Opinie o Kamir w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kamir. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kamir o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamir w Słupsk

gosc

a jak wozkowi zarabiaja

Bogdan
@gosc

Tragedia ciężka(usunięte przez administratora). Ja po 17 stu latach mam 2400 na rękę. Brak mi słów. Ukraina tu lepiej zarabia ode mnie.

Hmmm

Coś ten chłopak nie szczery z tobą chyba był... Bo o ile kojarzę tą kobietę o której mowa to rzeczywiście fajczy ale męża ma.... A poza tym nie słychać było aby ktoś odszedł przez kobietę... Lepiej spytać się go czy to napewno prawda.

Karol

Chory klimat w tej firmie, majstrowie nie zwracają uwagi na pupilków, którzy biegają do szatni na browara lub kielicha, a tych młodych to za pierdołę zjedzą.

Czy jest możliwość w Kamir pracy na część etatu?

Karol

Oczywiście jest taka możliwość, kilka osób tak tam pracuje, tylko chyba szkoda będzie Twojego czasu, bo w tej firmie Ukraińcy maja większe prawa niż Polacy, a to jest zgubne dla tej firmy. Dopóki jest taki zarząd, to firma ta idzie dzięki niemu na (usunięte przez administratora) Na mieście zgodnie z prawdą- kamir ma zła renomę.(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i zdrowia.

Bogdan
@Karol

No dobrze, ale zakładając, że firma zatrudnia na część etatu, to chciałbym wiedzieć, czy z upływem czasu jest szansa na to, aby przejść na pełen etat? Jestem ciekaw, czy pracodawca ten daje możliwość, aby w trakcie niepełnego zatrudnienia przejść na pełne.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kamir się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
iwobog2

Jeżeli byleś leniem i nic nie potrafileś itylko pracowaleś miesiąc to czego oczekujesz. Ja pracowalem 6 lat i bym pracowal dalej ale mam taki los że mi odcieli nogę i jestem na ręcie.Przez ten czas co pracowalem nigdy nie zdarzylo się żeby nie bylo wyplaty na czas więc nie klam że dlaciebie nie bylo wyplaty. Moje zdanie jest takie że firma jest dobrze zorganizowana place jak na warunki slupskie bardzo dobre.Jak tobie bylo malo pieniędzy to trzeba bylo robić po godzinach a nie stękać i narzekać tymbardziej że firma jest firmą wyplacalną. Majstrowie kompetentni i posiadający dużą wiedze.Nie jak w większości firm z pierwszej lapanki.Wlaściciel firmy nawet gdy ogloszono w świecie kryzys zapewnil na m prace i zarobki nie jak w bardzo dużo firmach wlaściciele korzystali z kryzysu obcinali ludziom pensje a i tak pracu mieli dużo.Więc jak chcesz pisać to pisz prawdę a nie wymyślaj cudów.Chyba że byleś nieudacznikiem i w ten sposób próbujesz się tlumaczyć

@iwobog2

Ty Kolego może nie pamiętasz jak pan Mirek nam zrobił zebranie i obiecał że jak tylko się kryzys się skończy to premia będzie jak dawniej. Kryzys się skończył A Miruś dał wam premiie tylko szkoda że zabrał wam z tej stawki co mieliście do tej pory i teraz nawet nie macie jak na chorobowe iść bo wypłaty to dostaniecie że ho ho. Pozdro.

nikt

A żadnego kryzysu w tej firmie nie było, po za drobiazgami groszowymi ze Scania. Oszukał ludzi, jak reszta szefów jemu podobnych. Niewielki był spadek zysków ogromnych i tak.

x
@iwobog2

Myślę, ze do końca prawdy nie piszesz, bo skąd taka rotacja pracowników?. Ciągle tam potrzebują do pracy. (usunięte przez administratora)

arek.f
@iwobog2

To może miałeś kolego dużo szczęścia, albo nie wiem co, ja robiłem tam 2,5 roku , a i tak 2 razy mi się tam zdarzyło, że wypłata doszła na konto dopiero 3 tygodnie po czasie. Po prostu brak kompetencji pań w księgowości lub celowe (usunięte przez administratora) /jedno z tych dwóch/. Za każdym razem moje pieniądze wracały do mnie po moich interwencjach...… SZKODA gadać, brak słów. Teraz zarabiam w euro i mam spokój. Kasa zawsze na czas. Nie marnujcie ludzie życia na takie firmy.

Ala

@Janusz a jak się objawia ten rzekomy brak szacunku do pracownika?

@Ala

Pracowałem tam 3 lata, firma jest naprawdę patologiczna, brak szacunku do polskiego pracownika. Potwierdzam wszystko co chłopaki wcześniej napisali. Ukraińcowi pozwalano przez ponad rok czasu nawet żeby jeździł wózkiem widłowym bez żadnych uprawnień. Kto chce to pali papierosy na stanowisku pracy, nikt na to nie zwraca uwagi. (usunięte przez administratora)

Janusz

Nie polecam zakładu, ze względu na słabe zarobki i brak szacunku dla pracownika ze strony pracodawcy.

Jaro
@Janusz

Też nie polecam, za mocno w(usunięte przez administratora) lecą se na wypłatach, za długo tam robiłem. stanowczo za długo. za dużo alkoholików w biurze siedzi.(usunięte przez administratora)

Robię tu któryś rok z kolei, ludzie mają rację, jest u nas ogólnie patologia jak ch... ale co mam robić, mam niedaleko od domu , a wypłata chociaż nie za wysoka, to jest na czas.

Piotr Slupsk

Faktycznie mało płacą, pracuję drugi rok, promocja ukraińców całkowita. Ukraińcy niewiele robią, czasem mniej od naszych, a i tak dostają większe wypłaty od nas. Stanley nic nie potrafi dla nas załatwić. A w soboty robimy na czarno, bez dodatku za nadgodziny. dawno bym stąd uciekł, ale nikt mnie nie przyjmie z uwagi na wiek..

Janek

Widzę że tam ciągle ludzi potrzebują i to na konkretne stanowiska. I tak już od roku szukają wygląda na to że słabo płacą albo mają duże wymagania?

Jan z Ustki
@Janek

Jakie wymagania???? Żartujesz chyba. Faktycznie bardzo mało płacą, ale nie w tym rzecz. W "firmie" tej ukraińcy są lepiej traktowani niż polscy pracownicy. Na wielu stanowiskach więcej zarabiają od Polaków. Porządnych pracowników nigdy się tam nie szanowało. Lakierników nigdy się nie szanowało i dlatego m.in. ciągle się ich poszukuje. podobnie na innych stanowiskach... Dlatego coraz więcej ludzi postrzega firmę jako patologię.

Zuzanna

Czy firma Kamir, przyjmuje do pracy również studentów bez doświadczenia?

Feliks

Skoro my wolimy iść na zasiłek to ludzie z Ukrainy będą zarabiać . Podobnie jest w Anglii

Ślusarz-monter
@Feliks

Jakie zasiłki?Rozejrzyj się trochę dalej niż gmina Słupsk,przetrzyj oklulary.Na zachodzie ofert pełno

Lucek

Witam może ktoś napisać czy potrzebują pracowników do wycinarek laserowych? Jaką oferują stawkę na tym stanowisku i ile jest zmian.

Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Widzę, że nie masz zbyt pochlebnej opinii o pracy w firmie Kamir. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Chciałbym skonkretyzować, co dokładnie wpływa na wyrażone przez Ciebie zdanie. Czy może poziom zarobków nie jest zbyt atrakcyjny?

Pro

Jestem ogromnie wdzięczny firmie KAMIR za to, że moja przygoda tutaj trwała tak krótko. Teraz zarabiam prawie 150 tys zł rocznie a nie robię nic więcej, co robiłem tutaj. Mieć tak dobry fach w ręku i pracować w takich firmach jak KAMIR? Masakra.

zzz

@x Rotacje zawsze będą [ponieważ młodzi pracownicy nie przywiązują się do firm!!

Pro

Idealne firmy istnieją. Przynajmniej ja na taką trafiłem. 8h pracy w tym 1h płatnej przerwy (2x15 + 1x30), nikt nie patrzy na ręce, nikt się tobą nie interesuje, masz swoje stanowisko pracy, rysunek techniczny, materiał i robisz swoje. Jak wstałeś lewą nogą, udajesz, że coś robisz i nic to nie zmienia. Zarobki? Nie pracuję w Polsce, więc są one na bardzo wysokim poziomie. Kto wie czy wasz kierownik, ten który pracuje u was pewnie już z 10 lat, nie pamiętam imienia, musi pracować na to samo 2 miesiące. W Polsce spawacz jest nikim, dlatego firm idealnych dla spawacza nie ma.

Agnieszka

@PowerN, Praca w krajach skandynawskich jest zazwyczaj lepiej płatna. Niemniej jednak dziękuję za Twoją opinię o pracodawcy jakim jest Kamir - czy długo pracowałeś w tej firmie? I co masz na myśli mówiąc że soboty są "oszukańcze"? @John, czyli w firmie panuje niezbyt ciekawa atmosfera? Jakie są relacje między pracownikami?

@Agnieszka

Ukraińcy maja większe prawa a to jest zgubne dla tej firmy. Do puki jest taki zarząd to firma idzie dzięki nim na dno. Na mieście kamir ma zła renomę.

nikt

No i odchodzą, kolejni, porządni, ze stażem pracownicy... Z "orki" za słabe stawki. Teraz trzeba będzie zatrudnić nowych teoretyków, nieudaczników za wyższe stawki. I gdzie pan Mirek zaoszczędził (na stawkach...) ? To co kiedyś się skąpiło, teraz się straci... A mądrość ludowa mówi: "chciwy dwa razy traci". A czasu się w kapitaliźmie nie kupi... Przemija, z zyskiem albo ze stratą.

PowerN

Atmosfera dno, zarobki dno - przynajmniej w porównaniu do tych co obecnie zarabiam i jak na 2-zmianową pracę. Oszukańcze soboty. Jest tyle możliwości jako spawacz za granicą, a zarobki na poziomie 9 tys zł miesięcznie na rękę, bez nadgodzin i z mieszkaniem są normalnością. Wystarczy tylko chcieć. Ogarnijcie się i nie marnujcie życia na takie firmy jak Kamir. Pozdrawiam z Finlandii.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamir - Słupsk

• Jak się pracuje w Kamir?

Zobacz opinie na temat firmy Kamir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamir?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kamir
1.6/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Portowa 11 A
    76-200 Słupsk