTH, ITS, AKPiA. Naprawdę warta i godna polecenia firma.

Wazelina

Czy w firmie jest duża rotacja? Na swojej stronie ciągle mają dużo ogłoszeń o pracę. Czy faktycznie te nadgodziny się odbieralne?

Julita

@jacek89 Myślę, że najlepiej z tym pytaniem zwrócić się bezpośrednio do Electronic Control Systems na ich adres e-mail: sekretariat@ecs.com.pl

jacek89

Ile można dostać kasy na stanowisku spec. ds inwestycji z rocznym doświadczeniem ?

jacek89

andrew

A jakie masz doświadczenie @ciekawy a może inaczej gdzie je zdobywałeś? Tutaj jednak trzeba się pochwalić niezłym cv żeby się dostać a później dopiero zastawiać się czy pensja jest adekwatna czy nie i ewentualnie negocjować

Ciekawy

Tak jak pisałem, chodzi o projektowanie sieci, czyli na przykład asystent projektanta.

Ciekawy

Cześć, jaką firmę polecacie do projektowania sieci FTTH? Chodzi mi o zarobki i atmosferę w pracy, gdy mam już jakieś doświadczenie. Nie pracowałem tutaj, ale podepnę się pod temat jeżeli można.

oki

Wiecie czy może ta firma przyjmuje studentów na praktyki. chciałbym się zajmować w swojej przyszłej pracy włąsnie sieciami, a wiem, żę ta firma sięzajmuje integracją ibudowaniem takich sieci. Mają bardzo pokaźne protfolio. Z resztą można zobaczyć wszystko na ich stronie internetowej, na prawdę firma robi wrażenie

Franek

Cześć, Mam pytanie jak pracuje się w firmie ECS w Balicach, pojawiło się kilka ofert interesują mnie związane z automatyką. Wiadomo że jest to zależne od stanowiska ale jak wygląda praca, czy projekty przygotowywane są na miejscu czy praca raczej w całej Polsce. Zamierzam dłużej popracować w firmie, czy warto bo staż też dosyć długi jest w obecnej. Jak z wypłatami , urlopami i nadgodzinami, czy pracownik jest traktowany jak zło konieczne czy doceniany? Czy są szkolenia jakieś pakiety socjalne?

ITomek

jestem świeżo po kierunku robotyka i automatyka, czy mam szansę dostać się do Electronic Control systems i na jakich warunkach?dużo dobrego o nich słyszałem, chciałbym zacząć akurat u nich swoją karierę.ważne też żeby działać praktycznie, szkolić się, robić zlecenia non stop - na tym zależy mi w pracy

karik
@ITomek

widzę , że co raz więcej studenciaków startuje do tej firmy... Jeżeli chodzi o pracę tutaj to nikt się z młodymi tu pieścił nie będzie, także jeśli masz smykałkę do swojej roboty to warto spróbować, bo trzeba przyznać , że obiboków raczej nie tolerują , a i Tobie nie opłaca się tu pracować i się lenić,...uwierz

niki

Jestem studentem i pytanie czy to będzie dobra firma aby przeżyć pierwsze szlify? Mogę dostać po dupie, grunt żeby były szkolenia i płacone za nadgodziny.. w końcu za darmo nic w tych czasach nie dają

Remik

O ciekawa oferta z tego co przeglądałem na szybko, ktoś wie jak tam zespół, ludzie w porządku, da radę normalnie pogadać?

jarek

Specjalista ds. sprzedaży urządzeń HVAC poszukiwany do Electronic Control Systems, więcej informacji na ich stronie!

Czytając wasze wypowiedzi muszę z wieloma się zgodzić. Praca w firmie ECS na pewno nie jest pracą w której pracuje się po 8 godzin dziennie. W większości praca jest poza Krakowem co ma swoje plusy i minusy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie jest źle choć wiadomo że każdy chciałby dużo więcej zarabiać. Pracując w ECS możemy być pewnie że nikt nas nie wykorzysta, nadgodziny czy delegacje są zawsze dokładnie rozliczane a wypłata jest zawsze pierwszego na koncie. Na dzień dobry firma wysyła nowego pracownika na badania i kursy oczywiście w pełni je finansując. Co do ścieżki awansu- jeśli jesteś dobry w tym co robisz i przykładasz to na pewno zostaniesz doceniony. Mogę z czystym sercem polecić firmę ECS. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Electronic Control Systems S.A. - Balice

• Jak się pracuje w Electronic Control Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Electronic Control Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electronic Control Systems S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electronic Control Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Electronic Control Systems S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electronic Control Systems S.A.
2.5/5 Na podstawie 83 ocen.

Electronic Control Systems S.A.