A.A.R. Gambit

Lublin

Opinie o A.A.R. Gambit

pro 2013-07-21 16:12:12
Uprzedzam wszystkich stażystów i praktykantów, którym będą chcieli wcisnąć pracę w AAR Gambit. Ta pseudofirma to jedno, wielkie nieporozumienie! Wstyd jest mieć ją w CV. Mój obecny pracodawca zapytał jak mi się udało psychicznie wytrzymać z rudym. Udało się z wielkim trudem, bo do teraz na wspomnienie o współpracy z AAR Gambit mam ochotę zwymiotować.
praktykantka 2013-09-08 16:22:48 [użytkownik zarejestrowany]
a możesz napisać coś więcej?
metka 2014-07-18 21:09:07
zgadzam się z pro. firma się sypie, pracownicy pracują na zlecenie za śmieszne stawki. Fakt, problemów z umową i kwestiami prawnymi nie ma, kasa zawsze na czas ale na każdym kroku widać kłopoty finansowe i zacofanie firmy. może prężnie działała 10 lat temu ale teraz nie pozostał nawet cień dawnego blasku. nie polecam
była 2014-12-30 21:57:44
te opinie to pawda. praktykanci, śmieciówki, kiepskie zarobki. tyle w temacie
k 2015-02-19 01:20:07
firma "zatrudnia" tylko stażystów z UP lub praktykantów bez możliwości późniejszego zatrudnienia. Na rozmowie oczywiście obiecują prace.
dianka 2016-04-19 16:29:55
na rynku pracy takie stanowiska tez są potrzebne@k, jeżeli jest możliwość odbycia praktyki płatnej to wiele osób jest zadowolonych, nie wiem czy wiesz większość firm zatrudniająca praktykantów nie płaci
Zostaw swoją opinię o A.A.R. Gambit - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.A.R. Gambit