Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski w Zielona Góra

boss

ogolnikowy stek bzdur nie poparty zadnymi konretnymi dowodami .marzenia nie kosztuja..na premie trzeba zasluzyc .a wymuszaniem na pracodawcy nieuzassadnionych podwyzek nie idacych w parze z podwyszeniem.obrotow przez pracownika jest poprostu nie dp przyjecia wymuszeniem.takze nie masz pojecia o niczym co wynika z tresci tego wpisu.

klient
@boss

Szanowny Panie, kiedy salon na ul. Wyszyńskiego będzie ponownie otwarty?

gość

Proszę o kontakt na mój e-mail: konik0512@o2.pl

boss

masz,bronia niesamowite informacje powinnas pisac basnie andersena ale szukajcie dalej moze znajdziecie odpowiedz.sanepid nie zamknal .

Bronia
@boss

Jak mogę pisać baśnie Andersena skoro Andersen już je napisał?

@Bronia

to jest takie powiedzenie jeżeli ktos posluguje sie fikcja nie majaca oparcia w rzeczywistosci.proponuje zajac sie gramatyka piswoni slowa" zamknol"chetnie poczytam inne newsy od pań spod lumpeksu????

Anetka
@klient

Proszę nie korzystać z tego salonu byłam tam klientem tylko raz i więcej nie wejdę na pewno nie dość że panuje tam nieprzyjemna atmosfera to z czystością również jest na bakier nie wspomnę o przestrzeganiu zasad sanitarnych typu maseczka lub przyłbica zbliża się czwarta fala i na pewno nie warto ryzykować zdrowia

@Anetka

kiedy bylas i w ktorym salonie?

boss

niesamowite moze bys sie prostaku ujawnil jak takis wielce poinformowany pajacu

Sebastian
@boss

Rozpędź się dziadek i dawaj prosto w ścianę.

Klient

jednym slowem PRL. Zakład fryzjerski to chyba stanął w miejscu na początku lat 90 do pracowników jako takich zastrzeżenie można mieć ale właściciel to powinien troszkę zainwestować jakieś szkolenia i zmienić wystrój Bo (usunięte przez administratora) niemiłosierny

@Klient

zawsze moze pan isc gdzie indziej nie ma przymusu korzystania z zakladu ktory sie panu nie podoba prosze wybrac inny to takie proste .

boss

prosze skonkretyzowac to pytanie oraz sie jakos przedstawic?pozdrawiam

Halina
@boss

Interesuje mnie, czy fryzjerzy damscy i męscy mają wynagrodzenie czasowe i czy mogą liczyć np. na premie od liczby obsłużonych klientów. Ja również pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zadowolony klient Mateusza

Witam, szukam kontaktu do Mateusza, który kiedyś pracował w salonie na Kochanowskiego a później na Wyszyńskiego. Być może pracuje teraz w innym salonie bo na Wyszyńskiego już go nie widzę i nowe osoby tam nie wiedzą a byłem jego stałym klientem. Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc i podać jakieś informacje (chociaż nazwisko) to proszę pisać na mój adres e-mail: konik0512@o2.pl

Przemysław

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nie pojawiły się żadne nowe wpisy, które mogłyby przedstawić osobom poszukującym pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski warunki zatrudnienia bądź atmosferę, która panuje w tej firmie. Koniecznie podzielcie się swoją wiedzą na ten temat.

@Przemysław

Uprzejmie informuje ze barbara zabor ktora tak mnie oczerniala na tym forum sama wycofala swoj pozew z sadu o sprostowanie swiadectwa pracy i tymsamym potwierdzila zasadnosc zwolnienia jej z pracy w trybie dyscyplinarnym.ale pewnie o tym fakcie juz bylo wstyd poi formowac na forum dlatego bedzie pozwana o odzskodowanie i dla pracodawcy i za oczernianie na forum punlicznym.taka jest moc i realnosc wpisow tych wszystkich niezadowolnoych lawirantek ktore nie moga nigdzie indziej znalesc pracy lub wyjechaly z kraju bo nie mialy tu szans ze swoim podejsciem do pracy i ludzi.prawda broni sie sama

Lola
@Przemysław

Nie radzę. Ciągłe zaleganie z wypłatą, opłacone składki nie adekwatne do zarobków na umowie, atmosfera wręcz patologiczna. A gdy sprawa trafia do sądu z powodu ciężkiego naruszenia praw pracownika wielki BOOS nie wstawia się na sprawę bo niby obloznie chory. Nikomu nie polecam tego pracodawcy, strata czasu i nerwów

@Lola

Lola jezeli jestes pewna tego co piszesz to sie ujawnij chcetnie pozwe ciebie o znieslawiemie oraz za ujawnianie publicznie kwestii dotyczacych sprawy sadowej ktora jest w toku.szydzenie publicznie z czyjejs choroby to jest prawdziwa patologia ktora ty reprezentujesz a ze wiem kim jestes to twoja opinia zostanie dolaczona do akt sprawy i wyjasnisz w sadzie swoje pisaninki pamietaj ze w sadzie licza sie dowody a nie paplanika o byle czym lolou.jedna sprawe wygralem juz prawomocnie i raczej reszte tez wygram bo prawda zawsze wygrywa z naciagactwem i.leserstwem ktorego jestes znskomita przedstawicielka.watpie ze sie ujawnisz bo jestes tchorzliwa klamczuszka lolu

boss

nie wiem ale uswiadomisz mnie na konfrontacji w prokuraturze obawiam sie tego samosadu dlatego czekaj na to az osadzi twoje grozby prokuratura i sad az pewnie nie wytrzymales po relacji dagmarki z rozprawy w sadzie .niestety klamstwo ma krotkie nozki ....ale twoje grozby wzubudzily we mnie strach i obawe i niestety jako praworzadny obywatel zglaszam to do odpowiednich instytucji .i tam wszystko wytlumaczysz moim zdaniem jestes niebezpieczny i powinienes byc izolowany co pewnie niebawem sie stanie jak w prokuraturze przeczytaja twoje grozby w stosunku do mnie.czeka ciebie rowniez proces cywilny za ublizanie mi na forum publicznym i ponizanie.z politowaniem nad twoim ilorazem inteligencji

@boss

Biorę plecak i ide. W końcu zastanowiłeś się nad swoją pisownią i wujek google pomógł Ci w składaniu liter, udało Ci sie napisac cos z sensem. Jak widzisz jestem TwoimFanem i staram sie postepowac jak Ty/Pan. Dlatego tez zostawiam taka opinie.

Miło że odpisujesz ;)

@TWOJFAN

Szczerze Ci kozaczku mowie to nie Nietkowice. Oni już dawno zrobili by z Ciebie apartamentowiec z garażami ;)

@TWOJFAN

jak jestes taki pewny siebie to sie ujawnij a nie straszysz mnie samosadem i wyzywasz jako anonim to slabe tak jak te twoje teksty rodem z piaskownicy .do zobaczenia w prokuraturze i w sadzie.wez duzy plecak

@TWOJFAN

widac nie masz odwagi sie ujawnic mimo to niedlugo sluzby ustala kim jestes i okaze sie jaki samosad mozesz mi zrobic .a ze uzywasz slow szybciej niz myslisz poniesiesz karne i cywilne konsekwencje swoich wpisow na moj temat.

@TWOJFAN

ten tekst zajezdza gwara szprotawska bambrze

boss

wiesz co to jest nr IP nosnika medialnego z ktorego wypisujesz te grozby i ponizajace mnie teksty ?gwarantuje ze niebawem i to szybciej niz sadziles sie o tym przekonasz lecz nie bedzie to dla ciebie przyjemna lekcja zycia pantofelku bo kozak z ciebie zadniutki bardziej baranek zblakany

NieFatygujSie
@boss

Zabłąkany to jesteś Ty i twoje zycie, które wali świeżym gnojem cwaniaczku. Zrób sobie rachunek sumienia i zastanów się czy aby na pewno wiesz co robisz i jesteś taki haker bozno jak mówisz. A jak mnie Pan pod irytuje to jako Fan, zrobie piękną zbiorową opinie do gazet.

@NieFatygujSie

to nie hakezrzy uatalaja adres IP ale dowiesz sie kto .proponuje wziasc kilka lekcji gramatyki bo na lekcjr oglady zbyt pozno a intelektem bozia nie obdarzyla ciebie tchorzliwa istotko .nadal mnie straszysz no to ok troche do sadu pochodzisz poprzepraszasz w prasie itd poplacisz odszlodowania to moze ciutke oglady nabedziesz chociaz szczerze watpie po jakosci tych prostackich twoich wpisow i irytuj sie do woli miernoto.

@NieFatygujSie

zmienianie nickow i nosnikow nic nie da nsrazasz tylko inne osoby na odpowiedzialnosc prawna .jesetes niewatpliwie zbyt malo odwazna osoba i nie masz honoru dlatego wypisujesz te elaboraty jako anonimowa istotka ale to juz historia.wlasnie zaliczyles wpade tak czekalem az sie odezwiesz .milego czekania na efekty tej twojej tworczosci.

TwojFan

Lubie w Tobie to jak szybko mozna Cie wyprowadzic z rownowagi jak cos nie idzie po twojej mysli. Zobacz czlowieku co Ty piszesz i jak szanujesz ludzi, to ze Ciebie nikt nie szanuje nie znaczy to ze wszyscy maja takie problemy z soba jak Ty. Grozisz mi sadami a zobacz jaki Ty jestes minus i paragraf społeczny. Taki kozak jestes a sądy szerokim łukiem omijasz nikt Cie tam nigdy nie widział. Czekam z utęsknieniem na kolejną nic znaczącą odpowiedz z Twojej strony.

@TwojFan

ubawiles mnie ale taka rola blazna.nie jestes w stanie mnie wyprowadzic z rownowagi to nie twoj pulap intelektualny ty masz podstawowe problemy z czytaniem ze zrozumieniem.pamietaj to ty mnie straszysz samosadem oraz kampania w prasie dlatego bedziesz mial sprawe w sadzie .raczej nie zrozumiesz ale coz tak8e zycie .twoje raczej marniutkie patrzac po zasobie slownictwa i stylu.powodzenia zycze blaznie

Była pracownica

Jedna wielka porażka. Zalegalnie z wypłatą. Poniżanie pracowników, zresztą żony przy pracownikach też. Nie opłacał ZUSu. Brak urlopów, wypłata ekwiwalentu za urlop także nie osiągalna. Nie wystawia prawidłowo świadectwa pracy. Zastraszanie i wyzwiska. No wielki boss, tylko odwagi mu brak, żeby do sądu się wstawić. P. S. I nie chce widzieć żadnego odpisywania na mój wpis p. boss, bo szkoda mojego cennego czasu na czytanie zbędnego wybielania się. Nie pozdrawiam.

@Była pracownica

przedstaw dowody i ujawnij sie bo te bzdety anonimowe mnie nie intersuja jestes poprostu zakompleksiona nieudaczniczka.generalnie te wpisy sa nic nie warte zasdrosna konkurencja ktora nigdy nie osiagnie tylu kilentow zadowolonych dzien w dzien a te dyrdymaly tez nie mam czasu czytac jak widac ale nie pozostawie bez komentarza bo jestem niewinny a jak sadzisz inaczej to podaj nr sprawy w jakim sadzie i opublikuj wyrok.gdzie ja niby sie nie stawilem ?nie wybielam sie bo nie mam z czego robisz anonimowe wpisy i wlanczasz w to jeszcze moja rodziene jak widac jestes tchorzem ustale ciebie i pozwe do sadu zobaczyny czy przyjdziesz zalosna tchorzliwa istoto

@Była pracownica

byla pracownico przedstaw sie i dowody bo takie paszkiwle moze pisac kazdy bez argumentow jest to pomieniem ostrzegam.!!!!

Anonim.
@boss

Jak na załączonym obrazku widać, Pan boss, wcale się nie wybiela. Aczkolwiek bezsensowny komentarz z Pana strony można uzyskać do każdego z tutejszych wpisów. Bo przecież jest pan "niewinny"

@Anonim.

jezeli nie masz odwagi sie ujawnic tzn ze wstydzisz sie sam siebie tchorzliwy anonimie.niby z czego mialbym sie wybielac twoim zdaniem anonimku z tych bzdur nie popartych niczym dlatego sa pisane anonimowo bo ich autorzy obawiaja sie odpowiedzialnosci za wypisywanie tych konfabulacji

@boss

Zacznij pierw sie w tych sadach sie stawiac, i mowic w nich prawde. Ja ci moge samosad zrobic (usunięte przez administratora)

@boss

Taki z Ciebie biznesmen a słownika to Ty na oczy nie widziales wiesniaku.

szykuj sie do prokuratury

@TwojFan

slowo pierw ktorego uzywasz kozaku to pewnie ze wsi nietkowice taka gwara ?oceniasz wszystkich po widoku w lustrze ?a moze masz problem psychiczny?

@TwojFan

poniewaz ja nie potrzebuje slownika w przeciwienstwie do ciebie tchorzliwy anonimowy kozaczku .slowa wpierw uzywaja rasowe wsiury takie jak ty ale zapewne nie rozumiesz o czym pisze.radze szykowac sie na sowite odszkodowanie dla mnie za wyzywanie i ponizanie na tym portalu i za grozny karalne.milego obgryzania paznokci kmieciu wiejski

Witekkkk do cb

Jak sie pracuje w firmie???!powiem prosto Spier....niczaj jak najszybciej od nich !!!za mało masz komentarzy tu od bylych pracownikow jak i klientow...?!spierniczaj i nic Nie podpisuj!

ciekawy
@Witekkkk do cb

witus a moze sie ujawnisz czy pory pelne ?????

Witek

Może podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie i na jakie stanowiska? Jak się pracuje w firmie?

szef
@Witek

szukamy prezesa ktory umie praciwac w warunkach survivalu srprubuj to zobaczysz czy to latwe czy trudne.

boss

poznal szczegolnie ta jedna zlodziejke ktora mnie okradala dwa lata juz szefostwo jest poinformowane ze maja w firmie zlodziejke i napewno sie jej pozbeda nawet mi bardzo podziekowali bo cos podejrzewali .to widzisz akcja z ulotkami przynosi niesamowite dobre efekty zalosny tchorzyku

Nina
@boss

Taki Pan (usunięte przez administratora)cwany i przebiegły a dał się przez 2 lata oszukiwać pracownicy??? No nie możliwe:D

@Nina

wlasnie obdarzylem zaufaniem ta pania dawalem podwyzki i premie a ona sobie zrobila swoja kaste klientow i kasowala do swojej.kieszeni zreszta w nastepnych dwoch salonach tez tak kradla teraz kradnie salonie ewa w auchan.widzi Pani Nino na zlodzieja nie ma rady a im czlowiek jest lepszy i dobry w traktowaniu drugiej osoby mam na mysli pracownika to ta pani odwdzieczyla sie wlasnie w taki sposob.i co Pani na to ?jak zapobiec takim sytuacja Pani zdaniem?

boss

jak sie zakompleksiona nieudaczniczko ujawnisz to ci odpowiem z anonimowymi tchorzami nie koresponduje a na to co ja pisze mam dowody a klientow w zakladach pelno wrecz kolejki takze to z toba cos nie tak tchorzliwa lawirantko

boss

no tak.placzesz ze smiechu bo sobie sama wyplacalas okradajac mnie !a ten twoj ulubiony cytat powtarzaj sobie przed lustrem jezeli jeszcze mozesz w nie spojrzec.

Basia Zabór

Pan (usunięte przez administratora)jest cwany i przebiegły jeśli chodzi o nieszanowanie pracowników, niewypłacanie wynagrodzenia, lewe zwolnienia dyscyplinarne mimo iż pracownik zwalnia się sam. Jeśli mowa o sadach czy ponoszeniu odpowiedzialności swoich działań, to już nie ma tego Pana. Ja wciąż czekam na zaległe wynagrodzenie, ekwiwalent za urlop i sprostowanie świadectwa pracy. Oczywiście sprawa trafiła do sądu. Ten facet nie potrafi nic innego oprócz obrażania ludzi i kręcenia z wypłatą "będzie jutro". Jak kogoś nie stać to nie zakłada firmy i nie zatrudnia pracowników. Prosta sprawa. Nie polecam tego zakładu pracy, chyba że ktoś chce dać się wykorzystać. A jeśli chodzi o pozew zbiorowy to jestem chętna i znam kilka osób które zostały wykorzystane i oszukane w podobny sposób, zapraszam do kontaktu pod nr. 665857665 Pozdrawiam

@Basia Zabór

wlasnie rostrzygnie sad i mina tobie zrzednie lawirantko wszystko masz wyplacone i to z dyzym zaoasem dlatego bedziezz mi.musiala zwrocic pieniadze milego balowania

@Basia Zabór

pochwal sie z ilu juz firm wyrzucili ciebie po tym jak dostalas dycyplinarke.jak ktos pije po 10 energetykow w 8 godzin to nie moze sie dobrze czuc i funkcjonowac najprawdopodobniej twoje klopoty sa zwiazane z przedawkowaniem tych uzywek i zawartymi w nich substancjami i zaden pracodaeca nie bedzie tolerowal wiecznych spoznien i nieusprawiedliwionych nieobecnosci wiecznie z powodu bolu glowy itd...chcesz duzo od pracodawcy tzn wysokiej pensji i wolnych dni i wczesniejszych zwolnien z pracy a w zamian oferujesz kombinatorstwo i naciagactwo i straszenie ze teoj prawnim mnie wykonczy no to czekam z niecierpliwoscia na rozprawre zeby czasami twoj prawmik bardzo sie nie zdziwil jak go wprowadzilas w blad....pamietaj lawirantko ten sie smieje kto sie smieje ostatni....

Pozdrawiam.
@boss

takie właśnie zdanie ma Pan o każdej byłej pracownicy. Każda gorsza od drugiej. A Pan zawsze ten prawy i święty, biedny Bezbronnny Pan Marek. Co z tego ze przychodziłam dzień w dzień i soboty których nie było w liście obecności i tak w pana oczach będę najgorsza. Dla Pana jak można znaleźć w poprzednich wypowiedziach na tym forum, wszystkie byłyśmy tylko pracowniczymi pszczółkami, czyli frajerkami które dały się oszukać, może mnie Pan pozywać gdzie chce. Życzę powodzenia.

@Pozdrawiam.

za swoje slowa trzeba odpowiadac takie prawo niestety a ze ma pani o sobie tak niskie zdanie to juz nie moja w tym sprawa.uogolnia pani a ja sie wypowiadam o konkretnych przypadkach prosze pani no ale pani jest najmadrzejsza i zapewne nikt tego nie zmieni......jak sie Pani przedstawi to pania pozwe z przyjemnoscia

Pokrzywdzony

Oszust i kłamca nie idźcie tam do pracy. Nie opłaca zusu, wypłata nigdy nie jest na czas i wypłacana w ratach ( chyba że ktoś się postawi Panu (usunięte przez administratora)to wogole wypłaty nie otrzyma) nie wspomnę już o atmosferze, terror psychiczny. Gdy trzeba ponieść konsekwencje swojego postępowania nagle Pan Marek znika. Omijajcie z daleka nie dajcie się skusić dobrą ofertą płacy bo nie jest adekwatna do piekła które tam jest

@Pokrzywdzony

ujawnij sie bo za te pomowienia bedziesz pozwana do sadu

Ktoś
@boss

Jakie pomówienia? Jest pan nie zrównoważony, straszy Pan sądami i adwokatami, ale sam nie stawia się Pan do sądu w celu ponoszenia odpowiedzialności? Dlaczego? Straszy Pan anonimowe osoby bo sam nie ma Pan odwagi się ujawnić, wielki "boss"

@Ktoś

ktosiu miarkuj slowa .a do jakue sadu sie nie stawilem.i.kiedy i czego.mialbym sie niby bac pomowien lawirantow?

@boss

nie masz odwagi cywilnej sie ujawnic bo wypisujesz brednie dlatego sie ukrywasz zalosne i tak juz wiem kim jestes takze teraz czekaj na pozew i bedziesz sie z tych wypisanych twierdzen i pomowien tlumaczyc sie na sali sadowej wtedy zobaczymy jaka jestes madra i odwazna

Klient

Uwaga ten pseudo szef wysyła swojego pasierba do chodzenia po salonach w Zielonej Górze z karteczka proponując ofertę pracy z wynagrodzeniem 2500zl. Żenada. Nie dziwię się że nie idzie nikt tam do pracy. To co dzisiaj Mateusz zrobił to było bardzo słabe ...ale to nie jego wina że został marionetkami Pana Wolskiego M. Nic się nie zmieniło i nie zmieni w tej ,,firmie,,

bosd
@Klient

Jestes zalosny nawet nie masz odwagi sie ujawnic

bosd

2500 na reke to zenada to pochwal sie ile ty zarabiasz zalosny malkontencie

Wizytator
@bosd

Panie BOSS skoro 2500 to dla Pana żenada to jestem ciekaw ile Pan ,,PŁACIŁ" w swoich zakładach bo sądząc po komentarzach to chyba te 2500 to przewyższa Pana możliwości finansowe pozdrawiam

@Wizytator

czlowieku przeciez to ty napisales ze 2500 to zenada .umiesz czytac ze zrozumieniem?

;)))

jesli mowa o pozwie zbiorowym, to mogę pomoc, prosiłabym o kontakt pod nr. tel.; 665857665 ,

Ktos

Osob nie brakuje wystarczy popytac sasiadow ich lokali Czy znaja takie osoby poszkodowane. Z tego co slyszelismy jest 10osob .

@Ktos

niesamowite historyjki slyszeliscie tylko co to ma wspolnego z rzeczywistoscia a dlaczego kryjecie sie pod nickiem.ktos?

boss

to pisza osoby ktore nie szanuja pracy biora lewe zwolnienia lekarskie i okradaja swoich pracodawcow takie osoby zawsze sa niezadowolone z pracodawcy i z tego ze wogole w pracy trzeba pracowac natomiast maja bardzo wysoka samoocene co jest bardzo subiektywne .pozdrawiam

Wiki

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Pewnie ze Cos Nie tak jest w relacjach ... prosze sie zatrudnic w tych firmach(ciagle zmiany nazw i wlasnicieli a dowodzi jeden jedyny) to Pan/Pani dowie sie o najwiekszych koszmarach.Pisanie to nie odzwierciedla tego co sie tam dzieje ...

Mlody

Masakra . Kolejna dziewczyne nakreca on ... dziewczyno nie daj soba pomiatac...zaden szef nie moze krzyczec na pracownika! Ma obowiazek tez przyjecia wypowiedzenie twoje...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski
1.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • ul. Jana Kochanowskiego 5 lok. 1
    65-001 Zielona Góra