Opinie o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

Firma powstała w 1990 roku. Pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

pracownica

Jeśli chodzi o byłą kierownicze to masz rację cos z nia było nie tak podobno w byłej pracy opinie miała fatalną po trupach do celu wygadywała takie głupoty że słuchac się niechciało naszczęście wywalili ja trzeba pracować a nie szukac wrażen cieszymy sie bardzo że odeszło i jest ktoś normalny i na poziomie.

anonim123

A może ktoś wie jak kształtują sie zarobki kierownika

Odpowiedź odnośnie anonimowego maila dotyczącego sklepu w Pabianicach. To, co zameściła tam ta osoba to stek kłamstw i bzdur wyssanych z palca. To wszystko są pomówienia i autor tego powinien odpowiadać przed sądem za zniesławienie kierownika sklepu. Osoba, która napisała tego maila chyba nie wie jaką rolę w sklepie spełnia kierownik sklepu i jakie ma obowiązki. Jeżeli komuś się nie chce pracować w Piotrze i Pawle, to zawsze bedzie wymyślał jakieś niestworzone historie, aby kogoś oszkalować. Kierownik sklepu w Pabianicach jest wspaniałym kierownikiem bardzo dobrze znającym potrzeby swoich pracowników.Jest to wspaniały człowiek, który w pracę wkłada całe swoje serce i bardzo się we wszystko angażuję. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

c

Hmm.pracuje w tej firmie od niedawna..bardzo się zawiodłem - ludzie jacys dziwni (nie wszyscy) kierownicy również..co do zarobków to lekka poraźka i wyzysk..niespodziewalem sie tego po nich..ogólnie rzadko sie zdarzają 2 dni wolne obok siebie..czas pracy 8.5h -9h na dzień..nadgodziny są ale i tak zawsze wyrówna ci się z premią.zarobki 1200 kasa,reszta 1500 max szczerze odradzam prace w pip.. Moja ocena (0-10) 3+

Brałeś udział w rekrutacji do Piotr i Paweł. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Piotr i Paweł w Pabianicach to okropne warunki stwarzane przez kierownika tego sklepu. Człowiek jest osaczony przez w/w kierownika na każdym kroku. Słowa, poniżanie i ogólnie podejście tego pana to poprostu skandal. W głowie się nie mieści. Piotr i Paweł PRECZ!

Kupujący

Będąc w Jankach w Ikei postanowiłem wstąpić do Piotra i Pawła. Sklep ten jest super zaopatrzony, ale najbardziej byłem zdziwiony kiedy, podchodząc do działu Tradycja przywitała mnie przeurocza Pani z uśmiechem na ustach i jkież było moje zdziwienie kiedy p. Ania zamiast w reklamówkę jak to zazwyczaj bywa zapakowała prześlicznie w papier (tylko brakowało wstążeczki). Gratuluję racowników i polecam ten sklep. Ja już się do niego przekonałem.

asdasdasdasdasdasd

zawsze - co najmniej godzinę - a w wielu przypadkach trzeba się jeszcze pytać po 9 godzinach pracy czy można iść do domu - a w razie czego i tak obcinają pensję ludziom prawie co miesiąc !

Mam pytanie do Was: czy pracujacy tam ludzie czesto zostaja po godzinach.?

była pracownica - 2009-01-28 18:56:20 no tak ....uśmiałam się trochę z tych opini,zwłaszcza o księgowej,ale co fakt to fakt. Pracowalam w tym sklepie prawie 3 lata i takiego meksyku to tylko ciekawy opis.A jaka jest tam firma ochroniarska że takie numery chodzą ?

No tak ale jak do Poznania zaczna spływac skargi na niego, to mu wreszcie podziękują.

Ania....

[usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] jest kierownikiem ok 4-ery lata i moim zdaniem centrala już dawno wie tylko nikt nic nie robi,to bardzo przykre.W Jankach jest zbyt duża rotacja personelu,a jeśli nawet [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] dostanie jakieś upomnienie to jest ok przez jakis czas a później wszystko po staremu.Dobrzy z nich manipulatorzy i z kazdego potrafia zrobić nieroba i zodzieja,przeciez najgorszy jest zawsze pracownik. Metoda jest prosta -ja cie zastraszam a ty siedzisz cicho-to tyle w temacie.!!!

Witam, ale jesli Cała centrala dowie sie o szanownym "kierowniku" to wreszcie moze zrobia z tym porzadek.Pozdrawiam

Ania....

na ich stronie takie komenty zaraz znikaja,sa kasowane. Jesli chodzi o [usunięte przez admina] to prezesostwo doskonale zdaje sobie sprawe jak on traktuje ludzi i co sie dzieje na sklepie.Kiedy ludzie zaczynaja sie zwalniac to wtedy leca teksty np. "dlaczego nikt nie przyszedl porozmawiac" " jak mamy cos takiego wiedziec skoro nikt nic nie mowi' itp. Niestety to tylko puste gadanie,bo doskonale wiedza a jak sie juz rozmawia z nimi to albo traci sie prace,albo ma sie przechlapane na calej lini i sam sie człowiek zwalnia.Na jedno wychodzi i tak traci się prace.Robiac to bez afery oszczedza sie tylko nerwy!!!!

Mam pytanie czy na ich stronie też opisujecie cała sytuację dotyczącą tego człowieka?

amonim

to co tam się wyprawia z pracownikami to przechodzi ludzkie pojęcie.szczególnie kierownik [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] tak poniża ludzi ze szok.myśli ze jest tam panem.kazdy chodzi tam jak na szpilkach nawet jak do łazienki się idzie to tak zeby kierownik nie zobaczył bo zaraz się czepia.jak ma zły humor a to jest prawie codziennie to lepiej omijać go szerokim łukiem.

aninim

praca w tym sklepie to tragedia!!!nie szanują ludzi traktuja ich jak małpy,poniszaja i mieszają z błotem.nie zycze nikomutam pracowac to [usunięte przez administratora]

Sklep do[usunięte przez admina]oraz obsługa i kierownik [usunięte przez admina] i całe prezesostwo. Piotr i Paweł cały jest OK ale ten w Jankach ocena -100 [usunięte przez admina]

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nierealny tylko Ci co sie podlizują kierownikowi sklepu. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..bez komentarza szczególnie kierownik sklepu. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? niemożna Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ...nic . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ..wszystko, podejscie do pracownika typowy wyzysk. .

Klient

Muszę przyznać, że sklep super. Zawsze dobrze zatowarowany. Wszystko jest dostępne. I co mnie najbardziej zadowala to miła i uśmiechnięta obsługa. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam

była procownica,

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):tragiczna- stresująca- szukają głupich za grosze Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... nie możliwe- jedna wielka klika. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .nieżyczliwi- Od jakiej stawki można negocjować pensję? od żadnej- jest już narzucona od góry Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .nic mi się nie podobało! Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .chamstwo- mobing i Pan Prezes - PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!JAK TACY LUDZIE MOGĄ PRACOWAĆ!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Janki

Piotr i Paweł