Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Przetrzebcie swoją skórę, wykończyliście firmę co dobrze płaciła. Teraz szukam nowej pracy o którą jest trudno. Chcą płacić grosze.

Górnik

Królowi nie można popuścić, w piotek trzeba im skure przetrzepać.

LANDRYNA

JAK PAMIĘTAM TO Z POCZĄTKIEM WRZEŚNIA ZESZŁEGO ROKU MIAŁA BYC "FUZJA" Z FIRMA BUMECH. PODPISYWAŁO SIĘ CHĘĆ DALSZEJ WSPÓŁPRACY Z NOWĄ FIRMA [przodek z AD p865 na Wesołej] A NA OBECNY CZAS GDZIE PRG TO BANKRUT Z DŁUGAMI.. OFERUJĄ PRZEJŚCIE PRACOWNIKOM... CIEKAWE NA JAKICH WARUNKACH...

tomek żelazo

no to ludzie od dzisiaj bumech sa przejąl ludzi z prg i prkis myslowice. ciekawe na jakich warunkach, no ale wiadomo kokosow nie bedzie bo to my prosimy o robote a nie bumech prosi nas o przyjscie, takze jestesmy w czarnej (usunięte przez administratora) br /> podobno kartki w bumech sa po 13zl z sodexo? dla nas ludzi z prkis i prg najwazniejsze to jest aby wyplata byla zawsze na czas i w jednej racie !!! ludzie powiem wam jedno dopoki nie znamy swoich warunkow przyjecia to nie ma sie co napalac na przejecie przez bumech bo pamietajcie ze obiecywac kokosy to kazdy moze, NAJWAZNIEJSZE JEST MIEC WSZYSTKO NA PAPIERZE TO TEDY MOZEMY CZUC SIE BEZPIECZNIEJ a tak narazie to wszyscy jestesmy bez kasy, z rachunkami do zaplaty i z kredytami, kase dopiero zobaczymy w marcu z byc moze bumechu. wszystko sie okaze na dniach, ale pamietajcie OGRANICZONE ZAUFANIE TO PODSTAWA !!!

staszic
@tomek żelazo

jak narazie przejoł tylko ludzi z Prkisu a nie z PRG. a po drogie nikogo jeszcze nie wzioł dostałeś umowe ??? bo ja tylko kwestionariusz i ze jutro na szkolenie... słuchacie sztygara G......i bo nie bede pisał nazwiska a to jest oszust i judasz wojtynka... sztygar B....a przynajmniej cos madrze powiedział... a ja gadałem ze swoim przedstawicielem i nie bedzie tam kokosow jak nie masz pojecia o robocie bo polowa Gornikow z Prkisa nawet dobrze nie umi sie wysłowić i noszenie zelaza zostaje im na zawsze az plecy nie pekna... a co do PRG to pracownicy jezeli maja chec to maja sie osobiscie zgłośić z czego ja słyszałem... Pozdrawiam kumatych

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Ty jesteś zwykły kłamca, a nie żaden LANDRYNA. Spotkamy się jeszcze w sądzie.

Wesoła

Co mówili z tego Bumechu?

Z24

Panowie ta delegacja bumechu to prawdziwe info?

wesola

Każdy niech przyniesie paczkę jajek 12 szt. Biedronce po 4 zł będzie miał jajecznice.

obserwator

Realia są takie.Pan Król należnych pieniędzy na razie nie wypłaci.Opowiada o programie naprawczym,czyli dalej pensje wirtualne bez konkretów.Ponadto Firma Bumech 3 tygodnie temu przelała 3 miliony złotych bezpośrednio na konto Pana Króla.Komornik tych pieniędzy nie zabrał i to jest fakt sprawdzony.W tym programie naprawczym chodzi o jedno,przeciąganie tematu,brak strategii potwierdzonej jakimkolwiek dokumentem.wyłącznie słowa bez prawdziwych faktów. Nasze wszystkie potrącenia z pensji,czyli ZUSY,ubezpieczenia,i jak ktoś ma płatności komornicze są ściągane z pensji ale nie są odprowadzane ,to się nazywa kradzież i celowe wyłudzenie.Dla mnie sprawa jest jasna,bazuje się na naszej naiwności bo każdy z nas ufa swojemu pracodawcy.Uwierzyliśmy,że to są przejściowe kłopoty firmy z powodu zajęć Komorniczych,ale dzisiaj mamy pewność,że Komornik nie ma prawa zabrać zabezpieczonej kwoty na pensje pracowników,zabiera jedynie zyski Firmy i majątek ruchomy oraz trwały.To jest sprawa do Prokuratury i jest to sprawa karna,Żywcem okradają niewinnych ludzi .bogacą się kosztem naszych rodzin i dzieci.Szanowni Panowie takie są realia i kierunek działania tej Firmy.Pracujcie a ja Wam i tak nie zapłacę to z ich strony jest przemyślane i mają prawników,którzy wiedzą jak nas wyrolować.Zapewne nie spodziewali się takiego obrotu sprawy,że się zjednoczymy i powiemy dosyć,Chcemy konkretów,zaległe pieniądze na konto i wiarygodność na przyszłość.Rozmowa w południe z właścicielem Królem nie wniosła nic nowego.granie na emocjach i nowe naprawcze obiecanki.To nie jest tak.że to im ujdzie na sucho,że się z tego wywiną,teraz nie możemy ulec jakimś tam obietnicom,oddać sprawę w ręce Prokuratury i dalej mówić nieugiętym językiem,nie możemy się tak łatwo poddać ,racja jest po naszej stronie,Dla oszustów nie będziemy pracować i dalej się zadłużać.W JEDNOŚCI SIŁA !!!!!!!! i brać sprawy w swoje ręce!!!!!!!!

staszic

propozycje ma dostac perkis dokładnie pracownicy PRKIS a nie Prg a co z nimi ?? nie mozemy dopuscic do tego ze pracownicy PRG beda dalej sie borykac z krolem

porazka...

jazda z (usunięte przez administratora) i tyle w temacie...i tak juz kasy nie bedzie...zglosza upadlosc i ch.uja dostaniemy...takie realia w polsce...i dlaczego dopiero piatek?

dostawca

Oby ta informacja o spotkaniu byla prawdziwa, toby bylo swiatelku w tunelu To jest realne i spotkanie z wami jest logiczne i ma sens jezeli inicjuje je Bumech

lol2

mam nadzieje ze EMERYTOW i caly ten zajebany DOZÓR nie przejdzie do bumechu. banda nierobow

makoszowy

podobno mamy dostać propozycje przejscia pod bumech

dostawca

To co ogarniam z sytuacji na dzisiaj to ,lol2 chyba ma racje, jezeli o 10 bedzie delegacja z Bumechu, to warto przyjsc i posluchac moze to bedzie jakies wyjscie dla was z sytuacji. Z tego co piszecie to roboty PRG dla nich robi. To co wam szkodzi posluchac Pozdrawiam i trzymam kciuki

Darek

gdzie ma być ta delegacja???

jutro o godz 10 ma być delegacja z bumechu wszyscy niech przyjadą

Krzysiek

Panowie nie mozemy uledz namowa tych bidupkow ktorzy chca podjac prace pod psudonimem gosc facet jakis nawiedzony probuje nas sklocic ! W jednosci sila nikt nas nie zmusi do pracy bez placy mamy swoje rozumy i wiemy ze jak popuscimy to juz nic nie odzyskamy .Boidupki niemaja prawa byc wsod nas

lol2

w piątek wezme mojego pitbulla bo tez jest głodny

obserwator

NAPEWNO NIE STRAJK GŁODOWY ,BO I TAK NIE MA CO JEŚĆ!!!NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAŃ!!!DOSTAŁEŚ WYRAZNE POLECENIE - MASZ BYĆ I h.j .JA BĘDE A TY TO TWOJA SPRAWA SIEDZ W DOMU I CZYTAJ DALEJ TE OBRZUCANIE SIE BŁOTEM-MY DZIAŁAMY A WY NAPEWNO NAM ZA TO PODZIĘKUJECIE!!!-jak zawsze !!!kapito siniores-!!!! mam nadzieje że dotarło?? OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA-Staszic 10 godz.

Ślusarz
@obserwator

Ciołku sztygarku polecenia to wydawaj żonie w domu a nie mnie. Znowu jakiś przydupas napisał. dopadnę cię.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik