Leann Stańczyk S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Leann Stańczyk S.A.

Spawacz Nowy wpis

Witam. Czy w firmie Leann jest możliwość pracy jako spawacz na jedną zmianę ?

Rekrutacja spawacz

Dień dobry . Mam pytanie .Jakie warunki trzeba spełnić żeby zarobić 12 000 zł jako spawacz ? (taka górna granica jest podana w ogłoszeniu ) Diękuję ;)

@Rekrutacja spawacz

Witam. Aby zarabiać na poziomie 12000 zł brutto jako spawacz, wystarczy pracować sumiennie oraz utrzymywać doskonałą jakość spawania.

Sylwia Nowy wpis
@Leann Stańczyk S.A.

Witam, można poznać szczegóły odnośnie sposobu ocieniania wyników z pracy? Jeśli na stawkę 12 tys jakość musi być doskonała to jakie sa jeszcze inne dopuszczalne poziomy odnośnie błędów itp?

Gino Nowy wpis
@Leann Stańczyk S.A.

(usunięte przez administratora) prawda, nie potrzebuje ta firma jakoś a normy się nie da przeskoczyć

Sylwia Nowy wpis
@Gino

A obecnie to jakie są tu te normy tak właściwie? Z tego co widziałam pisali na ich temat ze dwa lata temu na forum. Czy coś w tym zakresie się zmieniło?

Leann Stańczyk S.A. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 3800 PLN i Laborant. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Witam rekrutacja na stanowisko Laborant została zakończona.

Agata

Dlaczego podczas rozmowy kwalifikacyjnej pierwsze zadane pytanie to czy ma Pani małe dzieci? W przypadku pozytywnej odpowiedzi jest "aaaa to będą chorować", taka tam mała dyskryminacja :)

@Agata

To tam zatrudniają też kobiety? :0 Nie wiedziałam. A pytanie chyba nie powinno paść, z tego co wiem...

@Helena

Zatrudniają w biurach

Leann
@Agata

Witam Takie pytanie a miejsce, żeby jak najlepiej dostosować czas pracy dla Pani.

myff
@Leann

Takie pytanie jest niezgodne z prawem, więc proszę się doszkolić w tym zakresie.

@myff

Nadal o to pytają czy to tylko jakas plotka była? A jakieś inne pytania (bardziej o pracę, doświadczenie) na rekrutacji padają?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Leann Stańczyk S.A. na stanowisko Asystent / Asystentka Produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy Leann Stańczyk S.A. zatrudnia studentów?

Leann

Tak firma zatrudnia do pracy studentów.

@Leann

Czy syn miałby takie same stawki, jak pracownicy z doświadczeniem i starsi wiekowo? :)

Patryk

Firma jest jak najbardziej w porządku. Rozmowa kwalifikacyjna przebiega miło i bez stresu. Możesz nastawić się na pozytywny wynik rozmowy. A zarobki zaczynają się od najniższej krajowej. Ale zależne czy sam chcesz zarobić więcej. Możesz przyjść do pracy na 8 godz i nic więcej. I zarobisz najniższa krajowa. A możesz pokazać że wyrabiasz normę zmianowa i zarobić więcej. Nie mówię że masz robić 150% normy. Wystarczy 108 lub 110%. Ale liczy się też precyzja. To zakład ślusarski więc liczy się precyzja i chęci. Ako młody w firmie pracownik doznałem nieplanowanego wypadku poza pracą. Firma nie tylko mi pomogła ale również pozwoliła mi wrócić do pracy po operacji. Także ktoś kto nie chce pracować będzie narzekał. Ten co chce pracować to złota firma dla niego. Nie ma stresu. A atmosfera w pracy super. Polecam.

@Patryk

A na jakim stanowisku pracujesz w Leannie? Widziałam na stronie internetowej parę ofert pracy i zastanawiam się, o którym konkretnie stanowisku mowa. Mnie akurat interesuje ale operator prasy krawędziowej/do przyuczenia. Czy w takim przypadku również w grę wchodzi możliwość brania nadgodzin i zwiększania sobie dzięki nim wysokości wynagrodzenia?

Krzyki
@Patryk

Jakie premie,jakie nagrody wyrabiałem ponad 120 "" normy i nigdy nie było premii nie polecam firmy że względu na niskie zarobki.

Natalia

Uważam, że Firma jest ok. Miła atmosfera, dobra praca. Oczywiście napracować się trzeba, tak jak i w innych robotach. Jeżeli chodzi o zarobki, to każdy otrzyma to, co sobie wypracuje. Polecam firmę jako pracodawcę jak najbardziej.

@Natalia

Wspomniałeś, że każdy otrzyma to, co sobie wypracuje.. Co w takim razie składa się na wysokość wynagrodzenia w Leannie? Masz na myśli premie? Od czego konkretnie jest uzależniona wysokość pensji w firmie i jak wyglądają jej widełki?

dostep
@Karolina

Witam tak, jak najbardziej w firmie są wypłacane dodatkowo premie i nagrody za wykonanie dobrej i rzetelnej pracy.

@dostep

O, to brzmi bardzo zachęcająco :) A jak takie premie i nagrody wyglądają? To znaczy premie to się domyślam ale ciekawa jestem tych nagród :D

jarekfotograf

dobrze mi się pracowało

Daniel

Czy są przejęcia do pracy? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska?

@Daniel

Witam panie Danielu, tak przyjmujemy pracowników do pracy na różne stanowiska, proszę o zapoznanie się z naszymi ofertami o pracę zamieszczonymi na niniejszej stronie.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Leann Stańczyk S.A.?

Witam, wypłacanie wynagrodzenia zależy od wniosku pracownika.

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Filip

Tak. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska robotnicze, takie jak: Ślusarz , Montażysta, Spawacz, Operator Lasera, Operator Prasy Krawędziowej, Brygadzista, Lider Zmianowy.

John

A jak się pracuje w biurze jaka panuje tam atmosfera?

@John

Atmosfera jest bardzo dobra

Możesz napisać co takiego firma obiecuje a później tego nie spełnia? Jestem ciekawa. Wspomniałeś też coś o upodleniu pracownika. Co masz dokładnie na myśli? Napisałeś też, że sam odszedłeś, zastanawiam się więc jak długo pracowałeś w firmie.

Darek

@Biker Jeśli ktoś zawiera umowę to do czegoś się zobowiązuje. Mając takie podejście to nic z tego nie będzie bo firma bardzo dobra i szuka stabilnej załogi.

Darek

Witam firma wystawiła ogłoszenie że poszukuję ludzi na stanowisko CNC 20-26zł stawka. Jak to się pokrywa z rzeczywistością???

(usunięte przez administratora)zero socjalu,żadnych premi ,zero bonów na święta brak funduszu socjalnego,praca na trzy zmiany często praca w soboty jednym słowem nie polecam pracy w tym zakładzie ,brak szacunku względem pracownika,.Na dzień dobry nie odpowiadają a życzenia z okazji świąt nie usłyszysz od nikogo.

Agata - poszukująca pracy

Jakie są zarobki bez premii?.. Proszę o szczere odpowiedzi. Wiem że, się ogłaszają.

Hej, czy w firmie Leann Stańczyk S.A. płacą za nadgodziny?

endriu

Jak jesteś wyżej, niż na produkcji- owszem, soboty są płatne 150%, ale musisz być i się nie wykręcisz poza l4.

@endriu

A czy bywa też tak, że za nadgodziny, zamiast wynagrodzenia, pracownikowi oferowane są dni wolne do odbioru? To chyba również zgodne z prawem i chyba w wielu miejscach tak się dzieje.

To co każdy sobie wypracuje to z pewnością firma wypłaci, choć może to nie idealna firma ,ale w sumie nie ma powodu do narzekania.

Grek

Idealnych firm nie ma a niektórzy maja pewnie problem z chęcią do pracy więc narzekają.

Zostaw merytoryczną opinię o Leann Stańczyk S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Leann Stańczyk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Leann Stańczyk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leann Stańczyk S.A.?

Leann Stańczyk S.A.