NeoCraft Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o NeoCraft Sp. z o.o.

elwira 2014-07-05 14:39
Praca tam to czysty (usunięte przez administratora)- siedzisz na telefonie cały dzień za marne grosze. A jeśli już się chcesz dowiedzieć czegoś konkretnego na temat pracy, to robią się schody. Wiedza którą musisz posiąść jest ogromna i od razu najlepiej deklamować wszystko z pamięci. Totalna samowolka, prawie żadnych wskazówek ze strony Pani manager( usunięte przez administratora ) Atmosfera pracy przez jej osobę jest do niczego, bo rzadko miewa dobry nastrój. Nie polecam!
MająRozmach 2014-08-10 20:14
nie polecam
ola88 2014-12-09 12:40
Polecam prace, wypłaty na czas, okey system dla pracowników bezpłatnie jesli przejdzie sie okres probny 3-6 miesiecy
Krystian 2015-02-22 15:06
Hehe, Elwira niestety nie pracowała ze mną długo i ciągle jej coś nie pasowało, praca jak każda inna młody zespół i elastyczne godziny. Z każdym można się dogadać ale jak ktoś sam nie wie czego chce to nigdzie nie będzie zadowolony... :)
Eloss 2015-07-17 12:51
Atmosfera pracy jest bardzo fajna - klimat małej firmy i zawsze w razie problemu można się dogadać, czy to z załatwianiem własnych spraw czy z innymi potrzebami. Sympatyczne kierownictwo, po okresie próbnym ok system, grile pracownicze również się zdarzają. Dobra praca dla studentów i absolwentów, można ją potraktować nieco jak akcelerator doświadczenia. Można nauczyć się ciekawych rzeczy, czasem działania nudne a czasem nie (biznes to biznes jak trzeba to trzeba i nic nie poradzisz). Dużo się nie zarobi niestety(poza stanowiskami czysto prowizyjnymi - tu od ciebie zależy ile zarobisz i rzeczywiście jeśli jest dużo klientów to nie jest źle), na umowę o pracę liczyć nie można zbyt szybko (jednak forma tej umowy jest o wiele bardziej atrakcyjna niż normalnie w tego typu przypadkach, więc można przeboleć). Dodatkowo czasem można mieć wrażenie wysokiego braku organizacji ze strony decyzyjnej - można się nieźle poirytować czasem i absurdów trochę się znajdzie, ale kierownictwo jest fair, wypłaty zawsze punktualne. Ogólnie to źle o firmie powiedzieć nie można - są lepsze i są gorsze wystarczy mieć trochę oleju w głowie i można nieźle skorzystać.
Dorota 2016-07-20 10:05
Firma ta pod pretekstem głupawych, nachalnych konkursików wyłudza dane osobowe i sprzedaje innym naciągaczom.
Gość 2016-07-20 10:17
Trzeba dodać jeszcze przesyłane e-mailowo ankiety - konkursy, w których trzeba podać różne dane na swój temat - w ten sposób tworzą bazę danych i przesyłają różne oferty banków, ubezpieczeń, zakupów. Sprzedają dane osobowe i informacje na temat naszych zainteresowań, a potem nachalne telefony z ofertami przychodzą do znudzenia. Zwykli cwaniacy. Dlaczego nikt nie ściga tego typu naciągaczy!?
Eloss 2016-09-20 14:52
Bo żeby to się stało, musisz wyrazić zgodę i przeczytać regulamin..
wiesiek - serek 2017-02-23 20:41
To bardzo brzydko handlować czyimiś danymi bez podpisania upoważnienia czy umowy a te swoje tzw nagrody przekażcie do DPS -ów to jedna wielka lipa.
obserwator 2017-05-14 11:38
dokładnie, nic ująć i nic dodać
Gorge 2017-06-22 01:19
Firma nękająca wszystkim co jest nie potrzebne sprzedaje dane na lewo i prawo szukam prawnika który wyprostuje moja sytuacje z nie chcianymi telefonami os sklepów partnerów z nimi wspołpracujacymi
emerytka 2017-07-19 12:03
Wlasnie dalam sie wkrecic na wyciagniecie danych osobowych ( imie i mail ) pod pretekstem uzyskania bonu do Biedronki .Jestem emerytka i chcialam cos uzyskac .Oszusci dopiero po kliknieciu napisali drobnym drukiem ze Biedronka , Tesco i Zabka nie ma nic wspolnego z tym konkursem. Jak sie z tego wyplatac ??
Przypadkowy odbiorca SPAMu 2017-08-05 22:06
Dziękuję za powyższe ostrzeżenia. Właśnie miałem podać moje dane osobowe aby wziąć udział w ciekawie zapowiadającej się ankiecie pt. "Quiz polityczny". Jednakże zrezygnowałem, gdyż nie mam czasu na odbieranie niechcianych telefonów.
Z programu lojalnościowego Neocraft Sp. z o.o. lub jego partnera można się wypisać. W tym celu należy kliknąć w link podany na dole każdego maila reklamowego
Kacper 2017-08-18 15:55
Jak ktoś nie czyta zgód jakie wyraża to potem ma pretensje do całego świata, czyżby przez swoją niewiedzę?
Chyba że uważasz, że ludzie Ci są porywani, nękani, chłostani i zmuszani do wypełniania formularzy swoimi danymi osobowymi to koniecznie musisz to zgłosić odpowiednim organom ścigania....
Zostaw swoją opinię o NeoCraft Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NeoCraft Sp. z o.o.