Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Damian

Nie jest dobrze na lear w Mielcu wszystko się sypie

łysy
@Damian

Podobno Chińczyki maja go kupić taka opinia lata. Będziecie robić za michę ryżu i wysuszone udko z kurczaka.

Od poniedziałku rusza druga zmiana na 633 na 100 procent tak ze będzie produkcja A nie zwolnienia jak sugerujcie

dam
@Ania

Nie masz pojęcia dziewczyno na temat sytuacji

I co pracujemy ia ktos pisał że mają zwalniać

Nic nowego
@Ania

Nie ciesz się tak bardzo ,bo nie wiesz jeszcze jak dlugo popracujesz

Ania od poniedzialku pracujemy
@Nic nowego

Niw bendą juz zwalniac napwwno , wyzwalniali slabych a reszta pracuje

Malutka
@Ania od poniedzialku pracujemy

Chyba zostali słabi

Nic nowego
@Ania od poniedzialku pracujemy

Nie rozsmieszaj mnie prosze-moze ty jestestym najlepszym pracownikiem-to ze ktoś komus wlazi do tylka bez mydła swiadczy tylko o jego wrednej osobowości.Ja pracuję i napewno nie jestem pracownikiem ROKU

W
@Malutka

Tak. Zostali ci co nie widzą perspektyw dla siebie i lear to cały ich świat. !

Maniek

Najprawdopodobniej kolejne zwolnienia na koniec maja

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zwol

To wszystkie linie pracują? Dużo jest zamówień,? Nie potrzebują ludzi?

ZOSIA
@Zwol

Ja też jestem chętna do pracy przyjmuja

Ewelina
@ZOSIA

Zastanów się dobrze minimum 3 razy. Lepiej idź pracować do jakiegoś marketu większe pieniądze i mniejszy stres niż tutaj.

Urzędniczka

W urzędzie pracy jest zgłoszonych jeszcze 200 osób z firmy lear

Marro

No zwolnili tych co nikomu na nich nie zależało takie były listy kto miał znajomości na dole został popodmieniali ludzi Ale historia lubi się odwracać

Malutka

I jak ruszyla produkcja na learze?

Dariusz

Hej jak jakaś fajna dziewczyna chce pogadać o pracy na lear i nie tylko to piszcie na maila ankieter77@o2.pl

To ile poleciało w kwiwtniu

Około 300 ludzi

Jej

Lear Mielec pracuje czy ma przestój w produkcji ?

@Jej

Pracuje od 18

Od poniedziałku wracamy do pracy na dwie zmiany zwolnienia wstrzymane

Wea

Witam czy to prawda że lear będzie dalej zwalniać pracowników bo slyszalam ze mają wyzwalnoac prawie wszystkich,,????

yyy moje drogie panie
@Wea

Liderki mają zostać i lizuski reszta do zwolnienia.

Zoja
@Wea

Tak to prawda zakład się sypie i dalej mają zwalniac zostanie garstka ludzi

@yyy moje drogie panie

Liderów tez zwalniają

Marro

Nie ma żadnej tarczy w mielcu masowe zwolnienia ciekawe co prezydent na to tyle tarcz wymyśla i nic z tego

Blondas
@Marro

Przecież mówili że tarcza jest dla małych rodzimych firm a nie takich kołchozów jak lir.

Waldemar

Następne zwolnienia w maju z resztą załogi.Projekt i produkcja do Tesli przejęli Niemcy.

@Waldemar

Co pan pisze czy to prawda to co my będziemy robic

Mala
@Waldemar

A skad to niby wiesz? Jakieś plotki

To kiedy wracamy do pracy

Mario
@Waldemar

W Mielcu nic do żadnej Tesli się nigdy nie robiło. Weź...Zwalniają bo nikt takich drogich aut nie kupuje a co sie da wolą wysłać żeby robiło Maroko i Ukraina. Tyle w temacie.

Blondas
@Waldemar

Jakby zobaczyli jak sie te wiązki robi to by się za głowę złapali.

Maniek

Może jakaś fajna dziewczyna chce się napić kawki w oczekiwaniu na lepsze czasy?

Sibikaczusie wywiez na taczce z tej hali niech więcej nie truje powietrza w mielcu do Płońska niech wraca z tym Eco

Aśka

Co to za liderka też bym jej zęby dała one wszystkie są dobre. Tam gdzie poszła pracować też powinni wiedzieć co to za jedną.

Sali

TAK została sama wazelina bo za przychylność brygadzistki trzeba jakieś ECO przytargac jajeczka sibikaczuszki ogóreczki ciekawe jak teraz będzie czy jeszcze bardziej siatki za bramą będą wyginac kręgosłupy pan

Dorota

Ci co mieli trochę oleju w głowie to odeszli stamtąd. Zostali sami wazeliniarze i kablarze. Pełno tam takich, którzy za przychylność byle jakiego lidera sprzedadzą własną matkę. Pozdro dla ani byłej liderki z przygotowania, która się nie zwolniła, ale po prostu uciekła do innej firmy, bo mieli na nią chrapkę. Twojej gęby nie zapomnę nigdy. Możesz zmienić miejsce pracy, ale gęby już nie. Niech ci się po nocach śnią osoby które przez ciebie płakały.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II