Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Bzi

Teraz to możemy stać pod kościołem.

jarek

a co z nami prg-wesoła czy była jakaśrozmowa na nasztemat??

ryl

O której było to spotkanie na Staszicu i kto był z Bumechu. To jest ważne. Nie można zaufać byle komu.

makoszowy

kase zobaczycie dopiero w marcu 10, jak ją zarobicie w bumechu, a pozniej sie zdziwicie jak dostaniecie 2000tys zl bo bumech ma nas w (usunięte przez administratora) tak naprawde, nikt (usunięte przez administratora) nas nie szanuje czekalismy prawie 5godzin dzisiaj i nikt sie z bumechu nie pojawił, wszędzie tylko słychać plotki plotki i plotki każdy sie patrzy na siebie i nie wie o co chodzi, gadają nam mamy tyko że mamy (usunięte przez administratora) metry a nikt nie powie za co i za ile, a dziobaki sie juz rzucacie do roboty a tak naprawde nie wiecie za co jaka umowa, jaka stawka itp. jestescie TĘPI JAK ŁOPATA bierzcie przykład z elektryków oni sie nie napalają i dobrze robią , dopiero jak będą konkrety to można usiąść do stołu i gadać a nie tak wszystko na krzywy RYJ

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
jo

Dzieki a co z robota w Bumechu ? Jakie kopalnie wchodza w gre ?

Staszic
@jo

narazie tylko staszic ale mowia ze beda dalej startowac do przetargu na rozjazd sciany 3as czyli chodniki 5as i 6as plus rozcinka start w przetargu nie znaczy ze przetarg wygrany... bumech ma szanse bo ma swoj sprzet a teraz do tego dojdzie duza załoga z uprawnieniami itp itd..

staszic

dokladnie elektrycy i slusarze bardziej z głową podchodza do tego.. Sam jestem elektrykiem pojade na szkolenia i w pt pojade sobie do siedziby Bumechu pogadac o zarobkach bo za 2 tys nie mam zamiaru robic... Panowie pamiętajcie ze bumech nas chce bo inaczej to by ogromne kary zapłacił... ale kazdy niech teraz walczy o swoje zarobki...

jo

Ludzie macie jakieś pomysły z czego 10-tego popłacić rachunki ? Sa wogole jeszcze jakies obiecanki ze beda pieniadze ????

Staszic
@jo

no kartka wisiała ze jutro bedzie zaległa wypłata ale ja w to nie wierze juz nie wierze w dobre intecje wojtynka i krola

Górnik

Ludzie walczmy o nasZe pieniadze zalegle jak tak podejdziemy do tej sprawy to 10 stycznia tez bedzie echo !!!

jo

A Bumech bedzie mial roboty na Wesolej ?

siedem

teraz robcie metry dla bumechu slepry (usunięte przez administratora) i 10 marca zobaczycie (usunięte przez administratora) a nie wyplate, bo bumech to tez (usunięte przez administratora) firma, za jebanie w przodku dostaniesz 2000zl jednak golym okiem widac ze najbardziej fachowo do tego podchodza slusarze i elektrycy, przynajmniej oni sa madrzejsi od nas od gornikow ktorzy wszystko lykajom jak mlody pelikan

Hajer

Piątek o 10 tej pod biurem, jak niebędą chcieli gadać to pod dom wojtynka

gorol

skonczą sie chodniki i nas zwolnią

Ryl

i juz bumech macie w glowie a kase odpuszczacie wojtynowi

Ryll

Pod bumech przyejdziemy i jak wyegzekfujemy kase ???

tomek żelazo

ten bumech ladnie nas bedzie ruchal na kase zobaczycie i wspomnicie moje slowa

gornik

wy sie nie cieszcie bumechem tylkomartwcie sie o kase za grudzien i styczen :(

Hajer

W piątek trzeba jechać do mysłowic i zabrać co nasze

Gornik

a co z kasa połową za grudzien i calą za styczeń ???

Górnik

Pierwszy dzień szkolenia=zatrudnienie u nowego pracodawcy. ps. Lepiej mieć mniej a co miesiądz

Teraz idż pracować do Biedronki, górnikiem nie jesteś.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik