Opinie o Ajg Security Technology Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ajg Security Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ajg Security Technology Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajg Security Technology Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Firma Ajg Security Technology Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Pracownik Ochrony. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

staszeks II

Do czasu przejścia na emeryturę, kilka lat pracowałem w tej Firmie. Większych zastrzeżeń nie mam. Fakt, problemy z umundurowaniem. Kilka lat temu to nawet Ustroń, w ramach rehabilitacji, był.

Helena Nowy wpis
@staszeks II

Czyli ubiór musiał sobie Pan sam zapewnić? I to tylko jedna rehabilitacja wyszła?

@staszeks II

Lata temu, mundur, który dawała Firma był bezwzględnie wymagany na służbie. Z biegiem czasu nikt nie zwracał na to uwagi. Całe ubranie cywilne.

@Helena

Jeżeli chodzi o rehabilitację to dwukrotnie przebywałem na takim turnusie w Ustroniu. Pobyt , najprawdopodobniej,był pokrywany z Funduszu Osób Niepełnospawnych.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Ajg Security Technology Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na InfoPraca.pl 25 lipca

staszeks II Nowy wpis

Ja pracowałem z orzeczeniem o niepełnosprawności-umowa o pracę

Jolanta

Były to dobrze że Dariusza B wywalili z ochrony może i tu na Brentagu się obudzą i zrobią z nim porządek.Karma wraca.Ja teraz mam spokój i odpoczywam psychicznie i mam spokojną pracę gdzie szanują niepełnosprawnych.Żal mi tylko tych co muszą tam z D.B pracować

Jolanta

Witam chciałam powiedzieć że pracowałam miesiąc na Brentagu w Zgierzu i nie dało się dużej wytrzymać.Rzeczywiście brygadzista D.B zbyt arogancki i chamski w zachowaniu.Mam na to dowód nagrany jak przy pracownikach co drugie slowo to ku i hu i pier .Potwierdzili to nawet pracownicy Brentagu że to nie pierwsze jego zachowanie i jeden z nich zwróciłmu uwagę.Zróbcie ztym porządek bo nowa osoba z słabą psychiką nie wytrzyma tam długo.Pracownicy się boją powiedzieć prawdy ale ja się odważyłam..Nieraz przez D.B płakałam.Zastanówcie się zanim pójdziecie tam do pracy.

Byly
@Jolanta

Potwierdzam, D.B.to chamski,wywalili go z ochrony za złe traktowanie ludzi, za oszustwa, nie potrafi szanować ludzi, jest arogancki, obleśny.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Ajg Security Technology Sp. z o.o. na stanowisko Wągrowiec ochrona budowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Teresa

Czy pracownikiem ochrony w AJG może zostać kobieta? Jak firma podchodzi do kandydatek, mają szansę na zatrudnienie? Nie widziałam wzmianki w ofercie pracy na ten temat więc wolę się upewnić czy jest sens aplikować :) Jeśli nie ma takiej możliwości, to może jest jakieś inne stanowisko w firmie, o które panie mogą się ubiegać?

Xxx

Omijać szerokim łukiem tą firmę, sprzątaczki na Drumecie pracują na półtora etatu, to jest obóz pracy, ubóstwo w środkach czystości jak nigdzie indziej, oszustwa i przekręty z urlopami, jeden wielki dramat

Piorek

Na jaki adres mogę wysłać cv ?

Darek

Jest dobrze i nie ma co narzekać. Ideałów nie znajdziecie nigdzie. Wystarczy, że sami zadbamy o atmosferę to firma ok zadba o resztę.

Staszeks II

Przepracowałem w AJG ładnych parę lat. Wiele rzeczy było dyskusyjnych, ale przecież sam zgadzałem się na te warunki, w myśl powiedzenia:..''widziały gały co brały"... Faktycznie zaplanować urlop to horror. Dużo zależy od dowódcy. Chociaż biorąc pod uwag, że jest to Zakład Pracy Chronionej, należy mieć na uwadze zwiększoną "chorowitość" pracowników, co często zmienia wszelkie plany-w tym urlopy czy grafiki. Sama atmosfera zależy przede wszystkim od współpracowników na obiekcie. Wysokość wynagrodzenia u każdego jest wymieniona na umowie a termin wypłaty poborów dotrzymywany.

Jan

Po odsunięciu D.B. troche ale tylko troche poprawiło w HTL , niestety nadal nie wypłacono nam kasy za nadgodziny, a dyrektor winę zgania na byłego koordynatora.

Tom
@Jan

Niestety nowy długo nie popracował, tutaj nikt długo nie wytrzyma, nikt nie chce brać udziału w fałszowaniu czasu pracy, w innych przekrętach.

Wanda

@Jan, mam nadziej,że wkrótce otrzymasz wszelkie zaległe świadczenia z tytułu nadgodzin. Jak rozumiem jesteś tam nadal zatrudniony ? Jak postrzegasz AJG Security Technology jako pracodawcę? Jaka panuje tam atmosfera? Firma obecnie poprzez stronę internetową prowadzi nabór na kilka stanowisk. Co z własnego doświadczenia doradziłabyś osobom ubiegającym się o zatrudnienie w tej firmie? Zachęcam do dzielenia się swoimi uwagami an temat tego pracodawcy. Wasze opinie mogą być pomocne dla osób planujących ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie.

Jan
@Wanda

Omijać szerokim łukiem, atmosfera fatalna, kantują na godzinach, mnóstwo nadgodzin, grafiki codziennie zmieniane, urlopów nie można planować, odradzam.

Grzybek
@Jan

Zgadzam sie z Janem, z dala od tej firemki, nie polecam nikomu.

@Wanda

Kiedy otrzymamy wodę , która nam się należy? Nie wiem gdzie indziej pracownicy ją otrzymują bo w Zgierzu nawet kropli wody w te upały nie otrzymaliśmy!

Wanda

@Jan, z jakim rezultatem wyjaśniła się sprawa Twoich nadgodzin? Doszedłeś do porozumienia z pracodawcą? @Piotruś Pan, czy "nagroda", o której wspominasz to coś w rodzaju premii uznaniowej? Czy chcielibyście dodać coś od siebie do zamieszczony wcześniej opinii?

Piotruś Pan
@Wanda

"Nagroda", to nie rodzaj premii uznaniowej. To dodatkowe, ponad normatywny czas pracy, dyżury, służby, za które wypłacane były pieniądze wg stawki godzinowej i doliczane do zasadniczego wynagrodzenia. Taka forma praktycznie obniżała wyposażenie a zmniejszała koszty Firmy. Wyliczyć może każdy bez najmniejszego problemu.

Piotruś Pan

Z urlopem prawda-trudno zaplanować. Nadgodziny. Wybierz sobie z głowy. Funkcjonuje natomiast coś takiego jak nagroda, lecz nie wszystkim ona odpowiada że względu na sposób jej naliczania. Generalnie jak masz mocne nerwy i nie jesteś typem "roszczeniowca" to pracuj.

Optimus

wielka sciema ta firma AJG jak sie osoba sama zwolni bo ma dosc dostaje kare finansowa co nie jest zgodne z prawem

WB

Stanowczo odradzam. To co napisali w ofercie to jedno wielkie kłamstwo. zaczynając od wynagrodzenia a kończąc na atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o Ajg Security Technology Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Ajg Security Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ajg Security Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ajg Security Technology Sp. z o.o.?

Ajg Security Technology Sp. z o.o.
  • Łużycka 32
    85-096 Bydgoszcz

Ajg Security Technology Sp. z o.o.