Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

obserwator

W odpowiedzi na twoje argumenty cofnalem sie do wszesniejszych stron i wpisow, i tam sa tez takie zarzuty jakie podajesz. Nie przecze ze masz racje. nie moja intencja bylo wystawienie laurki prezesowi, Na nia w mojej ocenie zasluguja ci dwaj ktorzy wystapili przed kamera

gornik

to ze z jego winy zlozysz to ci nikt nie podpisze to raz stac cie na to zeby czekac miesiacami na swiadectwo pracy to dwa a po trzecie nikt cie nie zatrudni jezeli nie masz swiadectwa pracy kolego to nie jest takie proste sa kruczki prawne ktore on wykorzysta niestety ale z oddania pieniazkow sie nie wywinie

żona

Królu oddaj nasze pieniądze. My nie mamy z czego żyć. Masz w sobie jakieś ludzkie odruchy ? Pisze to żona jednego z okradzionych. Co ja mam dzieciom dać do jedzenia ? Co ja mam powiedzieć babce w mieszkaniówce ? Bądź człowiekiem i nie wykańczaj nas ... Sprzedaj Prg komuś kto to poprowadzi dla ludzi a nie tylko dla siebie.

tom

Obserwator to jest bardzo sensowne wyjście. Nikt (?) z nas nie chce likwidacji firmy. Mam to samo zdanie i uważam że powinniśmy się udać pod IDEON. TAM SĄ NASZE PIENIĄDZE !!!!!! Niech Król odda co nasze i wypier .. . z prg. Tak dobrze było gdy go nie było !

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
obserwator

inernet to jest swietne narzedzie, szukajcie tam informacji o ideonie,prg,prkisz sa tam podane wladze firm, zarzad, udzialowcy ba nawet na stonie ideonu jest Z Y C I O R Y S krola i nie tylko, jego, w mojej ocenie facet od razu urodzil sie prezesem, w tych firmach przewijaja sie te same nazwiska, tam jest bardzo duzo informacji, mozna teraz sie zastanowic jak madrze postepowac, a nie wyzywac sie, klócic jak baranie ogony, i pozwolic zebyscie byli przez nich i przez pozytecznych idiotow podzieleni skloceni

oshe

zgadza się tez tak zrobiłem i teraz czekam

staszic

wiem ale byłem wczoraj w PIPie i pracodawca nie musi tego podpisywac wystarczy na pismie pieczatka firmy ze pismo zostało przyjete i jest w dwóch egzempletarzach i dziekuje ma 7 dni na wypłate odszkodowania jak nie to sad pracy i tak samo w tym samym dniu składam o wypłate wszystkich zaległych pieniedzy itp itd

Staszic

ja w poniedziałek skaładam wypowiedzenie z art. 55/1 plus tak samo o wypłate odszkodowania z tego samego artykułu ja mam dość i wyszarpie to co swoje.

obserwator

zapomnialem dopisac i wypieprzyc na zbity pysk krola z wladz PRG rzaem z puchowiczem bo to jego czlowiek i w Ideonie tez byl prokurentem, tak wynika z wpisow archiwalnych ideonu A to dowodzi ze w imieniu krola kontroluje wojtynka

oshe

na czym polega w praktyce zabezpieczenie majątku w Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, której Zarząd złożył wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu? odpowiedz na pytanie W sytuacji, gdy wniosek o ogłoszenie upadłości złożył dłużnik, czyli w tym przypadku Spółka, sąd z urzędu dokonuje zabezpieczenia majątku dłużnika. Zabezpieczenie roszczeń pieniężnych następuje przez: zajęcie ruchomości, wierzytelności z rachunku bankowego albo innej wierzytelności lub innego prawa majątkowego, a także poprzez ustanowienie zarządu przymusowego nad przedsiębiorstwem, etc. (art. 747 KPC i nast. w zw. z art. 37 PrUpN). Natomiast zabezpieczenie roszczeń niepieniężnych następuje przez np.: nakazanie stosownego ostrzeżenia w księdze wieczystej lub właściwym rejestrze (art. 755 KPC w zw. z art. 37 PrUpN). Sąd może zabezpieczyć majątek dłużnika przez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego, ale ustawa PrUpN przewiduje także inne sposoby zabezpieczenia, w tym także ustanowienie zarządu przymusowego nad majątkiem dłużnika (art. 40 PrUpN). Z tego ostatniego rozwiązania sąd skorzysta w sytuacji gdy istnieją uzasadnione obawy, co do tego że dłużnik będzie ukrywał swój majątek lub w inny sposób działał na szkodę wierzycieli, a także wtedy gdy dłużnik nie wykonuje poleceń tymczasowego nadzorcy sądowego. Postanowienie sądu w tym zakresie w sposób szczegółowy określać będzie zakres i sposób wykonywania ustanowionego zarządu. Zarządca niezwłocznie po powołaniu obejmuje zarząd masą upadłości, zabezpiecza ją przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub zabraniem przez osoby trzecie oraz sporządza spis inwentarza i sprawozdanie finansowe (jeżeli dotychczas nie zostało sporządzone). W razie gdy zarządca napotyka przeszkody przy obejmowaniu zarządu, w zarząd wprowadza go komornik sądowy.

obserwator

zgloszenie upadlosci ,a ogloszenie upadlosci przez sad to dwie rozne sprawy Oni musza przekonac sad tak jak wczesniej pisalem , a jakie maja argumenty ze co ze krol wyprowadzal kase. Toz sad ich zamnkie zaraz.Jechac pod Ideon , wziasc krola za szmaty niech placi, i niech sie nie wyglupia, bo PRG mozna odtwozyc i uratowac, wystarczy zeby oddal to co z PRG zabrali

oshe

Wniosek z dnia 28-01-2015 roku uzupełniony pismami z dnia 03-02-2015 oraz 05-02-2015.Dłużnik zwrócił się o zawieszenie prowadzonych przeciwko niemu postępowań egzekucyjnych.Na wniosek dłużnika sąd może zawiesić prowadzona przeciwko niemu egzekucję wierzytelności objętej z mocy prawa układem jeżeli egzekucja mogłaby uniemożliwić lub utrudnić przyjecie zakładu

obserwator

komornik wykonuje P R A W O M O C N E orzeczenie sadu, to jak inny sad moze wstrzymac prawomocne orzeczenia sadow. To tak jakby sami sobie zaprzeczali wyciagajcie sami wnioski bo oni sa od tego zeby was w wacka robic do konca, a wy powinniscie byc od tego zeby sie nie dac 10- tego dzien wyplaty juz niedlugo to sie okaze. kto moze to niech szuka roboty i o swoje zalegle wyplaty walczy do konca

buty

No to się już pogubiłem. Ogłosili upadłość czy nie ? Podobno do 10-tego musza wznowic prace na kopalniach bo ich holding (usunięte przez administratora) i nałoży kary.

oshe

Zgodzę się z tobą ze firma nie jest jeszcze w upadłości narazie sa zawieszone postępowania komornicze

obserwator

odsylam cie na strone ministerstwa sprawiedliwosci (usunięte przez administratora) 1w rejestrze przedsiebiorcy zrob ptaszka 2 wposz nip prgb bez przerw 3 przepisz kod z obrazka wyswietli ci sie informacja o prg ze nie jest w upadlosci Zeby zglosic upadlosc to trzeba przekonac sad ze stalo sie to z przyczyn niezawinionych przez zarzad np mieli duzy kredyt we frankach na rozruch firmyi frank poszybowal do gory A oni co pokaza, pokaza ze wyprowadzili kase z firmy na inne konta, przeciez Bumech i Budkop placil i placi im w terminie

obserwator

czytajac te wpisy przypuszczam ze wsrod was jest 3-4 prowokatorow krola i wojtynka ktorzy,poprzez umiejetne wpisy podaja niesprawdzone informacje, powoduja ze sie klocicie, jeden drugiego wyzywa, wzajemnie, kase chcecie sobie wyrywac ktorej jeszcze nie dostaliscie. Przez to niektorzy z was sie zachowuja jak by im mozg denaturat wypalil. jakby w jakims amoku byli a oni robia z was durniow jak chca i kiedy chca. cierpia tylko uczciwi. Posluchajcie jeszcze raz jak nie rozumiecie co mowia ci dwaj rozsadni i odwazni do mikrofonu, i kamery przestancie juz pieprzyc od rzeczy na tym forum jak jakies bezmozgi (usunięte przez administratora)

@obserwator

Nie wiem co masz na myśli twoją wypowiedzią, niesprawdzone informacje?Jest papier Postanowienie z sądu w Katowicach o ogłoszenie upadłości dłużnika z możliwością zawarcia ukladu

z Wesołej

@oshe

Drogi kolego czy to ma znaczenie w tym przypadku kto zaczął pierwszy strajk bo jeśli jesteś z Makoszowy to nie wiem co zrobiłeś?

gornik

bo nie moglem poprostu dobrze ze ty byles a na koaplni to my zaczelismy pierwsi strajk wiec nie byc taki dumny z siebie ze ty byles i wywalczyles

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik