Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Śmieszne!

Zastanawiające wszędzie słychać A tu ognisko zakażeń A tu A o lear cisza ze sa osoby chore hmm jakieś układziki z sanepidem ?

Arnold boczek

Hejjj wie ktos z was jak wyglada szkolenie przez tydz w tym lear? ile h dziennie ono trwa? Pozdraiwam :)

@Arnold boczek

8h

Joo
@Arnold boczek

Szkolenia trwa 3 dni po 8 godz

Wiktor

Tą firmą musi się zająć sanepid ,ludzie się zararzaja jeden od drugiego a wspaniały dr.liguz zamawia pizze dla lepszych efektywności gdzie był jak były zwolnienia w maju a teraz mu najlepiej wagon ludzi pasuje bo pod dupą się pali a góra nad nim go opie .... że w Polsce nie umie sobie radzić z koroną prawda Panie dr. Jak się ma dobrych pracowników to się ich trzyma bo dziś z dobrymi pracownikami jest coraz trudniej

Sprawiedliwy

Dlaczego firma wzbogaca się na ludzkiej krzywdzie? Ludzie są zastraszani i nakłaniani do podpisywania maksymalnych ilości nadgodzin, nie przyjmują odmowy , zero wyrozumiałości i zrozumienia, całymi dniami w pracy , zero życia prywatnego, mają ludzi za nic . Dodatkowo nałożenie każdemu maski na twarz , gdzie można nabawić się wielu chorób , co prowadzi do ciężkich powikłań, chcą chyba ludzi wykończyć. Maski przed niczym nie chronią tylko szkodzą zdrowiu i życiu człowieka. W firmie jest wiele osób z potwierdzonym koronawirusem, są osoby na kwarantannie, na chorobowym, co druga osoba kaszle w firmie. Nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji, bo liczą się tylko wiązki, a nie ludzie .

K
@Sprawiedliwy

Osoby z potwierdzonym koronawirusem siedzą na kwarantannie a ludzie maski noszą na brodzie a nie tak jak powinno się je nosić ( więc pisanie o tym że będą mieć powikłania to chyba lekka przesada chyba że przez własną głupotę zaraża się covidem) . Ci co kaszla mają gdzieś innych bo zamiast załatwić sobie chorobowe i zostać w domu to przychodzą do firmy i zarazaja innych! Oskarzanie firmy o narażeniem pracowników jest przegięciem gdyż pracownicy w większości mają swoje zdrowie gdzieś . Faktycznie taka ilość dwunastek jest wykanczajaca i z tym się jedynie mogę zgodzić

S.O.
@K

Wszyscy z potwierdzonym koronawirusem siedzą? Kto zrobił test to siedzi , a kto nie to robi. Wszyscy w firmie powinni mieć zrobiony test i wszyscy byliby chorzy. Maski w niczym nie pomagają każdy lekarz powie, że przed niczym nie chronią tylko szkodzą zdrowiu. Więc zdrowsi są Ci co nie noszą. Ja nabawiłem się choroby płuc tylko i mało co się nie przekreciłem, wiec jak ludzie chcrcie żyć to nie noście. Jakby firma dbała o pracowników to by zamknęli ją na peenien czas , aby ludzie wyzdrowieli, a nie żeby zarażali się i wychidzili ledwo żywi. Ludzie się boją odmówić i chodzić na chorobowe , bo są zastraszani albo głupi ze ryzykują zdrowie dla marnych gorszy. I firma niby nie naraza ludzi , wiedzą ze cała firma jest zarazona , codzienne 12h i sobota i zastraszanie pracowników, niech się w końcu ogranią albo zwolnią , bo rządzą sami idioci i nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

Jak tam na lear dalej po 12harujecie ii korona wirus gratis od firmy

@Piotr

Ludzie robią całymi tygodniami po 12h i soboty , bo boją się zbuntować, a firma wykorzystuje tych (usunięte przez administratora) . Głupi ludzie narażają życie i zdrowie , po to, aby Ci wyrzej się wzbogacili. Najlepiej zrobili Ci co się zwolnili , albo poszli na chorobowe, bo cała firma już jest zarażona od dłuższego czasu.

@Sprawiedliwy

Pracowałem tam ponad 10lat jak mnie zwolnili w maju to się przynajmniej uwolniłem z tego obozu myślałem o powrocie ,ale z tego co się tam wyrabia jak traktują ludzi , przecież oni narażają zdrowie ludzi żeby kasą się zgadzała zresztą oni zawsze traktowali ludzi jak niewolników po to do celu niech spadają

Robert

Jak sytuacja epidemiologiczna na leaar?

Zoja

Kilka osób zakażonych ,około 40 na kwarantannie

@Robert

Na całym Learze panuje covid 19 , ludzie z zakarzeniami, ale nie chcą wysyłać na kwarantanne , bo nie będzie miał kto wiązek robić . Już sporo osób z firmy ma potwierdzonego koronawirusa.

@Sprawiedliwy

Tam zawsze było ważniejsze wiązki i kasą niż człowiek

Nie wiecie jak jedtem na wychowawczym a chce sie zwolnic moga pojsc na reke w kadrach i w swiadectwie pracy wpisac ze skonczona umowa.Bardzo mi na takim zalexy???Orientuje sie ktos???

Tak
@Ania

Nie może być sama z siebie zakończona. Jesli masz na jakiś okres to tyle on trwa. Sama musisz się zwolnić.

@Ania

A nie wiecie czy wczasy ma macierzyńskim wyplacaja? Wniosek wypisany był w marcu

na bieżąco
@Ania

W czasie urlopu nie można wypowiedzieć umowy o pracę.

miki
@na bieżąco

hehe od kiedy ?

Lear to patafiany nawet sobie nie zdajecie sprawy jak to wszystko to jest powiązane, tam są całe rodziny obstawione umie nie umie ale robotę ma i do tego jeszcze cwaniaczy jeden\jedna z drugim

Zadzwoniłem do Lear w sprawie ewnetualnego powrotu do zatrudnienia w tym pieprzniku, ale jednak nie ma sensu i już tłumaczę dlaczego, Zapytalem kadrową czy to prawda, że pracujecie fizycznie w kagańcach. Odpowiedziała, że tak NIE ZNAJĄC W ISTOCIE KOMPLETNIE PRAWA, które jasno mówi ,ze to nielegalne. Szkoda, ze daliście się łatwo okagańcować. Dlaczego nie protestujecie jak kiedyś?? Czemu Wam tak rura zmiękła??Naprawdę zamierzacie tyrać jak jeszcze większy niewolnik narażając się na hipoksję i wdychanie z powrotem tego gówna?? Opamiętajcie się ludzie!! W innych zakładach moze być normalnie jakoś!!Chyba,że macie dewiację seksualną zwaną asfiksjofilią to wtedy inna retoryka się narzuca.

Ola

A nie wiecie może czy oni dalej przyjmują cały czas czy przyjmują dopiero grupami jak zbiorą ludzi???czy biorą cały czas kto chętny do pracy od razu z miejsca??? Jak to mniej więcej u was wyglądało teraz ??? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Ola

Orzcie dalej po 12h i narzekajcie, że nie ma czasu na nic. W takim chlewie to tylko baby są zdolne pracować i zabijać się o stanowiska, która lepsza przed drugą.

Inter

Godnie to powinniście zarabiać bez 12 a nie ludzie ogarnijcie się życia prywatnego nie macie tylko robota i robota

Agnieszka

@mi w sensie umowy są podpisywane na rok?

Ola
@Agnieszka

Na czas nieokreślony

Co słychać na lear mielec dalej zwolnienia

Mi
@Ania

Narazie jest praca,podobmo na rok

Mimi

Dziś było szkolenie, podpisywanie umów, od pon do pracy, zobaczymy na jak długo

Maciek

Podobno pracownikami z Lear Jarosław uzupełnią niedobór pracowników. W Jarosławiu zwalniaja na potegę w biurach na produkcji. W niedlugim czasie po urlopach beda u nas w Mielcu

Alina
@Maciek

Haha masz wyobraźnię

@Alina

To nie wyobraznia tylko prawda. Jesli nie wiesz to nie wypowiadaj sie.

@Maciek

To nie prawda. Zwolnień w Mielcu nie będzie. Praca jest na rok czasu. Nie opłaca się przyjmować ludzi na dwa miesiące dawać im umowy na czas nieokreślony A później znowu odprawy.

Michal
@Rrrr

Praca nie jest na rok tylko do konca roku. Słuchy chodzą, ze jakiś jegomość zwany "czyścicelem" juz w Mielcu sie pojawił.

@Michal

To co bedzie znowu zwolnienia i odprawy

Michal
@Rrrr

Tego to chyba nikt nie wie. Sytuacja na rynku motoryzacyjnym ciągle nie jest dobra. Puki co mamy zrobić te 22 tys samochodów, w większości zamówionych jeszcze z przed pandemii. Jakie beda kolejne dlugoterminowe plany, czy w ogole beda i czy w Mielcu.....

Nikt

Witam. Jak jest z transportem pracowniczym do Sedziszowa? Ile te dzieci ten autobus?

Monia

No chyba mają już chętnych bo na bezrobociu ogłoszenia już niema Ba

Ala

A dostałeś SMS dzisiaj

@Ala

Dostał ktoś tego sms-a? Czy to tylko uchwalenie się?

Nowa

Tak

Zwolniona

Dostałam też sms

@Nowa

Co pisze w tym SMS?

Lola
@Rrrr

A ja dziś dostałam smsa, chyba jednak brakuje im ludzi do pracy skoro cały czas dzwonią

@Lola

Hej idziesz do tej pracy tzn na szkolenie

Rrrr

Cześć wszystkim. Idziecie na to szkolenie i do pracy czy rezygnujecie. Może inne firmy benda przyjmowac

Marro

Nie wiecie czy mają chętnych do pracy

Młoda

Dzwonili może już do kogoś żeby wróciła do pracy na te dwa miesiące na umowę zlecenie?

Młoda

A wszyscy mówią że mają dzwonić, a tu do nikogo nie dzwonią, ciekawe ciekawe

Haha
@Młoda

Wysyłają sms dziś dostałam A co chętni jesteście?

Xx
@Haha

No wlasnie jak dadzą takie same umowy stałe to może wrócić inaczej nie ma szans, praca na chwilę a później znów Kopna w (usunięte przez administratora) no będzie człowiek nie potrzebny

@Xx

O 11 na kamocie spotkanie to można się dowiedziec

Kiara

Zadzwoń na ten numer z SMS to się dowiesz na którą masz przyjsc

Byla
@Młoda

Wysyłają listy polecone żeby wrócić do pracy na umowę zlecenie na dwa miechy a później cię zwolnią ...ciekawe ile chętnych im przyjdzie zapierd..... po 12 godz i soboty za które nie zapłacą

@Byla

Dostałaś ten list co tam pisze od kiedy ta praca i tylko na 2 miesiące?

Mmm
@Młoda

Ale wy ludzie jesteście tępi. Nie żal mi was. Jak murzyni jesteście i jeszcze sie cieszycie z tego.

Bobek
@Młoda

Nie dzwonią tylko piszą sms. Ale są przyjęcia na starych warunkach.

Tom

Te same warunki co były to się zastanowie

Ą
@Tom

Hej. To benda przyjęcia, już coś wiadomo?

Robert

Są przyjęcia, ale nie na chętnych na umowę zlecenie

Ą
@Robert

Co to znaczy nie na chętnych?

Eee
@Tom

Hej Tom . Ta są w końcu te przyjęcia czy nie. A jak są to od kiedy? Dzięki za odpowiedź.

Robert

Normalnie po prostu nikt tam nie chce pracować, szczególnie że po dwóch miesiącach im podziękują.

@Eee

A dostałeś SMS

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II