Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

iop

Popieram. Nie wyjeżdżać. Tylko to pomoze.

górnik90

Wtorek nie ma pieniedzy, zjechac i nie wyjechac, sprawe naglosnic do TV!

maniek

zaraz sie okaze ze nawet jutro nie bedzie kasy albo zas rzuci jakies 1/4 albo 1/8 wyplaty a wy (usunięte przez administratora) dalej (usunięte przez administratora) nie bedzie calosci hajsu proponuje powtorke w srode ale juz konkretniejsza, zadzwonimy zas do tej tv numer jest

Wesola

Z tego co wiem to we wtorek bedzie zaległa wypłata plus biezaca. Co do Staszica prezes mówił że chce w poniedzialek z każdym indywidualnie rozmawiać jeżeli będzie wasza wola.

gumiok
@Wesola

A skąd to wiesz że jutro ma byc kasa ?

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ryll

jest prosta sprawa nie przechodzic pod bumech do poki prg nie ureguluje nam wyplat bo naczej nie odzyskamy naszych pieniedzy

gruby slusarz

a jak wy wszyscy mysleliscie ze bedzie??? bumech nas przyjal abysmy SKONCZYLI tylko zajebane kontrakty PRKIS a pozniej sie nie bedzie pierdolil i sie nas poprostu pozbedzie bo nie bedziemy juz potrzebni trzeba szukac nowej roboty w stabilnej firmie typu remagum itp

elektryk

czy paw prezes wyplaci nam za grudzien i styczen wkoncu?

gornik prkis

dzisiaj rozmawialem z jednym z wazniejszych z bumechu powiedzial ze wybiora troche osob okolo 20 co sie nadaje a reszta nawet nie przetrwa do konca przyszlego miesiaca i beda robic za najnizsza, a wesola chca tylko po to zeby skonczyc kontakt

staszic
@gornik prkis

a ty kolego jak masz coś takiego do powiedzenia to lepiej zamknij się ! dzis wzieli juz 27 osób i to nawet z pomoca dołową i dostali lepsze kwoty niz W ZASRANYM WOJTYNKOWIE więc jeżeli tobie Bumech nie pasuje to cisnij do wojtynka i go całuj po głowie bo do tego nawet nie trzeba klekac albo najlepiej sie przedstaw to sie zapytam cie w marcu jak jest fajnie gelt dostac 10 ??

obserwator

do Gosc O tym ze pouciekali do Remagumu to wiem, no nie mieli wyjscia Ja jednak obstawiam Kopex tam tez bede sie staral dostac W strategii rozwoju Kopexu PRG by sie przydalo. Jak to jest koncowka dojenia PRG to chyba tam sprzeda udzialy, dla ludzi byloby dobrze. To jest melodia przyszlosci. Wazne jest teraz jak odzyskac zalegle wyplaty Nie jest chyba beznadziejnie .....z GKS sie wycofal. klub przejelo miasto i graja w I lidze. Wydaje mi sie ze w nim cos sie zmienilo, jak naciskasz to popusci. Poparcie poparciem ale nic nie trwa wiecznie czas plynie, zaleznosci sila rzeczy tez sie zmieniaja

R
@obserwator

Konsorcjum PRGiBSz to nie firma w której pracujecie. Wojtynek jest prezesem w firmie PRG Mysłowice S.A.

Być może masz rację, lecz PRG nikt nie kupi ponieważ Król ma układy w partii PO. Na razie ten oszust jest nietykalny. Co my biedni możemy mu zrobić? Chyba nic. Kibice Gieksy próbowali i co? Znowu nic. Wyjście jest lecz nic nie napiszę na ten temat. Może ktoś zrozumie jaki z niego gość.

obserwator

czytaj ze zrozumieniem bo sam na takiego wychodzisz, napisalem jako przyklad, ze Kopex kupil upadle PBSZ Bytom I teraz ta firma swietnie prosperuje w spolce Kopex i moze tak samo zrobic z PRG. Oprocz zwolnienia sie z tamtad widzisz lepszy pomysl bo jak tak to go opisz

Adrian

PBSZ w Bytomiu dawno temu padło z powodu długów. Co ty piszesz za głupoty podstawiony ciołku. Kopex przejął ich bardzo dawno temu.

Gośc.

Czytam to i nie mogę uwierzyć jakie bzdury piszecie. Ubliżacie sobie na wzajem a Król się śmieje. To jest koniec firmy, proste? Proste.

mlody

Fajnie że macie jeszcze takie marzenia że firma stanie na nogi

obserwator

konkretna firma jest kopex ich oddzial budowy szybow w Bytomiu, maja nawet budowac swoja kopalnie w Przeciszowie kolo Oswiecimia Kurde przeciez w PRG sa madrzy ludzie naprawde mozna jakies konkretne decyzje podjaqc, cos postanowic mozna burze mozgow zorganizowac. Jakies pieniadze sie pojawia na koncie, az tyle chyba komornik nie potrzebuje zeby dluznikow zaspokoic i na wyplaty powinno. zostac trzeba tylko wszesniej twardo postawic na swoim zeby kasy znowu nie wyprowadzil, cos wymyslic zeby mu to uniemozliwic

jurek

To kombinuj bo masz głowę na karku i prawa trochę liznąłeś. Tak z innej beczki to zaczynam myśleć że K.. to ma chyba wszędzie swoich ludzi, w sądach, skarbówkach itd. Poczytałem trochę na ideon.pl i aż oczy wychodzą jak się czyta kwoty odszkodowań dla ideon- u. Zwykły przedsiębiorca takiej kasy nie wyciągnie. Pierwsza myśl o nim jak się czyta ile firm doprowadził do upadłości to to że jest słaby i nie ma ręki do interesów ale następnie człowiek kuma o co chodzi i już wie że to ogromny cwaniak, który wie jak kasę wyłudzić .....

obserwator

Do Jurek Chetnie bym to zrobil ale niestety nie mam jeszcze zdolnosci kredytowej. ale pomysl jest konkretny

jurek

Obserwator wykup udziały króla bo dobrze mówisz. Chętnie u ciebie popracuję :)

PRACOWNIK

PRACOWNIK NIE JEST WINIEN SWEMU PRACODAWCY SŁUŻALCZOŚCI I POSŁUSZEŃSTWA .JEST MU JEDYNIE WINIEN USŁUGĘ , ZA KTÓRĄ OTRZYMUJE ZAPŁATĘ , BĘDĄCĄ NIE ŁASKĄ , LECZ ZASŁUŻONYM WYNAGRODZENIEM.

obserwator

W odpowiedzi na twoje argumenty cofnalem sie do wszesniejszych stron i wpisow, i tam sa tez takie zarzuty jakie podajesz. Nie przecze ze masz racje. nie moja intencja bylo wystawienie laurki prezesowi, Na nia w mojej ocenie zasluguja ci dwaj ktorzy wystapili przed kamera

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik