Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Magazyn

Mariusz dziękujemy za lata współpracy. Gratulujemy nowego stanowiska oraz życzymy sukcesów w nowej przygodzie. Magazyn

Adolf
@Magazyn

Ktoś napisał w imieniu magazynu.Nikt go nie upoważnił .Ja też na magazynie pracuje ponad 5 lat.Ale nie podpisuje się pod tymi życzeniami.To życzenia dla dobrego człowieka a nie dla Mariusza.

Magazyn
@Adolf

To są życzenia od kilku osób, przecież nie będziemy tutaj wymieniać nazwisk ???? Ale jak aż tak cie boli to poprawka od niektórych z magazynu. A ludzie tacy jak ty przez całe życie będą smutni i zawistni...

Adolf
@Magazyn

Broń Boże zawiść.Chcialem być szczery.Politycy też mają swoich przytakiwaczy i co się w naszym kraju dzieje.Biale to białe .Mariusz to czarne I tyle. Taka moja opinia .Wiele osób z magazynu to potwierdzi.Nie jest szczery.Robi karierę iA z tym " kilku : to przesadzasz.Na pewno nie jest was kilku .90 , procent ludzi neguję go za podejście do ludzi.

Bono

Ja też się cieszę że odszedł.Krzyczal a nic nie robił.Ale (usunięte przez administratora)go lubiła.Za to że jest.Jak piszą nie wracaj.Nara.

Kirk

Ludzi nie cenił.Kariera karwasz twarz.

Kirkjastrzsb
@Magazyn

Nie pisz za magazyn Bo ja się z tobą nie zgadzam.Magazyn 90 procent osób .Może kilku tak myśli .Ale to nie my . Po co tak piszesz?

Lodzik
@Magazyn

Tobie dał że tak piszesz. W biurze siedziałeś zamiast pracować(usunięte przez administratora).Ludzie cię oceną.

Kirkipen

Niech opuszcza .Gorszego (usunięte przez administratora) niech dadzą.

Reksio

A ja ze swej strony dziękuję za obietnicę premii.Za obietnicę jazdy samochodem służbowym.Wyjsc integracyjnych.Przygotowania ściąg z SAP a.I wiele innych.Obiecywales i (usunięte przez administratora) z tego. Obiecuj na nawijalni.Moze to kupią.

Mongol

I niech nie wraca.Masz rację.

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

Jest mi źle

Pajacu to ty pewnie ją mobingujesz wpisując takie rzeczy. Żle to masz pod deklem. Uważaj karma wraca

Gil
@Jest mi źle

Pajac to ty jesteś ze kogoś takiego bronisz.Ambitna gamoniowata .Lata po zakładzie jak zwariowana.Typowy poganiacz.

Wczasowicz
@Jest mi źle

Jest ci smutno jest ci źle? Wyrusz w trasę z PKP

Ola

Ludzie podostawali podwyżki z poleceniem- tylko nikomu nie mów.Zenada.Daja wybranym nie wiadomo za co.Na pewno nie za pracę.Znasz lidera albo mistrza to ci dadzą.Pamietacie cyca?Też po znajomości awansował kolegę z którym na koncerty jeździł.Nic się nie zmienia.

Kierofca boczniaka
@Ola

Oleńko jak ładnie "poprosisz" to też dostaniesz.

Magazynowy mściciel
@Ola

Wiesz co Ola? Najbardziej mnie denerwuje i irytuje to że najwięksi leserzy i migacze dostają pochwałki od kierownika i majstra z przypadku. Pewien niedorobiony konus ma manie niższości i przez to niedouczonych lamusów wywyższa a ci co coś ogarniają pomija i lekceważy. Chyba trzeba uskutecznić jakieś grupowe pismo do integrity bo to jest jest ich celowe lekceważące działanie i poniewieranie pracownika. Kierowniczku i majsterku z magazynu! Módlcie się!!!

Ola
@Magazynowy mściciel

A jacy mistrzowie?Marcio to raczej lokaj bez kompetencji.On ma mature?(usunięte przez administratora)nie widzi że tu trzeba kogoś z wykształceniem?On tylko wszystko odkłada albo do Michała kieruje.Ciezko mu coś wytłumaczyć.A tak na marginesie trafiłeś w sedno lamusów bez szkoły co wysłowić się nie potrafią najbardziej lubią.Dostanie taki konus parę zeta i lata po magazynie z mordą z tym swoim l zamiast r.Gdzie byłeś jak ludzie rośli?

Kamil
@Magazynowy mściciel

Komu oni dali pracownika miesiąca magazynu.Za podejscie do pracy?Na głowy upadli?Chyba masz rację że lamusów promuja i prostaków.

Zajkoski

Krupnik to tY masz w majtach farfoclu bez szkoły

Bez szkoły
@Ola

Marek prxytakiwacz.MarekLokaj. Marek tak musi być.A później(usunięte przez administratora).Sobol (usunięte przez administratora) ceni. Ale to na krótką metę.Jeszcze na produkcję wr9ci.

As

A Ty tyle dostałeś że jesteś tak zadowolony.Zamkneli ci buzię jak widać.Masz honor?

Dako

A Ciebie tak zmienili ta podwyżką? Pewnie dwie stówy Ci dali.Na fajki będzie.Jeszcze trzysta brutto na kwartał premi.Zycie od nowa układaj.Powodzenia.Ze starymi mieszkasz?

Mongi

Telefon w ręku i heja.Rolak się zdziwił. Za co? Zdziwiony jestem.W łep się pilnujcie oszołomy.

Kaja

Cyc dał brodzie awans a broda grubemu Markowi z komponentów.I tak to w ABB idzie.A tomusiowi ksieciuniowi też cyc dał.Nic nie robi i co .Nadal powiesz że ok jest.Marek mecze oglądał za tokarkom .przepraszam.Dobry pracownik.Raz na dwie godziny wstanie.Bo ciężki.Lyderzy leserzy.

Pisiont groszy podwyżki
@As

Jak ci powiem ile dostałem to ci kisiel nogawką poleci i nie będziesz mógł się pogodzić ze ty tak mało dostałeś albo wcale.

Pisiont groszy podwyżki
@Dako

Tak, od razu będę wychwalał firmę pod niebiosa i sam będę w niebo wzięty. Będę wykonywał każde polecenie z największą skrupulatnością. Co tyy??? Gupi jesteś. To że teraz dali to złozyło sie na to kilka czynników. W firmie nadal źle się dzieje jeśli chodzi o sprawiedliwe traktowanie i przydzielanie podwyżek. Znajomości i kolesiostwo są tu na porządku dziennym... A tak na marginesie DAKO wali sraką ;)

KSIĄŻE KAPOTA
@Ola

A ten "Broda" to taki mały śmiszny co sypie sucharami jak z rękawa? Ten z mytra cinty co niby słucha ciężkiego metalu a w domu włącza Depeche Mode? A do tego jeździ motorem dla dużych chłopców a powinien jeździć motorynką? A jak powiecie jeszcze że lubi się napić piwa to juz w ogóle nie wyrobię. Z tą gębą to on do kwaśnygo mlika sie nadaje.

KENZYS SITI
@Ola

i ja dostałem podwyzke tylko weź nikomu nie mów Ola dobraaa??? Bo tak sie dogadałem z przełożonym ze tylko mnie da i nikomu więcej na dziale. Tylko tam cicho nikomu ani słowa psssst!

Jagus
@KSIĄŻE KAPOTA

To ty o Piczy mówisz a broda to mistrz po znajomościach.

Podwyżka
@Pisiont groszy podwyżki

3600 - 3900 dają nowym na start bo nie ma chętnych, więc z automatu musiałeś dostać wyrównanie do 4000 żebyś dalej robił swoje.

Pisiont złotych
@Podwyżka

Cztery pińcet mam na chwilę obecną ale będę wołał wincy.

Witam, jestem wstępnie zainteresowany pracą w ABB W Aleksandrowie na magazynie. Jakie są zarobki, atmosfera, możliwość awansu. Z góry zaznaczam, że (usunięte przez administratora) w moim przypadku nie przejdzie ???? Nie należę do ludzi, którymi ktoś pomiata.

Wrzesień
@Adam

Przychodź jest fantastycznie. Nawet kierownictwo wychodzi na przeciw z pytaniem co może pracodawca zrobić dla pracownika aby nie chorował. Gdzie może być lepiej?

Magazynier
@Adam

Jeżeli chodzi o awans na obszarze magazynu to szybko bym na to nie liczył. Struktura jak dla mnie zardzewiała i staromodna 3 liderów i koniec... jedynie awans stanowiskowy.

@Magazynier

A ile płacą? Chociaż 3 netto?

@Wrzesień

Ile płacą? Chociaż 3 netto?

Lala
@Adam

Po 5 latach trzy nie mam.

MIENTKIE UCHO
@Adam

Tylko od razu zaznaczam, przed rozpoczęciem pracy nowy pracownik będzie miał zaaplikowaną lewatywkę, żeby mu pupcia zmiękła.

Kabanos
@Lala

To co ty tam robisz, że jeszcze nie masz po tak długim czasie. Pewnie trójkę na rąsie już masz ale się zgrywasz? Kokosów nie ma ale tą trójkę myślę że masz.

NieMaMiękkiejGry

To postaw sprawę na ostrzu noża, że jak nie dadzą podwyżki to sie zwalniasz. Albo? Albo? Ryzyk fizyk. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampona. Rynek pracy jest teraz bogaty w oferty. Jeśli tak mówisz to taką kwotę dostaniesz już na starcie w niejednej firmie więc masz ASA w rękawie chłopie nie dawaj się walcz o swoje. Trzeba się szanować.

DumnyPracownikByleJakiejFirmy

Miałem piękny sen, że u nas w ABB można się spokojnie napić kawy, zrobić swoją robotę, poczuć się docenionym i być zadowolonym z zarobionych pieniędzy. Niestety obudziłem się i czar prysnął bo sprowadzili jakiegoś terrorystę kierownika z ALEX 2. Szefowo dyrektorko nie tędy droga. Nikt w (usunięte przez administratora) za takie traktowanie nie będzie pracować. Zarobki jak na taką firmę to żenada na skalę światową. Żeby tracić swój cenny czas i dorabiać niedzielami bo sama wypłata to jakieś marne niespełna 3 tysiące. Ten (usunięte przez administratora) o nazwie AAA Beee Bee to jawne nieporozumienie. Silniki schodzą w zastraszających ilościach a ciągle są na minusie. Albo kto popołudniu będzie zostawał do godz. 2:00 cały tydzień ten w nagrodę przyjdzie jeszcze w niedzielę. A pies was trącał, wasze popołudnia i niedziele wy byki niewydojone!!!

Johny Bravo
@DumnyPracownikByleJakiejFirmy

Nowy kIEROWNIK nie przyszedł współpracować z ludźmi i ich poznawać , tylko z nimi walczyć .

@DumnyPracownikByleJakiejFirmy

Dumny pracowniku, Ty najzwyczajniej w świecie pomyliłeś pracę z kawiarnią...;)

Errol Spence Jr.
@Alojzy Mrówka

Drogi kolego nie myl szamba z perfumerią bo jak wpadłeś w nie to trzeba z niego wyjść a nie się w nim urządzać..;)

@Errol Spence Jr.

@Errol Spence Jr nie myl pracy z kawiarnią tak jak napisałem wcześniej ???? trzeba mieć w sobie tyle siły i odwagi, żeby móc z szamba wyjść a nie płakać i się w nim taplać. Chyba że komuś tak pasuje. Proste...

Errol Spence Jr.
@Alojzy Mrówka

Ja nie musze z niczego wychodzić to jest ogólny głos pracowników. Nie trzeba brnąć w bagnie po uszy żeby o tym mówić. A jak ci powiedzą nie ma wychodzenia do WC albo na palrnie to tez tak powiesz???

@Errol Spence Jr.

O czym ty mówisz. Jak wychodzenia do WC zabronią. Nie ciągnijmy tego dalej bo każdy będzie miał swoje racje. Kolega miał sen, śniły mu się kawy i kawiarnie a obudził się w pracy. Tyle w temacie. Zawsze można pracę zmienić, iść do prywaciarza czy gdziekolwiek indziej. Aha uprzedzając pytanie lub przypuszczenia które mogą się pojawić... Jestem zwykłym pracownikiem, nie biurowym. Kwestia podejścia, pasi - pracuję. Nie pasi, mowie Adios...

Chyba lepiej na zwolnieniu siedzieć niż za tę grosze robić na trzy zmiany.Premi nie będzie.Wariactwo.Moze lepiej strat nie czynić.

Rym-Majster
@Andrzej

A ja wypijam kawy kolejny łyk, biorę następne L4 i cyk! Szkoda na nich prądu, dorobimy się tylko garba jak u wielbłądów.

Wrzzesień

A ja się pytam - gdzie są SIP-owcy??? To chyba nie były wybory missss?

P. D

Napisać o jedno zdanie za dużo w Internecie nie jest trudno. Zasłonięci ekranem monitora hejterzy mogą czuć się bezkarnie, ale czy na pewno? O ile sam hejt jest pojęciem bardzo szerokim i próżno szukać go w kodeksie karnym, to już czyny takie jak zniesławienie, znieważenie, uporczywe nękanie, groźby karalne… już mogą sprawcy takich zachowań przysporzyć wielu kłopotów z prawem. Uważaj zatem na to, co publikujesz, bo wszystko w sieci zostawia ślad. Czasami nawet jedno pojedyncze słowo może wyrządzić olbrzymią krzywdę.

Góra

Hejt, czyli obrażanie czy poniżanie innych to jedna z form cyberprzemocy. Poczucie anonimowości w internecie nasila takie zachowania. Ale nigdy nie jesteś anonimowy..,

Leser

Witam, jestem pracownikiem i nigdy takiego czegoś nie widziałem żeby kogoś tak mocno (usunięte przez administratora) zapiekła i wypisywał na forum z 10 różnych nicków i odpisywał sam sobie Myślę że sprawę można spokojnie zgłosić na policję za (usunięte przez administratora)

Leser

Może i każdy ma prawo tylko widać że cały czas pisze to jedna sfrustrowana osoba Jestem za tym żeby taki cfaniak się pokazał szerszej publiczności a nie wylewal pomyj na jakąś osobę Może by się dało inaczej rozwiązać tą sprawę ? Nie sądzisz że będzie coraz gorzej jeżeli ktoś tak pisze ? Nie znam sytuacji osobiście Ps: wymiotować aż się chce jak widać że to jedna osoba pisze pod innymi nickami

Superbek

Akurat Marek jest ostatnią osobą którą powinieneś krytykować.

Lukas

. To skąd tyle reklamacji jak jesteś taki (usunięte przez administratora) i niezastąpiony i tak wszystko niby potrafisz. Stoi pewnie 2 lata na jednym tak cie i podwyżki nie dostał. Podobno nowy kiero na produkcji nie zarządzał ale i bez tego ustawi leserów do pionu.

NAWIJACZ(DEBEŚCIAK)

No co tam u was robaczki słychać!!!??? Podwyżki były??!!! Bo u nas były i to konkretne wy moje mordki kochane! I co??? Już zazdrościcie na pewno, że nawijacze dostali a wy NIEEEE!!!!! Ojjj! Byczki, byczki nie bądźcie zawistni bo to pogarsza tylko waszą sytuację. Teraz nawijalnie w końcu docenili a wy dalej róbcie na swoich starych stawkach kij wam w plecy i nie mówię tak dla hecy!!! Robić tam i nie marudzić, że wy nie dostaliście! Z Serdecznymi Pozdrowieniami Od Nawijalni Pracownik Miesiąca

@NAWIJACZ(DEBEŚCIAK)

Serdecznie gratuluję że za waszą cieszą pracę wreszcie macie godziwe wynagrodzenie spewnością się to wam należało bo inaczej za piękne oczy nikt by wam nie dał wyższego wynagrodzenia gratuluję też zacnego tytułu jakim jest pracownik miesiąca teraz pewnie czujesz się spełniony i na pewno z radością i chęcią przychodzisz do pracy pozdrawiam serdecznie .

Silnik z dykty
@NAWIJACZ(DEBEŚCIAK)

nie takich debeściaków zwalniali z tej firmy więc lepiej patrz co tam nawijasz czy uzwajasz bo narazie to ci wychodzą silniki z dykty

ŚWINTY GABRYJEL
@NAWIJACZ(DEBEŚCIAK)

takich debeściaków jak ty na pęczki przed urzędem pracy stoi.

CUKIERNIK

Może ktoś mi pomoże i podpowie bo chciałbym zmienić branżę i zatrudnić się w abb. Powiem tak, nie pracowałem wcześniej w żadnym zakładzie mechanicznym od zawsze jak pamiętam jestem ciastkarz-cukiernik. Powiedzcie? Czy będę wstanie nauczyć i ogarnąć prace w tym przemyśle? Bo jedyne co mi dobrze wychodzi to skręcanie makowców i lepienie pierogów. Umiem też wyrabiać ciasto i zakręcać rogale. Dobre też robię bułki poznańskie no poprostu w cukiernictwie nikt mnie nie zagnie ale dosyć mam już tego paprania się w mące, płuca na tym odczuwają i cały jestem uwalony przez to mówią na mnie SYN MŁYNARZA a ja wolę być uwalony smarem jak prawdziwy mężczyzna a nie jak jakaś baba lepić ciasto. Pomóżcie...

RYSZARD Z RADOMIA

Witam Szanownych pracowników. Zamierzam kupic silnik z Waszej firmy ABB jeśli moglibyście go zareklamować, przedstawić zalety. Co w nim takiego jest żeby zachęcić mnie do kupna waszego produktu. Słyszałem że jest odporny na każde warunki. Podobno pracują na okrętach wojennych i w łodziach podwodnych. Wysłucham każdą opinię.

The Bill
@RYSZARD Z RADOMIA

Nasze silniki są jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiesz co w nim znajdziesz. Mogą włożone być papiery do środka, jak i może nie być łożysk... ale to dopiero dowiesz się jak kupisz i rozbierzesz.

RYSZARD Z RADOMIA
@The Bill

...a to przepraszam bardzo? To Wy idziecie na ilość a nie na jakość? To jak wy składacie te silniki, że czegoś zawsze brakuje jak to ma później pracować. Zatrze się to mi wymienicie na nowy. Taka firma nie może oszukać klienta.

ANDŻELA
@The Bill

Wasze silniki są jak pudełko kartonowe tak szybko się rozpadają. Jeszcze nie zjedzie z linii a juz coś wylata i trzeszczy. Już od chińczyków jest lepsza jakość niż u was paproki abebioki.

Lakis

Jak to jest w tym zakładzie pracy ,że na nawijalni dostali awansie i podwyżki pensji większość pracowników starej i lig-a nawjjalni ! A na innych działach pojedyńcze osoby .Czyżby tak dziobały u mistrza .hahaha

@Lakis

Niektóre osoby jak dziewczyny czarna z liga czyli plotkara Anka ,dostała operatora 2 za co żle robi , co chwila na fajce to ma być awans !

Bb
@Lakis

Bo firma jest (usunięte przez administratora)Daja nie wiadomo za co.Bylem u mechanika sam.i mówi mi że jak robię w ABB to mam nie po kolei.Taks jest opinia w okolicy.Kto tam rządzi?Bezmozgowiec?

Dziubasek
@Lakis

A idzcie wy z tymi podwyżkami tak zazdrościcie wy zawistni Janusze i Dżesiki?

DiDżej_Z_abb
@Bb

a mechanik to co? pewnie jego syn pracował w abb i nie dostał podwyżki dlatego tak mówi.

Snax

Trzeba się zarejestrować w jakiejs drużynie e sportowej żeby dostać awans i podwyżkę za granie na telefonie? Bo z tego co zauważyłem to ludzie co mają cokolwiek w głowie i jakąkolwiek wiedzę to są pomijani.

@Snax

Musisz zagrać WORLD OF TANKS w tedy będziesz miał większe szanse ( wybież dobry batalion szanse wzrosną jeszcze bardziej)

@Miś Yogi

Myślisz że jak pocisnę do ISA-7 to moje szanse na 200 brutto się zwiększa?

@Snax

Myślę że minimum 300 brutto trzeba negocjować .

@Miś Yogi

Dzięki za te super rady lecz nie będę naciągać zakładu na tak duży wydatek wobec mnie naraziło by to na straszne obciążenie budżetu, a to niestety mała rodzinna firma która założył Stryj Dziada po babce Janusza w 1875 roku, a tak poważnie to lepiej zatrudnić nowego kierownika żeby kosił 15k miesięcznie niż Ciebie czymkolwiek zmotywować. Na szczęście jest teraz tyle pracy że z dnia na dzień można znaleźć coś innego.

Boni
@Snax

Glupoli promuja.Te ich awanse sensu nie mają.Nie wiadomo za co i dlaczego.Za spanie.Za granie na tel.Za oglądanie meczu za tokarka.Za to są awanse.A najlepszy jest taki co zdania nie skleci z sensem.

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 19 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.