Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Na bieżąco

Co to ma być!!! Manifest potomków banderowców. Jeżeli jesteś sfrustrowana i zawiedziona to powiedz to swoim ziomkom na zachodzie w Donbasie. Co ty wierz na temat historii i Ukrainy. Miej pretensję do swoich rodziców i ZSRR.

Na bieżąco

To jest agentka i próbuje rozsiewać face news, które są niebezpieczne. Ona nie ma nic wspólnego z Ukrainą. Poza tym, że mieszka i szkodzi Ukrainie.

Marro

Podobno firma z zagranicznym kapitałem nie może korzystać z tarczy

To tyle już zwolnień

Dario
@Kiara

Na ten miesiąc xD

@Dario

Pewnie już nie będzie dostaną pieniądze z tarczy i skończą zwolnienia

Dużo osób zwolnili w tym miesiącu?

@Anna

Kolo 300

@Alina

Z produkcji czy z biur też?

@Anna

Prawie wszyscy z produkcji. Niedługo kolejne kilkaset poleci.

@Alina

To co dalej bendą zwalniać jeszcze czy już tyle

@Kiara

Zaraz się kończy projekt 405 i następne zwolnienia

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Maja

W tv cisza że ludzie tracą pracę, gdzie ta tarcza, pic na wodę, tylko przepychanki polityczne, wyboru... Ehhh, ale co się spodziewać po naszej władzy

@Maja

Jaka tarcza????najważniejsze zeby wybory się odbyły.A ze ludzie tracą pracę i byc moze stracą zdrowie -kogo to obchodzi

Xyz

Zwolnili ludzi ze skróconym czasenm wypowiedzenia tzw odszkodowanie po którym nawet nie należy sie zasiłek dla bezrobotynch

Mala
@Xyz

Jeśli się zarejestrujesz po okresie wypowiedzenia to normalnie masz zasiłek, radzę doczytać :)

Marro

Zwolniwnia bez skrupułów wyzwalniali starych pracowników młodzież jak narazie zistala A gdzie tarcza nie miało być zwolnień

Dorota

Ci co mieli trochę oleju w głowie to odeszli stamtąd. Zostali sami wazeliniarze i kablarze. Pełno tam takich, którzy za przychylność byle jakiego lidera sprzedadzą własną matkę. Pozdro dla ani byłej liderki z przygotowania, która się zwolniła bo po prostu uciekła bo mieli na nią chrapkę. Twojej gęby nie zapomnę nigdy.

ETI

Koniec Tej Firmy ale jaki dyrektor taka firma przecież ten człowiek nie ma języka TO jakie on może załatwić kontrakty dla LEAR MIELEC

Dario
@ETI

Proste - już dawno było wiadomo że LEAR zamykają. Jeszcze pare miesięcy i reszta też poleci. Wolą robić na Ukrainie lub w Maroku a dyr nie umie nic załatwić.

U nich wiązka jest ważna a nie człowiek. Co tam koronawirus możesz się wykończyć, byle wiązka. A brygadzistki liderki to kretynki a góra nie lepsza. Jak nie ma wolnego to przynajmniej jakieś zasady powinni przestrzegać. Myślę że ktoś powinien zrobić porządek bo to ludzkie pojęcie przechodzi.

Agata
@Ania

Wiele osób w ostatnim czasie bardzo narzeka tu na tego pracodawcę, co zaczyna mnie niepokoić. Oczywiście masz stu procentową rację - z uwagi na obecną sytuację, jakieś zasady powinny być w Lear Corporation przestrzegane. To może warto byłoby porozmawiać o tym już z samym Prezesem? Jak uważasz?

Blondas
@Ania

Beznadziejna firma dla desperatów .

Olga

Na 90% Lear upada. Niedługo kolejne setki zwolnień. Itak miały nastąpić nawet bez wirusa. Wirus tylko dopełnił sprawy

@Olga

Szumowski mowi ze za10-12 dni bedziemy miec największy przyrost zachorowań więc Lear napewno nie ruszy po świętach.Chyba ze stanie sie cud.Najpewniej to bedziemy dostawać wypowiedzenia i jak zwykle zaczna sie one od produkcji

JaR
@Nic nowego

Trzeba szukac pracy gdzies indziej i sluzba zdrowia jest o wiele bardziej narazona na zachorowanie

Mily Pan
@JaR

Do Cobi chodźcie są przyjęcia cały czas

Kaśka
@Olga

Już wiadomo że będą grupowe zwolnienia w learze bo piszą już o tym w prasie. Ja już tam nie pracuję od dawna bo znalazłam inną pracę (usunięte przez administratora)ale pierwsze do zwolnienia powinny iść liderki za to wydzieranie się i mobbing bo to co tam się wyprawia to się w głowie nie mieści.

Miły

Jak teraz bd praca w firmie ze zmianami w firmie przez to co teraz się dzieje?

AntyCorp

Mielecki Lear łamie prawo, wzmuszając pracowników do wzięcia urlopu w związku z przestojem z powodu epidemii koronawirusa. Prawo do urlopu jest prawem podmiotowym pracownika o charakterze osobistym i pracownik nie może się go zrzec, a pracodawca dowolnie nim dysponować. Nagminnie od lat gdy Lear ma problemy techniczne czy logistyczno-organizacyjne, wykorzystuje opcję porozumienia pomiędzy nim a pracownikiem, że skorzysta z urlopu w tym okresie, bo jest to korzystniejsze dla niego. Niestety w Learze dyrekcja decyduje za pracowników. Nakazuje przełożonym (brygadziści i liderzy) namawiać do chorobowego, zmuszać do wypisania wniosków (nawet przez zastraszanie). Związki zawodowe w Learze to farsa. Bronią tylko swoich członków. Im doradzali nie wypisywanie wniosków, a niezrzeszonym pracownikom wmawiali, że ich to nie dotyczy. Praktycznie nie widać żadnych efektów ich działalności. Pracodawca robi co chce, jakby związków nie było. Przypadki mobingu są nagminne. Liderzy i brygadziści są kryci przez dyrekcję. Wdrożony program przeciwdziałania temu, jest fikcją. Gdy w Mielcu pojawiły się pierwsze przypadki zarażenia koronawirusem, to administracja Leara odgrodziła się od hali produkcyjnej. Zakazano przychodzenia do biura. Pracownicy biurowi od razu otrzymali maseczki. Firma która szczyciła się, że jest najlepszym pracodawcą na rynku, okazała się tchórzliwa i dyskryminująca. Dzieli pracowników na lepszych i gorszych. Gdy zrobił się szum, zaprzestali ograniczać dostęp. Są tylko pozorna działania informacyjne i niewielkie techniczne. Umieszczono dozowniki płynu dezynfekującego, którego często brakuje. Osoby wracające z delegacji nie poddane zostały kwarantannie. Wszelkie delegacje odwołano dopiero, gdy zakończyła się wizyta zagranicznego gościa. Czy firma jest w 100% pewna, że nie był zarażony? Totalna niekompetencja. Nawet nie zatrudniają specjalisty od PR. Do wykonywania wszelkich zdjęć okazjonalnych w firmie, szukano woluntariusza z profesjonalnym sprzętem. Jest wiele przykładów niefrasobliwości, nieadekwatnych działań, jak chcąc uniknąć zgrupowań, stłacza się w holu ludzi przychodzących do pracy, by ludzie kończący pracę mogli przejść do szatni. W ten sposób stwarza się potencjalne zagrożenie. Totalny chaos. Ludzie na liniach nie pracują w bezpiecznej odległości. Dopiero we wtorek 17 bm. zaczęto mierzyć pracownikom temperaturę. Nie dziwne więc, że Lear na mieleckim rynku, ma bardzo złą opinię. Większość osób tylko szuka sposobu i okazji , by się wyrwać z tego tzw. „kołchozu” czy też „(usunięte przez administratora)”.

Wiki
@AntyCorp

Zawiadomicie Prokuraturę!! Zróbcie to w końcu!!

Ela

Bardzo proszę żeby ktoś napisał bo jestem na L4 do jutra i niewiem czy mam iść do pracy czy tez i nie

Kiki

Lear przetrwa nawet wybuch atomowy. Nic wokół nie będzie, a lear będzie. Dajcie spokój. Ta firma to solidne fundamenty. Bez paniki proszę.

Anty
@Kiki

(usunięte przez administratora) piszesz. Jak produkcja przestanie się tu opłacać, to zwiną się s ciągu miesiąca, trzech. To firma nastawiona wyłącznie na zysk, bez oglądania się na pracowników. Tych wykorzystuje maksymalnie

@Anty

a widzieliście kiedyś firme która nie jest nastawiona na zysk bo ja nie a akurat lear to zlota firma dla tych wszystkich co nie maja nigdzie szans na etat,wszyscy narzekacie ale teraz wszędzie żeby pracować trzeba się wytezyc ,skonczyly się czasy komuny kiedy pracownik olewal robote

@Kiki

Te solidne fundamenty chyba powoli kruszeja.Plotka glosi ze w piatek ma byc zwolnionych okolo 60 osob

Operator
@Kiki

A koronawirusa przetrwa?? Tam tyle ludzi w jednym miejscu... kaszlących, kichających, spoconych.... szanowna dyrekcjo chyba czas na słuszną reakcję.

Gosc
@Operator

Tak góra się odizolowała a pracownicy musza robić . Tyle ludzi tez powinna być kwarantanna 14 dni i zapłacone postojowe.

Ela

Witam mam pytanie czy soboty które pracujemy,bd płacone 100%?czy w zamian będę urlopy?bardzo proszę o odp.

Internauta

Jakie przyjęcia ludzie to się sypie związki zawodowe So tylko na papierze a tak to robią co im dyrektor karze maja wszystko gdzieś a teraz to już zupełnie pomiataja ludźmi powinny się wziąść za to jakieś instytucje ale naprawdę wziąść a nie przyjechać na kawę

@Internauta

Dzisiaj sie dowiedzialam ze jak odmowie wyjazdu na delegacje to moga mi wpisac bezplatny urlop i nic na to nie poradzisz bo zaklad moze cie delegowac zeby zapewnic ci prace

Mag
@Nic nowego

Ludzie to zakrawa na Koreę. A jak nie możesz wyjechać na delegacje bo masz rodzinę i musisz tu być bo są dzieci, szkoła... ten zakład nigdy tego Noe brał pod uwagę. Uciekajcie stamtąd póki czas a nie piszcie tu jak wam jest źle. Odwagi!!!

Gosc
@Mag

Jakbyś nie chciała jechać to byś nie pojechała. Nikt cię do tego wyjazdu nie zmusza.wiem bo mi się pytali nie raz i odmówiłam ,wiec ...... choć wcześniej jeździłam .

hiki

Uwaga na TĄ firmę to jest już jej koniec . Dyrekcja zamyka firmę Lear Mielec do końca roku

@hiki

Ludzie skad macie takie informacje.Juz w jesieni poszla plotka ze firma oglosi upadlosc bo ma dlugi,sprawdzilam w rejestrze dluznikow a tam nic i firma funkcjonuje dalej.Teraz tez pewnie ktos cos wymyslil i poscil plotke ktora kazdy bedzie dalej puszczal w obieg

Maja

I gdzie ta podwyżka pytam? Grosza nie dali!!! Tylko te kawałek premii przenieśli do stawki i to wszystko. Tak podriożały opłąty jedzienie za co ludzie mają zyć?

@Maja

Podwyżka wyszła 90 brutto licząc co zabrali z premii a najniższa podniesiono o 350 brutto

Mario
@Anonim

Po co są te związki co tak się chwalily ze 130 zł podwyżki a tylko przenieśli trochę premii na stawkę żeby było minimum przekroczone. Chore jest to wszystko.

@Mario

Niestety nie jesteśmy górnikami, w takich firmach związki są po to aby było cicho i jak dyrektor chce, żeby nie dochodziło już do nielegalnych strajków, górnikom coś załatwia bo o tym mówią w wiadomościach aby zachować wiarygodność

Jaaa 30

Są może przyjęcia do firmy czy już brak?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II