CARINA - KONRAD KALISZCZAK

Radom

Opinie o CARINA - KONRAD KALISZCZAK

xxx 2014-02-12 09:46:40
Zwykły (usunięte przez administratora)i tyle pracowałam nie polecam
henia madej 2014-09-25 19:50:32
Nie pracowałam u niego. Widziałam go wraz z rodziną charakterze gościa w restauracji. Zwykły cham. Zrobił widowisko,jakiego nigdy wcześniej nie widziałam.
Ta jego córeczka ,to też ziółko.
Obserwujący 2016-07-16 13:17:43
Uważam, że warto dać szanse firmie Carina, nie bez powodu jest to firma działająca i zatrudniająca pracownikow w Radomiu od wielu lat. Ludzie się zmieniają także warto zdystansować się do negatywnych komentarzy oceniających Szefa, z którym co poniektórzy nawet nie pracowali. Ci którzy pracują i pracowali doceniają pozytywne strony człowieka. Szukającym życzę powodzenia w znalezieniu pracy, a Panu Konradowi rzetelnych pracowników.
anonim 2016-08-13 11:10:27
Bardzo polecam!!! Ten pracodawca uczy bardzo wielu rzeczy, przede wszystkim tego czym jest psychiczny nacisk na pracownika czyli mo... . Kłamstwo goni kłamstwo. Jest to mężczyzna nie znający się na prowadzeniu lokalu, współpracy z ludźmi oraz na gotowaniu, choć nie szczędzi kąśliwych czasem nawet wręcz chamskich uwag. Co do rzekomej zazdrości pracowników... Nie wiem kto jest autorem tej wypowiedzi, lecz jest ona napisana na poziomie Pana Konrada. Istnienie tego lokalu i pracodawcy na rynku od tak wielu lat to istny cud. Muszę przyznać, że jest to raczej zasługa pracowników, którzy obdarzeni przesadną lojalnością wykonują sumiennie swoje obowiązki. Córka szefa jest jeszcze gorszym ziółkiem niż tatuś. Niestety ta dwudziestoletnia osoba zupełnie nie nadaje się do współpracy, a co dopiero do zarządzania lokalem. Zły przepływ informacji w relacji szef - córka prowadzi do wielu nieporozumień za co odpowiedzialność ponoszą pracownicy. Nowego pracownika obowiązują trzy dni "próbne" bezpłatne. NIE POLECAM!!!
hhhhhhh 2016-09-05 21:14:33
Uwazam.za najgirsze co moze byc pracowac tam ,odnosnie komentarza powyzej ze ludzie w tej pracy czesto sie zmieniaja.,swiadczy to o pracodawcy ze nie.potrafi utrzymac pracownika nie.umie.wspolpracowac szanowac go I dlatego ludzie.odchodza,najgorsze pracownice ,kabluja ,obgaduja ,podobno nie.ma.niczego lepszego w zyciu niz opuszczenie toksycznych ludzi ,,,,,oraz pracodawcy
hhhhhhh 2016-09-05 21:15:35
Uwazam.za najgirsze ze co moze byc to pracowac tam ,odnosnie komentarza powyzej ze ludzie w tej pracy czesto sie zmieniaja.,swiadczy to o pracodawcy ze nie.potrafi utrzymac pracownika nie.umie.wspolpracowac szanowac go I dlatego ludzie.odchodza,najgorsze pracownice ,kabluja ,obgaduja ,podobno nie.ma.niczego lepszego w zyciu niz opuszczenie toksycznych ludzi ,,,,,oraz pracodawcy
Zostaw swoją opinię o CARINA - KONRAD KALISZCZAK - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARINA - KONRAD KALISZCZAK