Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Pitol

Czy ktos wie czy kasa bedzie? Pewene zrodlo...

g

Kasa na koncie będzie ......................................... jak weźniesz pożyczkę.

wujek dobra rada

Dzis po 14 sprawdzci stan konta.

Zona

Musze tutaj jednemu przyznac ze jestescie ciotami i sami to pokazujecie. Gdybyscie byli facetami z jajami to byscie walczyli o swoje szczegolnie z mysla o swoich rodzinach. Jestescie naiwni i slabi.

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Staszic

no właśnie kaj kasa ?? dopóki nie macie doraznego hasła to waz nie przejmnie ! na Staszicu wyglądało to tak chopcy z rannej zmianny nie zjechali i siedzieli w 11 i wpadli na to ze jada do bumechu i pojechali i tam dyrektor i prezes wtedy zaczeli działac w strone przejecia az nasz super(tępaki) dozór rozpoczoł rozmowy i się udało !! ale gdyby tych 11 nie pojechało to by było (usunięte przez administratora) a nie Bumech !! bo dozór nas tylko namawiał do zjezdzania !!! tej 11 jeszcze raz Dzieki

miki

Elektryczku bumech by nas przejal

slusznie

I slusznie bo ja z tym syfem tez skonczylem i nie zaluje a przyszlosc sobie ulozy z dala od tej zjebanek kopalni. To juz nie te czasu co kiedys i nigdy to nie wroci. Stare piery niech dokoncza a reszta mlodych niech lepiej pomysli czy warto siedziec w tym syfie

Hanysi nie maja jaj

I o tym mowilem ze tylko w gembie jestes twardzi :) nie potrafisz synku walczyc o swoje a co dopiero w pysk przypie... wiec lepiej pocwicz na manekinie albo zacisnij jaja i przymknij buzke. Jutro (usunięte przez administratora) do zelaza za freeko 5 kompletow a przelew dostaniesz jak sobie sam zrobisz.

Bucek

Panowie przelewy lecą, ale na konta szwajcarskie.... :) jak dobrze że się zwolniłem z tego kur..dołka. fakt wyjechałem za chlebem, ale nie żałuję Wam proponuję to samo zrobić. nie liczę już na jakiekolwiek wyrównanie. I Wy też nie liczcie. A emerytom i dupolizom WIELKIE HWD!!!!!

maniek

i co pewnie dalej wszystkie zmiany jebia. Znajac zycie zaplacil kilku lizidupom, zamknal pysk paroma stowami i dalej ciemne byki jebia

@maniek

WYKON...LICZY SIĘ WYKON... Więc brać się do roboty i wywieżć tego Liliputa z biura karą, prosto na Wschodni i wciepać do szybu... ;)

@Bucek

że ja 5kmp za free?? chyba żartujesz... nigdy już nie wróce na kopalnie. przejrzałem na oczy. w polsce lipa i będzie coraz gorzej. a tu kokosów może nie ma, ale stać mnie na godne życie, a nie na przeżycie i jeszcze zostaje. :)

Hanysi nie maja jaj

Skonczcie juz pierdolic bo nie macie jaj hanysi. Pomiataja wami jak garstka bezdomnych psow a wy tylko potraficie gadac. Niedlugo walentynki i zmaiast przelewow to was znowu wyruchaja bo do tego juz jestescie przyzwyczajeni. Zmienilem prace i zarabiam 2x wiecej niz zjezdzajac na dol a najwazniejsze ze mam placone w terminach a wy dalej chodzicie z opuszczona glowka. W zyciu nic taka postawa nie osiagniecie i powinniscie to zmienic a szczegolnie dawac przyklad swoim pokoleniom ze trzeba o swoje walczyc. Jestescie mezami, ojcami czy banda przerazonych chlopcow z podstawowki ?bo na czas obecny widze ze jestescie "CIPAMI" w pelnym tego slowa znaczeniu. Wasze kobiety napierdalaja wojtynka torebkami a wy sie chowiecie za ich plecami. Zenada i tyle na ten temat.

Adamus
@Hanysi nie maja jaj

powiedz mi to w twarz!

Jedziemy tam wszyscy jutro !

strajk to jedyny rozsądny dialog z pracodawcą JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO !

A LUDZIE DALEJ CHODZA DO PRACY I ZJEŻDZAJĄ NA DÓŁ I OBY TAK DALEJ , PANOWIE .W.i .K. SĄ BARDZO Z WAS ZADOWOLENI BO TAKICH GAMONI TO W ZYCIU JESZCZE NIE WIDZIELI , PANOWIE BYLISMY W PIATEK W FIRMIE I OBIECALI NAM PRZELEWY PONIEDZIAŁEK , WTOREK ALE TYLKO OBIECALI JAK ZAWSZE Z RESZTA , DOKOŃCZYMY IM TE KONTRAKTY ZGARNA PONOWNIE PO PARE BANIEK I ZNÓW BEDA Z WAS ZADOWOLENI

elektryk

Jestem za tym aby pojechać i rozpierdolic biuro w huj z TV do wiadomosci

Jedziemy tam wszyscy jutro !

Jedziemy tam jutro czy tak siedzieć bedziecie w domu ja tego nie rozumie firma zatrudnia w h*j osób trza tam zebrać sie i zrobić dym ! CHOPY TO SĄ WASZE I WASZYCH RODZIN PIENIĄDZE !

A poco ci nick

I CO Z TYM FANTEM ROBIMY ? ILE BYDOM NOM MYDLIĆ OCZY ku*rwa ludzie to już jest przesada , róbmy dali za darmo a rachunki na dniach trza zapłacić długi oddać niema już co jeść ;/

@A poco ci nick

Nic nie róbcie frajerzy. Po co ? Przecież Wy nic nie potraficie tylko narzekać na tym forum. Dalej pracujcie cioty za darmo. Wstyd !!!!!! I my mamy takich mężów ha ha ha ha. Idźcie spać bo rano do roboty CIOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@żona

nie wypowiadaj się jak gówno wiesz nie podoba Ci sie to sama (usunięte przez administratora) do roboty a nie tylko narzekać na chopów widać że to baba sosnowioka pffu

@A poco ci nick

I tu się mylisz kolego. Nie sosnowioka. Do roboty nie muszę wypierdalać bo ją mam i nigdy do takiej sytuacji bym nie dopuściła. Jesteście (usunięte przez administratora) i tyle ... a (usunięte przez administratora) to Wy umiecie zrobić, insynuując mi że (usunięte przez administratora) wiem. W temacie jestem bardziej niż niejeden z was matoły.

@żona

co ty możesz wiedzieć chyba tylko jak obiad ugotować nie wypowiadaj się jak to nie twój problem masz robote to sie ciesz i rób bedziesz w naszej sytuacji to bedziesz działać a skoro to cie tak boli to słucham powiec co my niby mamy zrobić? skoro twierdzisz ze nic nie robimy

@A poco ci nick

1 Strajk dołowy 2 " zebranie" pod firmą Króla nie wyjeżdżać dopóki nie bedzie pieniędzy

Jebaka
@żona

Chcesz sprawdzić czy z nas cioty??? Mogę ci to pokazać. Przez tydzień będziesz chodzić z szeroko rozwartymi nogami.

@Jebaka

Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz...

f

Co z naszymi mężami zaufania??? Mieli pilnować pieniędzy.

gornik

ci ludzie co zjezdzaja sa jacys nienormalni jutro trza wjechac do tego biura i (usunięte przez administratora) to wszystko!!!

O

Pieniądze już lecą i dolecieć nie mogą. RWA, RWA, RWA. KU,KU,KU.

RYZY

pozostalo tylko jedno zutylizowac szmaciarzy w ciemnym kacie

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik