Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Zdystansujwirusa

To jak firma nas traktuje to jest jeden wielki skandal. Zwolnienia, postojowe i 80% etatu tylko to potwierdza!! Mam tylko nadzieję że jak wróci wszystko do normy to się odwdzięczymy wszyscy ucieczka do firm, które szanuja swoich pracowników.

Charlie
@Zdystansujwirusa

Pracuję w branży produkcyjnej ale od pewnego czasu rozglądam się za pracą jako przedstawiciel apteczny. Ale to o czym piszesz to nie jest nic dziwnego w obecnej sytuacji. U mnie w fabryce zwolnili 50 % załogi a reszta pracuje na 4/5 etatu. Myślę że te 50 % załogi wolało by być na postojowym niż zwolnionych. Tym bardziej że można w tym czasie znaleźć dodatkową pracę i sobie dorobić. Wielu moich kolegów tak robi.

Zdystansujwirusa
@Charlie

Jak napisałeś pracujesz na produkcji więc nie masz pojęcia jak poważne firmy farmaceutyczne traktują swoich pracowników w obecnym czasie. Tactica tylko się uważa za poważna firmę a taką nie jest! Po Twoim wpisie teraz czuję się jakbym pracował przy taśmie w firmie produkcyjnej bo jestem tak samo traktowany!

antywirus +
@Charlie

Charlie nie słuchaj, czytaj wszystkich opinii na takich portalach. W obecnej sytuacji trudno jest znaleźć najlepsze rozwiązanie. Ja pracuję już trochę czasu w TACTICE i jestem zadowolony. Trochę rozumiem rozgoryczenie bo sam jestem na 4/5 ale obecna sytuacja jest bardzo specyficzna.Nasza firma przez blisko 2 miesiące (jak tylko się udawało) płaciła nam a my zdalnie (na słuchawce) staraliśmy sie sprzedawać. W końcu ruszyliśmy w teren, i tutaj widać, że firma próbowała wszystkim jakoś dogodzić ale projekt podziału terenu/aptek na wszystkich Przedstawicieli nie powiódł się. Dlatego mamy teraz bardziej lub mniej niezadowolonych z konsekwencji lockdown'u i braku pacjentów w poradniach i aptekach. Ale jeżeli chcesz spróbować w dziale aptecznym to pisz na adres firmy (nie wiem z jakiego jesteś terenu Polski ) znajdziesz na stronie ew. zadzwoń i powiedz z jakiego jesteś terenu i do kogo miałbyś wysłać swoje CV ps. zastanawiam się jak sam bym postąpił będąc w sytuacji firmy, braku przychodów itd? łatwo się mówi na forum a gorzej decydować o losie innych ?

5krokow
@antywirus +

Wystarczy popytać i poobserwować działanie innych firm z branży i zobaczyć różnice w traktowaniu pracownika. Brak dochodu? Inne choroby nie zniknęły i ludzie jak kupowali tak kupują leki. Inne branże zostały postawione w dużo gorszej sytuacji... przy okazji wspomnę ze na jednego przedstawiciela przypada ogromny teren i często konsekwencje „bajzlu” narobionego przez poprzednika co zdecydowanie nie ułatwia pracy...

@5krokow

Tactica rekrutuje czy zwalnia w ostatnim czasie bo ciężko się zorientować?

@antywirus+
@5krokow

nie wiem jak obserwujesz ale mój kolega z dużej POLP mówi, że zwolnienia wiszą w powietrzu i że rynek w kwietniu i maju spadł mocno (nawet u nich w rx) to chyba jednak nie jest tak kolorowo. Mam nadzieję, że normalność wróci a my z nią do pełnej pracy w terenie...

Charlie
@Zdystansujwirusa

Czytając Twoje wypowiedzi to widzę że masz problem z poczuciem własnej wartości. Dla Ciebie ludzi pracujący na produkcji są gorsi od takiego człowieka jak Ty ? Człowieku widzę że jesteś typowym narzekaczem. I chociażby firma dała Ci jak najwięcej i tak będziesz cały czas niezadowolony. Oby inni twoi pracodawcy szybko to zdiagnozowali. Bo myślę że już długo nie będziesz pracował w Tactica - tak jak napisałeś. Nie pozdrawiam

@Zdystansujwirusa

Exodus z tego co słyszałem już trwa. Ostatni gasi światło

Czarny
@Marek

Widziałem ogłoszenia więc rekrutują.

Były Pracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie! Jeżeli nie masz za co żyć to lepiej idź do pracy do Biedronki niż do Tactici. Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)! Zwolnienia to chyba ich hobby. W ciągu pół roku z 7 Regionalnych zostało 2, pozbyli się też Kierownika Krajowego i połowy Przedstawicieli w terenie. A Ci doświadczeni, pracujący od lat sami uciekają z piskiem opon. Z firmy odeszli nawet Dyrektor Sprzedaży i Koordynatorka Mktg, związani z firmą od lat. To o czymś świadczy!!!!

Gladius

Mam pytanie , jaką flotę aut ma firma ? Jakimi autami jeżdżą PF , RKS ?

Stary
@Gladius

Ładne mają samochody białe :)

zaczęło sie

no to mamy brak wynagrodzenia

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jak się pracuje z ludźmi z TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Bolo 2

Są najlepsi :)

????

Pracownicy Tactica Pharmaceuticals są najlepsi :) jak taka mała wielka tacticowa rodzina, w terenie pomogą, doradza, wprowadza w codzienność w biurze zawsze z uśmiechem przywitają, atmosfera rewelacyjna. Niestety moja przygoda z tactica pharmaceuticals dobiegła konca, gdyby nie było to konieczne(sprawy osobiste) nadal przygoda by trwała. Najlepsze doświadczenie w życiu!!!! POLECAM

????
@????

Dobrze powiedziane.. Przygoda.. ????????????????

Gosc

Dzień dobry. Czy dostanę tu informacje ile na rękę dostaje PM? Czy jest różnica w zarobkach dla niego PM Ale z doświadczeniem w farmacji I 5akim bez doświadczenia. Widzę kolejne ogłoszenie na podlaskie? Jakiś czas temu bodajże w styczniu też było? Czy to znowu ba to samo stanowisko? Taka rotacja?

Chcebycwaszym pracownikiem

Drodzy Pracownicy omawianej na wątku firmy proszę o informację jak prze iega proces rekrutacji na kierownika regionu. Bardzo chcę pracować w Firmie. Proszę o informację jakie wynagrodzenie w dziale sprzedaży. Jakie możliwości awansu?

Rzetelnie

Przyglądam się tym komentarzom od dawna, dotychczas nie reagując uznając, że nie warto zniżać się do ich poziomu. Rozumiem, że w pewnym momencie można być niezadowolonym z pracy. Jesteśmy też tak stworzeni, że ponarzekać sobie musimy, wtedy nam lepiej. Jedną kwestią jest jednak narzekanie a inną oszczerstwa, kłamstwa i tzw. „pół prawdy”. Piszesz o braku awansów, przytaczając 1 osobę na przestrzeni 10 lat jednocześnie oczerniając ją i obrażając. Szkoda tylko, że nie dodałeś, że dwóch obecnych KASów awansowało z Przedstawicieli, KAM wcześniej pracował jako KAS a jeszcze wcześniej jako Przedstawiciel. RKS z północy jak i ze śląska awansowali z pozycji Przedstawiciela. Zatem to kolejne 2 osoby, które awansowały w krótkim czasie. Kierownik Krajowy był wcześniej RKSem a jeszcze wcześniej KAsem. To tylkoi kilka przykładów. Zatem… ? Ile prawdy w Twoim komentarzu a ile jadu i nienawiści? Proponuję odpuścić gowork i wziąć się do roboty, wówczas i na awans zapracujesz! Najlepiej jednak zmienić pracę skoro w obecnej tak Ci źle! A może po prostu w żadnej innej firmie Cię nie chcą zatrudnić??? ????

Jureczek
@Rzetelnie

No witaj Jureczku :) jak Ciebie posuną otworzysz oczy :)

Słaby jesteś
@Jureczek

Pisanie po imieniu na forum moim zdaniem jest mega słabe . Ewidentnie widać że ciebie posunęli za brak chęci i kompetencji i że nie potrafiłeś sprzedać pod swoje recepty dwóch opakowań więc szukasz winnego . Nie przejmuj się z innej firmy też cię posuną bo też sobie nie poradzisz .

Kingaa

Co sądzicie na temat pracy w biurze? Atmosfera jest w porządku?

@Kingaa

Ja niestety nie wiem, jak się pracuje w biurze Tactica. Dopiero szukam informacji, tak jak Ty. A o jakie konkretnie stanowisko pytasz?

Kingaa
@Anna

Interesuje mnie stanowisko asystentka biura ????

Gosc
@Kingaa

Praca w biurze rewelacyjna zawsze wszyscy są dla siebie życzliwi jak taka wielka rodzina ????nie miałam przyjemności przyjemnosci pracować w tak rodzinnej firmie. Szczerze polecam

gdzie komentarze?

chciałem zapytać ile kosztuje usunięcie historii az do 08.2018?;]

dekarz
@gdzie komentarze?

przecież wszystko jest haha

PRAC

Joju a pracowałeś w TAC czy jesteś z konkurencyjnej f.? Bo trochę to tak wygląda. Rotacja jest wszędzie bo różni ludzie pracują po prostu. Mnie nikt nigdy nie wyzywał, A wiem, że teraz ogłoszenie jest z powodu rozwoju.

Joju

Nie polecam, naprawdę nie warto. Małe pieniądze, wyzywanie i ubliżanie pracownikom, nadgodziny, nękanie telefonami w godzinach wieczornych. Każdego powinno zastanowić taka rotacja i ciągłe ogłoszenia.

Lena

Spóźnianie sie z wypłatami? ???? na jaką stawkę można liczyć na start jako PM?

@Lena

2200 na reke

Na rękę
@2200

Poziom tego komentarza pokazuje jakie one są poważne .

Ims
@Lena

To zależy od kompetencji tak mi się wydaje .

Taka prawda
@Na rękę

Niestety ale taka jest prawda. 2200 -2500 to jest max co proponuja na start.

Prawda
@Taka prawda

Tak było ale ok 4 lata temu ....

Wasz były

Mam pytanie do Andrzeja i Tomka... co rok zmieniacie kierowników czy już częsciej? Bo kolejne ogloszenie na Kierownika :)

Jeśli nie wiecie z jakiej firmy skorzystać, to ja od siebie mogę gorąco polecić sprzątanie Wrocław i Kraków, które wykonywane jest przez niezawodną i profesjonalną firmę Moppy https://moppy.pl

X

Notoryczne spóźnianie się z wynagrodzeniem, mimo że w umowie było wyraźnie napisane - do 10 dnia miesiąca. Irytujące było to, że jedna z pracownik (pracująca od lat) czuła potrzebę wysługiwania się nową osobą, przez co wymyślała jej absurdalne zajęcia, które nie należały do jej obowiązków - np. mycie szyb i półek w gabinecie innej osoby (B.K.), argumentując, że osoba ta tego wymaga - jednak znając tego człowieka z pewnością tak nie było, a jeśli nawet, to powinna się tym zajmować raczej firma sprzątająca. Plusem była dobra atmosfera panująca w firmie

gość
@X

ciekawe o jakiego pracownika chodzi? Podasz inicjały? Czy ta osoba nadal tam pracuje?

??

nie ma tam żadnego kierownika, ktoremu mozna zgłosic takie rzeczy?

Kasa
@X

Dziwne ,ponieważ nie ma takich sytuacji jak jestem w firmie rok.Na jakim stanowisku pracowałaś/łeś i na jaki rodziaj umowy?

Wanda
@Kasa

To traktowanie pracownika i to, czy dostanie wypłatę w terminie zależy od rodzaju umowy? Sama wypowiedz daje do myślenia :) jak nie ma takich sytuacji skoro została przytoczona jedna z nich? To w tej firmie każdy wie, co dzieje się za ściana i w każdym dziale, ze może stwierdzić ze takich sytuacji nie ma?

fin
@Wanda

haha dokladnie tak tam jest,wszyscy wszystko wiedza, komunikacja jest swietna :D

Kolego były Pracowniku, nie chce z Tobą polemizować bo masz prawo do własnych opinii, dla takich też celów powstał taki portal. Zastanawiam się tylko po co "marnujesz" czas na swojego byłego pracodawcę i opisujesz nie istotne argumenty. Ja tutaj pracuję ale nigdy nie dostałem wynagrodzenia z OPÓŹNIENIEM, NIGDY!!! Zastanawiam się czy piszesz o jednym dniu opóźnienia bo bank nie zaksięgował na czas czy o tygodniu, dwóch-bo ja o takiej sytuacji mówię. Odpowiadam na info od "były pracowni" bo uważam, że coś co jest podstawową bezpieczeństwa, jak wynagrodzenie- wypłacane, nie można o tym pisać nieprawdy. Inna sprawa to czy forma "altruizmu" tych, którzy przestrzegają swoich kolegów-potencjalnych konkurentów w terenie z innej firmy nie ma innego celu. To trochę jak obecnie działające farmy troli, który były w stanie nawet wywołać, wzmocnić i finalnie doprowadzić do Brexit w obcym kraju. Miejsce pracy to plus i minusy...jak jest więcej plusów to warto pracować...po prostu

@pracownik

Jeżeli chłodzi o spóźnianie się z wypłata niestety mi sie to przytrafiło z 3 razy . Zależy -raz jeden dzień , raz trzy dni. Mało ważne ile. Wypłata ma obowiązek być najpóźniej 10 na koncie pracownika. Fakt ten mnie irytował . I nie jest to wina banku (sprawdzane za każdym razem ). Przelewy były robione 10-tego albo np. w piątek 9 , albo np.jak jakieś święto wypadło 10tego to tez dzień przed świętem a święto z weekendem 3 dni i pracownik w czarnej DE . wiec chyba logiczne , ze nie dojdzie do kogoś kto nie ma z mBanku...

Myślę że jest to portal do tego aby każdy się wypowiedział na temat pracodawcy nawet jeżeli opinie są negatywne więc po co prowadzić dyskusje i skoro komuś jest dobrze to po co na siłę powtarza to samo tylko w mniej konkretny sposób. Tak sa limity na auto. Tak wynagrodzenie wpływa różnie nawet po terminie. Rozliczanie zaliczek trwa obojętnie u jakiego byś nie był RKSa. Są osoby które bior a pod uwagę opinie innych byłych pracowników bo jednak może narodzić się pytanie dlaczego ciągle jest ogłoszenie z czegoś to wynika. Umowy z dużym opóźnieniem oczywiście i nawet wśród super zadowolonych z pracy w tactica było to coś z czym się nie godzili a jednak znoszą. To nie jest jest normalne podejście bo w razie jakiegoś wypadku są same problemu tym bardziej dla rodzin. Nikt z pracujących na takie olewanie sprawy nie zasługuje. Oczywiście na podział wynagrodzenia na nadgodziny też nie takie rzeczy powinny podlegać kontroli. Jak ktoś się wypowiada to niech tylko za siebie bo mi taka opinia szczera na temat pracodawcy bardzo się przydaje. Bo gdyby było ok i wymagania były by normalne i pracownik je znosi bo jest traktowany przy tym jak człowiek nigdy takiej opinii pracodawcy nie wystawi!!!!!

LEONIDAS (300)

Na Plus można ocenić atmosferę w firmie, ale jedynie wśród pracowników Pm z racji wspólnego siedzenia w bagnie, to na pewno zbliża. Plany IMS potrzebne do pracy wysyłane po kwartale którego dotyczą, raporty IMS wysyłane z wielkim opóźnieniem. Do ostatniego dnia umowy nie masz pewności czy zostanie przedłużona umowa, nawet jeśli masz super wyniki i wszystko robisz zgodnie ze standardem, bo możesz po prostu nie pasować dyrektorowi bądź kierownikowi. Nie ma żadnego działu któryby chronił Pm, totalna samowolka dla kierowników którzy dostali trochę władzy nad człowiekiem i bardzo często jej nadużywają. Maile typu jak nie sprzedaż za x to nie wracaj do domu. Co miesięczne akcje apteczne, które psują Ci całą systematyka pracy z lekarzami, 2 tyg aptek mieszanie 5 lekarskich 7 aptecznych - totalny chaos w komunikacji w dół. Akcje zapewnianie że to ostatnia taka akcja po czym wracacie do klientów po miesiącu z nową. Zwalnianie z za krzaka na porządku dziennym. Obietnice bez pokrycie, marchewki typu - masz potencjał, chce u Cie na dłużej itp. Pan B. K - lubi gierki słowne i ma jak to się nazywa?(usunięte przez administratora) Przelicznik planów IMS które są zmieniane gdy zrobisz premie, bo coś im nie wychodzi i za dużo musieliby Ci wypłacić. Tankowanie do czwartku. Na rozliczenie budżetu który wydales (zaliczka 700 zł? _ może się mylę) , czyli na własne pieniądze które są powyżej zaliczki masz zamrożone na 2, nie raz się "przedłuży". Wielkie TERENY. Jest kilka nielicznych fajnych osób które ewidentnie się zasiedzialy w firmie, byłyby mega docenione gdzie indziej. Jednym słowem porażka. Ja już uciekam.

horn
@LEONIDAS (300)

Szkoda gadać, kto bardziej kumaty i zaradny przechodzi do innych firm. Firma traci fajnych ludzi i nic z tym nie robi, albo nie chce im się ich zatrzymać - w końcu przyjdzie świeżak za najniższą stawke.. rotacja.

@LEONIDAS (300)

Nie rozumiem o co chodzi z tym budżetem. Możesz wyjaśnić? I jak wreszcie z tymi tankowaniami? (Jestem spoza branży) Pytam bo brałem udział w rekrutacji, ale temat budżetu nie został poruszony, a korzystania z auta służbowo/prywatnie słabo wyjaśnione. Wspomniane tylko coś o limicie kilometrów. Z góry wielkie dzięki za odpowiedz.

BOLO
@BDR

Spoza branży. To byłeś na rozmowie w sprawie kładzenia płytek? Tak poważnie. W skrócie. Jak zrobisz w piątek i poniedziałek długą trasę to masz problem bo w te dni nie można tankować. W sumie mądre z punktu widzenia pana który nadzoruje flotę, ale bardzo utrudnia pracę. A nie o to chodzi by utrudniać pracę pracownikowi. Karta paliwowa CircleK. Może i w Krakowie jest tych stacji dużo ale w innych miastach to wielka wyprawa by zatankować auto. Na północy jest z tymi stacjami tragedia.

@BOLO

widzę że masz jakiś problem ze sobą, bądź w rozumieniu/stawianiu się w sytuacji innych ludzi. Myśle, że z takim zachowaniem nadajesz się właśnie idealnie do wspomnianej przez siebie pracy (nie uwłaczając płytkarzom). To, że jestem spoza branży i chce spróbować swoich sił w farmacji, nie znaczy, że muszę być od razu alfą i omegą. Faktycznie karta na CircleK wypada blado przy RouteX lub Flota, pod względem dostępności stacji. W budżecie jest zawarta iloś kilometrów do przejechania/ litrów paliwa do wykorzystania na wizyty?

Xyz
@BOLO

Dostępne są stacje br i cirkle preferowane cirkle.Jesli tankujesz w wspomniane dni a zgłosisz flocie i jest to uzasadnione nie ma Z tym problemu .pozdro dla kumatych

Xyz
@BDR

Limit km.Jesli przekroczysz ,a są to km służbowe zwyczajowo nie obciążają .mnie przynajmniej nie obciążali.wszytsko zależy od rks i tego czy chce mu się napisać do osób odpowiedzialnych

Kserksesa I
@LEONIDAS (300)

Plany IMS potrzebne do pracy wysyłane po kwartale którego dotyczą - nie znam takiej sytuacji aczkolwiek, są faktycznie wysyłane najczęściej 1-3 tydz 1 miesiąca z kwartału. raporty IMS wysyłane z wielkim opóźnieniem-kto wie jak IMS raportuje firmom dane wie też że przychodzą prawie z miesięcznym opóźnieniem do firmy.Zakładam ze ktoś musi obrobić sprawdzić i wysłać Do ostatniego dnia umowy nie masz pewności czy zostanie przedłużona umowa, nawet jeśli masz super wyniki i wszystko robisz zgodnie ze standardem, bo możesz po prostu nie pasować dyrektorowi bądź kierownikowi" -Gratuluje relacji z RKS. Co miesięczne akcje apteczne, które psują Ci całą systematyka pracy z lekarzami" Według mnie w 2019 mieliśmy 3 zwalnianie zza krzaka na porządku dziennym"-Jakieś przykłady?pracuje prawie 2 lata ,a nie znam plotki. Pan B. K - lubi gierki słowne i ma jak to się nazywa? Kilka masek" Moim zdaniem ma 2.Albo pracujesz i się starasz jest git ,albo sie nie starasz i wtedy nie jest git. Tankowanie do czwartku.-prawda "Na rozliczenie budżetu który wydałeś (zaliczka 700 zł? _ może się mylę) .." chyba wszystko zelży od RKS ,moje przychodzą w miarę regularnie. Sa tez wnioski o zaliczkę jednorazową jak masz np spotkania powyżej zaliczki .rzadko wywalam /zamrażam własną kasę. Leonidas -wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .żegnamy!

Pierwsza Tarcza
@Kserksesa I

Obstawiam że jesteś z GTW albo ktoś kazał Ci to napisać, bo słabo wypadłeś w akcji aptecznej - śmieszek

@Kserksesa I

Na co te zaliczki? Bo jak rozumiem nie na paliwo, od tego są karty paliwowe.

Bolo 2
@Pierwsza Tarcza

Kto się znajduje w tej Grupie Trzymającej Władze ?

Odpowiedź na LEONIDAS
@LEONIDAS (300)

Odnosząc się do twojej wypowiedzi to rozumiem, że jesteś osobiście niezadowolony z pracy w TAC ale pytam dlaczego za wszelką cenę chcesz innym obrzydzić tutaj pracę? Jak w każdej firmie ja jako Przedstawiciel miałem nad sobą Kierownika, jego kierownika itd ale uznawałem, że jeżeli coś mi się nie podoba, relacja z Kierownikiem Regionu nie układa się to rozmawiałem z nim. Często to skutkowało. Jednak jeżeli nie przynosiło rezultatu to szukałem "pomocy" wyżej....Mnie praca tutaj się podoba , chociaż czasem założenia mógłby wcześniej trafiać do mnie. Jeżeli chodzi o BK to w pełni zgoda bo dużo lepiej jakby był szczery a nie próbował swoich gierek... których loty są....

xyz
@Odpowiedź na LEONIDAS

dlaczego obrzydzić? ma prawo do własnej opinii. Komuś się podoba, komuś innemu nie. Osoby szukające pracy raczej nie rozmyślą się na podstawie jednej opinii na goworku. Gorzej jeśli tych opinii jest już >100. Btw rozumiem, że wchodzą tutaj osoby widzące ogłoszenia o pracę tej firmy oraz osoby, które tutaj pracowały i chcą się wypowiedzieć. Jak jestes zadowolny z pracy to po co wchodzisz tutaj i czytasz opinie? Nudzi Ci się w pracy?

(Były)Pracownik

Na sam koniec problem z rozliczeniem zarówno premii jak budżetu który został zaakceptowany.

(Były)Pracownik

Pracy w firmie Tactica nie polecam. Ogólnie przy podpisaniu umowy oczywiście w Krakowie dowiadujesz się, że twoje wynagrodzenie zostało podzielona na podstwę i nadgodziny. Kto to jeszcze praktykuje? Na spotkaniu z uśmiechem na twarzy kadra zarządzająca na forum twierdzi, że może wszystkich wyrzucić bo lepiej ta robotę zrobią sami. Brak szacunku i motywacji dla pracowników. Oczywiście było również wspomniane, że osobie której fajnie i dobrze sie pracuje w tej firmie to już jej nie ma. Znajdą się osoby którym rzeczywiście dobrze się pracuje w Tactica ale myślę że są to pojedyncze przypadki. Wspomnę też o ubezpieczeniu że w sumie jest mega mega podstawowe i nie ma żadnej opieki medycznej. Gdzie takie benefity w dobry firmach to podstawa. Ogólnie nie polecam jeżeli ktoś ceni sobie stabilizacje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 433 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.