Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Jakie są warunki zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Żal

Niestety w tej firmie dzieje się coraz gorzej ????

Lexy

Hej, nie mam żadnego doświadczenia z pracą przedstawiciela farmaceutycznego, pracowałam cały czas w spożywce. Zostałam zaproszona na 3 etap rekrutacji... Jaką mam szansę się dostać?

Nika
@Lexy

Cześć jaki rejon?? Po pierwszej rozmowie kiedy dostałaś odp?? Jak wyglądał 2 etap?? Pozdrawiam i życzę Powodzenia .

@Nika

Po pierwszym etapie czekałam koło tygodnia, drugi etap to rozmowa face to face z przełożonym i teraz mam jechać do Krakowa i nie wiem cys warto, bo mam kawał drogi do przejechania

Warto :)

Lexy

Nawet jak nie mam doświadczenia? Nie pracowałam nigdy w dużej korpo tylko w lokalnej hurtowni

@Lexy

Nawet, gdzieś to doświadczenie musisz zdobyć, a kto nie ryzykuje.... ;-) Życzę Ci tego, abyś w siebie uwierzył, a a nóż widelec odnajdziesz się w firmie, a przede wszystkim w branży

ŻonaJohna
@Lexy

Nie jedź, szkoda twojego czasu i pieniędzy. Ja ost byłam, uważam się za naprawdę dobrego handlowca z wynikami, które miałam potwierdzone na dokumentach, też nie z branży tylko FMCG, wczoraj mi podziękowali, przez brak doświadczenia....to ktoś tam CV nie potrafi czytać czy co!?

Mąż Johna
@ŻonaJohna

Ale FMCG to trochę inny świat , stąd pewnie podziękowali . Ale to tylko moje przemyślenia

Były

Napisz po naszemu bo nie za bardzo można zrozumieć o co chodzi

Mayk
@Mąż Johna

To po co zapraszają na rozmowę skoro na końcu brak doświadczenia im przeszkadza

Olo
@Lexy

Lexy i co dostałaś ta prace?

PH
@ŻonaJohna

Bez sensu jechac tyle km na rozmowe, przy której by sie okazało,ze mozesz nie dostac pracy . Za dojazd i nocleg chociaż zwracają kasę ?

Anka
@PH

Nie

@Olo

Nie, zrobiłam sobie wycieczkę krajoznawczą do Krakowa, beznadziejna rozmowa, zero feedbacku, żenada. Szkoda czasu i pieniędzy

Wykonawca

Naprawdę dawno nie spotkałam się z tak słabą organizacją wewnątrz firmy....

Jak długo trwa proces awansu w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Jacek

Jakiego awansu? Teraz jest więcej vacatów niż pracowników

bez-wizji

Firma to tonący statek. Wszyscy najlepsi już uciekli do konkurencji i uciekają dalej. Za chwilę pozostanie tylko nazwa.

Bez wizji 2
@bez-wizji

Przepraszam kogo z tych co odeszli w ostatnim czasie uważasz za najlepszych? Bo to może być ciekawe ????

ciekawe bardziej
@Bez wizji 2

bez wizji 2 - skoro jesteś na bieżąco to popatrz w statystyki ostatnich 2 lat i nazwiska , porównaj kto został ,a kto odszedł do firm TYLKO LEPSZYCH- czysta matematyka- tam wizji ani wizji 2 mieć nie musisz. Tactica jest dobrym odbiciem do pracy w poważnych firmach , ludzie , których tu się nie doceniało , chętnie biorą FAKTYCZNIE DOBRE FIRMY , gdzie ludzie pracują , robią plany i dostają REALNE premie bez wizji 2 - skoro jeszcze jesteś w Tactica - to ; NA PRAWDĘ NIE MASZ ŻADNEJ WIZJI /NIGDZIE CIĘ NIE CHCĄ, ----- (podkreśl właściwe)

Krystian
@Jacek

Podasz jakie konkretne dane ? Ilu było PF , PM a ilu zostało ? Z tego co Wiem w wielu firmach farmaceutycznych są, były i będą jeszcze zwolnienia z racji Covid. Niektóre firmy zwolniły całe grupy MED.

Bardziej ciekawe
@ciekawe bardziej

Statystyki są w każdej firmie jedni pracują długo , drudzy odchodzą , trzecich zwalniają . Nasuwa się pytanie - skoro już jesteś w firmie " tylko lepszej " doceniają cię , pracujesz , robisz plany , dostajesz realne premie , masz mega wysoką podstawę ciężko wynegocjowanom ( zapewne z 5 tyś na rękę ) - To po zaglądasz na ten portal ?

Oczywiste
@Bardziej ciekawe

Po to aby innym oszczędzić takiego traktowania jak w tactice, proste. Niech każdy kandydat wie, czego może się spodziewać. Stad tyle opinii pracowników, którzy zmienili prace na lepsza - maja porównanie wiec powinni się wypowiadać! Zamiast pisać komentarze które nic nie wnoszą radzę dokształcić się z zasad ortografii i gramatyki.

fin
@Oczywiste

Dokładnie. Po to jest ten portal aby dzielić się doświadczeniami na temat pracy w danej firmie. Zgadzam się z powyższymi opiniami i az w szoku jestem, że mozna tak nie szanować pracownika.

Ims
@Oczywiste

Masz może jakieś informacje złego traktowania w tej firmie pracowników potwierdzone ? Ewentualnie co się stało że tak uważasz sądzę że tam pracowałeś / pracowałaś bo dużo wiesz na temat firmy . Jest dużo ogłoszeń stąd moje pytanie

Dex
@fin

Również jestem już byłym pracownikiem firmy Tactica. Traktowanie i podejście do pracownika jest poniżej jakiejkolwiek krytyki... Plany nierealne do zrealizowania mimo, iż w IMS masz duże wzrosty... Nie polecam omijać szerokim łukiem.

Oczywiste 2.0
@Ims

Chyba nikt nie ma wątpliwości ze to nie tylko mój wymysl, sama liczba komentarzy o tym świadczy... nierealne do realizacji plany, ogromne tereny, dziwne zasady tankowania, nękanie telefonami oraz nagminne zostawianie informacji o przedłużeniu umowy na ostatni dzień(!), ile to osób włącznie ze mną szło do pracy bez umowy albo podpisywało ja z inna data... dla swojego dobra przestańcie pytać o szczegóły bo jeszcze co poniektórym się rozpląta język i opiszą bardziej szczegółowo!

Dex
@Oczywiste 2.0

Dla potwierdzenia tylko napisze, że ja trzy dni bez podpisania umowy byłem w terenie.

Jack PM
@Oczywiste 2.0

I jeszcze konkursy obiecane a nigdy nie rozliczone... Wyniki za kwartał podawane z mega opoznieniem. Niby masz pracowac u lekarzy a jak trzeba to na tydzien latasz tylko po aptekach tydzien albo i dwa i ciagle pytania czemu tak malo sprzedajesz mimo ze jestes od promocji u lekarzy... Zle sie dzieje w Tactica... ostatniego dnia dowiadujesz sie czy Ci przedluza umowe czy nie, limity na samochod, kiepskie ubezpieczenie, brak opieki medyczej. Plany sa ale skad takie nikt nie wie... Osoby ktore robia premie na palcach jednej reki mozna policzyc a to i tak max 2 razy do roku.

Zmotywowany

W zależności pewnie na jakie stanowisko.

to znowu ja ;]

12 lat ;] ale 90% nie pracuje dłużej niż rok ;]

Ciekawy
@to znowu ja ;]

12 lat pracowałeś / pracowałaś w Tactica ?

hej,
@Ciekawy

nie, nie pracowałem 12 lat. to był komentarz do innego kom. , który został usunięty ;]

Tom
@hej,

Hej Co się dzieje że znów jest vacat na RKS na kujawsko-pomorskie

Medyczny
@Tom

Rozwój linii MED

Tom
@Medyczny

Warto aplikować? To jakiś długofalowy projekt?

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kujaw. On

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie w terminie wcześniej ustalonym przez firmę. Na miejscu okazało się że zapomnieli o naszym spotkaniu. Parę godzin czekałem na informację. W końcu kazali przyjechać w przyszłym tygodniu!!!!!! Firma krzak

@Kujaw. On

A dawno temu byłeś w biurze na rozmowie ? Bo teraz tylko zdalnie wszystko.

Bryzia

Przestrzegam przed wyjazdem na rozmowę rekrutacyjną do Krakowa. Poświęciłam dwa dni na przejazd, koszty noclegu i transportu a tak poważna firma za którą Tactice uważałam nawet nie poinformowała mnie o wyniku rozmowy. Oczywiście godząc się na wyjazd do Krakowa nikt mi nie gwarantował, ze dostanę pracę ale szacunek do drugiego człowieka i poziom jaki powinna reprezentować firma raczej zmusza mnie do myślenia że taki telefon ze zwrotną informacja to oczywista kwestia.

to znowu ja ;]
@Bryzia

a na jakiej podstawie proszę powiedz uważałaś tactice za poważną firmę? szkoda, że nie czytałaś komentarzy przed wyjazdem.

Proszę zastanowić się nad wyjazdem do Krakowa, ja zmarnowałam cały dzień w pociągu, by zrobić sobie wycieczkę krajoznawczą. Brak telefonu z decyzją, bo to dyrektor chory, bo dzieciaki chore, bo coś tam jeszcze...porażka i tyle. Nie pozdrawiam

abc

Ta firma jeszcze działa?

Stary
@abc

I ma się dobrze :)

hahaha
@Stary

ma się dobrze każdy , kto z niej odszedł :-)

@Stary

I ma się bardzo dibrze

Były PF

Nie chciałam tu wstawiać swojej opinii, bo moje ego przez zwolnienie, aż tak nie ucierpiało. Jednak zanim zgłosicie się do współpracy z ta firma zastanówcie się czy chcecie pracować w miejscu gdzie szacunek, nawet do byłego już pracownika jest daleko za wyzyskiem. Wróciliśmy jako pierwsi w teren jeszcze w pandemii (maj). Każdy z nas ma rodzinę i starszych ludzi w otoczeniu a wizyty w aptekach to jedno z gorących źródeł dla wirusa. Wiadomo że teraz obraz wirusa nie jest aż taki straszny - w maju byl. Mimo tego zamiast usłyszeć "Dziękujemy" pracownik słyszy oszczerstwa na swój temat kompletnie nieprawdziwe i nie rozumiem po co? Zarząd też nie widzi nic złego w opisie przez nowego KRAJOWEGO SPZEDAŻY na forum pracownika z nazwiska jako nieuczciwy, niekompetentny czy niewaleczny gdzie powodem był wynik - swoją drogą nie wiem czego spodziewali się "zarządzający" że ludzie siedząc w maju w domu będą ustawić się w kolejce po tabletki na ból gardła? "Nowa jakość Tactica?" Oczernianie pracownika co do jego kompetencji - kompletnie tego nie sprawdzając? Ba! Pierwszy raz spotkaliśmy się przy rozwiązaniu umowy i nie Pan K. nie sprawdzał mojej wiedzy co więcej w ostatnim mailu (od mojego KRSa) opisującym moją pracę były pozytywne opinie. Mam tylko nadzieję że w biznesie karma też egzekwuje swoje ;) Piszę to, żebyście nie dali się wykorzystać i nie ladowali sie z uśmiechem w coś takiego. Praca PF jest wymagająca, ale w dobie pandemii wymagało to wsparcia a jeśli firma nie udźwignęła tej sytuacji, żaden wstyd o tym powiedziec. A nie robić z pracownika, który naraża zdrowie swoje i swojej rodziny oszusta i osobę niemającą umiejętności. A już jak chęć zastraszenia innych pracowników (możliwe, że niecelowo) idzie kosztem byłego pracownika to jednak mieć odwagę powiedzieć "Fakt sorreczka głupio wyszło" a nie odpisywać że nazwanie pracownika m.in nieuczciwym jest ok i to jest moje subiektywne odczucie. Poprosilam zarząd mailowo o sprostowanie i przeprosiny w odpowiedzi dostałam info że nie doszło do naruszenia dóbr osobistych... Szkoda energii na kontynuowanie tej dyskusji skoro rozmawiamy na podstawie kodeksu pracy a nie ludzkiego podejscia. Piszę tutaj, żeby osoby, ktore zastanawiają się nad pracą w tej firmie przemyśleli czy chcą w tym uczestniczyc. Poza tym ludzie w terenie są na prawdę życzliwi i pomocni, ale na takich fundamentach nie może się to udać. No chyba z zostanie wprowadzona "nowa jakość Tactica vol.2". Pozdrawiam serdecznie.

Przedstawiciel Medyczny
@Były PF

Cześć Pracuję w firmie już parę lat. Każdy kto wstawia tutaj swój wpis jest oczywiście z czegoś niezadowolony i ma do tego prawo. Ja również otrzymałem maila od Pana K odnośnie rozstania. I powiem szczerze że masz raczej problem ze zrozumieniem przekazu który tam był przedstawiony. Nikt nie pisał w stosunku do Ciebie oszczerstw. Ktoś kto zna wieloletniego pracownika Pana K. wie że jest to osoba która nikogo nie ocenia bezpodstawnie. Dba o dobrych pracowników i wiele osób nie może powiedzieć o nim złego zdania. W mailu były przedstawione wartości jakie wpływają na wynik i które ceni obecny Krajowy. A nie były bezpośrednio skierowane do Twojej osoby. Przypisałaś sobie jak widzę elementy które chciałaś więc może nie do końca tylko wynik był problemem .... ? P.S Nie byliśmy pierwszą firmą która wróciła do pracy w aptekach dla Twojej wiadomości.

AntyPropaganda
@Były PF

Pan (usunięte przez administratora) z ewidentnymi kompleksami, każde zdanie które nie jest przytaknięciem dla jego wąskiej wizji pracy jest nie dopuszczalne. Jak można spojrzeć w lustro po zagrywkach typu uśpienie czujności pH, świetna gra aktorska pozwalająca stworzyć warunki do hamskiego zwolnienia pracownika z elementami poniżenia i pokazania siebie jako władczego. Bardzo proste środki, krótkowzroczność pokazująca brak kompetencji na tego typu stanowisko. Z takim podejściem i jakością w innej firmie w ogóle nie byłby brany pod uwagę do roli jaką teraz pełni po znajomosci. Karma wraca

Rosja
@Były PF

Szerzenie propagandy i wybielanie się w mailach. Bądźcie odważni skoro w taki sposób jak tu zostało to opisane żegnacie Pracowników, to nie kopcie leżącego wciskając kłamstwa i „wasza” prawdę W mailach.

Przedstawiciel
@Rosja

W mojej byłej firmie zawsze był wysłany email do osób z firmy o powodach rozstania się z pracownikiem. I to nie było nic dziwnego. Wiem już z dużego doświadczenia że nie zwalnia się osób które są dobrymi pracownikami ale nie w mniemaniu samego PF lub PM. Zawsze takie osoby nie wykonują dobrze swojej pracy. Ale nowe pokolenie jest inne. Zamiast pracować woli wylewać swoje żale na Pudelku. Wszystkim życzę spokoju i powodzenia w pracy i szukaniu pracy.

Rosja
@Przedstawiciel

Go work nazywasz Pudelkiem? I na jakiej podstawie uważasz że nowe pokolenie woli wylewać żale zamiast pracować? Ta wypowiedzią mogłeś wkurzyć batdzo dużo osób, prostacko wrzucając wszystkich do jednego worka. Młode pokolenie wydaje mi się, że jest bardzo świadome i potrafi rozróżniać czy coś jest zgodne z podstawowymi wartościami czy nie. Zwraca uwagę na środowisko pracy, jak ktoś go traktuje, czy mu to służy czy nie. Na pewno jest odważne i komunikuje wprost co jest do nie do zaakceptowania. Mam nadzieję że twoja wypowiedź to taki nieprzemyślany wpis z przemęczenia i na codzień również, niegodzisz się na tego typu sytuację jakie zostały tu napisane. Mam nadzieję.

Przedstawiciel
@Rosja

Nie jestem zmęczony bo nie pracuje. Ale napisałem to świadomie.

Ciekawość
@Były PF

Współczuję traktowania. Skoro sprzedaże były dobre trzeba było się nie zgodzić na rozwiązanie umowy. Wyniki były dobre?

PF-Lala
@Ciekawość

No właśnie, ale czy na pewno sprzedaż faktycznie była dobra skoro została zwolniona?... w pracy Pf nie wystarczy tylko „jeździć po aptekach”. Gdyby faktycznie słaby był tylko maj, to pracodawca nie odważyłby się na zwolnienie, no chyba, że pracownik sam nie do końca był uczciwy...

Reacton+
@Rosja

@Rosja pełna zgoda z tym, że jest sporo Młodych, ambitnych ludzi, którym praca nie przeszkadza ale też, potrafią realizować się prywatnie. Ale myśle, że o takich osobach @Przedstwiciel nie pisał. Musze Wam powiedzieć, że znam dobrze opisywane tutaj przypadki, osób z którymi firma się rozstała.Uważam, że BARDZO SŁUSZNIE!!! bo nie może być tak , że spora część osób u nas pracuje, angazuje się. Jedni mają genialne wyniki a innie troche gorsze ale w TAC miejsce jest dla każdego. Tutaj (podobnie jak ja) można się rozwijać ale TRZEBA Chcieć a przede wszystkim chodzić sumiennie do pracy. Jedna z osób wylewających tutaj żale to taka, która już na szkoleniu wstępnym nie szanowała prelegenta, wychodząc stale, rozwalając atmosferę a później już tylko było gorzej. Ale zostawmy to, myślę, że jak ktoś tutaj na forum GoWork (nie mylić z Pudelkiem:)) napisał, że może wrzucajmy konstruktywne opinie , które pomogą firmie zmieniać się... Spróbujmy odczytywać głównie intencję a nie tylko komunikaty

@Przedstawiciel Medyczny

Życzę powodzenia w kolejnych latach pracy w tej firmie :) Pan K... w bystry sposób wymienił co ceni w pracownikach m.in wiedzę, umiejętności itd. po czym kończąc wywód napisał: kilku z tych cech zabrakło. I wtedy czytelnik może sobie wybrać czy pracownik był nieuczciwy czy tępy czy taki i taki. Skonsultowałam to z prawnikiem i nie dostałam odpowiedzi, że mi się coś uroiło a wręcz przeciwnie. Zauważ tylko, że ja nie mam pretensji, że zostałam zwolniona w środku Pandemii - mówię tu tylko o braku poszanowania. A co powinien zrobić człowiek, który został źle zrozumiany? Czy, który został oskarżony o zniesławienie? WYJAŚNIĆ.Niestety nie doszło do rozmowy. Ale kim ja jestem dla tego Pana, żeby zachować się po ludzku? Raz jeszcze powodzenia życzę.

@Ciekawość

No skoro przedłużyli mi umowę (w Wielką Niedzielę SMSem - bo właśnie w tym dniu kończył mi się okres próbny - po co informować pracownika o tym wcześniej to nie jest dla nikogo przecież istotne) to znaczy, że wyniki miałam ok. W kwietniu apteki towarowały się jak szalone, bo ludzie zwariowali i robili zapasy a w maju i czerwcu, kiedy sytuacja się uspokoiła i klient już nie przychodził, w aptekach był duży zapas. To nie tylko u mnie był brak wyniku. Ja też pracowałam dość krótko, więc o potężnych liczbach tu nie ma mowy. ALE nie o to chodzi! Nie zdenerwował mnie fakt zwolnienia, bo ten proces w firmie był w toku od początku Pandemii, chodzi mi o styl a właściwie jego brak.

expracownik

Nigdy nie pracowałem w tak okropnej firmie, mimo wczescniejszych zapewnien mojego RKS, ze przedluza mi umowę, 3-4 dni przed koncem dostałem info, ze jednak nie. Zostawili mnie bez pracy w pierwszej fali COVID, bez szans na znalezienie pracy, dodatkowo w tym samym czasie urodzilo mi się dziecko. Zostawili mnie totalnie na lodzie, nie wierzcie w żadne slowo tych ludzi. Co więcej, uważam, ze specjalnie ich pseudo "ksiegowosc" nie wysylala dokomuntow do ZUS-u, zebym przypadkiem nie dostal zadnej kasy od nich. Mam nadzieje, ze ten (usunięte przez administratora) rozpadnie się jak najszybciej, zresztą opinie w srodowisku maja już wyrobiona. Z całego serca nie polecam, smieszne pieniądze, targety z kosmosu, nikt nie realizuje planow, nie sa słowni, (usunięte przez administratora) nawet w kwestii przedluzenia umowy, co więcej, nawet jak się zdecydują przedluzyc, to dostaniesz ja fizycznie za miesiąc. Żenada nie firma.

Ims
@expracownik

Jakiś powód musiał być , dużo umów nie zostało przedłużonych i cała reszta która która została na home office miała zmniejszone etaty do 4/5 .

sławek

Pan Karol P. to jest jakaś porażka...on jest kierownikiem czy kim? Takiego gbura dać na rekrutację to jest odstraszające na dzień dobry...

Ho hej to znowu ja :)
@sławek

Kolega Pana Cukierka z poprzedniej firmy :) kompetencji zero ale kolega przyjął :)

To hej
@Ho hej to znowu ja :)

Bzdury, przecież to nie on go przyjmował do pracy. I nie pracowali razem w innej firmie!

serio?
@To hej

nie pracowali razem w LEK AM? polecam sprawdzić ;]

Na serio
@serio?

Słabe masz informacje.

KAIA

Pracuje w firmie od kliku miesięcy w dziale MED. Do tej pory bywało różnie jedne rzeczy podobają się mniej drugie bardziej ale generalnie pozytywnie. Niestety w firmie następują dla pracowników nierozumiane zmiany. Zwalniają szefa działu Med. który widać było że ma kompetencje, kulturę i wiedzę. Na ostatnim szkoleniu poznaliśmy nowego szefa, który w dziele OTC ma opinie (usunięte przez administratora) . Niestety na szkoleniu mogliśmy się przekonać, że tak jest. Poziomem kultury, wiedzy zdecydowanie odbiega od Szefowej Marketingu oraz Regionalnych Kierowników - jego odzywki do Przedstawicieli podczas szkolenia dyskwalifikują go jako szefa i autorytet. Nie wiem czym kierował się zarząd - ale już widać, że atmosfera w Zespole MED siadła i ludzie skupiają się na tematach nie związanych ze sprzedażą. wierzę, że taka sytuacja będzie chwilowa i działem będzie zarządzał ktoś z dośw. i wiedzą. Zespół Farmaceutyczny w firmie jest praktycznie zniszczony ,szkoda by było zepsuć również Zespół MED. Myślę, że pod tym podpisałoby się wielu Przedstawicieli MED

RR
@KAIA

Pracowałam w Tactica jakiś czas temu, widzę jednak że niewiele się zmieniło. Szkoda (usunięte przez administratora)Moje doświadczenia są niestety takie, że firma stawia na ciągłą rotację przedstawicieli i Rks, zatem nie polecam.

Była
@KAIA

Najgorsze jest to że Dyr rozpowiada herezję o oszukiwaniu firmy nowym pracownikom a Ci wyjeżdżają w teren i wszystko sprzedają byłym pracownikom... Aż przykro no firma w postaci ekipy z Krakowa, nie całej oczywiście bo Kadrowa M. Jest super babka. Ale całą resztą wcale nie jest taka idealna...

no hej :)

mija 4 rok jak nie pracuje w tactica. wszedłem poczytac co się zmieniło :) jak widać nic :) panowie andrzejek i tomaszek od 10 lat skutecznie wykorzystują potencjał i chęci młodych ludzi bez doświadczenia, którzy za marne pieniądze popracują 3 miesiące na pełnym zaangażowaniu i potem OUT :) kiedyś był komentarz, że PM rotują lepiej niż produkty na półkach - wtedy myslałem, ze ktoś przesadza ale tak jak wtedy była to prawda to zostało do dzisiaj. nie pozdrawiam prostaczki :)

No hej 2
@no hej :)

Długo pracowałeś w tej firmie ?

Ho hej to znowu ja :)
@No hej 2

Policz kolego ile firma zatrudnia osób, teraz policz ile osób pracuje średnio dłużej niż 12 miesięcy? Ok jasne, jest przykład Jurka, Cukra, jakiś kas czy ze dwóch trzech PM, i to by było na tyle :)

Ho Ho Ho
@Ho hej to znowu ja :)

Nie przesadzaj, tych osób jest trochę więcej może nawet więcej niż trochę :)

Zaskoczona

Witam wszystkich zainteresowanych! pragnę poinformować, iż ta rewelacyjna firma „MEDYCZNA” daje szanse osoba bez doświadczenia.... BA, nawet osoba karanym... jeśli nie masz doświadczenia, zawsze możesz wymyślić kilka pozycji, dopisać w CV - ponieważ nikt tego nie weryfikuje! Przerażajace ale prawdziwe!

Zaskoczona
@Zaskoczona

I ogólnie dostałaś pracę czy jak to wygląda? Wiesz to na swoim przykładzie , daj więcej informacji ?

PF

Już nie pracuję w Tactica i w branży farmaceutycznej blisko 4 lata. Ale jak czytam takie wpisy to mi się chce śmiać - "jesli nie wyjedziesz w teren to jestes do 'odstrzalu". Kolego lub koleżanko a Ty myślisz że firmy będą trzymały pracowników i pozwalały aby siedzieli w domu i nic nie robili ? Jakbyś pracował na linii produkcyjnej, w piekarni itd... to też szef powiedziałby nie przychodź do pracy a ja Ci będę płacił. Co za myślenie. Życzę powodzenia z takim myśleniem. A tak ja koniec - jeśli się boisz Covid to zmień branżę bo w farmacji już nie będzie normalnie.

Zainteresowana
@PF

Napisz coś więcej o pracy w Tactica, jakie są mniej wiecej widełki płacowe, czy faktycznie spóźniają się z wyplatami i praca jest taka ciężka?

PF
@Zainteresowana

Kwota podstawowy(usunięte przez administratora)może się już coś zmieniło. Zależy czy masz doświadczenie czy też nie. Doświadczeni mogą liczyć zapewne na trochę więcej. Z wypłatami nigdy nie było problemu. Zawsze na czas do 10 każdego miesiąca. Czy praca jest ciężka ? Nie wiem czego oczekujesz od pracy przedstawiciela. Ale to nie jest łatwa praca. Ale nie chodzi o firmę Tactica ale rynek farmaceutyczny.

Jola

Jakie są u Was widełki płacowe? Czy można zrobić premię w obecnych czasach?

PM
@Jola

Pensja uzależniona czy masz doświadczenie czy też nie. Premie w tych czasach... trudno powiedzieć czy gdziekolwiek będą.

@PM

A doświadczony na co może liczyć? Bliżej 3, 4 czy 5?

Jack PM
@Jola

Nie zartuj. Sam zarzad nie wie czego chce...

OnaOna
@Jack PM

Bałagan to najdelikatniejsze określenie..

Przedstawiciel PM
@Jola

Zależy ile wynegocjujesz ale myślę że bliżej 4. 5 to teraz nie wiem czy któraś firma zapłaci.

Krysia

bliżej 3 w obecnych czasach

@Krysia

Bliżej 3, to znaczy 3200?

hm

netto czy brutto?

Do byľy pracownik .

Pracodawca nie ma prawa zwolnić za " brak wyniku " dlatego zazwyczaj szukają innych powodów . Firma przerzucania swoich frustracji na procowników ze strony zarządzających jest skandaliczna i nie powinna miec miejsca . Nie dziwią mnie wszystkie negatywne opinie o tej firmie , to nie nowość , nawet wrogowi nie poleciłbym tej firmy tak jak kilku innych . Na Twoim miejscu zgłosiłbym to w odpowiednie miejsca , nie Ty pierwsza . Okazuje siè ze mobbing i brak szacunku to w tej firmie codzienność a ciàgle rekrutacje swiadczà nie o braku zaangazowania pracownika tylko o niewłasciwych osobach w zarzàdzie . Polecam dobrego prawnika i do dzieła . Ludzie szanujcie siebie

@Do byľy pracownik .

Szanuje siebie stąd mail do zarządu i kilka gorzkich zdań na goworku. Mając świadomość jak wyglądają Sądy niestety odpuszczam. Sprawa może i do wygrania, ale za dużo nerwów i czasu. Nie warto???? napisałam tylko tu, żeby ludzie oszczędzili czasu. Bo może też ktoś wiąże jakieś poważne plany i zależy mu np na umowie na czas nieokreślony. To też się nie udaje. Nie przedłużają wtedy umowy. Także nie warto się w to angażować, bo firma na początku pracy wymaga bardzo dużo. Łącznie ze zjechaniem całej Polski + 2 tygodnie poza domem.

TVP

Zjechanie całej Polski + 2 tygodnie poza domem co to za stanowisko bo chyba pf/pm mają mniejsze tereny ?

Mala
@TVP

Z tego co wiem tereny są małe.Byłaś Przedstawicielem czy KAS? Chyba nie do końca mówisz cała prawdę.

Dr Rada

Hej, pojawiło się ogłoszenie kierownika regionalnego sprzedaży na śląsk. Warto?

Cześć. Otrzymałem od firmy kontakt telefoniczny w sprawie rekrutacji. Nie jestem z branży. Może ktoś podpowie jak się do rozmowy przygotować. Bardzo chcę pracować w firmie farmaceutycznej a jak widzę w rynku zastój i same zwolnienia. Ile jest etapów rekrutacji na PF ?

hm
@Kandydat

a czytałeś poniższe opinie?

Ohs

Radzę przeczytać

WAW
@Ohs

Poczytaj o innych firmach jest jeszcze gorzej niż tu piszą, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wczoraj duży koncern zwolnił 30 pf zwolnieniem grupowym, a pracowało się super - kasa, premie a tu nagle zonk, i preparaty nie były no name

@hm

Oczywiście. Po to tu jestem. Ale nie znam firmy o której ludzie się wypowiadają tylko i wyłącznie pozytywnie. Niestety coraz rzadziej można na tym portalu uzyskać rzetelne informacje na temat samej pracy. A tylko same wylane frustracje po zwolnieniach. Czy ktoś odpowie na moje pytanie ? W tym tygodniu biorę udział w rekrutacji. A domyślam się że Ty też tak zaczynałeś ?

xyz
@Kandydat

Firma przyjmuje nawet ludzi bez zadnego doswiadczenia w branży, a ze teraz w terenie nie ma praktycznie nikogo to nie masz się co stresowac odnośnie poziomu rozmowy. Opinii o firmie nie uważam za wylewanie swoich zali po zwolnieniu, niektórzy oleją temat, inny napisze tutaj swoją opinię. Spójrz na rotację i na ilość negatywnych opinii, które się ze sobą pokrywają. Wielkie koncerny mają takie same opinie? Ok, tylko spójrz na ilość komentarzy, Tactica w tym porównaniu idzie łeb w łeb a skale tych firm i ilości zatrodnianych ludzi w biurach i terenie sa nieporównywalne.. ale idź przekonaj się jak jest i napisz tutaj obiektywnie jak było.

@xyz

Nie rozumiem co ma poziom rozmowy do ilości ludzi w terenie ? Dziwne myślenie. Właśnie w tym okresie firmy będą mocniej weryfikowały pracowników aby nie ponosić kosztów rekrutacji, zatrudnienia itd. Ale dziękuję za odpowiedź. Możesz coś szerzej powiedzieć o samej rozmowie rekrutacyjnej itd ?

antywirus+
@xyz

Ostatni raz byłem na goworku w połowie czerwca i widzę, że jad się leje strumieniami. Szkoda, że tutaj nie możemy pisac konstruktywnych opinii.To mógłby być, przecież, portal, który da pracodawcy jakies wskazówki do ewentualnych poprawek, zmian. Szczególnie jest to ważne w obecnych, trudnych, czasach około czy po pandemii. A tutaj czytam , że KKS niesłusznie się z kimś rozstał chociaż wiem, że ta osoba (nie chcę pisać kto) nie pracowała zgodnie ze standardami firmy (a nie kierownika!. Podarujcie sobie wylewanie żalów, wszędzie jest tak samo, tzn. jak ktoś nie pracuje, osz..... to firma ma prawo a ja nawet powiem obowiązek, wobec takich osób mocno reagować-zwolnieniem. Bo później my angażujący się i pracujący musimy! spijac tego konsekwencje. Każdy kto chce do TAC dołaczyć powinien sam się przekonać po rozmowie kw. czy mu potencjalny szef "pasuje", ma z nim flow itd.Wtedy jak pozostałe aspekty dogada to powinien sam podjąć świadomą decyzję. I chyba tylko tyle i aż tyle

BioręUdziałWrekrutacji
@Kandydat

2 rozmowy (etapy) za mną, teraz na 3 jadę do Krakowa, na moje słabe to jest że ściąga się kandydatów do siedzimy firmy i to jeszcze tyle km. Zawsze rozmowy do innych firm odbywały się na terenie na który szukano osoby. Pojadę zobaczę jak to będzie wyglądać, dam znać. A Ty na jakim jesteś etapie?

@BioręUdziałWrekrutacji

Ja jestem po drugim etapie dzisiaj. Rozmowa była naprawdę super. Bardzo miło, rzetelnie. Niestety jeśli się chce otrzymać pracę to trzeba się czasem poświęcić nawet jadąc tyle km. To też pokazuje czy komuś zależy. Rozumiem że Ty masz już doświadczenie w takich rekrutacjach ?

Sławek

Jaka flotę posiada firma?

@Sławek

Świetna próba zmiana obecnego problemu/tematu firmy. Odp na twoje pytanie: Samochód osobowy

Sławek
@Anonim

(usunięte przez administratora)nie pracuje w tej firmie, pytam bo biorę udział w rekrutacji.

PM
@Sławek

Cześć. Ja jeżdżę Oplem Astrą. Ale mamy jeszcze kilka Fordów Focusów. Mówię tu o samochodach przedstawicielskich.

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 433 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.