Opinie o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony PUH VOTUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Jan Bat

Poziom analfabetyzmu niektórych komentatorów oddaje prawdę o kadarach zatrudnionych w tej branży. Mądrzy ludzie wymyślili "SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO" warto o tym pamiętać, zanim przyniesiesz wstyd swoim kolegom i firmie VOTUM.

PARTYZANT

Dlaczego firma PUH VOTUM zatrudnia ludzi u siebie NIE ZGODNIE Z ORZECZENIEM LEKARSKIM CHYBA P BĄCZKOWSKI NIE WIE JAKIE SĄ KARY Z PEFRONU ALE WKRUTCE SIE DO WIE

Bączkowski
@PARTYZANT

Firma zatrudnia zgodnie z orzeczeniem lekarskim i zaleceniem lekarza medycyny pracy i to rygorystycznie przestrzega.

Ted Bundy
@Bączkowski

Słucham?? Jakim prawem pracuja u was osoby niepełnosprawne w nocy??? Pytam się?? Stopień umiarkowany i znaczny to zakaz pracy w nocy i nadgodzin. Więc prosze (usunięte przez administratora) że przestrzegają czegokolwiek chyba swoich złodziejskich nawyków. Spodziwewajcie sie tam kotroli, a wy wszyscy pracujacy z cukrzycą w nocy wylecicie stamtąd ,a firma bedzie płacic grube kary. Spodziewajcie się kontroli!!!!!!!!!!!!!!

Mariola
@Ted Bundy

Piszesz Pan takie głupoty , proszę zasięgnąć wiedzy na temat przepisów prawa pracy to wtedy się wypowiadaj. Jak zwykle Pracownik który podpadł piszę nieprawdę i jeszcze firmę pomawia " złodziejskich nawyków". Ma Pan problem zapraszam do firmy na rozmowę drzwi dla naszych pracowników są zawsze otwarte.

Ted Bundy
@Mariola

Prosze mnie nie rozśmieszac inie pouczać, bo przerobiłem wszystkie firmy ochroniarskie w Bydgoszczy i są to skorumpowane mafie przestęprzecze współpracujace z Policją, czyli swoimi braćmi w machlojstwach i to plugawych. Z cukrzycą nie pracuje się w nocy a, że pracownicy sa tak przestępczy jak te firmy ,w których pracują i kłamią lekarzy to dostają zgode. Wiem jak wasze precedery się odbywają. Jeżeli posiadam stopień umiarkowany to pracodawca ma obowiązek zatrudnić mnie zgodnie do wytycznych tego stopnia i mojej choroby. Jakim (usunięte przez administratora) prawem osoby chore pracują u was po 12 godzin, po 24 godziny z cukrzyca w nocy itd. Oczywiście mówie dokładnie o wszystkich firmach ochroniarskich nie tylko votum, bo Intergroup ,Solid policyjna banda złodziejska działają tak samo. Bierzecie kase z Pefronu i wyzyskujecie osoby chore taka jest prawda, a tylko lizodupy bedą lizać tutaj wam zady. Aha, a za tą ustawe z 1997 roku o zatrudnianiu osób niepelnosprawnych w ochronach odpowiedzialni powinni zawisnąć na stryczku, bo to bandycka ustawa, która mówi, że ochrona to nie praca tylko pilnowanie i można robić bez przerwy i nie musi sie firma stosować pod art.15 o zatrudnieniu z grupami inwalidzkimi, wiec powtarzam bandyci w mundurach!!!!!Żegnam.

Zafascynowany
@Ted Bundy

Popieram Cię kolego prawda i to ich boli znam wiele osób w tej firmie co mają cukrzycę i jadą na insulinie mało to przyjeżdzają do pracy własnym samochodem i po 12 godzinach pracy nocnej taki kierowca na ulicy jest zagrożeniem nie tylko dla siebie ale dla innych kierowców jak i pieszych a badania na jakie firma wysyła ha ha ha banał bo lrkarka tylko osłucha płuca nic po za tym nie wymagają badań a takie badanie mogą nawet wykonać pediatrzy i w taki sposób firma votum nie zdaje sobie sprawy jak łamie prawo i by udowodnić że osoba chora na cukrzycę miała nockę nie jest łatwe bo sam pracownik nic nie powie ze strachu przed zwolnieniem a po drugie grafiki są zawsze 3 jeden orginalny wrazie kontroli drugi u dyżurnego a trzeci aktualny z dyżurnego ale niestety przez jedną dobe nawet nie bo zawsze kierownik namiesza i na obiekcie w miesiącu po 4 razy grafiki w tygodniu zmienia taka prawda

Mario
@Ted Bundy

Pracownicy niepełnosprawni korzystają z szerszych gwarancji ochronnych niż pozostali pracownicy. Dotyczy to także zatrudniania ich w porze nocnej. Zakaz zatrudniania niepełnosprawnego w porze nocnej, obejmuje każdego pracownika niepełnosprawnego niezależnie od orzeczonego stopnia niepełnosprawności. Nie obowiązuje on niepełnosprawnych pracowników zatrudnianych przy pilnowaniu mienia. (niestety)

Jagienka
@Ted Bundy

Poczytaj trochę o tym że w ochronie wolno pracować w nocy. A nie piszesz bzdury i jeszcze grozisz. Zastanów się!!!!!!!!!!!!!!!

pracownik votum
@Ted Bundy

Normalnie gościu spadłem z fotela to co ty piszesz to nadaje się do filmu matrix ,,, po pierwsze wytłumaczę ci etykę tej branży przed każdym zatrudnianiem nowego pracownika otrzymujesz od pracodawcy skierowanie do lekarza i to lekarz wydaje ci pozwolenie na pracę w nocy czy w dzień więc o co tu robisz aferę obrażasz p. Bączkowskiego to dobry pracodawca pracuję w tej firmie ponad 5 lat i nie widzę żadnych zastrzeżeń wypłata w terminie a takie twoje bełkotanie i obrażanie że to machloje . Myślałeś że zatrudnisz się w agencji ochrony i będziesz pracował po 8 godz dziennie no sorry ale tak to nie działa żeby coś zarobić to trzeba wyrobić swoje godz . Puknij się mocno w głowę bo brak masz wiedzy na temat tej branży a tym bardziej prawa byłeś zatrudniony w wszystkich firmach bydgoskich i wyrzucali cię za to osoby z cukrzyca nie powinni pracować w nocy jesteś śmieszny koleś proponuję ci zmienić zawód na budowlankę po 8 godz dziennie dostaniesz taczkę i będziesz bardzo zadowolony . Bo już nigdzie cię w żadnej agencji niechcą..........

Adriano

Witam serdecznie, czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda sytuacja w patrolach interwencyjnych, lub na obiektach gdzie pełni się służbę z bronią - jakie zarobki, ilość godzin, oraz jaka umowa? dodam, że mam 30 lat, właśnie kończę kurs POF i będę szukał zatrudnienia w danym kierunku. Za odpowiedzi z góry dziękuję.

Adrian

Ja dostałem czyste ciuchy.....zresztą brudnych bym nie przyjął ...jestem zadowolony z pracy w tej ochronie oby tak dalej

RONIN
@Adrian

JAKIE CZYSTE CIUCHY...? NOWE TOBIE SIĘ NALEŻĄ... ŻADNYCH UŻYWEK...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Ochrony PUH VOTUM? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Polecam firmę z czystym sumieniem. Naprawdę jest w tej firmie wiele osób których bardzo się starają aby pracowało się na godnym poziomie.

Krzysztof Koper

Praca miła i przyjemna. Wymaga odrobiny chęci i zaangażowania. Wiele os ma tu pretensję do kierowników (pozdrawiam bardzo fajni ludzie) i właściciela. Proponuje spojrzeć na siebie bo może widzimy czyjeś błędy a swoich nie. Polecam prace w votum bo to solidna firma. Ma wady ale popracujcie w innych to będziecie wdzięczni za prace w votum. Kierownicy sie starają i robią co mogą. A co do Pań z biura hhh Ja je lubie i rozumiem bo niektórzy przeginają.

Czesław

Pochlalem kiedyś i mnie zwolnili. ..dziwne

prośba o informacje

Podobno firma refunduje leki. Tylko czemu nikt nie jest wstanie udzielić mi rzetelnej informacji jak to się odbywa? Kogokolwiek się pytam to dostaję sprzeczne informacje. Czy jest ktoś, kto ogarnia zasady, na jakich działa firma? Bo w biurze takiej osoby nie znalazłam.

@prośba o informacje

Witam, proszę podejść do siedziby firmy lub skontaktować się telefonicznie z Panią Violetą Szymańską (52) 379 33 00 wew 22.

Daro

Firma zatrudnia zgodnie z orzeczeniem lekarskim i zaleceniem lekarza medycyny pracy i to rygorystycznie przestrzega!!!!!!!

LejeNaVotum

Na forum już jasno napisali, że choćby w sprawie ubezp grupowego należy samemu ruszyć 4 litery, więc czego Wy ludzie oczekujecie :D

Grzegorz
@LejeNaVotum

Super że ktoś się pofatygował ruszyć te swoje 4 litery tyle tylko że w votum zapomnij moja droga o ubezpieczeniu grupowym widać masz wiadomości i to nie z tego świata . Pracownikom nawed za dojazd do obiektów własnym samochodem jak ktoś posiada nie zwracają kosztów dojazdu a z pefronu mają dotację tak zwane dojazdówki 100zł na każdego pracownika w innych zakładach pracy chronionej pracodawca za tą kase opłaca bilety miesięczne lub zwraca koszty dojazdu za paliwo a votum nic .

kierownik obiektowy

A ja mam takie pytanie do pracowników na obiektach: Czemu 90% z was nie zna regulaminu pracy? To panie z biura mają same za wami latać z regulaminem żebyście go przeczytali?

@kierownik obiektowy

Przepisy powinny być dostępne dla każdego z pracowników jeśli nie to choćby informacja bo to nie zakład pełno sprawnych tylko zakład pracy chronionej . I kierowniku proszę tu takich rzeczy nie wypisywać i wy jako kierownicy nie znacie przepisów co jesteście w biurze a powinniście znać przepisy będąc na tym stanowisku

A.K

Panie Norbercie proszę zająć się czymś bardziej konstruktywnym. Pan Gniecki to przez rok Ciągnął sam wszystkie obiekty w Votum i jakoś nie przyszedł Pan do firmy aby podzielić się z szefostwem opinią, że jak jest żle i jaki to on jest bezradny!!! Tak jak Pan pisał poniżej prawdy Pan nie oszuka, jak by był Pan tak wspaniałym pracownikiem to pewnie dalej by Pan pracował. Proszę wyciągnąć wnioski !!!

@A.K

Panie Norbercie ??? Ha ha ha co widze jednak prawda o koledze Norbercie a jakie chcecie wnioski wyciągać to że chciał z szefem porozmawiać to odeszedł odprawiony z wiadomością że szef ma niby urlop o czym panie w kadrach nie wiedziały dziwne nie ? Nagle jak pracownik chce porozmawiać to szef ma urlop . Znam Norberta kilkadziesiąt ładnych lat i wiem jaki jest i widze A.K prawda boli zasłaniając się wnioskami nawet chłop raportu nie miał za picie na obiektach ani razu przez tyle lat a wy na niego nasłaliście patrol z alkotestem gdzie patrol był nie zapoznany z obsługą urządzenia raptownie na następnej zmianie miał ponownie nawet z przeszukaniem rzeczy osobistych a to mi się wydaje powinno być wykonane przy obecności przełożonego i tu już złamaliście prawo i o jakich wnioskach tu piszesz A.K że jesteście zakładem pracy chronionej i pracownik idzie na operacje i jak jest po szpitalu na chorobowym to dla ciebie A.K jest to konkretny wniosek super gratulacje

Krzysztof
@A.K

Kierownik Gniecki sam ogarniał obiekty przez rok ? Popieram kolegę anonima bo ogarniał ale tylko przez kilka miesięcy i to tak że wychodziły cyrki z grafikiem albo nie było nikogo na obiekcie albo dwie osoby były wpisane i to nie było na jednym obiekcie a na rozmowe do prezesa nie idzie się dostać bo jak go nie ma w firmie to twierdzenie że wyjechał na obiektach popijają mało to własnymi samochodami przyjeżdzają na obiekty w stanie nietrzeżwym a jak ich łapiecie to oni nie ponoszą konsekwęcji za ten stan w jakim są tylko pracownik co nie pije w pracy jest ściągany z wolnego na nadgodziny ( Ludzie my mamy rodziny !!! ) nikt w firmie na to nie zwraca uwagi a kierownik Gniecki sam był jakieś 4 miesiące nawet nie bo zawoziłem grafik i już widziałem kierownika Rafała co odszedł to co tu piszecie że rok czasu sam był ktoś w firmie liczyć nie umie macie negatywną opinie nawet u klientów bo nie przeprowadzacie systematycznych kontroli trzeżwości pracownicy piją są opryskliwi śpią na piankach za kierownika Olgierta był respekt na obiektach i nie było aż tylu pijących Pytanie do biura co się dzieje że tak jest ? Macie patrole i alkotesty tylko nie robić kontroli jawnych bo o tym wszyscy wiedzą

szeregowy pracownik
@Krzysztof

Pytanie do biura? Przecież biuro w ogóle nie ogarnia tego co się firmie dzieje. Kobiety z biura za bardzo są zajęte przeglądaniem internetu żeby być zorientowane co jest wokół nich. Dlatego nie spodziewam się po nich ani konkretnej informacji, ani nawet znajomości przepisów prawa.

Norbert
@A.K

Widzę że panie z biura nie mają co robić podczas pracy i biegają po internecie , nie życzę sobie by kto ktokolwiek i kiedy kolwiek mnie wtrącał w swoje przepychanki i kłótnie na forach . Mam naimię Norbert i pracowałem w tej firmie wiele lat to prawda , a co się stało i jak przyczyna że tam nie pracuję to jest tylko moja sprawa nikogo innego . Usłyszałem że ktoś wypisuje w moim imieniu opisując o czym z nim rozmawiałem , poczytałem na forum i domyślam się kto to jest ale zostawię tom wiadomość dla siebie . Na dzień dzisiejszy mogę wypowiedzieć się tylko tyle o tej firmie wypłata przed czasem super fakt nie gonią do pracy a co dalej przepracujcie tyle co ja w tej firmie to sami się przekonacie , jak przepracowałem 7 lat w tej firmie to chyba nie było tak żle . Teraz mam jeszcze lepsza pracę i jestem zadowolony . DO (usunięte przez administratora)CO OPISUJE MOJĄ SYTYŁACJĘ I OPISUJE O CZYM Z NIM ROZMAWIAŁEM WPADNĘ DZISIAJ DO CIEBIĘ .

A.K

Panie Norbercie proszę sobie już odpuścić, jak jest Pan dobrym pracownikiem to znajdzie pracę wszędzie. Szkoda czasu na komentarze pozdrawiam.

A.K

Jak widzi Pan czubek własnego nosa to nie wie Pan co dzieje się w firmie. Zajęcia u rehabilitanta zawsze były. Teraz wykonuje ja firma sensor. Fachowcy godni polecenia!!!!

@A.K

Ta na chopina ha ha ha to ma votum pod ochroną ale też mi wysiłek no super specjaliści tam są powaga ha ha ha ale jak ktoś stary i nie chce mu się szukać lepszych rehabilitacji to i taka rehabilitacja dobra ha ha ha naprawde duży sukces że pracownicy firmy mają tam rehabilitacje za free ha ha ha ale jak ktoś tylko patrzy na rehabilitacje bo nie ma nic innego do roboty w domu to biega po darmowych rehabilitacjach a to że pan Gniecki już nie jest kierownikiem na szpitalu biziela bo rady sobie nie dawał zanim on do firmy został zatrudniony to jeden kierownik wszystko ogarniał łącznie z grafikami i nadgodzinami teraz votum ma 3 kierowników w tym dwóch co chwile się zmienia bo się zwalniają tak wspaniale jest w firmie

A.K

Pracodawca super!!! Załatwił wielu pracownikom pomoc rehabilitacyjną ja sama także skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. U poprzednich pracodawców takiej pomocy nie otrzymałam.

@A.K

Ha ha ha rehabilitacja i człowiek kupiony by zasłonić nieścisłości jestem pracownikiem firmy ale sobie rehabilitacji nie przypominam tylko bezsensowne zebrania na filofarmie co i tak nic się nie polepszyło i o jakich pracownikach piszesz że szef załatwił rehabilitacje pierwsze słysze

Krysia

Widać że pracownik jest rozżalony bardzo i wciąż dodaje te swoje wypociny. Firma godna polecenia !!!I Proszę nie odpowiadać na jego komenty szkoda nerwów. Popieram Panią Basie praca do ciężkich nie należy i jak czegoś brakuję to kierownicy dowożą czy to wodę, grzejnik, wentylator czy przybory do pisania.

@Krysia

Ha ha ha widze panie z biura nadal boli prawda tego nie zmienicie nigdy nie lubieliście i nie lubicie jak ludzie prawde piszą bo jest boląca zmięcie się dla pracowników a prawda będzie inna bo jak narazie to czyścicie obiekty z konkretnych ludzi a pijaków trzymacie ale jak tak lubicie wy tracicie obiekty nik inny macie na obiektach alkocholików jeden nawet chodzi i się chwali otwarcie że na basta plast z pracownikami pije

@Krysia

A ty krysiu czy jaki nik dobierasz pisz ile się da prawdy pisaniem nie zasłonisz

Mariola

Ludzie, czemu wypisujecie takie bzdury o firmie i panu Bączkowskim? Ogarnijcie się!!! Macie pracę naprawdę lekką. Nikt nad wami nie stoi, nikt do niczego nie przymusza. Wymagania są minimalne, nawet dla osoby niepełnosprawnej. A jak pracujecie? Ciągłe spóźnienia, co chwila ktoś się upija na obiekcie, co chwila ktoś nie przychodzi do pracy z infantylnego powodu. Wieczne problemy. A potem narzekanie na firmę bo nie przedłużyła umowy. Za to wielkie oczekiwania finansowe. Za co mamy dawać wam premie? Za psucie opinii firmy? Za to że przez was tracimy klientów? I jeszcze mamy organizować imprezy zakładowe? Macie chyba trochę za wysokie wymagania. Jak znajdziecie firmę, która spełnia wasze wymagania to podajcie jej adres. Też chętnie się tam zatrudnię.

Serb
@Mariola

Spóżnianie siędo pracy ? A czy kto kolwiek zwraca z biura uwagę gdzie kto mieszka , jaki ma dojazd do obiektu ? I o jakich spóżnieniach tu mowa o takich że na czas się przychodziło do pracy . Mowa o nieobecnościach w pracy narodziny dziecka to dla pani Mari infantylny powód to super a że piją na obiektach ha ha ha to wiadomo otwarcie na samej kieleckiej przyjęty był kolega pana Gnieckiego i co zrobił pił na obiekcie i co z nim zrobiliście ? Przerzucono go na budową ale go ukaraliścię i proszę mi nie pisać że na pół roku premi został pozbawiony bo premia to wyrównanie do najniższej krajowej u was i tak czy inaczej średnią godzinówke musi dostać i za takich pijanych na obiekcie kto wychodzi naj gorzej zwykły pracownik . Tego pijaka przeżuciliście z obiektu gdzie było wiele obowiązków i daliście go tam gdzie nic nie musi robić to ma być kara raczej nagroda ale to jest codzienność w tej firmie . Pracowałem u was przez kilka ładnych lat i jak widze takie pisanie tutaj że pani Maria takie rzeczy wypisuje to sorki ale krew mnie zalewa widze prawda boli ale kto sobie taką opinię wyrobił ? A powód że mi nie przedłużyliście jest jeden chorobowe sześcio miesięczne to ja teraz nazywam infaltywnym powodem już od dawna kierownik Gniecki chciał się mnie pozbyć z firmy wiemy o tym wszyscy tylko nie miał odwagi powiedzieć mi tego prosto w oczy tylko podchody z alkotestami a tak w nawiasie przeszkolcie ( Chłopaków z patroli co do obsługi alkotestu bo nie umią ) tyle lat i takie rzeczy robicie z wieloletnimi pracownikami i dziwicie się że ludzie tu piszą będą bo widzą słyszą co się dzieje a warunki co do innych firm podam przykład macie dla swoich pracowników wczasy ? Nie bo nie potraficie jako firma nic dać ludzią od siebie taka prawda nawet przybory do pisania trzeba u was własne nosić bo na obiektach nie ma albo kierownikowi się nie chciało przywieżdz to są realia .

Pan Tomasz z bydgoszczy

Votum nie tylko kłamie pracowników ale i kontrachętów co chwile zmiany w osobach na obiekcie i to osoby co nie są przeszkolone pytając odpowiadają że kierownik nie ma czasu że jest zajęty lub inne tłumaczenia firma nie godna polecenia nie jest stabilna zmieniają pracowników jak rękawiczki nie dbają o pracowników nawet wiatraczka im nie przywiozą na obiekt chroniony my kontrachęci dbamy o pracowników votum racje mają osoby co piszą o środkach czystości że przynoszą sami lub dostają od sprzątaczek z firm co chronią dziwi mnie to bo ja sam zaopatrzam pracowników w środki czystości ręczniki a pytając pracownika votum jak spytałem czy dostał od firmy ręcznik to nie będe cytował słów jakiw wymienił bo był ostro zniesmaczony tą firmą no i te słynne 8 zł na środki BHP no powaga podejście do pracowników brawo votum tak myśle za ile pan Bączkowski ma w domu papier toaletowy czy za 8 zł na cały miesiąc ? To tylko przykład ale widziałem na kwitku od wypłaty ile dajecie pracowniką na BHP no ale ok bo czymś trzeba nadrobić do średniej krajowej powiem tylko tak ja sam cenie mam szacunek dla swoich pracowników i zwykłe BHP mają 50zł bo reprezętóją moją firmę i posiadają reklame na ubraniach chodzą czyści w firmowych ubraniach i z szacunkiem nie grymaszą Podstawa zainwestój w pracownika a da z siebie wszystko przedewszystkim szacunek bo my właściciele śpimy w domach a inni pracóją i to nie lekko tylko trzeba to zrozumieć a przedewszystkim zaznać

Joanna
@Pan Tomasz z bydgoszczy

O matko.... ??.napiszę tylko jedno u mnie w obiekcie kierownik wiatrak przywiózł jak poprosiłam woda też była dowożona utarczek z kierownikami nie miałam teraz jest ich 3 podobno jeden doszedł.... Ludzie polecam VOTUM ktoś kto tyle pisze nie ma pracy chyba i za dużo wolnego czasu cudów nie ma ale lekka przesada z tymi oskarżeniami.... bynajmniej się pod nimi nie podpisuje....

@Pan Tomasz z bydgoszczy

kontrahentów , reprezentują , pracownikom , reklamę , zainwestuj , pracują , przede wszystkim Diagnoza : dysortografia – specyficzne trudności w pisaniu, przejawiające się popełnianiem różnego typu błędów, w tym ortograficznych, mimo znajomości zasad poprawnej pisowni - to tak na szybko :) A tak na poważnie to ta dyskusja zaczyna się robić śmieszna - 3 osoby wstawiają swoje opinie posługując się kolejnymi nickami przy czym dwie z nich już w Votum nie pracują (prawdopodobnie gorzkie żale i oczernianie firmy jest lekarstwem na zwolnienie ) Żeby było dowcipniej te osoby wieżą w to co piszą :)

@:)

"wieżą" Ta sama diagnoza

pracownik votum
@:)

Wydaje mi się że jedyną osobą, która posługuje się tutaj różnymi nickami jest pan Bączkowski.

@anonymous

Z kim się zadajesz taki się stajesz. Zaczyna się udzielać :)

Basia

Widzę opinie pracownika pana Piotra i nie zgadzam się!!! Pracuję już długo u pana Bączkowskiego i jestem zadowolona. Wiadomo pensja mogła by być większa ale praca jest mało wymagająca.

Kierownik Gniecki ok, firma także ok. Pracuje się dobrze i jest stabilnie. Wróciłem do Votumu po pracy w innej firmie i jest o niebo lepiej. Pozdrowienia dla pracowników Kierownioków i administracji.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony PUH VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony PUH VOTUM