gromakk sylwia pospieszna

Gdynia

Opinie o gromakk sylwia pospieszna

roman 2011-05-09 17:55:04
ZNAM TĄ FIRME,MASZ RACJE KOLEGO,TO NIE JEST FIRMA DLA NORMALNYCH LUDZI.ROBOTA MUSI BYĆ ZROBIONA ALE O KASIE MOŻNA POMARZYĆ.DZIADOSTWO
anonim 2011-05-09 20:53:25
CIEKAWE CZY PANI SYLWIA POSPIESZNA WIE CO SIE DZIEJE W JEJ FIRMIE.
fabio 2011-05-17 12:10:00
w taki sposób pokazujecie swoja inteligecjie,i pamietajcie ze jest w polsce cos takiego jak ochrona danych osobowych,ja osobiscie nie mam nic z tom firmom jesli uwarzacie inaczej to jestescie zalosni ,ale wystosuje odpowiednie pismo do administratora tego cyrku
ic 2011-06-08 22:15:17
kto widział program w tvn24 o tej firmie?
anonim 2011-07-23 20:04:57
fabian jak zawsze bajami sypie.fachowiec wielki w opowiadaniu bajeczek jaki to on jest i co robił:)a nie rób do potęgi:)dużo [usunięte przez moderatora] . mało robić.
Antek 2016-05-19 10:19:49
@vbghjkl faktycznie najczęściej ludzie ani nie komentują za bardzo pracodawcy, ani nie ma żadnych ofert pracy. Są zadowoleni, nie zwalniają się i spokojnie sobie żyją. Tylko pozazdrościć. Mam tylko nadzieję, że pojawią się nowe miejsca pracy, firma się w końcu rozwija :)
Zostaw swoją opinię o gromakk sylwia pospieszna - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gromakk sylwia pospieszna