Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

aaaaaaa

Ile można zarobić miesięcznie na tych wiązkach i czy opłaca się dojeżdżać ponad 40km

Nowa babcia
@aaaaaaa

Pracuje tam 4 miesiace i szukam innej pracy.Nie polecam nikomu dojazd autobusem trwa godzine .Za miesiac pracy dostajesz 1800-1900zl z premia jesli ci ja dadza bo za kazdy nie zamkniety zatrzask lub konektor albo to ze wpielas zle kable mozesz pomarzyc o premii.Na lini jest takie tepo ze nawet ci co pracuja juz kilka lat nie moga sie czasem wyrobic liderka Marta ciagle drze jape.Jak nie mozesz sie wyrobic to mozesz zatrzymac linie ????na minute zanim sie zjawi za twoimi plecami z pytaniem -dziewczyny co tam macie i juz linia idzie dalej i niewazne ze tobie zostalo jeszcze do wpiecia 4 kable i pozamykac konektory .

Operator
@Nowa babcia

Czyżby to było na 3 linii?

qq
@Nowa babcia

Dokładnie..ja tam pracuje 3 miesiąc i mam dość..wypłaty 1500..to chyba jakieś żarty

aa
@qq

W 1 miesiącu nie ma żadnej premii i zarobiłam ok. 1500 bo pracowałam cały miesiąc..w 2 miesiącu były urlopy z godzin wyszło mi tys. zł +200zł premi..

NN
@qq

Nie opijesz się dobrze za to :)

vhhjh

Nie opłaca się !!!

Ana
@aaaaaaa

2 tys zarobisz moze ze bedzie premia kwartalna,uznanionwa czy bon na swieta to wredy 2500 wyciagniesz a sprobowac mozesz ale dlugo nie wytrzymasz bo falszywe liderki,kolezanki z grupy i brygadzistki robia swoje

Beti
@Nowa babcia

Za mobbing jest kryminał czy te liderki zdają sobie z tego sprawę a szczególnie "yyy moje drogie panie" i reszta.

Niebieski fartuszek
@aaaaaaa

Praca dla zdesperowanych lub na chwile.

Maciek
@Nowa babcia

Och ta Marta. Skargi są na nią od lat a ona dalej swoje. Tak to jest jak świata poza Learem taka liderka nie widzi. A nie widzą bo kto je przyjmie na takie stanowisko gdzie indziej bez wykształcenia.

Operator linii
@aaaaaaa

Witam.Słychać coś o strajku bo stawki nie chcą podnieść od nowego roku.Co Wy na to?:)

@Ana

Swieta prawda. ...

Sylwia
@aaaaaaa

2 tys jak zarobisz to bedzie cud ale atmosfera do dupy,liderki zabieraja premie za byle co,krzycza,falszywe osoby w grupie i same jedze w tej firmie

Zniesmaczona tym wszystkim
@Beti

Moje drogie panie.... Hahaha znam to też. Liderka A z przygotowania co kocha rower. Moje drogie panie, moje panie... Aż mdli.

Dżasti
@Operator linii

Jaki strajk o czym ty piszesz jeszcze ma być podwyżka ale normy bo firma ma tyle zamówień.

Jan
@Dżasti

To pasuje Ci to?

Ewelina
@aaaaaaa

2200 na rękę a jak masz busa za darmo to się opłaca.

W
@aaaaaaa

Opłaca sie nawet z Koszalina dojeżdżać by tu pracować i chlastać się na dwunastkach!!!!!

J. O

Nie opłaca się

@aaaaaaa

Na linii 5 koła, na rękę weźmiesz!

@aaaaaaa

Dobrze karmią dowożą posiłki. Polecam.

@aaaaaaa

Nie opłaca się choćbyś miał te firemke przez płot.. Najniższa krajowa, mniej niż tam napewno nikt Ci nie da

Axxxxx

Jak tam to jest kto mi powie?? może zgadnę ...Liderki sprzedają wszystko do prezesa ...Lucyna,Agnieszka jak klawisze ...brakuje bata w ręce żeby ścigać,ludzi ...Mówią że Lear Koukoz (usunięte przez administratora),kolesiostwo ,fałszywe kolezanki ,ubogie i hańbiące pięniądze .Mówią że praca nie hańbi to prawda hańbi praca w lirze............ta firma powinna upaść

Bombek
@Axxxxx

Pracowałem na learze i kamocie fałszywy co drugi pracownik obrabiają (usunięte przez administratora) co nie miara . Ci co pracują kilka kilkanaście lat to wchodzą liderom w (usunięte przez administratora) a na nich narzekają

@Axxxxx

Teraz jest dużo innej lepszej pracy, jak ktoś tam idzie to z wyboru i braku świadomości w jakie (usunięte przez administratora) wpadnie Lepiej iść gdziekolwiek indziej

@Bombek

Dokładnie tak jest, porażka

Tyss

Kompletne (usunięte przez administratora) wyzysk na najwyższym poziomie Chcesz być (usunięte przez administratora) to idź i rób na (usunięte przez administratora)

Inter

Ludzie opanujcie się ta firma to (usunięte przez administratora) kretyn owi liguzowi wydaje się że ludzie nie mają życia prywatnego siedzisz w domu tydzień żeby w sobotę iść do pracy liguz inspekcji pracy liże (usunięte przez administratora) a związki zawodowe ba keaze liza (usunięte przez administratora) i nie tylko liguzowi kiedyś Twój dobrobyt się skończy (usunięte przez administratora) bez szkoły i ja się nie boję o tym mówić banda debilow i nieuków tylko dziwię się wam ludzie tam pracujący czego się nie postawicie i nie zlikwidujecie tych pseudo związków chociaż mam odp na to bo każdy co mógł się postawić i to zrobić już dawno zwolnił się z tego dna

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
mmcx

teraz jest lepiej na wązkach bo nikt nie chciał przyjść do pracy bardziej chodzi o ludzi którzy tam pracują zachowują się jak prostaki

Kinga

Mam pytanie ???? a jak przychodzi nowy pracownik to dają go od razu na stałe stanowisko pracy czy pierwsze na uzupełnienia ????Jak to jest napisze mi ktoś? ???? z góry dziękuję za odpowiedź ????

Aneta
@Kinga

Nie od razu nieraz dają na uzupełnienia nieraz do pomocy różnie zależy od braku na danej lini. Ale najlepiej jest się dostać do tej grupy którą się szkolimy. Pozostali nie są bardzo mili. Jest i tak że są przyuczenia na swoim stanowisku i też się zostaje Jednak trzeba też uważać do jakiej się brygadzistki dostajemy nie daj Boże pod Lucyne Madej

Fiona
@Kinga

Skacze po wszystkich brakujących... Ale niema przyjęć narazie to nas wysyłają na urlopy bo niema zamowien

Ulubiony tej damy
@Aneta

Nie ma Pani pojęcia kto skąd tam przyszedł i po co . Ze też jestem ulubieńcem sąd pracy tylko czeka. Mam z Panią do czynienia i wiem że komuna pomylila się Pani z dobrostanem i głupimi pytaniami nie mówiąc o mobbingu, firmy nie nagrywał , ale oczywiście przełożonych mogę bo podpisała Pani do tego stosowny dokument więc 3 miesiące zleci szybko a pani się tym dobrze odbije jeszcze

oskar
@Kinga

Cześć pracuje w firmie Lear od nie dawna i mam umowę na 2 miesiące a potem zobaczymy. pracuje na pierwsze i drugie zmiany.

Xxx
@Kinga

Jak przychodzi nowy prawcownik to dają cie na sprawdzanie dostajesz umowę próbna na 2 miesiące potem brygadziści stwierdza po tych 2 miesiącach czy nad dajesz sie do tej pracy. Tak jakoś jest .

Nie polecam
@Kinga

Byłam w pracy 2 dzień i juz mnie zostawili sama , wiele kabli , a skoczek dowalil mi kilka z innego stanowiska , do tego przy nienadążaniu zastałam czepianie się ze z 20 kablami jestem za wolna , nie polecam , z nowych pracowników traktują jak tych co pracują 20 lat musisz (usunięte przez administratora)

Tragedia, te baby są okropne kazdego obgadują,nie wspomne o liderkach na początku mile potem kazdemu (usunięte przez administratora), nie ma ludzi to kazą 2 stanowiska robic… są obowiązkowe 2 soboty ale trzeba chodzić w kazde bo nie dają wolnego,bardzo niskie zarobki,traktują jak psa

Beata

Jeśli kto kolwiek będzie miał skierowanie na Leara lub miał by tam ktoś iść lepiej niech tego nie robi bo zakład przyjmuje i zaraz zwalnia. A ludzie jak murzyni pracują cały tydzień po 12 godzin zamiast drugich zattudnić na to miejsce. Ale trzeba ludzi wykorzystać zdrowiem noj dodatku jeszcze soboty pracujące

@Beata

Kto chce to pracuje nikt nikogo nie zmusza

Mentolowa
@Beata

Przyjmują teraz do roboty ?

Ola
@Mentolowa

Przyjmują

Ola
@Mentolowa

Przyjmują przyjęli ok 300 Ukraińców przywieźli covida na Leara i poszli na kwarantannę

Beata
@Ola

Ja zamierzam tam się przyjąć. To jak to jest z tymi zakazeniami na tej firmie

@Beata

Dokładnie mi pani z PUP chciała dać skierowanie to się pytam, może Pani tam pójdzie..

Asdf

(usunięte przez administratora) praca w takiej firmie nie nadaje się nawet "na chwile", wyniszcza zdrowie psychiczne i fizyczne. Praca na nocnej zmianie trwająca 12 godzin jest niezwykle chorym pomysłem wycieńczającym organizm. Jeżeli ktoś planuje podjąć pracę na produkcji w tejże firmie, niech się głęboko zastanowi 5 razy czy warto za takie pieniądze aż tak narażać swoje zdrowie :)

Lucyna

No niech pomyśle jak to nie ma dwunastek widocznie nie mają zamówień odkąd pamiętam były dwunastki w nocy i na pierwszej a ostatnio to było dwie zmiany po dwanaście godzin i w dzień dzień oprócz tego jeszcze soboty kto powiedział że nie ma dwunastek chyba że mają dużo ludzi lub jest mało zamówień

Wrzos
@Lucyna

Nie przesadzaj, skoro tak Cię bolą dwunastki to L4 i po sprawie, nie ma na obecną chwilę 12stek ani sobót, wiec może teraz będzie drwić z tego, że ludzie mało zarobią?....

Lucyna
@Wrzos

Dlaczego mam drwić że ludzie mam drwić że ludzie mało zarobią teraz nigdzie nie ma dobrych zarobków. A co jak były dwunastki i soboty to co dużo zarobili

Wrzos
@Lucyna

Przez tyle lat co tu robiłem to zawsze ludzie narzekali na dwunastki i soboty, ale po wypłacie już siedzieli cicho, sam Twój komentarz brzmi jak drwina bo dwunastki bo soboty, są zamówienia jest robota w nadgodzinach, a to że w innej firmie tego nie ma to wynika tylko z tego co wytwarzane jest i jakie jest na rynku zapotrzebowanie

@Asdf

Dokładnie masz rację, nigdy bym tam nie poszedł chodzbym, nie miał co jeść, miałem nie przyjemność pracować w tym grajdole

Bogdan

Wszyscy wieszają psy na liderkach ale one wykonują tylko polecenia brygadzistek i pani Madej nie jest jedyna a o innych nie piszecie.

Kleju

Powie mi ktoś jak wygląda sytacja z pracą w soboty? Są płatne "setki" czy jest dzień wolny do odebrania w tygodniu

@Kleju

Dzień do odbioru

Ala
@Kleju

Wolne

Czy Lear Corporation Poland II oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ala

Niema umowy zlecenia na Learze ????zwykle umowy daja

Jak na firmie wygląda praca na magazynie, ktoś wie ile można zarobić ?

Osama

Jak wygląda sprawa z osobami które pala papierosy pozdrawiam

Burak
@Osama

Jest palarnia

Jakie wartości są cenione w Lear Corporation Poland II?

Dwie bardzo sprawne ręce i dwie wytrzymałe nogi

Burak

Brak swojego zdania i zaangażowanie w pracę

Czy osoba nie mająca doświadczenia da sobie radę? Wprowadzają coś w pracę czy radzisz sobie sam, pracownicy pomocni?

Odważny
@Nowy

Osoba bez doświadczenia da sobie radę jeżeli ma szybkie ruchy i mocną psychikę. Taśma w ręce i zapiernicz ????. Nie dajesz rady hamujesz linie, przychodzi brugadzistka i liderka i morde drze, a reszta się śmieje, że zjebka była ????. Nie licz na pełną premie. Lepiej się sto razy zastanowić nad zatrudnieniem w tej firmie.

Potwierdzam

@Odważny

Ja tam pracowałem bardzo długo teraz się zastanawiam czy jest sens pchać się tam znów

Elein
@Odważny

Dokładnie tak jest. Ostatnio na przyjmowali ludzi, po to by potem ich wyrzucić bo nie wyrabiali normy. To jest ośmiogodzinna orka ,krew pot łzy. Ci co pracują już długo i chwalą tę pracę, mają syndrom sztokholmski.n.

@Elein

a jak z zarobkami?

@Elein

myślę nad zatrudnieniem się tam czy warto chociaż spróbować i zostać na dłużej?

weqwe

Czy są przyjęcia do Lear?

Strach
@weqwe

Wiesz na co się piszesz? To schody do bram piekła.

@Strach

nie przesadzaj..zawsze można spróbować chyba nie jest tak zle..a dobrze płacą?

Ada

mam pytanie czy oferują darmowy dojazd do Lear?

Zoja
@Ada

Nie, płaci się 40 zł na miesiąc

A myślałem o powrocie do tej firmy ale widzę że jest gorzej niż było a pan s wiem kogo chodzi zawsze taki był

Meduza

Zważywszy na sytuację na rynku też myślałam o powrocie do tej firmy ale jak czytam komentarze to jednak zrezygnuje. Pan S faktycznie to stary kobieciarz, jak sobie któraś upatrzy to napastuje, a jeśli nie odwzajemnia jego gierek to staje się jego kozłem ofiarnym i się wyżywa...

Zastanawiałem się nad powrotem na leara ale jak to czytam to jest gorzej niż było

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II