Opinie o Carina Konrad Kaliszczak w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carina Konrad Kaliszczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carina Konrad Kaliszczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carina Konrad Kaliszczak w Radom

Proponuję omijać szerokim łukiem to miejsce. Jeśli sami szanujecie siebie, nie zmieniajcie tego faktu, podejmując się pracy w tej firmie.

xyz

Przedmówco "hhhhhhhh" ciężko utrzymać pracownika gdy np. wstrzymuje mu się wypłatę. Co do kablowania i obgadywania zgadzam się całkowicie. Na palce ciśnie się o wiele więcej niż to co zostało już napisane wcześniej, jednak nie mam na celu udostępnienia tutaj informacji, które mogłyby stać się powodem do wszczęcia postępowania sądowego. Poza tym moim zdaniem ten lokal może kiedyś spełniał standardy ale teraz... Większe zaufanie mam do czystości w budce z lodami niż tam. Pracownicy gastronomii bez książeczki sanepidu?! Szef furiat. Pracodawcę, szczególnie nieuczciwego, można zmienić. To miejsce lepiej omijać szerokim łukiem.

Aney

A ja polecam pracowałam jeszcze w Terranowie bardzo miło do dzisiaj wspominamy szefa

hhhhhhh

Uwazam.za najgirsze ze co moze byc to pracowac tam ,odnosnie komentarza powyzej ze ludzie w tej pracy czesto sie zmieniaja.,swiadczy to o pracodawcy ze nie.potrafi utrzymac pracownika nie.umie.wspolpracowac szanowac go I dlatego ludzie.odchodza,najgorsze pracownice ,kabluja ,obgaduja ,podobno nie.ma.niczego lepszego w zyciu niz opuszczenie toksycznych ludzi ,,,,,oraz pracodawcy

Czy po rozmowie w Carina Konrad Kaliszczak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
hhhhhhh

Uwazam.za najgirsze co moze byc pracowac tam ,odnosnie komentarza powyzej ze ludzie w tej pracy czesto sie zmieniaja.,swiadczy to o pracodawcy ze nie.potrafi utrzymac pracownika nie.umie.wspolpracowac szanowac go I dlatego ludzie.odchodza,najgorsze pracownice ,kabluja ,obgaduja ,podobno nie.ma.niczego lepszego w zyciu niz opuszczenie toksycznych ludzi ,,,,,oraz pracodawcy

Bardzo polecam!!! Ten pracodawca uczy bardzo wielu rzeczy, przede wszystkim tego czym jest psychiczny nacisk na pracownika czyli mo... . Kłamstwo goni kłamstwo. Jest to mężczyzna nie znający się na prowadzeniu lokalu, współpracy z ludźmi oraz na gotowaniu, choć nie szczędzi kąśliwych czasem nawet wręcz chamskich uwag. Co do rzekomej zazdrości pracowników... Nie wiem kto jest autorem tej wypowiedzi, lecz jest ona napisana na poziomie Pana Konrada. Istnienie tego lokalu i pracodawcy na rynku od tak wielu lat to istny cud. Muszę przyznać, że jest to raczej zasługa pracowników, którzy obdarzeni przesadną lojalnością wykonują sumiennie swoje obowiązki. Córka szefa jest jeszcze gorszym ziółkiem niż tatuś. Niestety ta dwudziestoletnia osoba zupełnie nie nadaje się do współpracy, a co dopiero do zarządzania lokalem. Zły przepływ informacji w relacji szef - córka prowadzi do wielu nieporozumień za co odpowiedzialność ponoszą pracownicy. Nowego pracownika obowiązują trzy dni "próbne" bezpłatne. NIE POLECAM!!!

Obserwujący

Uważam, że warto dać szanse firmie Carina, nie bez powodu jest to firma działająca i zatrudniająca pracownikow w Radomiu od wielu lat. Ludzie się zmieniają także warto zdystansować się do negatywnych komentarzy oceniających Szefa, z którym co poniektórzy nawet nie pracowali. Ci którzy pracują i pracowali doceniają pozytywne strony człowieka. Szukającym życzę powodzenia w znalezieniu pracy, a Panu Konradowi rzetelnych pracowników.

henia madej

Nie pracowałam u niego. Widziałam go wraz z rodziną charakterze gościa w restauracji. Zwykły cham. Zrobił widowisko,jakiego nigdy wcześniej nie widziałam. Ta jego córeczka ,to też ziółko.

xxx

Zwykły (usunięte przez administratora)i tyle pracowałam nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Carina Konrad Kaliszczak - Radom

• Jak się pracuje w Carina Konrad Kaliszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Carina Konrad Kaliszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carina Konrad Kaliszczak?

Carina Konrad Kaliszczak
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 11
    26-600 Radom