Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Sabina

Do końca roku leara nie będzie w Mielcu pewne info

@Sabina

Też znam te wieści

Zwias
@Sabina

Jak macie takie wieści to potwierdzcie zródło. Jak nie to nierozsiewajcie plotek. Już nie raz pisano o zamknieciu i upadłości i nic. A mondrale co siały takie wiesci jeżeli mają choc trochę honoru to powinny to odszczekać. chyba ze specyjalnie sieją zament to lepiej ich nie słuchac.

Nie
@Zwias

Zwiasie, ale co byś chciał list intencyjny podpisany przez dyrektora za dowód. Wszyscy wiedzą że w Mielcu nie będzie żadnych nowych projektów. Czy to potrwa 6 miesięcy czy trzy lata, nikt tego nie wie. Fakt jest jeden Afryka Północna czeka...

Zwolnieni w listopadzie dostali o 3 tyś większe odprawy przy 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia A teraz zarobki 1700 więc sobie piliczcie

Tak
@Ewa

Dlatego zwolnilem się sam. To było do przewidzenia.

I będzie jeszcze gorzej średnia spada to i odprawy bendą coraz mniejsze A Maroko już czeka na projekt 633 tam sa niskie koszty utrzymania pracownika nie chodzi o nasze zarobki tylko o utrzymanie ZUS skarbówka tam tego nie ma

@Tomek

Wszystko się zgadza. Ja się tylko zastanawiam jak można było doprowadzić do upadku zakład zatrudniający w pewnym czasie największą ilość osób na Podkarpaciu. Trzeba być zdolnym. Ci co byli zwolnieni do tej pory mogą mieć byc zadowoleni, następni takich odpraw nie koniecznie dostaną. Trzeba przyznać to już jest koniec......

Baska

Hej była wyplata

Justyna
@Baska

Nie ????

Dario

No i znowu zwolnienia. Już od rana wyleciało 20 osób a w piątek kolejni. Firma się zwija do Maroka

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Zyta

Dlaczego jak pisze o kogo chodzi to usuwa to administrator czy już prawdy nie można napisać. Proszę nie usuwać. Proszę niech góra zwolni Lucyne Madej pasożyta. Która nic nie potrafi.

@Zyta

Wypadałoby się dokładnie dowiedzieć, jak ta pani się nazywa.

Mina
@Gość

Wszyscy wiedzą o kogo chodzi

Na bieżąco
@Zyta

Szanowna Pani, Frustracja nie jest doradcą, proszę to pamiętać. Ta pani, której Pani wymieniła z nazwiska może Pozwać pozwać o pomówienie. Proszę mi wierzyć, że nikt z Pani współpracowników palcem nie kiwną , aby Pani potwierdzić, że to prawda.

@Zyta

Czy to pisze, któraś ze zranionych liderek co to rodzinę i gospodarkę na wsi poświęcała dla "kariery" ale nie pykło?

@Zyta

A lider który jest mężem jej siostry to co? Nie do ruszenia? Z przygotowania. Tak ciepłe posadki wszyscy mają.

Zoska
@Andrzej

A pociotki to co dała rodzina nie do ruszenia to nie jest sprawiedliwe ktos pracuje 2 lata i jest a ktoś 20 i wynocha bo nie ma znajomosci

Ex
@Zyta

Zgadzam się z Tobą wywalić ją na zbity pysk i zostawić bez środków do życia

Saba
@Ex

I wszystkich po kolei

Sławek pl

Co we wrześniu koniec leara czy jeszcze pociągnie dużej

Alina
@Sławek pl

Do końca roku koniec

Mimi
@Alina

A skąd to wiadomo że do końca roku?

Sławek pl

Lament to bedzie napwwno bo już takich posadzek nie będzie jak mieli niektórzy na lear A takiwgo darcie to nigdzie nie ma i poniżania ludzi karma wraca

tak tak

Mobbing to poważny zarzut. Jeśli masz dowody to zamiast pisać na forum, idź do adwokata. Sprawa jest o tyle łatwiejsza że jest dużo zwolnionych osób. Jeśli widziały i słyszały teraz bać się nie będą bo już tam nie pracują. Jestem Ci w stanie uwierzyć w to co mówisz bo wiele widziałem i słyszałem. A co do "góry" to sama pomyśl że taka osoba dla firmy o której piszesz to skarb...

Zyta

Mam pytanie kiedy góra zwolni (usunięte przez administratora)Ludziom gra na nerwach mało tego jej krzyk wykańcza psychicznie. Są zwolnienia a ona nadal króluje. Jak nie zrobicie to w tym miesiącu to napiszę do inspekcji pracy i wszystko opisze na jej temat

Ciekawa
@Zyta

A ta mała rozdarta w okularach jeszcze robi czy ją wywalili ?

Pracownica30
@Zyta

Tam by pasowało praktycznie z większością zrobić porządek! Ile ludzi wylalo łez ile nerwów jednym słowem brak słów ????

Ania od poniedzialku pracujemy
@Ciekawa

Robi

Zwolniona

Ta firma wykorzystuje do końca A potem wywala jak śmiecia nie zważając na nic

@Zwolniona

A było plotkować i siedzieć na telefonie ?

Była pracownica

Ułatwicie sobie pracę i stojcie każdy na swojej tablicy nie pozwólcie żeby ktoś was spowalnial robiąc o dwie tablice naprzód żeby później stać na telefonie a nie dać spokojnie pracować komuś na swojej tablicy

@Była pracownica

No dokładnie

K.m
@leader team

Ja sobie poradzę gorzej jak Ciebie zwolnią bo za lenistwo w innej firmie nie płacą i wykształcenie zawodowe

@K.m

Pujde na liderke do jakiegoś marketu bo bo napewno nie na kase więc tylko ci zaśpiewam: o mnie sie nie martw o mnie sie nie martw ja sobie rade dam

K.m
@leader team

Żeby Cię na kasę przyjęli to powinnaś się cieszyć jak Cię benda trzymać z tymi dwiema lewymi co się do pracy nie naddaja. Fajne masz marzenia myślisz że w markecie nie ma kierowników i tylko czekają na Ciebie. (usunięte przez administratora)

Aśka

Skąd ty wiesz o zamówieniach wracam w poniedziałek jesteś pewny że mnie nie zwolnio. Mam jeszcze pożyczkę do spłaty. Jak mnie zwolnio co ja zrobię jesteś pewien że przyszły zamówienia. Jak nie to pójdę na chorobowe.

@Aśka

Na pewno "zwolnio" mało inteligentnych.

Lepiej nie wracaj

@Aśka

Nie zwolnią. Zwolnienia są zawsze pod koniec miesiąca.

@Aśka

Facet ci spłaci pożyczkę no chyba że go nie masz to co innego.

@Aśka

Dasz facetowi i ci spłaci pożyczke nie wiesz jak jest ?

No i ?

No i co tam słychać na linii ?

Które zwolnienia są wstrzymane? Następne czy cofną te z końca kwietnia?

@Kasia

Następne zwolnienia wstrzymane teraz spokój można pracować normalnie bez stresu

@Kasia

Skąd wiesz że wstrzymane?

@Anna

Była inwentaryzacja i znajomy z góry mówił że nie bedzie zwolnień

@Ania

Taaa będziesz mieć spokój, 250 osób w maju do zwolnienia, linia 405 już kończy projekt

@Malutka

Nie wierze ze bendą jeszcze zwalniać

To zobaczysz

A co nie wierzyć dlaczego

Nic nowego
@Ania

Musisz sie bardziej podlizywac liderce jezeli chcesz dalej pracowac,postaraj sie bardziej.A moze jeszcze nagadaj cos na swoje kolezanki bedziesz miala wieksze szanse

@Nic nowego

Albo niech się bardziej podpisuje liderowi to napewno zostanie bo to teraz tak działa

I co kiedybtw zwolnienia

Nic nowego

Durna to jest twoja wypowiedz.Pracuje juz dlugo. i wiele widzialam i slyszalam ,podlizywanie sie liderkom i brygadzistkom i takie niby kolezenstwo ktore polega tylko na tym zeby ktos cos powiedział a później ta osoba dołoży swoją wersję i poleci powiedzieć kochanej liderce

@Nic nowego

To fakt nie liżesz nie jedziesz!

Przyszly zamówienia

@Tom

Skąd takie wiadomości masz?

Domestoz
@Tom

Tak przyszły....,pomyślcie trochę, wirus szaleje w USA i na półwyspie arabskim. Kto dziś kupuje auta warte 400k zł. Jak jedna linia produkcja z dwoma obsadami ma utrzymać zakład zatrudniający kilkaset osób, plus wzarastające koszty pracy w Polsce. Wnioski wyciągnijcie sami.

Malutka

Nie ma znaku zapytania!!!

Mario
@Domestoz

Zwiną się do końca roku. Pewne info.

Asia
@Mario

Lear do końca roku nie wiem czy będzie w mielcu wynoszą sie na Maroko w Polsce za duże koszty utrzymania firmy ZUS itp słyszeliście najnowsze info

@Asia

Do Maroka jasne już widzę kolejki chetnych Arabów do pracy w lear korporejszyn.

Co

A co z osobami zapisanymi na listę do zwolnien przez to, że siedzą na chorobowym? Czy to tez będzie cofniete?

@Co

A co ma być cofnięcie zwolnienia

A. K.

Koniec miesiąca... Mysliscie że będą zwalniać?

@A. K.

Nie będzie na stowe

Skąd taka pewność.?

@Malutka

Nie panikujcie nie będzie już zwolnień

100% pewny jesteś?

Nowa

I co tam słychac na wiazkach jest ta robota czy nie bo pasuje mi wrzucić na drugi tydzień

Ola

Święta prawda ja pracując 17 lat praktycznie bez chorobowego bez macierzyńskiego zostałam zwolniona nie wiem czego a ludzie ze stażem dwu letnim zistali zastanawiam cie czego na 1 projekcie od poczatku pracy tylko to mnie boli bo pracę juz znalazłam nową

@Ola

Dzowne że cię zwolnili raczej dobrych pracownikow zostawiali chyba że bylas noe wygodna dla kogos bo listy do zwolnien robili liderzy i brygadzisci...musialas komus zajsc za skórę lub mieć za dużo do powiedzenia dlatego zostaja pracownicy z mniejszym starzem ale którzy pracuja i za dużo sie nie odzywaja ...

@Ola

A dlaczego liderów zwalniali napisz jak wiesz wszystko

@Ola

Bo bylo ich za dużo a żaden lider nie stanie na lini i nie zgodzi sie na degradacje...chyba prosta odpowiedz

Kiara
@Ania

No ja wiem co innego Ale jak tak twierdzisz

Tom

Powiedzcie mi czy to prawda że do konca roku lear nie będzie w Polsce za duże koszty utrzymania podobno wynoszą sie do Maroka

DD

Ja powiem tak .Dobrze że mnie zwolnili .Sama bym się nie odwarzyła pewno .Bo ciągle coś ...pożyczka ...kredyt ... i strach i brak pewności siebie .Żyłam tylko tą firmą .Byłam (usunięte przez administratora) bo nie wierzyłam w siebie .Liderki wiecznie się wydzierają nie mówiąc o brygadzistkach .Mają drugiego za nic !!! Teraz nastepne zwolnienia ... Nie martwcie się będzie dobrze .Niech martwią się liderzy bo im trudniej bedzie pracę znaleść wiadomo dla czego .. Jak to mówią trzeba być całe zycie człowiekiem bo nie wiadomo kto gdzie trafi

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II