Opinie o Kamir w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kamir. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kamir o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamir w Słupsk

Gaba Nowy wpis

Siemanko, zatrudniam się jako szlifierz w innym zakładzie ale właśnie zauważyłem, że do Was oferta na takie stanowisko się pojawiła. Coś oceniacie słabiej atmosferę u mnie jest raczej zwyczajna. A prace szlifierza jak ocenicie? Jest neutralne, ciężko czy może lekko? Szukam czegoś lżejszego

Chudy Nowy wpis

Firmę powoli przejmują szoszony . Dla Polaków brak nadgodzin a ukraincy trzepią nadgodziny do bólu i żeby jeszcze robili robotę a potrafią tylko herbatki chodzić sobie co godzinkę robić i na telefonach siedzieć. Porażka totalna

Jakoś z 5,7 tys wraz z nadgodzinami brutto dla montera z rok temu? Jak może być teraz? i czy odniesiecie się bardziej szczegółowo już do samego Magazyniera? Jest tu dostępna oferta i wiadomo, że piszą, że od minimalnej się zaczyna ale jaki jest górny realny próg?

Czy kwota 5700 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Monter w firmie Kamir?

Rekrut Nowy wpis

5700 to z narodzinami i brutto

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kamir się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Firma Kamir rekrutowała na stanowisko Operator. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 0 PLN.

Polb

S szukają cały czas ale za te pieniądze nikt nie chce robić

Jakub
@Polb

A ile dają? Minimalna czy coś więcej? Jakieś dodatki są, jak np. prywatna opieka medyczna?

@Jakub

Ile dają? W zależności co potrafisz i na jakie stanowisko aplikujesz ,wszystko jest do ustalenia podczas rozmowy rozpiętość w stawkach jest duża

Na jakie benefity można liczyć w firmie Kamir?

Ktos

Żadne ????

Cokolp

Benefitem jest to że pracujesz za grosze

Nowy 123

Firma jest ok pracuję już tam dości długo pieniądze zawsze na czas nigdy Mirek nie wypłacił pieniędzy po terminie zawsze na czas kierownik jest ok nigdy nie odmówił jak go się po prosiło o coś polecam tą firmę mało jest takich firm w słupsku

Losios
@Nowy 123

No z wypłatą to się zgodzę, lecz z pijaństwem w szatni to już porażka. Wypłata na czas ale się boisz czy pijak ci krzywdy nie zrobi (pracując) gdy pracuje blisko ciebie

Chochocho
@Losios

Ten pijaczek jest bardziej przewidywalny niż ten oszołom który pracuje na śrutowaniu hehehe

Urszula
@Losios

Jakie pijaństwo w szatni masz na myśli? :P Trudno mi uwierzyć, że ktoś w pracy by się posunął do picia.. Przecież za to można zostać zwolnionym :P

Sir kasztan
@Urszula

Można ale tu. Póki jesteś w stanie chodzić to jest git ????????

Jerry

Narzekają na firmę lecz nie jest ona zła, dostajesz pracę do wykonania i ją robisz, nikt nad tobą nie stoi nie pogania cie, warunki sa OK ci co narzekają najlepiej by nic nie robili i chcieli by zarabiać niewiadomo ile. Płacą na czas, chcesz sobie dorobić to zostajesz po godzinach i nikt pretensji nie ma. Szefostwo spoko, kieras i majstry także. Firma godna polecenia. Pozdrawiam

hahah

A najlepsi to Ciemny i Kalamaszek dwa pieski Wiktora,na reszte wieśniaków też trzeba uwazac bo to fałszywi ludzie sa.Ogolnie kupa blada.Zaklad przejmują Ukraińcy i (usunięte przez administratora) kierownika. A szefostwo o tym zielonego pojęcia nie ma.

No
@hahah

Widzę że ogarnięty w temacie jesteś pewnie należysz do grona osób które potrafią tylko wymagać, a od siebie nic nie dajesz i potem pretensje do garbatego ,że ma proste dzieci hehe .

Hihi
@No

Tam czy dajesz z siebie wszystko czy nic to itak jeden h........,bo kierownik itak przekabaci prezesa,więc lepiej sie nienarabiać bo itak masz z tego(usunięte przez administratora)

hahah

Zapomniałem jeszcze napisać o pezychlascie z giętarki,o piciu i innych rzeczach nie wspomnę.Kadrowa do bani,blondi lata z papieroskiem i szczuje chłopaków.Dno i metr mulu

Widzę grubo tam,ja nie narzekałem,robota w miarę oczywiście dla myślących,kierownik ok,z szefostwem sobie radziłem ,bez problemowo przez 10 lat,gdyby nie incydenty powtarzające sie w księgowości pracował bym następne 10 lat,ogólnie polecam,praca stała stabilna.

Budyń

Szefostwo fałszywe i zakłamane,kierownik cwaniaczek z pks ,majstry brak słów,wypłata opłakana,kamery czytniki,nawet ci powiedzą ile w kiblu byłeś,z nikim nic nie załatwisz nawet urlopu,tragedja i masz umieć wszysko zrobić,na święta 100 zł bo szef sie właśnie budował i miał ludzi w (usunięte przez administratora)

Kierownik drugiej zmiany
@Budyń

Spójrzcie częściej trzeźwym okiem moi drodzy. Przychodzimy do pracy na 8 godzin, nikt nas nie goni, każdy pracuje w takim tempie jak mu pasuje. Jest czas na kawę, papierosy, przeglądanie, internetu, dłubanie słonecznika, pogaduchy. Jeżeli uczciwie spojrzycie na czas jaki poświęcamy na pracę ( max. 4 godzin dziennie) to czego się spodziewacie? Po 50 dych za godzinę? Ogarnijcie się, przestańcie pić w godzinach pracy, a jak się komuś nie podoba to fora ze dwora. Zawsze może założyć własną firmę. A kierownik? No cóż bierze się za to co potrafi najlepiej czyli kierowanie paleciakiem, bo przy tym nie trzeba za dużo myśleć.

Budyn
@Kierownik drugiej zmiany

Nikt nie pisał że praca zła tylko o całokształt chodzi i o zarobki,słonecznik dłubie tylko jeden,i nie wchodz w tyłek nawet tutaj lizidu.....

Siwy

Zgadza sie,lalix i putonix robią czarne roboty i spawają wszystko zeby miec na chleb,kalamix zapierdziela ale jęzorem a reszta dorabia na runie leśnym w sezonie

Gruby

Jak piszesz Lalix już nie pracuje, ostatnio nerwowo nie wytrzymał jak zobaczył pasek z wypłatą, wstał i wyszedł i tyle go widzieli hehe

Siwy
@Gruby

No tak lalix już nie robi,myśleli że wróci , trza z tąd wiać bo na jesień sama ukraina zostanie.

Losios
@Siwy

Same układy w tej firmie, nie trzymasz z nimi to jesteś nikim. Nic nie załatwisz wszyscy mają cie gdzieś kasa do kitu tylko spierniczać.

Jacek

Szkoda czasu i nerwów

Eliza

Czyli wynagrodzenie ma opoznienia w firmie tak?

Ktoś
@Eliza

Wypłata jest na czas

XXX

Gdyby nie ta młoda kadrowa to byś nie miał teraz płatnych nadgodzin.

Konstruktor
@XXX

Tak są dla ukrainców tylko i wyłącznie.

Jerry

Firma jak na Słupskie warunki jest wporzo, atmosfera dobra póki (usunięte przez administratora) z krawędziarki lvd nie podejdzie, gościu się chwali że na wszystkim się zna a tak naprawdę nic nie potrafi oprócz (usunięte przez administratora) kierownikowi, tacy tam mają przywileje (usunięte przez administratora) Reszta w miarę. Zarobki coraz lepsze firma się rozwija rośnie w siłę, i tak trzymać. Szefostwo, idzie się z nimi dogadać Mirek lub Piotr przyjdzie rękę poda nie jak w innych zakładach że prezes z niższymi od siebie się nie wita. Praca spoko. Osobiście zakład polecam. Pozdrawiam.

XXX
@Jerry

Z tego co wiem to w tej firmie sporo osób jeździ na ryby.

@Jerry

Czy zatrudniają teraz?

Filip

Może pandemia zmieni podejście do pracy, firmy i ogólnie zaczniemy szanować dobrą firmę!

Spawacz
@Filip

No zmieniła bardzo że pracownicy musieli przez płot do lasu uciekać przed inspekcją z pip ,bo pracodawca chciał pieniądze z tarczy wyłudzić i (usunięte przez administratora)

mike76

Ludzie ogarnijcie sie w Slupsku nie ma normalnej firmy.Wszedzie jest patologia i wyzysk.Zarobki to smiech na sali i zenada.Jezeli praca w kraju to chociazby trojmiasto.Spawacz ma stawke od 28 zl/h.Jezeli za miedza to polecam do norkow pojechac a nie marnowac zycia w jakims tam smiesznym kamirze.

Manieksłupsk
@mike76

Masz kolego całkowicie rację, popieram w całej rozciągłości. Moja stawka w kamirze 19 zł za godzinę, a od stycznia w Gdańsku- moja stawka to 38 zł za godzinę. Tak się spawacza w Słupsku traktuje, niestety. Uciekłem bo już nie mogłem patrzeć na tą patolę i tych alkoholików z biura, w tym dwie kobiety.....

marian

zeby jeszcze ludzi doceniali tych co pracuja uczciwie a ci co sie opierdalaja to tego nie widza

Zostaw merytoryczną opinię o Kamir - Słupsk

• Jak się pracuje w Kamir?

Zobacz opinie na temat firmy Kamir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamir?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kamir
1.6/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Portowa 11 A
    76-200 Słupsk