Opinie o Klima-Therm Gdań„sk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klima-Therm Gdań„sk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klima-Therm Gdań„sk o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klima-Therm Gdań„sk w Gdańsk

Natalia

Cześć, w ofercie pracy Klima-Thermu (Product Manager ds. Fotowoltaiki) wyczytałam, że oferowane są premie. Mogłabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić kryteria aby się na nie załapać? I ile one wynoszą? :)

@Natalia

Stanowiska związane zakresem zadań ze wsparciem sprzedaży podlegają wypłatom prowizji handlowej- takowa przewidziana jest także dla tego stanowiska, o jakie Pani pyta. Prowizje wypłacane są od poziomu 90% realizacji planu sprzedaży. Ich kwota zależna jest od wysokości wynagrodzenia mnożonego przez wynik zrealizowanego planu w %.

Dyrektor ds Personalnych

Kwestie z tym związane reguluje Regulamin Wynagradzania w spółce- oczywiście w przypadku nadgodzin są one płatne zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy; są także nagrody kierownicze możliwe do uzyskania za dodatkowe zaangażowanie czy ponadnormatywne wykonane zadania; są prowizje handlowe dla osób pracujących przy sprzedaży; premie półroczne powiązane z systemem oceny pracy. Wypłacane są także dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń, kilka razy do roku, zgodnie z Regulaminem. Liczę, że odpowiedziałam na interesujące pytanie.

Czy Klima-Therm Gdań„sk zapewnia kartę multisportu?

tak

Hanna
@pracownik

A coś poza tym? Jakieś dodatkowe benefity socjalne typu prywatna opieka medyczna i inne?

@Hanna

Zapraszam na naszą stronę internetową jak i nasz profil Pracodawcy w Pracuj.pl gdzie prezentujemy naszą firmę jako Pracodawcę- także w kontekście oferowanych przez nas benefitów, elementów kultury organizacyjnej czy systemów oceny pracy i wynagradzania. Zachęcam do zapoznania się z informacjami i oczywiście do aplikowania do nas :). Pozdrawiam

Paco

Czy firma Klimatherm organizuje spotkania/wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników?

odp
@Paco

Tak

Bajceps
@odp

Nie dla wszystkich działów

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klima-Therm Gdań„sk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w Klima-Therm Gdań„sk obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Asystentka umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 27 lipca na Trojmiasto.pl.

Dyrektor ds Personalnych

Szanowna Pani, domyślam się, że interesuje Panią stanowisko asystenta w dziale księgowości? Ta praca nie jest pracą zdalną, nie ma o tym informacji w ogłoszeniu - praca jest w biurze w Gdańsku, w dni robocze od godziny 8-16. Zapraszam.

Czy Klima-Therm Gdań„sk ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, praca w godzinach 8-16

Jakie narzędzia pracy zapewnia Klima-Therm Gdań„sk? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dyrektor ds Personalnych

Narzędzia pracy są zależne od zajmowanego stanowiska. Stanowiska "mobilne" jak handlowcy, serwisanci czy inni pracownicy działający w terenie mają do dyspozycji samochody służbowe - z możliwością korzystania z nich do celów prywatnych, na podstawie reguł opisanych w regulaminie użytkowania floty samochodowej i zgodnie z przepisami księgowymi i podatkowymi. Stanowiska mobile mają do dyspozycji także sprzęt umożliwiający kontakt z firmą- jak telefony komórkowe czy laptopy z dostępem do internetu.

wentylarz

praca w fajnym zespole wymagania jak wszędzie ....no może troszkę lepiej poukładane zadania i rynki każdy wie co ma robic szefostwo w ludzkim kontakcie spotkać można na pięterku i w kuchni ogólnie luźna ale wymagająca sytuacja jeszcze nie rozglądam ale widać ze coś tu osiagne

Jak szefostwo w Klima-Therm Gdań„sk? Spoko traktują ludzi?

Zaciekawiony

Ciekawe pytanie, co masz na myśli pisząc: "Czy spoko traktują ludzi?" Pytasz czy rozwijają czerwony dywan przed wejściem?, czy czyszczą buty pracownikom? czy całują w rękę? Napisz konkretnie co masz na myśli a zapewniam Ciebie, że uzyskasz konkretną odpowiedź.

Tomasz
@Zaciekawiony

Prawdopodobnie ktoś, kto jest zainteresowany podjęciem pracy w Klima-Therm chciał poznać szczegóły na temat atmosfery i relacji pracowników z przełożonymi w firmie i od tego uzależnić swoją decyzję o aplikowaniu. A ja ze swojej strony chciałbym zapytać o wynagrodzenie. Odpowiesz? Dzięki.

@Tomasz

Tego właśnie od dawna brakuje mi w tym portalu - możliwości porównania w każdej firmie realnych parametrów jak atmosfera pracy, organizacja i porządek w firmie, relacje z przełożonymi, wynagrodzenie czy możliwości rozwoju...jak inaczej dokonywać oceny miejsca pracy? Ja bardzo ogólne muszą być odpowiedzi na tak postawione pytania? Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej - jest tam opublikowany nasz Kodeks Etyczny, jestem przekonana, że dokument, który opisuje to jakimi zasadami się kierujemy w życiu wewnętrznym firmy ale i w naszym otoczeniu biznesowym. Dokument ten spisał naszą firmową rzeczywistość. Można nas dzięki temu poznać nieco bliżej. Zachęcam.

Zaciekawiony
@Tomasz

Pracuję w Klima-Therm od niedawna. Pracowałem w kilku firmach i szczerze mówiąc to co tutaj zobaczyłem jest naprawdę "spoko" ( to tak w kwestii Twojego pytania czy jest spoko ). Tak jeszcze nie miałem. Ludzie chodzą uśmiechnięci i są skorzy do pomocy nawet w najdrobniejszych sprawach. Pytasz, dostajesz konkretną odpowiedź. Nie musisz prosić się sto razy. Nikt Ciebie nie odsyła od pokoju do pokoju, od Ani do Zosi. Wszystko poukładane. Ale oczywiście, ile osób tyle opinii. Moja jest jak najbardziej na TAK. Kwestie zarobków to sprawa indywidualna. Aplikuj, a zapewniam Ciebie, że nie będziesz zawiedziony...

@Zaciekawiony

Twoja opinia ma pozytywny wydźwięk, dlatego też pozwól, że zapytam Cię o możliwości rozwoju zawodowego w firmie Klima-Therm. Czy zdarzają się sytuacje, gdzie pracodawca prowadzi wewnętrzne rekrutacje na wyższe stanowiska?

Potencjalny

Administrator IT widzę co jakiś czas ogłoszenia od mniej więcej 8 lat .Pojawiają się co 3 miesiące lub co pół roku. Byłem tam na rozmowie z dyrektorem i stwierdziłem że nie warto. facet jest z innej planety i ciągle mu się jego informatycy nie podobają. On doskonały a reszta jest be. nie warto się tam starać o pracę w It.

@Potencjalny

Szanowny Panie, poszukiwanie administratora prowadzimy co jakiś z uwagi na intensywny rozwój naszej grupy kapitałowej i konieczność obsługi coraz większej ilości spółek w grupie. To wynik stałego rozwoju, co jest dla nas powodem do dumy.Praca w projektach IT przy tak intensywnie zmieniającej się rzeczywistości, przy stałym rozwoju naszej infrastruktury rzeczywiście wymaga dużej odpowiedzialności, dojrzałości i pracy w ramach pewnego ładu korporacyjnego. Osoby selekcjonujemy bardzo starannie, stawiając pewnie wysokie wymagania, zarówno od strony kwalifikacyjnej jak i psychologicznej. Osoby, które już w trakcie pracy z nami odnajdą tu miejsce na osobisty rozwój pozostają z nami bardzo długo- zespół specjalistów IT w naszej firmie jest bardzo stabilny i cieszy się dużym zaufaniem. Odbieram Pana opinię jako zdanie osoby, która została odrzucona na początkowym etapie rekrutacji stąd pewien rodzaj frustracji - pozostaje mi życzyć Panu powodzenia w realizacji Pana planów zawodowych z uwzględnieniem Pana osobistych preferencji co do nowego miejsca pracy.

nieprawda
@Dyrektor ds Personalnych

niestety ta wypowiedz to nieprawda, sam nie chciałem z wami wspólpracowac. Byłem na 2 rozmowach i co ciekawe na każdej usłyszałem że jest wolne miejsce po kimś bo nie odpowiadał Dyrektorowi IT. Sama rozmowa i test kompetencji IToceniam bardzo żle w stosunku do innych przeprowadzonych rozmów z innymi firmami a z rozmowy wynikło że posiadam dużo większe doświadczenie niż ten pan. Pewnie poczuł się zagrożony i stąd te obawy. Na szczęście znalazłem pracę w innej firmie i nie muszę się męczyć w Klima Therm za niską stawkę.

@nieprawda

Skoro podjął Pan aktywnie inne decyzje dotyczące wyboru dla siebie odpowiedniego miejsca pracy, pozostaje nam życzyć Panu powodzenia w realizacji Pana planów zawodowych.

Franciszek

Od jakiegoś czasu nie udzielacie się w tym wątku, możecie powiedzieć jak teraz wygląda sytuacja w Klima-Therm Gdańsk? Taka cisza może zwiastować, że w firmie jest Wam dobrze, jednak fajnie byłoby gdyby ktoś z Was napisał czy moje przypuszczenia są uzasadnione. Chodzi głównie o atmosferę w zespole, warunki finansowe i traktowanie pracowników.

@Franciszek

dzień dobry, skoro padło pytanie postaram się udzielić odpowiedzi: atmosfera w każdym zespole jest jednak wynikiem właśnie jego członków, tego czy tworzą zgraną paczkę czy też po prostu zespół współpracowników wykonujących swoje zadania - jako Pracodawca oczywiście staramy się tworzyć przyjazne i bezpieczne środowisko pracy, wspierając integrację i działania zespołowe- liczę, ze z dobrym skutkiem. Co do warunków wynagrodzenia - w każdej z naszych spółek funkcjonuje Regulamin Wynagradzania, prezentujący zasady tworzenia siatki płac jak i możliwości uzyskania dodatkowych nagród finansowych, których w naszej firmie trochę jest :)- premie kwartalne, półroczne, nagrody i dodatkowe benefity płacowe. Sposób w jaki funkcjonujemy zarówno wobec Pracowników jak i kontrahentów prezentuje Kodeks Etyczny, spisany dokument dostępny na naszej stronie internetowej- zachęcam do lektury!

Specjalista ds obsługi floty samochodowej Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo przyjęta osoba? Oddział Gdańsk

@Paweł

Szanowny Panie, zapraszam do udziału w procesie rekrutacji na to stanowisko. W zależności od Pana doświadczenia i kwalifikacji oraz szybkości wejścia w obowiązki ustalone zostanie wynagrodzenie. Standardowo proponujemy 3 miesięczny okres próbny oraz po okresie próbnym I umowa na 12 miesięcy. Warunki wynagrodzenia ustalane są jednak w rozmowie indywidualnej, tym bardziej zachęcam do udziału w rekrutacji.

Pracujący już długo....

Hej pracuje już długo w handlowym. I powiem wam tak firma mega rośnie i aż strach odejść do konkurencji bo za chwilę ja też kupią. Co do pracy to denerwuje "korporacyjnosc" i czas tracony na biurokrację wszechobecną. Co do samej pracy to musisz być dobry bo branża ciężka jednak atmosfera spoko tu pracują tacy handlowcy że jak przyjdzie nowy to po kilku miesiącach sam się zweryfikuje. Ja mam mega wolna rękę na swoim regionie układam po swojemu rynek bo firma daje mi wolna rękę. Narzędzia pracy extra i jeśli chcesz pracować to uwierz nikt tu w Ciebie kamieniem nie rzuci A przynajmniej we własnym dziale. Jednak jak chcesz pracować i mieć wyniki to przez 8h pracy tego nie zrobisz. Ale to wszędzie tak jest nie tylko u nas polecam firmę

Patrycja

Widzę, że opinie o Klima-Therm Gdańsk dodawane przez was obecnie są dużo korzystniejsze niż chociażby jeszcze te sprzed roku. To dobrze. Nie znalazłam w sieci aktualnych ofert rekrutacyjnych firmy, ale w swojej zakładce kariera Klima-Therm Gdańsk pisze, że liczba pracowników, w związku z rozwojem stale się powiększa i zachęcają do przesłania CV przez formularz aplikacyjny https://www.klima- therm.pl/247/grupa_klima-therm/klimatyzacja_do_biura_i_mieszkania Czy ktoś z was może aplikował do firmy ostatnio? Jak przebiega rekrutacja? A może piwiecie też coś więcej o atmosferze w pracy?

Kadrowa
@Patrycja

Aktualne oferty pracy dostępne są na naszym profilu w PRACUJ.PL - zachęcam do zaglądania.

Jerzy

Podpowiedzcie na jaka umowę można liczyć na poczatku? Czy jakieś benefity socjalne macie?

@Jerzy

zatrudniamy tylko na umowę o pracę. do prac sezonowych na umowę zlecenia. Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące lub od razu I umowa na czas określony. Z dodatkowych benefitów mamy ubezpieczenie medyczne Medicover, współfinansowane przez firmę; karty sportowe, wypłaty świadczeń z ZFŚS, dofinansowanie nauki i szkoleń do 50%. pozdrawiam

Ewelka

Miałam przyjemność odbyć rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie i zrobiła ona na mnie bardzo dobre wrażenie.

@Ewelka

ja także. rozmowa bardzo rzeczowa, w sympatycznej atmosferze, pełna informacja o procesie i podziękowanie po rozmowie. jest ok.

Tomasz

Ja również słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

@Tomasz

Największe możliwości są w dziale handlowym, bo struktury są w całej Polsce. Kolejne dużo biuro to Gdańsk i Warszawa. chyba największe szanse dla osób z wykształceniem branżowym - technicznym.

Zadowolona

czytam te opinie i się dziwię. Firma zmienia się, rośnie, rozbudowuje grupę, zajmuje miejsce lidera na rynku. pewnie jak każda ma wiele niedoskonałości, ale są przejrzyste, jasne zasady, porządek każdy wie co ma robić i co za to może mieć. Wypłaty terminowe, możliwości szkolenia, dodatkowe benefity, świetne biura i narzędzia pracy. Wszyscy zatrudnieni na umowach. Można iść na urlop, wychować dziecko. Relacje z przełożonymi bezpośrednie. wszyscy na "ty". Kawka i herbatka a czasem i ciastka na koszt pracodawcy. No proszę, weźcie się ogarnijcie z tymi opiniami....

Patrycja

Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat pracy w Klima-Therm Gdańsk. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Czy łatwo jest dostać pracę? Jaki jest przebieg procesu rekrutacyjnego, czy jest on złożony, jak długo trzeba czekać na odpowiedź?

Stefan

Klima-Therm Gdań„sk ma opinię dobrego pracodawcy a jak niektórzy są niezadowoleni z pracy zawsze mogą ja zmienić i po problemie, prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Klima-Therm Gdań„sk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Klima-Therm Gdań„sk?

Zobacz opinie na temat firmy Klima-Therm Gdań„sk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Klima-Therm Gdań„sk