Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

nowy prezes

Panowie nie ma co robic jaj i panikowac. Od jutra zbieram wszystkich ktorzy chca i zakladam wlasny bieda-szyb. Pensje beda placone regularnie raz w miesiacu co drugi miesiac w kazdym parzystym miesiacu nieparzystego roku o ile drugi dzien miesiaca przypadnie w kazdy trzeci czwartek miesiaca poprzedzajacego dany miesiac. Uwazam to za uczciwa propozycje. Przyniescie jutro lopaty, kilofy i lyzki do zupy zaczniemy kopac i wezmiemy wlasny los w swoje rece. Pierwszych trzystu ktorzy jutro sie zglosza do nowej firmy otrzyma darmowy kes wegla na dobry poczatek wspolpracy. Glowy do gory i nie dajmy sie panowie.

jolo

Pracuje w firmie 5 lat i dopóki firma była ok do nas (kartki,nadgodziny itp.) to każdy się starał pracować normalnie ( były wyjątki którzy uciekali ale to był mały odsetek ludzi). Ale skoro firma od lipca gra z nami w kulki to dlaczego my mamy uczciwie pracować 7,5 h. Zrobić swoje i jak jest okazja to na wyjazd. A ci co piszą o uczciwosci to jakieś nawiedzone przydupasy albo nasz kochany dozór wyższy...

prezes wój tynek

Hej ziomale, wszysko bedzie órególowane. Dejta mi trocha czasu. Porupta jeszcze miesionc bez wyplat a firma stanie na nogi. Obiecója wom to. Czymojta mie za slowo

te

To co z tym jutrem ????????????????????????

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zona meza

Moj chlop zapieprzal na przodku po 14 godzin, pozniej zdazyl jeszcze obrobic moja najlepsza kolezanke zanim wracal do domu. Co za pretensje macie do niego. Prezesie wyplac mu tez premie za mnie i moja kolezanke.

sosnowiok

robol ty nacpany jestes albo chodziles do szkoly specjalnej

uczciwy górnik

Ja pracowałem po 9 godzin, nigdy nie wyjechałem wcześniej, swój kilof przynosiłem na przodek. Widziałem was jak wyjeżdżaliście wcześniej a teraz macie nieuzasadnione pretensje. Oszukiwaliście Pana Prezesa i naszą firmę, która dawała chlebek. Panie Prezesie niech Pan tylko mi wypłaci pieniądze a tym oszustom NIE

też żona
@uczciwy górnik

Też się uśmiałam ....

robol----tyś też tak głupi jak ten--zero

zero---ty na prawdę jesteś tak głupi że nawet na kopalnie się nie nadajesz

gosc

wy (usunięte przez administratora) pierdolo.. dałny kłucicice sie o to co kto robił hu.. was obchodzi kto o ktrej wyjezdzał jak by dało rade to kazdy tak robił to raz dwa tu zamiast martwic sie o prace i o kase to wy sie kłucicie jeden przez drugiego. gurnictwo i tak upada wszystkie firmy predzj czy pózniej wylecą dzwoniłem do khw powiedziano mi ze przyjec nie bd i sa zwolnienia w kwh juz jest dyktatura nie mozna horowac nic nie mozna kopalnia to jedno dno i tyle w polsce juz sie nigdy nie poprawi a tych pieniedzy nawet przez sad nie odzyskami jedyne wyjscie to wpierdo... królowi i tyle przynajmniej tak mu sie odpłacimy zeby odczuł

sosnowiok

ten pan jest podstawiony straszyc to mozesz dzieci w przedszkolu zobaczymy kto w sadzie bedzie miec racje po co ta dyskusja kodeks pracy jasno mowi ze nalezy sie wyplata do 10 kazdego miesiaca cala nie w ratach zreszta zobaczymy w sadzie czyje bedzie na wierzchu

zero ty jakis debil jestes czy ja powiedziałem ze musiałem czy jak chcielismy (usunięte przez administratora) chcielismi to dozór powiedział jak bedzie zrobione to i to cz tyle i tyle to to kończymy wczesniej i na wczesniejszy wyjazd zdążymy ty baranie

Zero
@pracownik

Cieciu dozór nie panował nad waszą nieudolnością. Taki Grzesiu bał się was.

aha----poczytaj sobie o jednym i o drugim ja wszystko defraudują, wielki obrońco

aha

Prezes zaszniszczyliśdcie jątawił swą chałupę za firmę cioły. Może mu się uda firmę uratować. Jesteście nieudacznikami i tyle. Firma co płaciła najwięcej ciemnym pracownikom, to wy idioci zniszczyliście ją.

a z reszta kazdy wie jak było i jest ze jak chcieliśmy iść na wczesniejszy wyjazd to tyralismy dwa razy wiecej i taka była umowa z sztygarami , kierownikami i nadsztygarami wiec wy co tak pierdzielicie ze to przez nas to jestescie jacys podstawieni goscie zeby ludziom w głowach mieszac i niec wiecej i zeby wzbudzic w nich wine , ale ja sie nie czuje winny bo tyrałem dla siebie i swojej rodziny a wy nas oszukaliscie i nic wiecej

Zero
@pracownik

Powiedz na jakim przodku cieciu tak tyrałeś, że musiałeś wcześniej wyjeżdżać. Miałeś płacone za 7,5 godziny a robiłeś sześć. Smieszne to jest. Żony wasze już przestały pisać ciecie. Zrozumiały że oszukiwaliscie pracodawcę. Remagum da wam popalić.

Robol
@pracownik

Nieudaczniki, pracowaliście po cztery godziny w przodku, dojście i jedzenie zajmowało wam dwie godziny minimum. Póżniej po czterech godzinach uciekaliście na wyjazd. Czego wy jeszcze oczekujecie??? Prasa już wie o waszych wyczynach, Żony też się dowiedzą. Gdzie wy idioci jeszcze chcecie się popisać???

Hajer 2

Podobno pan prezes miał odblokowane 20mln,jak nam mówił na nasze zaległe wynagrodzenia trzeba 500tyś czyli 1/40 sta.to marny odsetek.Jakby chciał żeby firma istniała to by wyciągną z kieszeni,bo tyle jego pani wydaje na waciki.

posłuchajcie sie co wy piepszycie firme ratowac , zyc nie macie za co firma ma was w (usunięte przez administratora) prezes porsche sobie kupuje na mistrzostwa po świecie jezdzi a my zyc nie mamy za co zastanówcie sie co wy mówicie , a co niektórzy tu teraz pisza że chodzilismy na wczesniejsze wyjazdy ze teraz chociaz po 6 osób powinno zjeżdżać na zmiane wy ludzie honoru nie macie i szacunku dla samych siebie i waszych rodzin , oni opływają w luksusach a my tyramy na te ich luksusy a sami chodzimy bez wypłat , od kiedy nie płaca nam za kartki a wtedy firma jeszcze dobrze stała , ubran od kiedy nam nie dawali , wiec najpierw przemyslcie to co macie zamiar napisac

hajer

Górnik ma racje, to nie myśmy zniszczyli tą firmę tylko Ireneusz K. Wyprowadził miliony z firmy, a teraz nie ma odwagi spojrzeć ludziom w oczy. Tylko myśmy za późno się obudzili, okradał nas od dwóch lat. Po prostu taki był jego plan,nakraść i (usunięte przez administratora)

gornik

bardzo dobrze ze jej nie ma trza bylo sie uczyc bys mial inna robote nie ma placy nie ma pracy paw prezes nie ma odwagi spojrzec nam w oczy my nie mamy teraz na chleb na umowie mielismy do 10 kazdego miesiaca cala wyplate trza bylo takich umow z nami nie podpisywac sad pracy i tak będzie po naszej stronie a pieniążki wyciagna z majatku prkis i prg.

nikt
@gornik

jakiego majątku kajs to wyczytoł

Obcy

I nie będzie wy ciecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik