Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Wiktoria

Ile płacą magazynierom w firmie? Pytam, bo widziałam ogłoszenie na stanowisko Magazynier, ale szczegółów niestety nie widzę, a jestem zainteresowana.

Oksana
@Wiktoria

Ogłoszenie? A tak narzekają ze pracy nie ma i po próbnym umów nie przedłużają:/

@Oksana

kto konkretnie tak narzekał? i w sumie skoro tak to po co mieliby szukać, chyba że potrzebują jakiś innych kompetencji tu do pracy? ktoś wie jakich?

WiktoriaM

Czy firma zatrudnia nowych pracowników czy narazie przyjęcia są wstrzymane ?

Witam, ile wynosi mniej więcej premia świąteczna?

@Piotr

Po roku pracy 550 zł brutto, plus prezent za około 100 zł, który dostaje każdy, niezależnie od stażu, jeśli pół roku minimum do listopada przepracowane to połowa z 550 zł. Poza tym firma w tygodniu przed świętami dba o atmosferę drobnymi gestami typu ciasteczka korzenne na stołówce czy świąteczne piosenki.

@Miś Paddington

Wiecie, że to jest śmiech na sali? Ludzie w mniejszych firmach w wlkp dostają ponad 1000 zł i jeszcze kartony słodyczy, i to nie jest żadna opinia konkurencji :) a tutaj w tak wielkim korpo takie coś? No tak, musiało wystarczyć przecież na nową flotę samochodów. Nie mówiąc już o premii rzędu 70zl miesięcznie. Ludzie jak wam nie wstyd sprzedawać swój cenny czas za drobne srebrniki?

@Piotr

Absolutnie nie zazdroszczę floty samochodów, natomiast masz rację, co do nagród świątecznych. W małej firmie jest mniejszy mnożnik ilości osób niż u nas. Ale nie sądzę, by był to hamulec dla wysokości premii. Niestety sporo osób oddaje swoje godziny życia za soboty albo dorabia gdzieś indziej, by mieć coś ponad konieczne środki na utrzymanie. Nie mówiąc już o tym że w krajach zachodnioeuropejskich podstawowa pensja wystarczy na wakacje czy comiesięczne rozrywki czy wydatki na kulturę.

Xxxx

Jak wyglądają premie świąteczne? Są wogóle czy tylko jakieś upominki?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Siostra

Zgodnie z nową polityką firmy wszystkim przysługują godzinne dodatkowe przerwy na kawę czy tylko brygadzistom?

@Siostra

Ta polityka jest gdzieś spisana do wglądu dla każdego? Jakiś zespół reguł firmowych czy coś? Kawa to darmowa z socjalu? Jest coś jeszcze z takich małych udogodnień?

Xyz

Praca typu - jak już nie masz innego wyjścia to idź. Ale nie należy z nią wiązać przyszłości. Niektórzy są mili, niektórzy wręcz przeciwnie. I tych drugich niestety jest więcej. Płaca marna, za tą robotę i to ryzyko utraty zdrowia to śmiech na sali. Bardzo mi sie nie podobało podejście liderów do pracownika. Niektórzy zachowują sie jakby im łaskę to robiło ze ktoś prosi ich o pomoc. No i niektórzy podejście do innych mieli zabawne, jakby nie wiadomo kim byli.. a to tylko praca w pfach. Głowę niech noszą trochę niżej. No i ryzyko tej pracy nie jest małe. Można sobie zrobić krzywdę i to nieraz, dość dużą. Rozliczanie z produktywności? Norma. Ale za takie pieniądze to nieopłacalne nerwy. Ulubieni pracownicy - tak zwane pupilki. I ci mniej lubiani i obgadywani na każdym kroku przez ludzi nawet na wyższych i poważnych stanowiskach. Nie mam dobrych wspomnień związanych z tą pracą. I tak samo profesjonalność ludzi nie istnieje. Nawet brygadzista ze swoimi podlizujacymi sie kolezkami potrafi obgadywać na stołówce i nie przejmować sie, ze inni to słyszą. Brak szacunku i wyżywanie sie na innych tylko dlatego żeby dowartościować swoją samoocenę bo nie ukrywajmy, ideałów nie ma ale temu panu daleko bylo do tego. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego mimo wszystko. Może w końcu firma przemyśli swoje czyny i to jakich ludzi zatrudnia.

Lidia

Co wiecie o pracy jako Operator/Pakowacz? Jakie są zmiany? I czy jest też praca w weekendy? I czy można sobie dowolnie wybierać zmiany kiedy się chce pracować?

Wiking

Nowe fury wjechały na salony dla kierowników...więc sie firmie powodzi w dobie kryzysu

Elmo
@Wiking

Były lody, były soki w czasie upałów...przyszedł kryzys dostaliśmy proszek za 20gr i się kasa znalazła na nowe auta

@Elmo

Co to za proszek za 20 gr? Pzt., naprawdę dosłownie wszystko wycięli z powodu kryzysu? Bo jeśli tak to co ostatecznie zostało?

Parama

Praca w katastrofalnych i nieludzkich warunkach: - temp. 40*C, przy piecach taśmowych ponad 50 - opary rakotwórczych i mutagennych farb/rozpuszczalników -brak świeżego powietrza -premia uznaniowa w wysokości kilkudziesięciu złotych brutto miesięcznie -mobbing, ciągle straszenie konsekwencjami -bardzo ścisła kontrola pracowników przebywajacych na zwolnieniu lekarskim

Dawid
@Parama

Jak są takie szkodliwe opary to powinieneś mieć płacone do wypłaty szkodliwe. Dostajesz czy jednak te wyziewy mają zachowane normy? Ktoś w ogóle to sprawdzał?

Panama
@Dawid

Podobno szkodliwe opary mieszczą się w normie i pracodawca nie musi wypłacać tzw ,,szkodliwego,, co nie zmienia faktu, że są to substancje bardzo niebezpieczne, a sporo pracowników z dłuższym stazem ma poważne problemy skórne, a kobiety problemy z zajściem w ciążę. Poza tym pracodawca dostarcza środki ochrony indywidualnej, które nie są przeznaczone do pracy z tego typu chemikaliami.

Edyta
@Panama

dlaczego w firmie jest tak goraca, tak ciezko pracodawcy kupic klimatyzacje lub jakis nawiew by mieli chlodniej ?

@Dawid

Wyziewy są tylko na tzw "mieszalni" oraz na GPE, na reszcie działów nie ma. Jak chodzi o badanie szkodliwości to co jakiś czas jest to sprawdzanie ale nie wszystkie urządzenia monitorujące są włączone.

@Edyta

Klimatyzacja na takim obszarze jest wrecz niemożliwa, znaczy się niemożliwa jeśli chce się oszczędzać. Na produkcji jest dużo piecy i maszyn generujących ciepło, no i firma znajduje się w magazynie z blachy, także można poczuć się jak w puszce. Klimatyzacja kosztowałaby fortunę.

felix

Są w normie.

Syla
@Parama

A w nagrodę że w letnim sezonie udało sie wycisnąć ludzi jak pomarańcze wjechały nowiutkie auta dla wszystkich kierowników. Oni maja w (usunięte przez administratora) ludzi. Opowiadają bajki o klimiatyzacji o poprawie warunków pracy, a od 5 lat nic sie nie zmienia. A w nagrodę za wyrolowanie ludzi kolejny raz otrzymali nagrode w postaci samochodów słuzbowych

Julia

Czytam, że piszecie ze ludzie uciekają z firmy.. czemu rotacja jest tak duża? chodzi tylko o kwestie zarobkowe, czy coś jeszcze jest na rzeczy?

@Julia

niezbyt wysokie zarobki, warunki pracy, ale przede wszystkim mobbing, którego dopuszczają się niektóre osoby, niestety od lat bezkarne; zgłoszenia nic nie dają, z pracy odchodzą kolejne osoby, w końcu ile można wytrzymać na lekach; jeśli nie donosisz na współpracowników, już jesteś na widelcu i pierwszy do wykończenia, choćbyś nie wiem jak sumiennie pracował; zainteresowane osoby wiedzą, o kogo chodzi

@Julia

Przede wszystkim bardzo niski Pijar tej firmy. Firma zawsze robi wszystko, co tylko możliwe by pogorszyć i tak swój słaby wizerunek. Zamiast nagradzać ludzi za obecność w pracy wynajmuje się firmę do sprawdzania L4. Kto tak robi? Inne firmy jak widzą, że ktoś kombinuje nie przedłużają umów a tu niech sobie taki człowieczek zostanie. Z braku laku lepszy niż żaden. Coraz ciężej przez kwestie wizerunkowe znaleźć firmie nowe kompetentne osoby. W dodatku działania mobbingowe, nierówne traktowanie to codzienność. Są równi i równiejsi. Jedni kończą pracę wcześniej i siedzą wygodnie w autobusach inni później i biegają w poszukiwaniu miejsc. Pracownik i jego zdanie na ostatnim miejscu. BHP ważne tylko tam gdzie nie trzeba wydać złotówki. Bardzo ciężkie warunki pracy. Szkodliwa chemia, wysoka temperatura. Premie praktycznie nie istnieją. Czasem jak się patrzy na benefity zastanawia się czy to nie żart. Bardzo niskie zwroty kosztów za dojazdy. Z roku na rok coraz gorsze prezenty na święta. Firma ma mało do zaoferowania by zachęcić do pracy. Stąd ludzie zwyczajnie znikają.

Majka
@Blue

No właśnie dlaczemu produkcja i mechanicy konczą pracę i wychodzą wcześniej?

@Majka

Może nie mają już nic do roboty to wychodzą?

Dalia
@Majka

To jest kompromitacja mechanicy przebierają się na logistyce, wchodzą wejściem od strony logistyki. Wybija godzina 14/22 wszyscy idą do szatni a mechanicy już naciskają przycisk kontroli przed ochronom i biegusiem do autobusu. Dlaczego ta grupa jest tak bardzo uprzywilejowana? Wydłużona odjazd autobusów o 5 min. Dlaczego zatem niektóre działy na produkcji wychodzą z hali przed 14/22?.

Magazynier

Kolejna ciekawa sytuacja z tą samą osobą na naszym magazynie -Panią M. Po miłosnych wzlotach z poprzednim brygadzistą, wymusiła na obecnym brygadziście ciepłą posadkę przy monitorze. Ciekawe co na to kierownik magazynu… Wydawać by się mogło, że jest mu wszystko jedno, skoro pozwala na takie sytuacje. Czy możemy mówić tutaj o darze przekonywania , czy po prostu o urabianiu sobie płci męskiej?

Zakola brygadzisty
@Magazynier

Zdecydowany dar przekonywania pewnie odegrał niemałą rolę.

Xxx
@Magazynier

Najlepiej mieć bol (usunięte przez administratora) i wylewac tutaj swoje zale :) widocznie masz za mało aspiracji żeby piąć się w górę i kluje Cie w oczy , że ktoś chce osiągnąć coś więcej , daj sobie spokój , bo karma wraca !

kultura i szacunek
@Magazynier

Przede wszystkim wpisy tego formatu nie powinny pojawiać się na tym portalu i absolutnie przez nikogo nie powinny być brane pod uwagę. Nie stanowią w żadnym stopniu opinii o pracodawcy a są jedynie przejawem zazdrości. Zamiast wspierać koleżankę, cieszyć się, że jej praca i wysiłek został zarówno dostrzeżony jak i doceniony podkładasz szanowny kolego/koleżanko nogę osobie, o której jak widać niezbyt wiele wiesz. Jeśli już ktoś przedstawia na forum takie ewenementy powinien najpierw sprawdzić czy mają one jakiekolwiek potwierdzenie w faktach. Trzeba podkreślić, że każdy człowiek ma swoją wrażliwość i takie wpisy jak ten dzisiejszy mogą wyrządzić komuś ogromną przykrość i krzywdę. Czy naprawdę dorosłym zachowaniem jest celowe ranienie drugiego człowieka? Twoje zachowanie to jednocześnie wyraz braku szacunku dla swojego przełożonego. Podważasz słuszność jego decyzji i wyborów. Jeśli nie czujesz się doceniony/doceniona przez własnego szefa to może warto wziąć udział w rekrutacjach wewnętrznych, które od czasu do czasu się w firmie pojawiają. Twój szef może nie wiedzieć o Twoich zdolnościach i umiejętnościach. Jest to więc jedna z okazji, że jest się kimś, kto wyróżnia się z tłumu. Skoro uważasz, że to taka ciepła posadka może warto spróbować własnych sił i pokazać na co Cię stać.

Travis

Uciekają od was ludzie, oj uciekają, coraz to nowe oferty pracy na stronie. Może kierownictwo wyższego szczebla (nie chodzi oczywiście o nieudolnych koordynatorów z przypadku) zastanowiłby się nad pozapłacowymi przyczynami tych masowych rezygnacji z pracy?

Haha
@Travis

Człowieku, oni mają was tak głęboko jak głęboki jest Rów Mariański. To jest korporacja, mówię tu o Polyconcept, która jest niby w rękach prywatnych ale nie zdziwiłbym się gdyby okazało się ze BlackRock ma tam większość udziałów. Polecam poczytać coś więcej niż ulotki firmy. Rozumiesz? Te twoje kierownictwo wyższego szczebla może tyle co marny brygadzista z Deco. Liczy się hajs, a nie Ty, ty czy ty.

@Haha

Może, sporo może w kwestii zatrudniania lub pozbywania się z firmy mobberów, wyuczonych technik manipulacji rodem z (usunięte przez administratora) gnębiących zwykłych pracowników czy inżynierów w imię zaspokajania chorych żądz czy z powodu własnych kompleksów. Ludzie nie uciekaliby stąd tak masowo, gdyby mogli pracować w normalnej atmosferze.

Stary
@Blue

Miałem 7 kierowników i za każdym razem byli mądrzejsi od systemu

Wiioo
@Stary

I co z tego? Nie mają żadnego głosu w korpo bo nad nimi jest pełno kolejnych schodków hierarchii.

Miś Paddington

Z piękną maską, nawet nowy kierownik QC już dał się złapać na to i łyka wszystko jak pelikan. Dla mnie osoba zaburzona, musi mieć pewnie solidne traumy z dzieciństwa, taka socjopatia niw bierze się znikąd. Panicznie boi się emocji, tylko cyferki.

Aleksandra

dla mnie praca wykanczajaca, fizycznie i psychicznie kazdy sie dziwnie patrzy, w lato goraco jak nie wiem milych i pomocnych pracownikow mozna liczyc na palcach, nie polecam sa inne prace za podobna kase i mniej obciazajace psychicznie i fizycznie a na zleceniu raz trafisz gdzies na magazyn gdzie masz totalny luz i wokol mile osoby albo (usunięte przez administratora) na produkcji jak osiol XD a jak nie masz co robic to znajda Ci do robienia cos bezsensu

Czy zdarzają się nadgodziny w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Rafał

I są płatne tak jak należy? Ile jest samej podstawy tutaj w ogóle?

Monia

Fajna atmosfer w firmie, duzo młodych ludzi....można poznać fajnych ludzi :P

Operator
@Monia

Atmosferę tworzą ludzie, czyli pracownicy. Pracuję w fajnym zespole ludzi.

@Operator

No to fajnie, a macie jakieś integracje organizowane przez firme?

Przemo

Dzień Dobry piszę z pytaniem jak długo trwa odpowiedź po Aplikowaniu ogłoszenia na pracownika produkcji?

Aneta39

Ile płacą netto na godzinę?

Aleksander

A tak konkretniej? Dla osób niewtajemniczonych, zainteresowanych pracą w tym miejscu? Z Twojego komentarza zrozumiałem że nie za wiele i nie ma dodatków, zgadza się?

Dfttfggg
@Aleksander

No ale oni chyba chcom do pracy w pralnii

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Maszyny oparte na sterownikach PLC czy jeszcze na elektryce? Kilku mechaników na zmianie czy bywa że jest się samemu?

Grzegorz
@Kandydat

Sterowanie maszyn oparte jest na elektryce i sterownikach PLC. Mechanicy pracują w zespołach 3-osobowych

Zuzanna

A grafiki w miarę sensownie są układane? Jest możliwość jakichś zmian jak coś komuś nie pasuje?

Paulina

W jakich godzinach te zmiany? 6-14, 14-22, 22-6?

Nie polecam działu transfer. (usunięte przez administratora) i ograniczanie praw człowieka to norma tam. Chcesz iść do toalety? Nie można. Bo od razu będziesz spytany gdzie jesteś. Chcesz z kimś zamienić słowo? Nie można w czasie pracy bo to (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy. (usunięte przez administratora) jak w Auschwitz kłania się. Liderki uczą się od swoich brygadzistek jak traktować człowieka, czyli jak śmiecia, człowiek tam nie ma żadnych praw według nich a jest tylko instrumentem do pracy. Bardzo smutna prawda. Nie warto przychodzić tam do pracy chyba że lubisz (usunięte przez administratora)

Fanca

Na MR niestety nic nie lepiej. Nie polecam pracy na tym dziale. Nowym pracownikom proponuję zmianę na inny dział lub rezygnację. Za tę stawkę bez problemu znajdzie się lepszą pracę, o zdecydowanie lepszych warunkach.

Co za ludzie!

To nie ludzie to wilki. Przecież gdy atmosfera w pracy jest dobra to i praca jest na wyższym poziomie! Może czasem warto być człowiekiem?!

Amazon

Czy są tu też Normy taki akord dzienny godzinowy ? Ile trzeba zrobić na transferze grafik sztuk dziennie ?

Akord dzienny

Akord dzienny godzinowy ? Ile wynosi?

Dawid

Racja nie nadaje się na to stanowisko

@Dawid

Czyli widziałeś go "w akcji"? Może opowiesz coś więcej, bo to może być ciekawe

Robaczki z robakowa

Czy firma pomaga Ukrainie? Lub swoim pracownikom z Ukrainy.

Zuzanna

Jeśli mieliby na siłę coś robić tylko dla własnego wizerunku, to chyba lepiej, że nic nie robią?

Zostaw merytoryczną opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

• Jak się pracuje w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 6 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.