brak logo

Piotr i Paweł

Janki

Opinie o Piotr i Paweł

Anonim 2013-08-15 05:15:05
Trzeba odrabiać spóźnienia?
anonim 2013-10-04 12:45:01
Witam.Czy wiecie ile wynosi pensja na okresie próbnym na stanowisku kasjer/sprzedawca w Warszawie na ul.Malborskiej?
vicki 2014-01-10 14:15:21
Pracowałam w pip też trochę to wiem,wszystko ładnie pięknie ale tylko w słowach.Pracownika mają za nic,nie płacą za nadgodziny,każą sprzedawac przeterminowaną żywność.Coś okropnego.A jak coś sie zapytasz to od razu Cie zwalniają bo za dużo chcesz wiedziec.Nie polecam.
2
Andzia_od_Bercika 2014-06-03 18:55:05

Goście

Napisano 25 minut temu

Witam :) Pracowałe(a)m w nowootwartym shitmarkecie piotr i naganiacz ...albo odwrotnie...w Rudzie Śląskiej,atmosfera jest tam przewalona - chodzi o kontakt ,kierownik-pracownik... kierowniczką jest (tfu) katarzyna"jakaśtam"-kibelek,to co ona z ludźmi wyprawia woła o pomste do Dyrekcji firmy.Wcześniej zwolniono kilku ludków bo restrukturyzacja (niby nowy market ale brak klientów),potem zwalniali się stopniowo ,wiem że już piąteczka się zwolniła.Ta pani kierownik była zwolniona za MOBBING z kilku miejsc pracy-ostatnio podobno z Biedrony.Nie wiem jak ta kobita może powiedzieć pracownicy co wykonuje pracę na TRZECH działach "ja tylko czekam aż Pani się noga powinie... dziewczyna z małym dzieckiem i swoje obowiązki wykonywała więcej niż należycie!... gdyby tam spytać pracowników to każdy powie że tylko pracuje tam z tego powodu że ma blisko do roboty.Teraz z innej beczki: był u nas kierownik krzysiek -teraz na Żorach...jakoś się market sprawiał ...a teraz?? słyszała(e))m i wiem o tym że (tfu)kierowniczka nawet nie przyjmuje przedstawicieli ! Nawet sobie kartke wydrukowała - "Przedstawiciele będą przyjmowani tylko w poniedziałki i środy" !! buuuhahaha facet przyjechał z Bielska i go odesłała z kwitkiem bo nie może sobie poradzić z nadmiarem obowiązków - zresztą tak samo jak odsyła innych przedstawicieli :D

Była(e)m obecna(y) podczas rozmowy tej kierowniczki z pracownikiem ochrony gdy wyrzucał jajka na straty (to było w Maju - jeszcze było chłodno) i jajka były w przeddzień ukończenia terminu ważności - i co się okazalo ?? że Pan z Ochrony znalazł jajka kurze z martwymi pisklętami w środku!!! Oczywiście kierowniczka powiedziała że całe szczęście że nikt ich nie kupił .. (bo niby kto jak klientów odstrasza :D)A dlaczego odstrasza?? Gdy jest jakiś towar w gazetce a niedowiozą to kierowniczka nawet z biura nie wyjdzie i ludzi nie przeprosi !! A ludzie po "karczek bez kości przyjechali nawet z Chorzowa".

Naszą kartę czasu pracy kazali wypisywać tak aby nie wyszło że pracowałyśmy 12 godzin tylko 11!.Taka jest ta polityka o której pewnie nikt z Dyrekcji nie wie. (a może i wiedzą).

Specjalnie nie napiszę czy jestem płci żeńskiej czy męskiej bo to jest nieistotne, ale niech któś przyjedzie z "góry" i się zapyta tych biednych roboli jak wygląda sytuacja w "pseudo-firmie".

specjalnie nie napisała(e)m imion i tytułów z dużej litery ponieważ do takich glisd którzy gardzą i pomiatają Szanownymi Pracownikami nie mam szacunku . Życzę załodze z Rudy Śląskiej powodzenia i szukajcie pracy bo się psychicznie wykończycie !!!
2
normalny 2014-06-04 23:10:34
ale napisałaś się, a ile błędów, ho ho ho :) ...żal mi Twoich rodziców - wychowali idiot(k)ę
tomek 2014-06-24 17:12:08
hej wszystkim! szukam informacji o pracy w Piotrze i Pawle ale w Warszawie, macie jakieś doświadenie w pracy albo znacie kogoś kto pracuje obecnie? bo chodzi mi o sytuacje na dzień dzisiejszy, a nie o to jak to było kiedyś za czasów jakiegoś kierownika. Słyszałem już opinie, że jest duża poprawa, ale wole mieć informacje z pierwszej ręki
Ania 2014-09-27 16:55:23
Witam pracuję jeszcze w tym markecie, panuje tam wyzysk, pomiatanie pracownikami, zarobki minimalne tylko zarząd ma się doskonale, rozbijają się samochodami, co jeden to inny pomysł, na to wszystko przyjeżdża Eleonora i nic jej nie odpowiada, tylko z tych marketów uciekać jak najdalej, nie polecam totalna masakra!!!
olek 2014-09-29 15:13:58
kurcze, no i teraz nie wiem czy iśc do nich czy nie, bo przecież takie opinie tutaj są.. że wszystko jest poddane pod wątpliwość.. mam u nich rozmowę mieć w środę, więc dajcie znać, jeśli ktoś był u nich niedawno jakoś, bo cieki mnie to jakie pytania mogą być na takiej rozmowie.. z góry dzieki za pomoc
janek 2014-09-29 16:47:00
mam takie pytanko odnośnie tej rekrutacji, na pewno na początku pytają o doświadczenie, o to co robiło sie i takie tam, ale potem, zwykle na koniec oni mówią coś o stawkach na dane stanowisko czy każą Ci podać tzw. oczekiwania finansowe? Bo chciałbym wiedzieć mniej więcej na jaką kwotę moge sobie pozwolić.
vitta 2014-11-13 20:23:01
Podaja Ci kwote, na dane stanowisko jest okreslone wynagrodzenie. Nie polecam pracy w zadnym PiP.
2
witek 2014-12-16 17:16:58
a dlaczego konkretnie nie polecasz @vitta? pracowałaś tam? a jeśli tak to czy jakoś dlugo czy krótko zabawiłaś u nich? interesuje mnie jeszcze stanowsiko, bo inaczej jest jesteś koordynatorem na przykład, a inaczej jak sprzątasz, jeszcze inaczej jak siedzisz na kasie, więc te kweste wartoby sprecyzować bardziej.
1
mock lusinski 2014-12-29 22:35:58
Witam wszystkich zainteresowanych pracą w PiP. Ten wpis, może zaspokoi waszą ciekawość. Od grudnia jestem byłym pracownikiem tej firmy lub raczej lepiej powiedzieć firmy, która jest franczyzobiorcą, ma jej logo, musi spełniać wszelkie standardy itp. to tzw. ukryty PiP, z którego firma matka pobiera pożytki.
Moja opinia jest oparta o prawie 3 letnie doświadczenie. Umowa sprecyzowana jest w standardowy sposób. Masz umowę na 3 lata, ale z kochanym przez wszystkich paragrafem-bez podania przyczyny można zostać zwolnionym za dwutygodniowym wypowiedzeniem, za zwyczaj jest to praktykowane z dnia na dzień, bez uprzedzenia i w najmniej przez pracownika spodziewanym momencie, paragraf jest w cenie i nie obliguje pracodawcy do niczego. W moim przypadku tak się stało. Jeśli chodzi o propozycję awansów lub szkoleń podnoszących kwalifikacje, to w placówkach, które są "lewizną", bo według mnie nie są to prawdziwe sklepy PiP, i w dużym stopniu wpływają na negatywny odbiór całej sieci- wynosi zero, ponieważ rządzi w nich klika znajomych. Jak to się mówi "znajomi królika i jego cała rodzina". Może w oryginale jest lepiej ale wątpię,ponieważ myślę, iż centrala firmy reagowałaby na brak kompetencji swoich kierowników i ich przedstawicieli, zwalnianie osób kompetentnych i na ich miejsce zatrudnianie natychmiast osób ze swojej rodziny. Myślę, że prowadzenie marki w taki sposób prowadzi do jej degradacji i znikomego miejsca na rynku sieci spożywczych. Brak podstawowych towarów z danego rynku, wielkie ilości strat, które mogłyby być złagodzone sprzedażą pracownikom lecz niestety znikającym w lot, a pracownicy wiedzą gdzie te rzeczy poszły. Od 3 lat zero podwyżek, oprócz tych państwowych czyli z 1500 brutto na 1700 brutto. Jest dużo więcej takich kwiatków, ale myślę, że osoba która trochę myśli dwa razy zastanowi się nim podejmie to wyzwanie jakim jest PiP w owczej skórze.
5
maciek 2015-03-06 19:31:24
Piotr i Paweł to bardzo znana sieć delikatesów, ceny mają całkiem korzystne oraz co bardzo się chawli mają darmowe siatki na zakupy, większość sklepów w ramach rzekomej ochrony środowiska kaze sobie za nie płacić. Słyszałem, że na dziale tradycja zarabia się nawet 2300 na rękę, prawda to? Pozdrawiam.
tomek 2015-03-24 15:22:36
@maciek a jaki to jest dział tradycja? co ludzie ta konkretnie wtedy robią? bo fajnie jest zarabiac taką kase zwłaszcza jak się jest studentem i jeszcze się nie ma wygórowanych wymagań, no ale nie bardzo wiem jakie obowiązki by wtedy były w ramach zatrudnienia, mam nadzieje, ze dasz to jakoś bardzoej sprecyzować.
jungo 2015-04-15 21:22:48
no proszę Cię nie wiem kto Ci @maciek takich rzeczy naopowiadał . Maks na co można liczyć to ze dwa tysiące i to w dodatku brutto. Gdzie takie rzeczy słyszałeś?
lukas 2015-05-28 17:23:48
Piotr i Paweł w jankach jedna duża bzdura co te kierownictwo robi z pracownikami z radomia proszę a przedewszystkim nowy prezes pan i pani paris szukam instytucji ktara się wezmie za ten sklep
1
ttmmj 2015-05-31 23:25:11
czy ktoś wie jakie są realne zarobki na magazynach pip a w szczególności chodzi mi o błonie
jungo 2015-06-10 20:35:43
jeśli chodzi o zarobki w Piotr i Paweł to z moich informacji wynika iż wiele więcej niż najnizsza krajowa to nie dostaniesz. Także tutaj trzymają standard jeśli chodzi o takie sklepy. Ja nigdy bym się na nich nie skusił gdybym nie musiał. A że niestety życie chciało inaczej to już zupełnie inna sprawa
joanna 2015-07-04 10:02:30
czy ktoś wie może jak jest na Wojska Polskiego w Bydgoszczy ???
pracuś 2015-07-13 21:26:44
Co za brednie.... sami porzuceni przez los nieudacznicy i lenie ! Praca spoko i atmosfera tak samo tylko trzeba pracować a nie się opier###. Ja zarabiam 2 800 na rękę i nie jestem kierownikiem sklepu, a pracuje tylko 40 godzin tygodniowo. Weźcie się do roboty ludzie.
kamila 2015-07-21 02:46:31
40 godzin tygodniowo, to standardowy czas pracy na pełen etat, także to nie jest żadne tylko. Fakt, że tez sporo zalezy od działu, bo chyba inaczej płaca na magazynie i wykładaniu towaru, kompletowaniu zamówien do sklepu internetowego, kasjerkom, a inaczej jeszcze na dziale tradycja i pakowaniu wędlin i nabiału.
anita 2015-11-11 14:27:14
Pracuję już jakiś czas w PiP i nigdy nie spotkałam się ze sprzedażą przeterminowanej żywności.Poza tym atmosfera w dużej mierze zależy od kierownika sklepu.U nas jest zgrana załoga i w porządku kierownik.Negatywne opinie na temat pracy w PiP są wielce przesadzone, jeżeli wykonuje się swoje obowiązki i chce się pracować, jest ok.
Pozdrawiam
5678 2015-11-11 22:10:49
heej widziałem że firma Piotr i Paweł prowadzi teraz całkiem sporą rekrutację, można u nich aplikować na przykład na stanowisko kasjera- sprzedawcy w Obornikach oferują zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach
bimor 2015-11-14 02:22:16
Niestety nie napisali w tej ofercie nic na temat wynagrodzenia, no ale wydaje mi się, że jednak 2000 na rękę można zarobić.
fiku 2015-11-16 16:20:47
2000 na rękę plus prowizje do tego pewnie trzeba by było jakieś doliczyć, o ile ktoś się będzie sprawdzał ;)
anna 2015-11-18 19:26:01
Ja słyszałam, ze na dziale tradycja Piotra i Pawła zarabia się najlepiej, mozna liczyć na ponad 2000 zł?
gość 2015-12-09 16:09:52
Witam bylem pracownikiem PiP w warszawie przy ul malborskiej. Powiem tak sklep bardzo fajny, pracownicy miedzy soba bardzo uprzejmi i zgrani, ale ten caly kierownik sklepu nadaje sie do pchania karuzeli
li. Nie potrafi zarzadzac zespolem jest opryskliwy dla pracownikow. Tacy ludzie powinni pracowac ze zwierzetami bo tylko chodzi i burczy lub siedzi u siebie w biurze i przez tel rozmawia, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ruszy zeby cos zrobic. A pracowników ma za nic.Niech ktos sie za niego wezmie bo ludzi do pracy nie bedzie bo beda rezygnowac wszyscy po kolei.
gość 2015-12-09 16:11:12
Witam bylem pracownikiem PiP w warszawie przy ul malborskiej. Powiem tak sklep bardzo fajny, pracownicy miedzy soba bardzo uprzejmi i zgrani, ale ten caly kierownik sklepu nadaje sie do pchania karuzeli
li. Nie potrafi zarzadzac zespolem jest opryskliwy dla pracownikow. Tacy ludzie powinni pracowac ze zwierzetami bo tylko chodzi i burczy lub siedzi u siebie w biurze i przez tel rozmawia, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ruszy zeby cos zrobic. A pracowników ma za nic.Niech ktos sie za niego wezmie bo ludzi do pracy nie bedzie bo beda rezygnowac wszyscy po kolei.
1
szokao 2015-12-09 19:12:38
wydaje mi się, ze jako Kierownik ds. Marketingu to możesz zarobić wiecej bo masz już stawkę wyzej managerskiej, wiec naparwde górną, gdzie jest kilka tysięcy.
1
wojtek 2016-01-29 18:47:07
robie zakupy w wilanowie jestem w podeszlym wieku ale jak zobczylem moja ulubiona kasjerke dzis ze jest zwolaiona a tylko u niej placilem przeszlo 1000 zl moja ulubiona i moich kupli o co chodzi panie w wieku 40 plus to fo pe to gratuluje juz nie przyjde wole alme
Kropa 2016-02-01 05:51:32
W gdansku na tradycji jest 2300 brutto. Atmosfera bardzo fajna. Kierowniczka przejmuje sie zaloga. Nadgodziny obowiazkowe? Pierwsze slysze. Jezeli mozesz zostac 2 godz dluzej bo jest potrzeba i wyrazisz zhode to na drugi dzien wychodzisz wczesniej. Jak dla mnie bardzo fajna praca. Ale trzeba lubiec prace wsrod ludzi i miec dystans do klientow zeby nie oszalec. I jak w kazdej dasz cos od siebie to bedziesz tak samo traktowany. Wiec wszystko dziala w dwie strony. Pozdrawiam
2
byly pracownik PiP 2016-02-01 14:03:11
1500zl na rękę chyba że zatrudnisz sie przez agencję pracy na umowę zlecenie dostaniesz 10zl na ręke za 1godzine pracy.PiP schodzi na psy zasuwasz na wszystkich dzialach za marne pieniądze mam wrażenie że Biedronka już lepsza bo kazą robić ale płacą.Nie polecam pracy w PiP
jungo 2016-02-01 21:27:56
może nie ma co polecać u nich pracy na stanowisku sprzedawcy. Ale na przykład już zatrudnić się tutaj jako kierowca/osoba do kompletowania zamówień? to brzmi lepiej
Anonim 2016-02-04 15:58:01
Cos o Piotrze i Pawle w Poznaniu ? Np. jakie zarobki ? ;-)
taso 2016-02-04 17:45:51
Zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować, zalezy to od zarobków, mają kilka nowych ogłoszeń na różne stanowiska pracy, nie wiem jakie cie interesuje @Anonim, oferują umowę o pracę.
kopo 2016-02-19 19:08:27
Jedno z bardziej popularnych ogłoszeń, gdzie nie trzeba mieć dużego doświadczenia to stanowisko magazyniera @taso, ale musisz mieć uprawnienia na wózki widłowe.
birth 2016-03-06 12:47:20
Dla mnie najważniejsze jest to, że można liczyć na umowy o pracę, bo teraz wszędzie są śmieciówki, więc przynajmniej można liczyć na stabilne warunki zatrudnienia.
kgo 2016-03-09 21:39:09
birth, to prawda, umowa o pracę to podstawa. Ale ważnym jest to aby przy okazji mieć jakąś przyzwoitą podstawę. Gdzieś słyszałem, że unich 2000 tyś się nie przekroczy.
Alcaline 2016-03-10 19:16:13
ktoś może coś napisać o sklepie "lubostroń 15 kraków"
Jakie warunki są na kierowce/kuriera (obsługa e-sklepu) bo teraz podobno rekrutacja jest ?
2
olaka 2016-03-11 21:40:22
jeśli szukacie płatnego stażu to na penwo musicie zobaczyc na ich Staż w Dziale HR i Komunikacji Wewnętrznej, bo mają tez darmowe szkolenia dla takiej osoby.
1
word 2016-03-14 21:27:53
Nawet takie zatrudnienie na specjalistę ds. transportu wygląda całkiem nieźle. Wynagrodzenie jest adekwatne do kwalifikacji, ciekawe tylko czy dają jeszcze jakieś benefity.
kasjer 2016-04-20 18:55:19
1.jeśli chodzi o prace pełną wyzwań to jest ona wtedy, gdy przyjedzie dostawa i trzeba wszystkie palety na półki wyłożyć jeżdżąc w te i we wte z wypakowanymi koszykami zakupowymi. a kierowniczka ciągle przybiega i zniecierpliwiona "jeszcze??"
2.na kierownicze tylko po znajomości.
3.powszechne nagłe zwalnianie "bez podania przyczyny", co zresztą jest zapisane w umowie. każdy pracownik się tego obawia więc jeśli idzie o bezpieczeństwo zatrudnienia to lipa niestety..
4. jak już cie zatrudnia, oczywiście bez znajomkow co najwyżej na kasjera, to nie myśl sobie ze będziesz se siedzieć na kasie i skanować kody!! ktoś przecież musi wyłożyć towar na pólki i będziesz to wlasnie ty! :-)
5 jak już się upociles wykładaniem na polki, to idziesz na kase, a tam coż...wszystkie warzywa, owoce, pieczywo mają kody ale nie sa okodowane, musisz się na pamięc tych kodow nauczyć..:) a jak już je ogarniasz to patrz pkt.3 :-)
5.każdy błędnie nabity kod musisz zgłosić do kierownika ORAZ do ochrony:-)
bez kierownika nie zrobisz storna na kasie (żenada, a tak naprawde to zupełny brak zaufania do pracownika!)a ochrona pisze z ww faktu notatkę służbową :-)jak już masz tych notatek trochę to patrz pkt 3 :-(
6.ochrona wredna i ma hajs z inwigilowania pracowników(sprzedawców)i donosicielstwa, jak im się nie podobasz to też patrz pkt.3 :-)
kompo 2016-04-20 18:58:12
Praca na kasie taka jest, czasem się nudzisz, a czasem nie masz w co włożyć rąk @kasjer
kasjer 2016-04-20 19:02:12
w kato kasjer 2050 brutto, 1470netto nawet jak masz 10 lat doświadczenia (bez znaczenia) zawodowego więc szału nie ma. praca dla młodych co z rodzicami mieszkają, lub mają jeszcze jakies inne żródło utrzymania.
1
kasjer 2016-04-20 19:10:16
gwarantuję, że w pip nikt się na kasie nie nudzi.. przynajmniej ja takich placówek nie znam.. jest ciągły brak kadry, więc nie licz na nudę!:-)dobra praca dla osób chcących kondycję podciągnąć- jakies 4 godziny aerosiłki gwarantowane :-)
1
kaja 2016-04-27 13:34:40
2.8oo!!!! ha ha ha,chyba jako kierownik sklepu.
hbnm 2016-05-05 22:01:36
@kaja skoro nie 2800 zł to powiedz w takim razie ile
2
mis 2016-09-13 10:56:38
Robię tam od tygodnia jako kasjer i już żałuje że poszłam tam pracować. Reklamacje zwroty czy kaucje trzeba dzwonić po kierownika robi się sztuczna kolejka. System informatyczny do bani często wyskakuje brak towaru. A najgorsze, że nie rozmieniają kasy i często brakuje drobnych
5678 2016-09-13 11:18:10
przecież wiadomo ze na każdym stanowisku to można zarabiać zupełnie inne pieniądze prawda? terazw widze ze szukają do zatrudnienia menedżera kategorii w Poznaniu tutaj pewnie ladne pieniądze można zarobic
taso 2016-09-22 13:37:06
Po tygodniu @mis już ci się nie podoba? Moim zdaniem trochę pospieszyłaś się z oceną bo taki okres o niczym świadczyć tak naprawdę nie może, a jakie miałaś warunki zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o Piotr i Paweł - Janki
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Paweł