Opinie o Neocraft Leads sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Neocraft Leads sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Neocraft Leads sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neocraft Leads sp. z o.o. w Wrocław

Amadeusz Nowy wpis

Polecam bardzo współpracę z firmą Neocraft. Profesjonalny doradca, fachowa obsługa

wkurzony Nowy wpis

Sprzedali moje dane firmie Orange!!!!! Nie podpisałem z nimi żadnej umowy i żądam aby to zostało skasowane, inaczej sprawa trafia do sądu! Rozmowę mam nagraną

darek Nowy wpis

firma płaci na czas, współpraca na najwyższym poziomie

Antoni Nowy wpis

polecam, profesjonalne wsparcie, wszystko terminowo

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
aldona

świetni specjaliści, wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie

Czesław
@aldona

Jak tak chwalisz że dobrzy specjaliści to pewnie pracownicy muszą mieć wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Wiem że wypowiadasz się jako klient ale zastanawiam się czy trudno dostać się tam do zespołu. Nie wiesz czy będą kogoś szukać?

remik

Kampania marketingowa się udała. moja firma, dzięki pracy Neocraft zyskała nowych klientów

justyna

polecam, dobre, profesjonalne wsparcie

Witold
@justyna

W jaki sposób to wsparcie się objawia? Opowiesz coś więcej?

rysiek

polecam, bardzo fachowe wsparcie, generowanie leadów przebieglo pomyślnie.

rysiek

polecam, bardzo fachowe wsparcie, generowanie leadów przebieglo pomyślnie.

Grzegorz

Polecam Neocraft, skuteczna realizacja kampanii, przy okazji otrzymałem informacje na temat RODO. Profesjonalna obsługa i szybki kontakt, Nie mam zastrzeżeń

B.

Neocraft to firma mająca opinię bardzo dobrego pracodawcy. polecam pracę tutaj

Angelika

Kampania przeprowadzona pomyślnie, nie mam zastrzeżeń, jestem pozytywnie zaskoczona wynikiem, polecam z całego serca :)

@Angelika

Zadowalający efekt kampanii, kontakt na dobrym poziomie, usługi na czas, polecam współpracę z Neocraft

Szymon P.

Efektywnie i na czas, polecam

Dorota

Przyjemna współpraca, dobry kontakt. Jestem zadowolona z efektów

Justyna

Efektywna współpraca, wszystko na czas, polecam

agnieszka

terminowo wykonane usługi, efekty zadowalające

Rozalia

Jestem zadowolona z efektów współpracy z Neocraft, bardzo polecam

niemiec

otrzymalem dobre leady - fotowoltaika. polecam

Maja

Szybki kontakt, współpraca na wysokim poziomie. Kampania się udała. Nic dodać nic ująć

elwira

Jasne warunki współpracy, polecam wszystkim zainteresowanym

Zostaw merytoryczną opinię o Neocraft Leads sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Neocraft Leads sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neocraft Leads sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neocraft Leads sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neocraft Leads sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neocraft Leads sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neocraft Leads sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 93 ocen.

Neocraft Leads sp. z o.o.