logo UniKadr

UniKadr

Szczecin

Opinie o UniKadr

anonim 2011-08-25 14:22
szkoda gadać.... niby zajmują się rekrutacją, ale nie maja profesjonalnego podejścia do kandydatów. ( usunięte przez administratora )
2
gall anonim 2015-05-09 15:03
Najważniejsze pytanie w rekrutacji dotyczyło dzieci i rodziny. Przy odmowie odpowiedzi na to pytanie, pani dała mi do zrozumienia, że automatycznie jestem wykreślona z ich bazy danych. No i brak odpowiedzi oznacza także brak motywacji do pracy.Pytania podczas rekrutacji mają średni związek ze stanowiskiem. Rekrutacja przebiega pośpiesznie i pobieżnie.
1
megola 2016-02-28 18:12
Witam,

Serdecznie nie polecam podejmowania pracy przy udziale tej agencji. Firma robi sobie jawne "jaja" z przyszłych kandydatów. Praca dotyczy okoli południowych Polski - natomiast rozmowa która jest ostatnim "decydującym etapem" ma miejsce w Szczecinie. Rozmowa z prostymi pytaniami, nie wnoszącymi nic do całego przebiegu procesu - podobnie jak rozmowa telefoniczna która trwała ponad godzinę (próba znalezienie najmniejszej niezgodności w profilu kandydata a profilu przyszłej pracy - i ciągle pytanie "Czy da Pan radę", "Czy Pana kompetencje będą użyteczne na tym stanowisku"? itp.). Nagle gdy już proces powinien dobiegnąć końca okazuje się że finalny etap odbywa się w zupełnie innym rejonie Polski (tutaj podam jako zdziwienie, nie nie jest to w dalszym ciągu rejon w którym będziesz pracował - nawet nie obszar). Jawna kpina, czysty screeming rynku. Nie traćcie czasu jak :)
1
Madi-Son 2016-03-10 23:18
A co dziwnego w tym, że finalna rozmowa jest w miejscu centrali firmy? Polacy maja jakas dziwna maniere... szukaja pracy ale to praca ma przyjsc do nich. Z takim podejsciem... to firma ma szczescie, ze Cie nie zatrudnila. Powodzenia w szukaniu dobrej pracy.
hhh 2016-05-05 21:16
@polas ale skąd tyle wiesz? Przecież dopeiro chcesz tam pracować, a jeszcze nie pracujesz :) chyba że masz znajomego i możesz powiedzieć w tym temacie coś więcej? szukają doradców techniczno - handlowych
Gosc 2016-11-27 19:21
Odradzam. Firma zaprasza na rozmowe rekrutacyjna, na ktorej okazuje sie ze nie spelniasz wymogow stawianych przez pracodawce (np. doswiadczenie na danym stanowisku), ale w sumie to wzieli Cie w razie jak by nikogo takiego nie znalezli. Stracony czas, skoro i tak pracodawca nie szuka takiej osoby. Rozmowa nieprzyjemna, jedna z Pan bardzo arogancka, pytania bardzo naciagane.
2
Mika 2017-01-11 14:39
Człowieku rozumiem Twoją złość ale dobra firma zatrudnia fachowców . Widocznie nie zostałeś do nich zakwalifikowany i teraz wylewasz złość rzucając kłamstwa.
Lidia 2017-02-28 15:22
Czy pracodawca oferuje dodatkowe świadczenia?
Zostaw swoją opinię o UniKadr - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UniKadr