Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Tahanashi

Aplikowałem na ogłoszenie o pracę na stanowisko magazyniera. Z tego co widzę firma wzorem innych w okolicy przeszła ze stawki godzinowej na wynagrodzenie miesięczne 4400-6000 zł plus nagrody uznaniowe. Od czego zależne są te widełki? Co trzeba zrobić by mieć te 6000 zł? Co jest brane pod uwagę? Uprawnienia? Doświadczenie? Spora dysproporcja. Jak wysokie są nagrody uznaniowe, do 15% miesięcznego wynagrodzenia jak w Amazonie? Z góry dziękuję za merytoryczną pomoc.

@Tahanashi

Ahahahahaha no 6 tys brutto może wyciągniesz z maxem nadgodzin, a premia ? Śmieszna ok 500 zł brutto na 3 miesiące Nie bierze się tu pod uwagę, czy masz uprawnienia, doświadczenia czy cokolwiek innego ;)

Tahanashi

Czyli za minimalną krajową praca? 500 zł brutto na 3 miesiące? To wstyd coś takiego proponować. Dochodzą mnie słuchy, że to ogłoszenie to jakiś nieudany chwyt marketingowy, podobno stawka nadal jest godzinowa a nie wynagrodzenie miesięczne. No cóż podziękuję.

Kłamstwo
@Tahanashi

Zgadza się. Ogłoszenie o pracę jest bardzo mocno zmanipulowane, pełne półprawd, niedorzeczności i sprzeczności z faktami. Wiele osób pracujących na umowę o pracę ma stawkę godzinową niższą niż pracownicy na umowę zlecenie zatrudnieni przez Agencję Pracy Tymczasowej. W miesiącach o małej ilości dni pracy zakład pracy będzie musiał prawdopodobnie dopłacać pracownikowi, by ten uzyskał minimalną określoną w polskim porządku prawnym pensję. Firma nie zamierza w najbliższym czasie pensji podnieść. Zdecydowanie woli kupić kolejną maszynę, choć niedługo to chyba trzeba będzie je stawiać w gabinecie dyrektora. Bardzo rygorystyczne mało konkretne warunki odnośnie nagrody uznaniowej niestety kwartalnej i bardzo niskiej. Jest to jedyna chyba już firma w okolicy, która stosuje stawkę godzinową zamiast wynagrodzenia miesięcznego. Nie spotyka się też firmy, która nie premiuje miesięcznie i która oferuje tak niegodziwe stawki. Stąd bardzo duża rotacja pracowników. Ciężko zatrzymać kogoś na dłużej. Jeśli masz ambicję ominiesz szerokim łukiem. Praca niełatwa w bardzo trudnych warunkach. Niby dba się tak bardzo o BHP ale, gdyby to była prawda nie kupowano by już od dawna kolejnych maszyn. Ich natłok jest tak ogromny, że jest zwyczajnie bardzo niebezpiecznie. Latem gorąco do tego stopnia, że ludzie mdleją. No i jeszcze te żenujące, wręcz idiotyczne, mało sensowe rozmowy kwartalne. Nie wiem, kto wpadł na taki genialny pomysł ale wstyd. Kto w dzisiejszych czasach ma czas na takie (usunięte przez administratora)? Nie polecam!!!.

paciciki

Zgadza się. Podczas kwartalnych skandalicznych ocen pracowników, których nie tylko nikt nie ma chęci wysłuchiwać ale które to są dzieleniem na lepszy i gorszy sort słyszymy te piękne wyimaginowane wartości, do których sama firma nie chce się stosować. 1. Myślimy przyszłościowo – gdyby ktokolwiek myślał tu przyszłościowo nie pozwoliłby pracować w tak katastrofalnych warunkach, z roku na roku coraz to gorszych za tak nędzną stawkę. Firma ma aspiracje do rozwoju ale nawet rolka papieru toaletowego gdzieś musi znaleźć miejsce do tego by móc się rozwinąć. Ale faktycznie może gabinet dyrektora to nie najgorsze miejsce na umiejscowienie maszyn. 2. Jesteśmy autentyczni – gdyby ktokolwiek był tu autentyczny zaproponowałby godziwe warunki pracy a nie z roku na rok obijamy się w okolicy najniższej krajowej. BHP ważne tylko tam gdzie nie trzeba wydać złotówki a niektóre z tych zasad tak absurdalne i niedorzeczne, że aż głowa boli, że ktoś wpada na takie pomysły. Ciekawe, kiedy nam zaczną mierzyć paznokcie. Ja niestety dziś nie skróciłam. Autentyczność słów dyrektora natomiast będziemy mieli okazje sprawdzić latem, gdy zapanują upały. 3. Myślimy zespołowo – ciekawe jak ma myśleć zespołowo operator maszyny, gdy firmie zależy tylko i wyłącznie na cyferkach a produktywność jest ważniejsza od wszystkiego innego. 4. Jesteśmy odważni – w takim bądź razie odważnie powiedzcie nam, dlaczego nie zasługujemy na lepsze płace i nie możemy mieć prostych, czytelnych premii miesięcznych? Dlaczego ten system, który ktoś raczył zaproponować musi być tak skomplikowany? Czy to chodzi o to by jak najmniej osób dostawało premię? Pracownik nie potrzebuje tych rozmów kwartalnych, nie wierzycie zróbcie anonimową ankietę to się przekonacie. Pracownik poczuje się doceniony, gdy dostanie przelew na taką kwotę, że będzie go stać na przeciętne potrzeby. Waszą śmieszną rozmową nie zapłaci coraz to wyższych rachunków. 5. Wspieramy sprzedaż – chcecie wspierać sprzedaż a tu w ważnych działach firmy brak fachowców, IT pożal się Boże, brygadziści sprowadzeni do roli marionetek, którzy nie mają czasu dla ludzi, którymi rzekomo mają zarządzać. Brak selekcji podczas rekrutacji. Z uwagi na stawkę przychodzą tylko osoby, co mają dwie lewe ręce. Może ciemny lud to kupi ale nie my pracownicy, ale kogo tu obchodzi nasz los i to co mamy do powiedzenia.

Morela
@paciciki

Najgorsze, że nawet na cukierkach drukują te zasady, choć tylko od nas się wymaga by je stosować. Z autentycznością ta firma nie ma nic wspólnego. Gdyby nas traktowano poważnie zaprzestano by tych idiotycznych rozmów kwartalnych a w zamian zaoferowali normalne uczciwe premie na prostych warunkach, jak we wszystkich tego typu zakładach pracy. Po kwartale chcą badać rynek pracy, gdzie mnóstwo firm potrafiło uczynić to z końcem ubiegłego roku. O pensji to nawet wstyd wspominać. Ledwie minimalna i wciąż stawka godzinowa, której w okolicy już się nie stosuje od lat. Więc jak jest badany ten rynek skoro nawet tego nie wiedzą. Nowy pracownik na dźwięk kwoty premii świątecznej zastanawia się czy nie jest w kabarecie czy to nie żart. BHP tak przesadzone, że nawet długość paznokci chcą sprawdzać ale tam gdzie trzeba wydać pieniądze to niestety ani rusz. Większość stanowisk tak przygotowana, że garba można dostać a kolejną maszynę to chyba mi na plecy postawią. Nie polecam. Nowy pracownik może zajrzy ale szybko odejdzie. Ale tej firmie na dobrych pracownikach nie zależy, nie robi się nic by specjalistów w danej dziedzinie zatrzymać, bo po co lepszy marny ale tani.

jaja w tropikach
@Morela

Niestety z tymi rozmowami długo będziemy się jeszcze męczyć bo już ponoć jakieś warsztaty brygadziści odbyli jak taka rozmowa powinna wyglądać. Nie szanuje się tu naszego zdania. Każdy wie, że to bardzo niedobre rozwiązanie, dzielące ludzi na lepszych i gorszych. A zasady są tak skonstruowane powiedzmy sobie uczciwie by jak najmniej pieniędzy wypłacić. Wszyscy wiemy, kiedy jest najwięcej pracy i ile wysiłku wtedy trzeba włożyć, że jest to sezon grypowy, okres w którym szaleje COVID. Czy sprawiedliwe jest zatem nie dostać jakiegoś dodatku za efektywną pracę w sezonie z powodu COVID? Oczywiście, że nie. Ale tu szara jednostka nie ma znaczenia, nikt się z nią nie liczy. Podobno są nawet przypadki, że lekarz się pomylił i dał za krótkie zwolnienie, naprawił potem swój błąd ale to już traktowano jako kolejne wystąpienie chorobowe - absurd. Problemem tej firmy jest fakt, że tu nikt nie potrafi przyznać się do błędów i potem brnie się w nielogiczne rozwiązania miesiącami, latami. Potem się dziwią, że pracownik nie ma motywacji do pracy skoro nie słucha się jego głosu, nie docenia się go nie tylko pod względem zarobków, dodatków, które są na żenująco niskim poziomie ale też pod względem szacunku i traktowania jak dorosłego człowieka.

Halinka
@jaja w tropikach

Największy absurdem tego rozwiązania jest to, że na każdą osobę trzeba poświęcić ze 20 minut. Dla 100 osób to robi się ponad 30 godzin. Z jednej strony sępi się złotówki na podwyżki a z drugiej wyrzuca tyle godzin pracowników w błoto na bezsensowne rozwiązanie, które firmy zastępują innym prostym i przede wszystkim uczciwym.

GulGul

Szczerze,kultury brak na nie których dzialach -traktowanie przez osoby nadrzedne-jesteś nikim,przedłuża umowę na kilka miesięcy za to ,ze rozmawiasz ,a patrząc co się dzieje przy nie których biurkach to życie niczym w Harlekinie,dostałam umowę na krótki czas ,po to by uciekać (szukając nowej pracy) zwłaszcza od osób zarządzających ,jesteśmy nikim ,traktowani jak to ktoś kiedyś napisał „robaczki z Robakowa”

Honorata

Nagranie? Nie znam tego tematu ale czy działo się to w trakcie pracy? nie ma żadnego problemu z korzystaniem z komórek w tym czasie? Normalnie do tego podchodzą?

Yep
@Honorata

Nagranie jest z busa którym owy pacjent wracał prosto ze zmiany. Ewidentnie widać jak się zachowuje i jak wysiada z firmowego transportu. Co jeszcze bardziej jest nie zrozumiałe jak mógł dostać wybór dmuchać albo jechać do domu, reakcja powinna być zupełnie inna. Osoba która pracuje na miejscu lidera powinna zareagować zupełnie inaczej, bardziej konsekwentnie. To sprawa dla kogoś wyżej niż osób z hali, bo widać renomę i zasady mają wiadomo gdzie. Nagranie z hali rzekomo też istnieje ale nie jest na tyle rozpowszechnianie.

Roxi
@Yep

Ta przedstawiona sytuacja jest jednorazowa? Później już coś podobnego nie miało miejsca? Zastanawiam się w jaki sposób zostało to ostatecznie rozwiązane i czy jeszcze miały miejsce jakieś rozmowy w tej sprawie?

Bagieta

Cześć, widziałem ogłoszenie na inspektora jakości, jak ocenianie to stanowisko? Czy mogę liczyć na przyjazną albo chociaż neutralną atmosferę? Czy znajomość pakietu office jest twardo wymagane czy można się doszkolić w trakcie? Jak wyglądają ogólne warunki pracy w firmie ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Elka

Ktoś podpytuje o podwyżki ale ja jeszcze nawet nie wiem ile taki inżynier testu zarabia. Możecie ustosunkować się do pracy na dziale jakości? ciekawie z jakich powodów ktoś jest poszukiwany? podkreślona jest w ofercie możliwość na wykonywanie pracy zdalnej, w jaki sposób czas pracy jest wtedy organizowany?

Czy doczekamy się podwyżki opartej na wynikach pracownika? Odnośnie gniazda ? Bo te wszystkie tabelki coś pokazują a przy kilku ostatnich okazało się ,że pracownicy ,którzy mają regularne L-4 i opieki zasługują na wyższe stawki ...Bo brygadzistka ich lubi

@pracodawca

Jedna wielka klika możesz mieć najlepsze wyniki ale jeśli nie jesteś spowinacoony nie ma szans na sprawiedliwą ocenę dlatego rotacja jest dość wysoka ....Firma niby europejska ale standard kolesiowski...Nie zmienia się pracy żeby czuć się (usunięte przez administratora)

Pracownik .

Co za (usunięte przez administratora) sytuacja tworzenie na siłę 3 zmian pracy na dziale - Transfer porażka! Pracownik przychodzi do pracy w nocy i nie ma co robić!! Mało tego słyszy się, że trzeba zostawić pracę na rano bo przecież rano jest kierownik i pozory muszą być utrzymane....

@Pracownik .

Rozwiniesz te kwestie? O jakie stanowisko chodzi, jakie prace zostały przerzucone na nocki? I czy otrzymaliście na to wszystko jakiś stosowny argument? tak samo interesuje mnie teraz układ tego w grafiku. I jak te nocki są płatne?

Black

(usunięte przez administratora) to jest chyba adekwatne określenie tego miejsca. Praca pod presją czasu,w stresie,w smrodzie (rozpuszczalnik,farby i inne bardzo toksyczne substancje) pod ciągłą kontrolą gdzie nawet butelki z wodą nie możesz mieć przy sobie na hali. Dwie przerwy jedna 15minut, druga 10 minut przy czym samo dojście na stołówkę trwa kilka minut jeśli jesteś na drugim końcu hali. Ludzie różni zależy na jaką zmianę i dział się trafi. Szczerze nie polecam.

Wszędzie lepiej
@Black

Niby wszędzie lepiej gdzie nas nie ma ale ... z roku na roku wygląda to coraz gorzej. Pensje niskie podnoszone wyłącznie wtedy, gdy ciężko kogokolwiek zrekrutować. Brak premii miesięcznej, nagroda uznaniowa kwartalna nie taka łatwa do zdobycia niby nie jest premią frekwencyjną ale to najczęstszy powód jej nie otrzymania. Wielu niekompetentnych Brygadzistów nie potrafiących sklecić zdania w mówię i piśmie. Są przypadki awansu bez konkursów z uwagi na znajomości choćby w HR. BZ uwagi na słabe pensje rzadko na stanowiskach znajdują się kompetentne osoby. W niektórych obszarach ciężko było znaleźć chętne osoby do pracy stąd kadra zarządzająca tylko na jednej zmianie. Tylko jak tu rozsądnie zarządzać zespołem z 3 zmian będąc tylko na 1? Wydaje się to nie tylko nieprawdopodobne ale i nielogiczne. W ogóle nie zna się osób, którymi się zarządza. Z roku na rok słabsze prezenty świąteczne. Oģólnie praca jak każda inna ale bez problemu znajdzie się dziś propozycje z dużo lepszymi benefitami no i z pewną premią miesięczną. Człowiek nigdy nie był w tej firmie ważny, ważne były tylko cyferki. Nie polecam.

Czy teraz macie jakieś rotacje na UR? Spośród takich czterech ofert, które są zamieszczone w internecie na takim portalu widzę ze dwie z nich kierują na ten dział, jest oferta dla technika oraz elektromechanika. Jak się teraz na nim pracuje? czy warto by ktoś mi bliski się zgłosił?

maltanka

Jak wygląda kwestia przerw na magazynie? Dlaczego niektóre działy mogą siedzieć na przerwie ponad 30 minut, a inni nie... Kadra zarządzająca codziennie przesiaduje na dodatkowych kawkach herbatkach ponad godzinę, zamiast zająć się własnym działem i pupilkami. O mój dobry boże co tutaj się dzieje

maltanka

Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Jeżeli nie pracujesz aktualnie to się nie wypowiadaj bo moje pytanie dotyczy teraźniejszości, a nie x lat wstecz. I nie graj w grę kim jestem bo naprawdę źle ci to wychodzi. Twoje podejrzenia są wyssane z palca. Moje niestety NIE. Wiele osób widzi co dzieję się na magazynie, ale każdy boi się cokolwiek zgłosić w trosce o siebie i swoje rodziny. Dużo rzeczy jest bagatelizowanych i czasami nie ma sensu iść twarzą w twarz cokolwiek powiedzieć skoro nic to nie zmieni. Na magazynie panuje jedno wielkie eldorado..

Minka
@maltanka

Najdłużej jeśli chodzi o przerwy to spędzają pracownicy biurowi, oni są chyba poza jakąkolwiek kontrolą jak zresztą pracownicy warsztatu. Co do Brygadzistów magazynu (usunięte przez administratora) to przykra sprawa, bo szaremu pracownikowi wylicza się minutę a tu coś takiego. Przykład powinien iść w końcu od tych osób. No cóż ...

@maltanka

Bo tutaj ocenia się pracownika pod względem wizualnym nie ważne ,że człowiek potrafi więcej niż znajomki mimo wad wizualnych ale Marianna wie lepiej ..bo wizualnie nie odpowiada ...dramat

Ciekawy

Czy polecacie pracę w dziale UR?

Szukampracy

Hej czy ktoś może się wypowiedzieć na temat działu MR. Czy ciężka praca i jaki przełożony?

Szukampracy

Ale chodzi o brygadziste, kierownika czy bardziej o charakter pracy ? Co jest tam nie tak?

Ktoś

Nowy sposób premiowania mało motywujący bo na L4 ponad 7 dni lepiej się wychodzi niż na tej śmiesznej premii dwa razy w roku

I

Typowe (usunięte przez administratora) na chwilę. Na umowie zlecenie jeszcze ujdzie jeśli ktoś jest studentem i ma mocne nerwy , ale umowa o pracę nie dość, że jest mało platna to przynajmniej na dziale jakości musisz robić wszystko oczywiście bez powiedzenia ani słowa. (usunięte przez administratora) brygadziści, którzy nie potrafią zarządzać i uważają się za bóg wie kogo. Drodzy brygadziści z qc, myślicie, że jesteście zajebiści i możecie pomiatać ludźmi tylko dlatego, że pracujecie w tym (usunięte przez administratora) kilka lat i ktoś z łaski awanstował was ma starszych inspektorów bo ktoś się zwolnił, wow wielkie osiągnięcie życiowe. Ogólnie nie polecam chyba, że nie ktoś nie ma wyjścia. Inne działy też raczej (usunięte przez administratora) warte.

@I

W punkt! Na żadnym innym dziale nie ma chyba tak podłych ludzi zarządzających. Wycisną jak cytrynę, zburzą poczucie wartości, a sami są podli i mierni.

Blondi

Nie wiem jak jest na tym dziale. który opisujecie, bo i tak do niego nie kandyduje, ale czy zatem można prosić o opis tego, do którego jeśli już byłoby najlepiej trafić? Niby nie chce zdradzić, do którego planuje isc co by nie zapeszyć. Mimo wszystko zależy mi na spokojnej pracy i normalnych ludziach. Chce zostać na dłużej. Który dział na pewno się pod to kwalifikuje?

@Blondi

To zazwyczaj kadry decydują kto gdzie trafia, raczej nie ma możliwości wyboru. Każdy dział ma swoje plusy i minusy ogółem na magazynie przełożeni poza czubkiem własnego nosa nie widzą nic, każdy patrzy tak żeby to on miał najlepiej i nikt inny go nie interesuje

Nie wiem czemu jeszcze Śrem jest wpisany tak jak ktoś zauważył, że Robakowo powinno być ale właśnie do niego teraz wisi oferta na fullstacka. Jak widać po opisie doświadczenie musi być udokumentowane i tu pytanie, czy przyjęcie juniorów będzie jeszcze reflektowane w tamtym roku? jakich zarobków może się taka osoba ewentualnie spodziewać?

Rabotnik

Pracowaliśmy w firmie przez ponad rok. Powiedzieli, że jeśli dobrze pracujesz, zwiększą twoją pensję. W rezultacie wynagrodzenie nie zostało podniesione, ponieważ jakość pracy nie była ważna, ale ważne było, ile razy byłem na zwolnieniu lekarskim. O tymA temperatura w pomieszczeniu wynosi + 45-50, ponieważ jest wiele pieców. oczywiście nie mówiono wcześniej. W rezultacie, przy goronckie 40, musisz iść do pracy. A temperatura w pomieszczeniu wynosi + 45-50, ponieważ istnieje wiele pieców. A brygadzista, zwłaszcza na MR, to osobny temat. Nie będzie dobrego stanowiska i podwyszke w dziale, jeśli jesteś brzydką młodą dziewczyną. Ponieważ brygadzista bierze tylko takich ludzi pod swoje skrzydła. Nie powinieneś mieć własnego zdania. A jeśli tworzysz normy, zawsze pozostajesz zły, ponieważ musiałeś zrobić o 50% więcej niż norma. Otrzymasz premię brutto w wysokości 1 zł, chyba że są zwolnienia lekarskie lub urlopy. Jeśli wystąpi jakikolwiek uraz przy pracy, nie zostanie on wypłacony

Pracująca

Czemu w opisie firmy jest: Śrem, firma od wielu już chyba lat jest w Robakowie?

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. poszukuje osoby na stanowisko Elektromechanik. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Zębacz

Naucz się bramek logicznych to zostaniesz starszym elektromechanikiem

Goodie

Witam. Praca jak każda inna. Wszędzie wymagają normy, wszędzie są cyferki. Jeśli ktoś jest nastawiony tylko na zarabianie to polecam. Natomiast jeśli chodzi o dział Digital Print atmosfera tam nie jest za przyjemna. Duży zacisk kładą na produktywność. Bardziej jak na innych działach. Możesz pracować tam dłużej jak nowy pracownik, ale jak raz podpadniesz zarządowi to już jesteś skreślony. Nie ma miejsca na własne opinie, problemy zamiatane pod dywan. O urlopie nie wspomnę, żeby dostać kiedy chcesz. Straszny reżim i widać kto tu jest pupilkiem szefostwa.

pppppf
@Goodie

Może warto dodać o niekompetencji osoby szkolącej z tego działu, naśmiewa się z osób, które szkoli, widać nowe stanowisko jak zmienia ludzi, a sama nie pamięta już jak była zwykłym pracownikiem. Zero wsparcia, ze strony zarządu działu, prawdą jest, że zgłaszane problemy wyżej nie są rozwiązywane, a zaś dziwota, że ludzie odchodzą, idą na L4. Znam osoby z tego działu co nie raz płakały przez brygadziste działu tego, żadnego docenienia dobrych pracowników z dużym stażem, a później, że rezygnują z różnych funkcji w których byli naprawdę dobrzy i wielki lament, że nie angażują się w życie firmy, ale po co skoro już zostali kopnięci wiecie w co !

Olga
@pppppf

A napiszesz więcej o tym szkoleniu z osobą? Jak długo ono trwa? Takie szkolenie jest płatne jak normalna praca? Ciekawi mnie, skoro już wspominasz o takiej nauce dla nowych pracowników :)

Papa smerf
@Olga

Każde szkolenie jest płatne normalnie jak praca. Natomiast nikt nie uczy szkolącego jak szkolić, ani go dodatkowo nie wynagradza za proces prowadzenia szkolenia, co może powodować właśnie takie podejście

@Papa smerf

To ten zakres zadań nie jest aż tak wymagający skoro mają co do tego opisywane podejście? To w skrócie czego się dowiem i ile to potrwa? I tak w sumie to szkolący sami się zgłaszają? Jako odskocznia od pracy?

Papa smerf

Ktoś narzuca komuś, że ma szkolić. Bez sprawdzenia czy się do tego nadaje. Zwykle szkolenie trwa kilka tygodni, nie wiem dokładnie ile na jakich działach i po jakim czasie wymagają pełnej wydajności.

Pieniądz
@Papa smerf

Wynagradza w formie podwyżki, ponieważ zmienia stanowisko z operatora na starszego operatora, a to wiąże się z tym, że dostaję podwyżkę, tak jest bynajmniej na dziale na którym pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

• Jak się pracuje w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 6 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.