Opinie o Lear Corporation Poland II w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Mielec

Ala

Ta sama umowa co byla

Ola

Podobno plotka

Chetny

A dobrze płacą

Kal

Pracujcie w soboty dalej na odrobek i jeszcze więcej 12,a urlop tylko tydzień będziecie mieć

@Kal

Zarobimy przynajmniej

Dario
@Kal

Oby jak najwięcej tych 12. Można choć zarobić

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zwolniona

Uwaga zwolnieni lear mielec w potrzebie będą umowy zlecenia na dwa miesiące czeba pogonić robotę A potem do widzenia do następnego razu

Anna no to super umowa t
@Zwolniona

No słyszałam właśnie tylko ciekawe ile ludzi przyjdzie niech zrobią tak jak u burego na tych samych warunkach A nie jakaś umowa zlecenie

Chciałbym zapytać kiedy rozliczą i zwolnią brygadzistkę z Płońska za to hamskie zachowanie wobec pracowników i mobing

FenoMEN

Weź się trochę za słownik, bo nie da się czytać tego nieskładniowego bełkotu

Wolny

Zapracowany

12 12 od poniedzialku na 2 zmiany fajnie i cieplutko zaczyna się gonitwa

Mario
@Zapracowany

Nie oszalejecie z tej radości że będziecie pracować za pół darmo lol nie zrozumiem tego fenomenu...

Sylwia

Np pracujemy pełną parą wreszcie plany są będzie robota A co tak ucichlo

Mirek
@Sylwia

A z czego tu sie cieszyć, Robol zrobić, Robol won....zrobisz te ich palny i nara. To nie to co dawniej robota na kilka lat

Alina
@Sylwia

heh będzie robota na 2 miesiące i soboty od lipca do odbioru a potem bye. Z czego ty sie cieszyc lol

Ala

To co lear się stabilizuje

Majka

I co są jakieś nowe wieści, będą te przyjęcia czy nie? Różne już wersję są, może się ktoś wypowie?

Dam

Jakie przyjęcia człowieku....

Majka
@Dam

No normalne, podobno jakieś duże zamówienie jest

Mario
@Majka

Może i jest ale prędzej ci co są będą robić po 12h i w soboty niż będą przyjmowac no chyba że już nie będą wyrabiać to może wtedy a tak to niee ma szans na przyjęcia lub powroty..

Alina
@Majka

Soboty będą pracujące żeby zrobić a potem kontynuacja tego co było...

Michal
@Majka

Nie będzie przyjęć, to chwilowy wzrost max na dwa miesiące. Nadrobią sobotami ewentualnie dwunastkami. Potem nie mieli by co zrobić z tymi nowo przyjętymi.

xyz
@Michal

W lipcu zaczynają się urlopy więc od dawna tak było, że przed urlopami trzeba nadgonić produkcję pracując w sobotę. Więc stąd się szykują te pracujące soboty w lipcu. Przypomnijcie sobie z poprzednich lat, że tak jest zawsze przed urlopami. Koniec kropka, a nie wzrost produkcji.

Xxx
@xyz

Wsumie masz rację zawsze tak było przed urlopem

Wiktor

Panie Dyrektor wiemy że odwiedza Pan tą stronę jest Pan bliski regionowi Mielec dlaczego nie zależy Panu na tym by walczyć o projekty dla lear MIELEC firma istnieje w strefie od 97r. Zwolnieni zostali pracownicy którzy pracowali po 22 lata jak spojrzy Pan tym pracownikom na miescie w oczy

Zwolniona
@Wiktor

Tak zostali zwolnieni starzy pracownicy wtedy w kwietniu bo nie miial kto sie wstawic za dana osobą czałe rodziny liderow brygadzistek i kogos kto ma cos do powiedzenia pracują i się śmieją to najbardziej jest niesprawiedliwe 20 lat sie bylo dobrym a teraz nie A Kross pracuje 3 lata na jednym projekcie i jest dobrym

Basia
@Wiktor

@Wiktor jak mają być zamówienia po pierwsze jest kryzys. Po drugie Dyrektor Liguz nie zna się za bardzo na biznesie ani na dobraniu sobie dobrych liderek i brygadzistek. Linia szybko idzie nikogo nie obchodzi na zrobieniu dobrych wiązek. Bo tu nie liczy się jakoś tylko ilość. Liderka jeszcze pomoże brygadziska nie tylko się wydzierają i buzię otwierają. Masakra jakaś. Uważam że najpierw trzeba by zrobić porządek brydzistkami i liderkami. A później zastanowić się nad projektami.

@Wiktor

Niestety nie ma to znaczenia. Stary pracownik jest tam nic nie wart, a pan dyrektor nie ma nic do tego. Liderzy i brygadzisci typują do zwolnień a wiadomo Jak jest z liderami. Jak się podpisujesz, donosisz cokolwiek na kogoś do lidera kub brygadzistki to się utrzymasz. Tylko co z sumieniem i odbiciem w lustrze? Większość liderów jest zawistna, złośliwa i niesprawiedliwa. Nie wspomnę o szacunku. Pracowałam tam 18 lat. Wiem o czym piszę.

Doris
@Basia

Zależy jeszcze jaka liderka bo jedna pomoże a inna tylko popatrzy i idzie dalej.

Liderka

Co tak cicho są jakieś ploty

Sławek pl

Hej soboty na dwie zmiany podobno bendą przyjecia do pracy i powroty

Loko

Jeszce będą duże zamówienia zobaczycie jeszcze będą przyjmować tak z 2tyg im daje. Zapiszcie sobie te słowa lub zróbcie screena.

Name
@Loko

I tak będzie, już podobno od lipca maja być przyjęcia

łysy
@Name

Tylko kto tam teraz przyjdzie jak nawet Ukraińcy nie chcą tam robić.

Sonia

Od lipca wracają soboty pracujące tak mówią liderzy zeby się przygotowac

Gabrys
@Sonia

Po prostu, produkcja oparta na jednym projekcje jest bardzo niestabilna. Dziś zamówienia są, a za dwa tygodnie ich nie ma. To się zmienia z dnia na dzień. Brak alternatywy w postaci innych linii powoduje to że nie ma gdzie pracowników przenieść w razie spadków. Niestety nic nie słychać o nowych projektach dla Mielca.

Hmm

To prawda ze mają być kolejne zwolnienia ?

Gabi
@Hmm

Tak prawda będą kolejne zwolnienia

Mlody
@Gabi

Kiedy? Pod koniec czerwca? Skąd to wiadomo, plotki

Gabi
@Mlody

W kazdej plotce trochu prawdy jest slyszalam o tym piątku lecz bardziej prawdopodobny wydaje sie koniec miesiąca napewno z przygotowania produkcji poniewaz zostaje jedna zmiana nie wiem jak z produkcji ale tez predzej czy później...

Aśka

Świetnie a ja mam wzìętą pożywkę i mnie zwolnili teraz żyć nie umierać podobno przyszły zamówienia miało nie być zwolnień tego kto to powiedział że nie będzie zwolnień to głowę mu utnę co ja teraz zrobię.

leader_team
@Aśka

Jak masz faceta to facet ci spłaci pożyczkę a jak nie masz to rodzice.

Madzia
@Aśka

Przecież małe dzieci w podstawówce wiedzą że jak się bierze pożyczkę trzeba mieć jakieś pieniądze lub coś do spłaty gdyby się noga powinęła . To nie jest prezent od Mikołaja św. Trzeba myśleć. Ciesz się że odprawy daja bo w niektórych firmach ani odpraw nie ma. Każdy myśli że jak ma umowę na czas nie określony to jest święty. i hop do banku po kasę. Bez przemyślenia

Sławek pl

Podsuchane na ploteczkach ze lear się zwija i pomalu szukać pracy czas zacząć

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Mielec

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II