Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

X

Brygadzistka QC totalne DNO. Nie potrafi zarządzać ludźmi, tworzy wokół pracy tylko nieprzyjemna atmosferę i chęć nie przychodzenia do niej wcale. Nieważne ile zrobisz i tak jest źle i tak są pretensje, a wielkiej paniusi jedyne zadania to chodzenie od spotkań do spotkań, bo jest marionetka kierowników i tańczy jak jej zagrają, ona sama nie pomyśli NIC. Możesz jej podsunąć pomysły co może sprawić żeby było lepiej, a ona i tak to wszystko zignoruje i zrobi 2x gorzej, zamiata wszystko pod dywan. Chcesz mieć swoje zdanie? To licz się z tym, że jej brak sympatii do twojej osoby będzie widoczny w pracy. No ale są równi i równiejsi prawda. Zwlasza nowy lider jakości QC IN który dostał się tylko dlatego, że dwie owe panie się przyjaźnią prywatnie. Nie pozdrawiam

Graty, że ktoś w końcu to mówi
@X

Super, że ktoś to powiedział. Tam tylko klepanie po pleckach im wychodzi. Brygadzistka ani wiedzy, ani komunikatywnego angielskiego do reprezentacji działu w przypadku wizytacji zagranicznych. Naprawdę przykro się patrzy na ten żenujący poziom wiedzy, pracy, wystąpień przed pracownikami zespołu. Kierownictwo nie rozumie, że w ten sposób osoby kompetentne zniechęca do: starania się (bo po co, jak miernoty mają lepiej), chęci awansu (ktoś ze swoim zdaniem, pomysłowością, jakimś stylem zarządzania i brakiem bezbarwnosci dostanie co najwyżej śledztwo o drobne potknięcia- trudno jeśli robi się dużo nie popełnić drobnych błędów, (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach i upokorzenie - to tak zwana pętla (usunięte przez administratora) w psychologii). Dobrzy pracownicy są tylko motywowani w tej firmie, na tym dziale do szukania pracy gdzie indziej. Ponadto brygadzistka robi wszystko by pracowało się jak w (usunięte przez administratora), zero luzu, rozmowy przy powtarzalnych czynnościach.

Mister X

Porozmawiajmy o dziale Digital Print. Pracowałem tam przez kilka miesięcy i uciekłem. Myśle, ze ro była najlepsza decyzja w moim życiu. W ciągu miesiąca odeszło 3 pracowników i to nie z powodu, ze znaleźli lepiej płatna prace tylko, ze ciagle podnoszą tam normy, człowiek się stara, a nie jest za to wynagradzany. Możesz mieć codziennie więcej niż zaplanowali, a nawet zwykłego dziękuje nie usłyszysz. Atmosfera na tym dziale jest paskudna i głównie spowodowana przez brygadzistke, która jak ma zły humor to bez kija nie podchodź. Gdyby nie pracownicy ta firma już dawno by upadła, każdy powinien szanować drugiego człowieka, a nie go ciagle wykorzystywać dla własnych korzyści. Gdy sprawa została zgłoszona wyżej nic z tym nie zrobili, a już dawno trzeba było napisać petycje o degradacje takich osób, które nie panują nad zarządzaniem ludźmi.

Grizlee
@Mister X

W 100% popieram twoją opinię. Sama niestety pracuje na tym dziale i widzę że z dnia na dzień jest coraz gorzej... nie trzymasz dobrze z brygadzistka to jesteś nikim. Wysokie cele, psujące się maszyny. Pracują 24 godz na dobę bo jako jedyni na dziale jesteśmy podzieleni na 2 przerwy żeby móc sobie przekładać bo przecież "cyferki muszą się zgadzać" Nie dosyć że wdychasz toksyczne opary to jeszcze brak klimatyzacji bo przecież firmę na to nie stać, a na maszynę za kilka milionów która raz działa raz nie to stać. Jeszcze te premie kwartalne... dostaniesz notatkę służbową albo jesteś więcej niż 5 dni na L4 to zapomnij o niej...

Portofino
@Mister X

Święte słowa, brygadzistka zero kompetencji, podejścia do ludzi i w ogóle zarządzaniem zespołu. Jak idziesz po jeden dzień urlopu to też się musisz nasłuchać ???? a przecież urlop przysługuje każdemu. Ja też uciekłem bo szkoda życia, zdrowia i nerwów na to miejsce. Dziwnie się ludziom którzy tam są tyle lat, szans na rozwój żadnych

Jak dobrze że nie doczekałem

Bardzo słabe te zmiany na QC jeśli chodzi o liderów, od teraz nie polecam stanowiska inspektora jakości na QC, jeden nowy lider dumny i z wyższością do ludzi, drugi wiecznie zmęczony mimo przyklejenia do biurka, a do tego z wiecznymi humorami. Nie da się pracować pod takimi ludźmi, o dobrej atmosferze, równym traktowaniu i wsparciu merytorycznym można pomarzyć. Ten kto został niech ucieka dla swojego komfortu ???? no ale brygadzista też bez swojego zdania, wiedzy, umiejętności zarządzania ludźmi i krzty prawdziwości w tym co wygłasza, zero samodzielnego myślenia. Szkoda że zarządzający tak niszczą swój dział budując jakiś chory (usunięte przez administratora)

Robaczek z Robakowa

Dziś czytałam ogłoszenie o pracę z tej firmy. Śmiech na sali wzajemny szacunek rozwój itp. nie pracuje już tam 6 lat i zawsze najważniejsze były tam cyferki. Cieszę się że już tu nie pracuje i trzymam kciuki za moje byłe koleżanki z pracy.

Bla bla bla
@Robaczek z Robakowa

Pokrótce jest tak jak piszesz, ale tak Ci piorą mózg, że tego nie czujesz, wielki fałsz.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Asiol1971

Na jakim dziale lekka praca?

Lider

Złożyłem CV na stanowisko lidera, wie ktoś jaką podstawę dają na start?

Ta osoba już dawno nie pracuje, więc dlaczego ja oczerniasz? Z tego co wiem była bardzo dobrym pracownikiem. Może to z Tobą jest coś nie tak?

Dziś nie pracujemy

Firma ta przoduje w awariach systemu. Nie ma tygodnia bez usterek. Wstyd, żenada i kompromitacja. U "Kowalskiego" wyższy poziom informatyzacji.

Brawo
@Dziś nie pracujemy

Firma to przoduje w zaawansowaniu systemowym. Nie ma tygodnia aby nie było zmian w architekturze sieciowej. Pewność, profesjonalizm i zaufanie. Nad ciągłością pracy czuwają najlepsi specjaliści z całej Europy.

Cyrk na kółkach
@Brawo

Całe szczęście, że w Biedronce nie są zatrudnieni Ci specjaliści. Niejednokrotnie musielibyśmy wracać z pustymi statkami.

Ręka w nocniku
@Cyrk na kółkach

Klimatyzacji nie ma. Nadgodziny najpierw zablokowano choć roboty mnóstwo i to w katastrofalnych warunkach a teraz dziwią się, że są tyły. No i ten żenujący pomysł na premiowanie. Nie chciano dać dodatku frekwencyjnego a premia miesięczna tak niska, że ciężko kogokolwiek zmotywować. Więc piarowcy wpadli na genialny pomysł premia kwartalna. Będzie 3 razy więcej ale rzadziej no ale ciemny lud to kupi i będzie mega zmotywowany do pracy. Chyba to będzie jedyny zakład tego typu w okolicy, gdzie nie wypłaca się premii miesięcznej. Ogólnie coraz gorzej. Wymagania większe no ale człowiek tu na szarym końcu. Na premię kaski nie ma ale by wcisnąć kolejną maszynę miliony się znajdą.

Podobno pracując w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. można liczyć na zarobki 5100 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Bez nicku

Pracując w godzinach nadliczbowych (nadgodziny) jesteś w stanie wyciągnąć coś koło tego, licząc że zrobisz ich sporo w miesiącu i przy stawce dla nowych osób oczywiście.

Porażka coraz większy syf, atmosfera coraz gorsza. Obiecali klimatyzację nie ma i nie będzie..... Kolejki do wyjścia bo ciągle na czerwono świeci. Przełożeni kryją siebie i robią dupochrony. Żenada

Cyrk

Pieniądze z klimatyzacji pójdą z pewnością na premie dla kierowników. Przeciętny pracownik już dawno skończył się liczyć. Ważne są tylko liczby, nie ważne jakim kosztem są osiągnięte. Ale zamiast narzekać polecam zmienić pracę

męczennik z wyboru
@Cyrk

Haha jakie pieniądze. Nie było żadnych pieniędzy na klimatyzację. Firma robi was w (usunięte przez administratora). Zanim ogłasza się, że klimatyzacja będzie to sprawdza się infrastrukturę budynku kosztorys itp. Oni dobrze wiedzieli, że jej nie będzie, już na samym początku. Ogłosili tylko, że myślą nad montażem, żeby mieć czyste ręce. A teraz całą winę zwalają że dach za słaby, że za drogo. Oj robaczki robaczki nawet kierownik tych pieniędzy nie zobaczy, chyba że w talonach na paliwo do kijanki.

Warunki są straszne, szczególnie latem 45 w pomieszczeniach. Dodatek za ukończony cel 100zł... Koniec z rekompensatą za ubrania czy cokolwiek... Nie ma sensu starać się dobrze pracować, nadal nie jesteś tam uważany za osobę. Jeśli weźmiesz dzień wolny, płatność jest pobierana z wypracowanych nadgodzin.. Wzrost wynagrodzenia jest inny dla każdego, nawet jeśli pracowałeś idealnie, nie zwiększysz swojej pensji, jak na to zasługujesz... Liczą tylko twoje zwolnienie lekarskie. Oznacza to, że osoba jest chora, ma gorączkę, nie może wstać z łóżka, ale musi być w pracy, aby nie wziąć zwolnienia lekarskiego, a następnie nie uzyskać z tego powodu podwyżki wynagrodzenia. Ludzie wpadają tam w pobliżu maszyn

Stal
@Kandydat

Dużo, a nawet najwięcej zależy od sympatii brygadzisty czy lidera. Możesz robić coś byle jak, ale jesteś kumplem, to i kontroli na zwolnieniu nie będzie, podwyżka wpadnie wyższa.

Xenix

Firma schodzi na (usunięte przez administratora). Zwalniają konkretnych ludzi co ciągną ten wózek. Szkoda gadać na to że szefostwo kadr I hr idzie po szczeblach kariery kosztem krzywdy drugiego człowieka który przez lata robił wszystko żeby firma trwaĺa. Brawo dla tych co wyrażają na to zgodę. Żal tych to naprawdę pracujà

xenna fast
@Xenix

Rozumiem cię :( Niestety takich przypadków w firmie jest o wiele więcej. Na każdym dziale mniej lub więcej jest problem z bagatelizowaniem wielu rzeczy jak i brakiem sprawiedliwości. Wszystkiemu winien jest brak dyscypliny... Dużą rolę odgrywa również spoufalanie się pracowników różnego szczebla. Niestety wiele osób to wykorzystuje w złych zamiarach, a później jest płacz i nieprzyjemności.

Kandydatka

Elo, jest oferta na magazyniera i.chcialam się dowiedzieć :Czy praca dla kobiet? Czy fajna atmosfera? Ile kasy? Ile dźwigania? kierownik spoko, można się dogadać?

J
@Kandydatka

Na magazynie dużo kobiet, atmosfera spoko, ale mała kasa jak na to obciążenie kręgosłupa. Także jak zdrowie pozwala i nie chce się zarabiać dobrej kasy to można kandydować ????

Julia
@J

A co to znaczy mała kasa? :) Najniższa krajowa, czy jednak trochę więcej proponują? A jak z atmosferą na magazynie? Idzie się dogadać z osobami, które tam pracują? PS trzeba mieć już jakieś wcześniejsze doświadczenia? Pracowałam tylko na produkcji.

@T
@Julia

Na początek jest 24 zł brutto, jest podane w ofertach. Atmosfera spoko, ludzie fajni :)

dziewczyna ze snu
@@T

Hey, na jakich działach jest spoko atmosfera? Na blankach jest tragediaaa. Trzeba uważać z kim się trzyma bo kilka babek lubi bardzo namieszać na dziale, nie jednemu już w głowach zawróciły. peaceandlove

Włodek
@dziewczyna ze snu

Rodzinna atmosfera :)

Pracownica
@dziewczyna ze snu

Polecam digital print ????

Sklepowa

Lubię gdy osoby niekompetentne w żadnym aspekcie pracy w firmie. Wypowiadają się na temat o którym kompletnie nie mają pojęcia. Podaj przykład choć jednego powodu dla którego piszesz komentarz "może ktoś na oczy przejrzał" w stosunku do niczemu niewinnej osoby. Jak masz problemy z przekazywaniem niepotwierdzonych plotek to dalej pakuj długopisy i obserwuj. Co do samej sytuacji czekam na oficjalną informację. Dlaczego stało się tak a nie inaczej od osób za to odpowiedzialnych. Nazywając pracę która co by nie było, zapewnia Ci jakiś standard życia, kołchozem. Może zmień pracę lub odwiedź specjalistę. Jeżeli masz problemy z mózgiem.

Hej

Czy ktoś może wypowiedzieć się o dziale GPE? Jak atmosfera i jakie są tam maszyny?

Pomocny
@Hej

Z pewnością jeden z lepszych działów w całej firmę. Nie ma tej chorej zawiści, która panuje prawie w całej firmie. Atmosfera też spoko ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś.... Niestety tutaj też znajdzie się Lider, który nie powinien pełnić tej funkcji (usunięte przez administratora), który jedyne co potrafi robić w ciągu dnia to chodzić po operatorach i rozmawiać o głupotach. Robota to w rękach mu się nie pali, a na pomoc to nie ma co liczyć. Na szczęście są też porządni liderzy. Maszyny jak to maszyny, każdy kto ma chęci i zaangażowanie jest w stanie się ich nauczyć.

Dawid
@Pomocny

Dają jakieś szkolenie na maszyny czy trzeba się uczyć od innych bardziej doświadczonych pracowników? Nie są wymagane uprawnienia potwierdzone papierem?

Pomocny
@Dawid

Szkolenie wstępne na maszynie jest przeprowadzane a jego długość jest uzależniona od tego jak szybko się uczysz. Z czasem natomiast musisz się uczyć dużo sam (co jest dobre). Ogólnie rzecz ujmując trzeba mieć pewne zdolności. Żadne papiery nie są wymagane.

XYZ
@Pomocny

Krytykowany zawsze jest ten ,który jest miły uśmiechnięty i zawsze chętny do pomocy :)

Maniek
@Hej

Dział na prawdę spoko (usunięte przez administratora) W większości przypadków na dziale znajdują się jednak ludzie pomocni, z którymi można porozmawiać.

Ktoś

Co to za chory wymysł że kończymy pracę równo z drugim dzwonkiem, gdzie pewne działy w stronę szatni idą już 3 minuty wcześniej i nikt na to nie zwraca uwagi?

Goodie

Praca ogólnie spoko. Da się przyzwyczaić. Ale nie dla kogoś o słabych nerwach. Musisz wiedziec kiedy masz się postawić i znac swoje wartości. Zmuszanie do nadgodzin, kontrole zwolnień lekarskich. Tak naprawdę to będąc w domu chorym i odpoczywając może przyjść firma zewnętrzna Cię sprawdzić czy rzeczywiście chorujesz. Mówią, ze pieniędzy nie maja, a żeby wynagrodzić pracownika za cały miesiąc harówki to nie ma opcji. Na inne pierdoły znajdzie się hajs, tylko nie na ludzi, którzy budują ta firmę. Kierownictwo zamiast zająć się produkcja to jedzą ciasteczka na godzinnej przerwie.

Betty zmiana C
@Goodie

A Julka na transferze jeszcze jest? Cały grudzień nie widziałam tej „sympatycznej”liderki

Paulina
@Goodie

A coś się dzieje, jak ktoś nie zgodzi się na nadgodziny? Przecież to powinna być wolna wola... Chociaż jakoś lepiej są one wynagradzane? Są jakieś problemy związane z wypłacaniem pensji pracownikom, że piszesz, że nie ma opcji, aby firma wynagrodziła pracownika za cały miesiąc harówki? Chodzi o jakieś opóźnienia, zaległości bądź obcinanie zarobków? Czy raczej o to, że pracownicy nie są zadowoleni z wysokości wypłaty, którą otrzymują i powinny być one wyższe?

Siostra

Nowa polityka wychodźmy równo z dzwonkiem, bo mamy zapłacone za 8h pracy a nie 7h i 55 minut. Tylko z którym dzwonkiem wychodzić? Poza tym pomysł ten tak nieprzemyślany, ludzi pełno, hałas. Zamiast zaczynać zmianę o 14 zaczynasz ją póżniej, bo zwyczajnie w tym rumorze inaczej się nie da. Czasem ktoś czegoś zapomni i cofa się na maszynę. Jednym słowem cudowny kolejny pomysł, ale niczego nie wznoszący bo ani minuty dłużej nikt nie jest w stanie pracować. Za maĺy obiekt. Nie ma gdzie ulokować tylu ludzi. Logistyka w tym czasie też już nic nie byłaby w stanie dostarczać, no chyba że helikopterem.

Niewidoczny

A czy pracuje tam jeszcze Pani Iza? Która jest miła dla wszystkich tylko dlatego aby wyciągnąć informacje o drugim pracowniku? A później siać plotki wśród liderów i brygadzistów? Miałam z nią styczność tamtego roku, gdzie za dużo sobie pozwala. A szczególnie swoimi chamskimi tekstami. Nosiła się tam jakby była kierownikiem!

Widoczny
@Niewidoczny

Chcesz wiedzieć to zapytaj w kadrach.

Ilona K.
@Niewidoczny

Oczywiście że Pani (usunięte przez administratora) pracuje, teraz nosi głowe jeszcze wyzej bo donoszenie i szukanie hakow poskutkowało jest teraz panią lider i teraz sloganem jej pracy jest "Daj nazwiska ja to załatwię"

Guru

Witam serdecznie!! Czy jest nowa rekrutacja na stanowisko pracownik magazynowy??? Dziękuje za odpowiedz!

Zostaw merytoryczną opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

• Jak się pracuje w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 6 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.