Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

o co ja czytam widzę że ktoś rozpoczął wątek administracyjny wutehu - bo cały czas piszą o produkcji. dodam parę słów o Dyrektorze Handlowym. Kopletne nieporozumienie Wutehu - człowiek którym się świetnie steruje, taki pływak - chyba tylko dlatego jeszcze pracuje w Wutehu - kompetencje ? zero. Zginął by bez tych swoich dziewczyn z handlowego ( zdaje się że częśc go olała i sama odeszła) No tak inteligentnych i niedaj boże wygadanych Pan Dyrektor nie lubi. Oj z wuethu odeszlo parę mądrych osób była kierownik rozwoju [usunięte przez moderatora]- świetna babka (zbyt mądra aby tu pracować), z eksportu wylecieli chłopaki - no tak wszyscy wiedzą dlaczego?????, laski z hadlowego???? o to tajemnica tego nikt nie wie. ale Pan [usunięte przez moderatora] pracuje i ciągle powtarza jak matra damy radę damy radę jest dobrze:) Panie [usunięte przez moderatora] nie wierzę że że Pan wierzy w swoje slowa:)

mama

Iso cha,cha,cha przecież ta firma nie dostanie iso - no chyba , że ostro przysmaruje. Tam nie ma żadnych procedur. cha, cha, cha, Nawet kasy na wprowadzenie nie ma:) Proponuje, kadre przeszkolić dyrektorską, cha, cha, dobre.

jajeczko

Dodam jescze parę uwag: obecnie Wuteh ma okropne problemy finansowe, sprzedaż spada, szczególnie ta na rynku krajowym. To polityka Prezesa opiera firmę na klientach eksportowych, parę lat temy gdy padł klient irlandzki i doprowadził do ogromnych kłopotów finansowych Wutehu - polityka 3 klientów ciagnie się dalej. Firma irlandzka upadła a zobowiązania zostały i mimo iż wszyscy wiedzieli że była to wina prezesa- gdyż za jego zgodą wyjeżdzał nie ubezpieczony towar polecieli niweinni ludzie.. to taka mała dygresja - odradzam, odradzam, odradzam pracę w tej śmiesznej firmie.

zgadza się, kadra kierownicza na produkcji kiepska, jednak najgorsze, że przykład idzie z gory - prezes duzo gada swoje psychologiczne wywody a na zarządzaniu lidzmi nie zna się. zresztą co wymagać od inzyniera????? to ciekawe ale zarządzać 200 osobowym zespolem to przerasta Pana prezesa - nie da się ukryć. Pan [usunięte przez moderatora] - ślizgacz kompletny palant nie umiejący wydrukować kartki w wordzie - dyrektor handlowy - potrafi obslugiwac jedynie pocztę internetową. Handlowcy, czy tam jeszcze są handlowcy mam wrażenie że stara kadra odeszła i poprzyjmowani zostali nowi ludzie bez większej wiedzyo sprzedazy. Ludzie z przypadku i łapanki - zatrudniani przez niekompetentnego dyrektora handlowego. Totalny bajzel, firma bez perspektyw, planów rozwoju.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Toruń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
piotrek

chodzi lisek koło drogi............No to tyle co do bajek.Ja rozumiem że można mieć zły dzień w pracy sam dzisiaj taki miałem za nic nie mogłem się ogarnąć ale taki dzień zdarza się raz na jakiś czas. Teraz u nas na hali roznosi się fajny tekst '' ludzie patrzą'' no tak patrzą ale na wszystkich ale to co ja mam się teraz przyglądać kto na mnie patrzy . Wszyscy powoli w tej pracy patrzą na siebie z jakimś podejrzeniem jak na komisariacie. A to [usunięte przez moderatora] poprawia stosunki między pracownikami. Niech martwią się ci co sami dają powody do tego aby można się o co kolwiek dopieprzyć ja sam dostałem opieprz i tylko sam wiem czy słusznie czy nie .Ale czy to coś zmienia jak trzeba to jakoś wszyscy potrafią panu kierownikowi zwrócić uwage że przekombinował z nadgodzinami . A o to kto jak pracuje niech martwią się ci co można im coś zarzucić.Mi osobiście nie podoba się to jak teraz pan kierownik porozdzielał premie ale to już jego ukryte sekrety bo ja może za krótko pracuje żeby chociaż złotówke premi dostać ale mógłby sprawiedliwiej innych porozdzielać a jednak są tacy co nie dostali złamanego grosza.Ale to dłuższa historia. A co do [usunięte przez moderatora] to tak potrafi [usunięte przez moderatora] jak ma powód ale widze że wszyscy zapomnieli że jednak za nami też potrafi się postawić nie raz mieliśmy okazje to zauważyć dla mnie jest zajebistym majstrem . Naprawde przydałoby się żeby ktoś spróbował popracować w innym miejscu pracy żeby docenić tą którą się ma teraz.

astor

no w koncu ktos napisal prawde nie ze lubie czy nie lubie dziwwczyny z krajowki ale one same sa na stanowisku kiedys bylo po dwoje a robia wiecej nisz nie jeden facet pewnie ze kogos to boli zeby baba robila wiecej iz facet i jeszcze miala czs pogadac nic tylko gratulowac takich pracownic chyba ze sie nie cierpi kobiet i zazdrosci efektow pracy i pisze pierdoly wez sie za robote i pokaz ze tez potrawisz a nie wystawiasz opinie z zazdrosci

mecenas

jak wyzywasz gogos od baranow to ty jestes starym trykiem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizesz majstrowi jak chcesz pisac to pisz prawde a nie jak ci majster zchlebia jakis ty pracowity a potrawisz tylko palic papierosy i zrec i jaki to pracus .pracuje w tej firmie juz pare lat i wiem kto jak pracuje nie obrazaj ludzi ktorzy na to nie zasluzyli trzeba najpierw samemu udowodnic ze sie jest dobrym pracownikiem a dopiero kogos osadzac

dziekan

jesli chodzi o ta kobiete co piszesz to akorat sie pomyliles chyba ze jej nie lubusz bo kto ale ona jest kobieta ktora pracuje i to solidnie potrawi zrobic w 8 godz niz zostac po godzinach i udawac ze sie pracuje po 10 godz.

ale wy wszyscy jesteście jebnięci normalnie jak to czytam to się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przewraca jak dzieci najpierw chwalicie [usunięte przez moderatora] a jak już kogoś opieprzy to od razu już jest nie dobry a to że te osoby dostały zjeby tydzien temu od niego to niech napiszą za co bo chyba za to że łażą po hali i gadają zamiast robić bo ta kobieta co tydzień temu dostała okrzan to dostała za to że więcej łazi i gada niż robi a potem pretensje a to że premi nie ma albo że majster już jest nie dobry

profesor

[usunięte przez moderatora] weś sie do roboty to głupota ci wyjdzie z tego głupiego twojego pustego lba [usunięte przez moderatora] jeden

dziekan

pirwszy raz jestem na tej stronie i czytm ,ale to prawda robert to czlowiek narwany jak mu pasuje to by ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizal a jak nie to obraza kobiety a slyszalem na wlasne uszy nie mowiac ze wszystkich obgaduje wiem bo chodz nie jestem z krajowki to slyszalem gratuluje krajowka takiego majstra robcie dla jego pochwal nadgodziny hihihihi

eskimos

to prawda co piszesz .na poczatku jak przyszedl to byl taki mily ze az czlowieka mdlilo od jego gadanie jaki on jest za ludzmi a teraz to wszystko wyszlo .dlaniego liczy sie tylko ile mebli jest zrobione .reszta to tylko a zreszta wystarczy spojrzec na wlosy

astor

piszeci o kierowniku czy egonie ale jakie przedstawienie zrobil majster tydzin temu to tylko moge powiedzic ze to cham i brak mu wychowania nie umie normalnie sie odezwac czy zwrocic uwage tylko drze tego ryja jak do bydla .nie wiem gdzei sie wchowywal moze w zoo

gal anonim

Zawsze wychodzi jedno gdzie by się nie pracowało,Polak to człowiek z mentalnością [usunięte przez moderatora]może nie wszyscy ale przynajmniej 70%,to dużo,podstawa to szacunek lecz nie liczcie na zmiany bo zmian nie będzie ,poszukajcie sobie innej pracy w miarę możliwości bo Wutehu to Wy nie naprawicie,szkoda czasu i atlasu ,Powodzenia.

Mecenas

Szanuj kierowniku ludzi,a oni będą ciebie szanować.Na stanowisko pnie się powoli ale za to spada z hukiem.Kierowników jest wielu a pracowników chcących pracować w Wutehu jest coraz mniej,a szczególnie w temacie produkcji mebli.Przyjmujecie nowych i całkiem zielonych a ISO tuz tuż !!!!!!!!!. Powodzenia z reklamacjami!!!!!!!

piotrek

Praca w Wutehu nieporównywalna jak praca w vitalu mistrza mamy zajebistego pozdrowionka dla [usunięte przez moderatora] ale co do kierowników to jestem z chłopakami mamy kierownika który nie ma pojęcia o pracy psuje tylko relacje między ludżmi wymyśla niestworzone historie i uwarzam że to nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku niech popracuje z nami na krajówce to może zmieni zdanie o ludiach .Ogarnij się kierowniku jak chcesz się wyżalić to jestem Piotr i bardzo nie podoba mi się to jak traktujesz ludzi czasami samemu trzeba się zapytac ludzi co myślą o Twoich pomysłach.Pozdrawiam chłopaków z pracy.

aaa

Czytam wszystkie wypowiedzi dlaczego nikt nie napisze o zapaści i zagubieniu w maszynowni braku organizacji już powoli się uwidacznia.Brak obsady na 1i 2zm. za to nocka komplet płacimy my pracownicy za energie,majstrów, kierowników gonią nas częściej się mylimy i zaczynamy mieć ich dość [usunięte przez moderatora] warunki w niedziele praca za gołe stawki nie dostajemy podwyżek .

montaż

tak szacun dla [usunięte przez moderatora] koleś daje sobie radę z nami a co do tego nowego kierownika żenada a czy nie zgodzicie się panowie i panie że najgorszym dupowłazem jest [usunięte przez moderatora] on nie lubi [usunięte przez moderatora] i prubuje mu zaszkodzić palat jeden powinni go zwolnić razem z tym kierownikiem

Mecenas

Kramp szacunek dla ciebie .Wyprostowałeś kraj ,ale ktoś robi ci koło ogona.UWAŻAJ!!!!!.

Mecenas

Odszedł Biedrona przyszedł Stona.W latach 60. szkodniki zwalczało się D.D.T. a na tego gościa trzeba wymyślić nowy środek. Rozkłada produkcie swoją niewiedzom i ambicjom.Nie mogę uwierzyć że Szew Produkcji popełnił znowu Gafe. Nam kierownik nie jest potrzebny,wiemy jak dobrze i wydajnie pracować. Jego poprzednik zrobił.jedno wielkie zamieszanie i praktycznie zastopował produkcie.Po zwolnieniu tego człowieka produkcja ruszyła i wyszliśmy na prostom.Ludzie zestresowani widokiem takiego Kierownika nigdy nie będą dokładnie i dobrze pracować.Na pewno będzie więcej reklamacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh