Opinie o UniKadr w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UniKadr. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w UniKadr o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UniKadr w Szczecin

dominika Nowy wpis

Bardzo serdecznie polecam - miła atmosfera podczas rozmowy kwalifikacyjnej i profesjonalne podejście w trakcie całego procesu :)

Olo Nowy wpis

Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

M Nowy wpis

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Rzeczowy wywiad i rozmowa kwalifikacyjna plus testy psychologiczne. Przypomnienia i follow-up mailowy o następującym procesie rekrutacji. Otrzymałem dobrą i satysfakcjonującą pracę za pośrednictwem Unikadr. Życzę im dużo sukcesów w dalszej działalności.

gall anonim

Najważniejsze pytanie w rekrutacji dotyczyło dzieci i rodziny. Przy odmowie odpowiedzi na to pytanie, pani dała mi do zrozumienia, że automatycznie jestem wykreślona z ich bazy danych. No i brak odpowiedzi oznacza także brak motywacji do pracy.Pytania podczas rekrutacji mają średni związek ze stanowiskiem. Rekrutacja przebiega pośpiesznie i pobieżnie.

anonimowy Nowy wpis
@gall anonim

no proszę to masz ciekawe doświadczenia. Niestety na rozmowie kwalifikacyjnej mogą paść różne pytania, im po prostu trzeba pokazać że masz motywację i tyle. Tam też pracują tylko ludzie.

Doradca Klienta

Niespotykanie fajna atmosfera podczas rozmowy. Pytania sprawdzające coś więcej niż CV. Jeśli ktoś szuka pracodawcy, który da szanse ze względu na potencjał osoby a nie jedynie ze względu na doświadczenie zawodowe to UniKadr taki właśnie jest. Zatrudniają ludzi a nie ich CV. Są rzetelni zarówno podczas sprawdzania pracownika jak i podczas informowania pracownika o przyszłym pracodawcy. Nie zdyskredytowali mnie nawet kiedy wprost powiedziałam, że prowadzę Fundację. Ja daję im duzy PLUS.

Większość rozmowy była o moich pasjach motoryzacyjnych pomimo, że stanowisko nie miało nic z tym wspólnego. Dopytywano mnie o szczegóły moich poprzednich stanowisk i o to, jak łączę pracę zawodową z prowadzeniem Fundacji. Chyba żadne pytanie mnie nie zaskoczyło choć przyznaję, że wnikliwie czytają dokumenty i potrafią zapytać o każdy szczegół.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
anonimowy

Najważniejsza jest w sumie rozmowa kwalifikacyjna, niestety nie miałem jeszcze przyjemności z nimi pracować ale mogę tylko powiedzieć że odpowiadają na maile i zapytania, także jest kultura! A pracę biurową trzeba szanować. Szczecin ma bardzo fajną pracę ale zależy też kto czego szuka...

Gosc

Odradzam. Firma zaprasza na rozmowe rekrutacyjna, na ktorej okazuje sie ze nie spelniasz wymogow stawianych przez pracodawce (np. doswiadczenie na danym stanowisku), ale w sumie to wzieli Cie w razie jak by nikogo takiego nie znalezli. Stracony czas, skoro i tak pracodawca nie szuka takiej osoby. Rozmowa nieprzyjemna, jedna z Pan bardzo arogancka, pytania bardzo naciagane.

Mika
@Gosc

Człowieku rozumiem Twoją złość ale dobra firma zatrudnia fachowców . Widocznie nie zostałeś do nich zakwalifikowany i teraz wylewasz złość rzucając kłamstwa.

@Mika

Tylko po co ta firma rekrutacyjna tak długo przeprowadza rekrutcję i trzyma w napięciu potencjalnych kandydatów? To jest chore i niedorzeczne, ja bardzo cenię swój czas i nie mam czasu na czekanie, aż potencjalny pracodawca podejmie decyzję. Miałam taki przypadek, że niby rekrutacja juz została zakończona, a się okazało, że dalej rekrutują. Rada dla UniKadr: Szanujcie czas kandydatów!!!

@Marta

Chodzi im tylko i wylacznie o pozyskanie wiekszej bazy potencjalnych kandydatow, kontaktujac sie z dana osoba od razu wiedza, ze nie zostanie on zatrudniona, nawet jesli spelnia wszystkie warunki. Poza tym uwazam, ze nawet nie kontaktuja sie z tym rzekomym pracodawca (nie ujawniaja nazwy firmy), zreszta to tez nie najlepiej swiadczy o takich firmach skoro zlecaja firemkom zewnetrznym przeprowadzanie rekrutacji.

@Mika

I tu sie mylisz, to standardowa "taktyka" tej firemki, zreszta posrednictwo pracy mowi samo za siebie. Ciekawe jak wytlumaczyc fakt, ze aplikujac tam i majac 15 lat doswiadczenia np. w marketingu/handlu, raptem masz za slabe kwalifikacje??? :-D Jak nie wiadomo o co chodzi tyo chodzi o kase, poza tym zapewne kandydatury potencjalnych kandydatow nie sa przestawiane tzw. pracodawcom.

byo
@Marta

a tez sie na to nadzialam rekrutacja zakonczona, ale ta sama oferta potem pojawila sie ponownie :D 0 negocjacji a miesiac- poltora czekania :D

Iwo

@Alika Skoro to taka słaba firemka to po co aplikujesz? Konkurencja zainspirowała widząc, że firma dobrze sobie radzi?

@Iwo

Zadna konkurencja, fakty! Sprobuj sam a zobaczysz nie maja dobrej opinii na i tak slabym rynku. A jak to wyglada? Wiem od wewnatrz, moja siostra tam pracowala.

@Alika

Skoro tak się składa, że Twoja siostra pracowała w firmie UniKadr to pozwól, że od Ciebie właśnie dowiem się, czy poza pensją podstawową firma ta oferuje jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat, dlatego myślę, że uda mi się od Ciebie tego dowiedzieć.

Ariel

@Alika na jakim dziale pracowała i co jej nie odpowiadało ?

Eryk

Mieszane są te opinie i z pewnością każdy ma trochę racji. Ale ten stawia warunki kto wymaga i płaci

Lidia

@Fabian, czy chcesz dać do zrozumienia poprzez swój wpis, że UniKadr nie oferuje możliwości rozwoju zawodowego swoim pracownikom? To masz na myśli? Możesz uściślić swój post i napisać konkretnie czego dotyczy? Rozumiem, że nie odpowiadała Ci atmosfera i wzajemne stosunki między pracownikami. Jak natomiast ocenisz warunki zatrudnienia, które były podstawą Twojego zatrudnienia w tej firmie?

Fabian

Kolesiostwo i brak kompetencji. Ludzie szukajcie gdzie indziej bo tu to tylko podstawówce można pracować. Unikajcie....

Igor

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Mateusz

Wszystko jest ustawione wcześniej. Stanowczo odradzam. Spróbowałem raz jak i mój kumpel i on ma takie samo wrażenie jak i ja. Unikajcie bo to strata czasu.

Luka

Dawno nikt nie pisał na forum, czyżby było tak dobrze i nikomu nie chce się pisać?

Lidia

Czy pracodawca oferuje dodatkowe świadczenia?

hhh

@polas ale skąd tyle wiesz? Przecież dopeiro chcesz tam pracować, a jeszcze nie pracujesz :) chyba że masz znajomego i możesz powiedzieć w tym temacie coś więcej? szukają doradców techniczno - handlowych

Madi-Son

A co dziwnego w tym, że finalna rozmowa jest w miejscu centrali firmy? Polacy maja jakas dziwna maniere... szukaja pracy ale to praca ma przyjsc do nich. Z takim podejsciem... to firma ma szczescie, ze Cie nie zatrudnila. Powodzenia w szukaniu dobrej pracy.

megola

Witam, Serdecznie nie polecam podejmowania pracy przy udziale tej agencji. Firma robi sobie jawne "jaja" z przyszłych kandydatów. Praca dotyczy okoli południowych Polski - natomiast rozmowa która jest ostatnim "decydującym etapem" ma miejsce w Szczecinie. Rozmowa z prostymi pytaniami, nie wnoszącymi nic do całego przebiegu procesu - podobnie jak rozmowa telefoniczna która trwała ponad godzinę (próba znalezienie najmniejszej niezgodności w profilu kandydata a profilu przyszłej pracy - i ciągle pytanie "Czy da Pan radę", "Czy Pana kompetencje będą użyteczne na tym stanowisku"? itp.). Nagle gdy już proces powinien dobiegnąć końca okazuje się że finalny etap odbywa się w zupełnie innym rejonie Polski (tutaj podam jako zdziwienie, nie nie jest to w dalszym ciągu rejon w którym będziesz pracował - nawet nie obszar). Jawna kpina, czysty screeming rynku. Nie traćcie czasu jak :)

szkoda gadać.... niby zajmują się rekrutacją, ale nie maja profesjonalnego podejścia do kandydatów. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o UniKadr - Szczecin

• Jak się pracuje w UniKadr?

Zobacz opinie na temat firmy UniKadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UniKadr?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UniKadr?

Kandydaci do pracy w UniKadr napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UniKadr
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Krzysztofa Kolumba 86-89 lok. 110
    70-035 Szczecin