Bank Danych o Inżynierach

Opinie o Bank Danych o Inżynierach

qq 2009-06-17 10:21
Słowa kojarzące się z BDI (np:.firma małorozwojowa, wyspecjalizowana na rynku, droga, stresująca, wyczerpująca, bez pobysłu na dalszy rozwój)
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... brak
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... jak w każdej firmie... różnie, brak doświadczonych autorytetów
Najbardziej podobało mi się w BDI: samodzielność działań, odpowiedzialne zadania, kontakt ze znaczącymi na rynku firmami
Najbardziej nie podobało mi się w BDI: brak systemów motywacyjnych, brak szkoleń refundowanych przez firmę (jedynie we własnym zakresie lub w ramach funduszu szkoleniowego, na który trzebabyło zapracować, a później i tak podpisać lojalkę, brak pomysłów na rozwój pracownikow, brak pomysłów na szerokie wykorzystanie potencjału firmy (baza inżynierów)
były pracownik 2009-06-17 10:33
- nie liczy się pracownik, bardzo duża rotacja kadr na niższych szczeblach, brak możliwości rozwoju, brak motywacji pracowników, szkolenia jedynie we własnym zakresie lub z funduszu szkoleniowego, na który trzeba zarobić, zła komunikacja w firmie, wyśróbowany system prowizyjny nieadekwatny często do możliwości zrealizowania go

+ możliwość współpracy z dużymi i znaczącymi klientami na rynku, wyspecjalizowane środowisko, duża samodzielność działań
anonim 2009-06-17 10:37
Pracuje w tej chwili w innej Agencji rekrutacyjnej i musze ci powiedzieć że we wszystkich jest podobnie. Jakie w tej firmie byly prowizje? U nas wynagrodzenie 2500 brutto i 50 procent prowizji od dochodu.
jola 2016-05-11 11:14
nie dziwie sie, że oszukują wyższego wykszałcenia oraz doswiadczenia tez na kietórych stanowiskach pracy, przeciez to podstatwoe wymagania każdej zaczynajacej pracę osoby, a na prawde duże nie są wcale.
Maja 2017-03-07 11:55
Obecnie firma poszukuje pracowników na stanowisko między innymi Konsultant ds. Rekrutacji. Zamierzacie aplikować? Chętnie poznamy Wasze doświadczenia z przebiegu procesu rekrutacji.
ewa 2017-03-09 13:56
amatorzy w rekrutacji inżynierskiej niemający pojęcia o stanowisku na jakie rekrutują oraz zakresie obowiązków i doswiadczeniu, ogłoszenia rekrutacyjne niespójne, nieadekwatne do stanowiska wymagania oraz przede wszystkim opis stanowiska w ogłoszeniu pozostawia wiele do zyczenia, gdyż wymagane wykształcenie na dane stanowisko zupełnie mija sie z zakresem potrzebnych kompetencji
Maja 2017-03-09 14:59
@ewa rozumiem, że według Ciebie osoby, które rekrutowały nie miały wystarczającego doświadczenia? Jakie nieścisłości pojawiły się w ogłoszeniu, o którym wspominasz?
Zostaw swoją opinię o Bank Danych o Inżynierach - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Danych o Inżynierach