Opinie o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMES sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOMES sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Jak szefostwo w KOMES sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

łysy

tragedia

Gosia

@Były ale pamiętający a co jest nie tak w kadrach? Źle się z nimi współpracuje?

Były ale pamiętający

Szanowny kolego widzę że odwagę masz tylko przez internet A co byś powiedział na spotkanie twarzy w twarz Czy masz na tyle odwagi A co do pań z kadr to szkoda co tu mówić

Czy można w KOMES sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Gi BB

Dodatek ... ciekawe stwierdzenie...takie nie dzisiejsze:-)

Czy kandydat na stanowisko Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych w firmie KOMES sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
kapownik

bajdu bajdu a swistak zawija te sreberko kto tu kit wciska firmy juz nie ma komesa sprzedali firmie cos ze sosnowca tylko nazwa zostala i nic wiecej totalny cyrk na kolkach firmom rzadzi jakis handlowiec co kitra na boku i niespelniony dyrcio od przekladania papierkow bo prezeska z prezesem se popylaja po afryce reszta uciekla zreszta miejscowi z bielska wiedza jak jest pracownicy uciekaja do czaszy wystarczy popytac ludzi z grup i sie wszystko dowie

Komes
@kapownik

Urojenia leczymy na Olszówki :) pozdrawiamy serdecznie Komes

były ale pamietający

odradzam prace w tej Firmie bo tej firmy tak naprawdę już niema

obecny ale świadomy
@były ale pamietający

Jak widać ciebie już nie ma a KOMES dalej funkcjonuje i to jest najlepsze co mogło KOMES spotkać w nowym 2020 roku.

juz były
@obecny ale świadomy

tak mnie już niema ale mogę coś powiedzieć na temat oddziału gi w Oświęcimiu

real

Proszę o wiadomość czy są przyjęcia do pracy w ochronie w Bielsku i jakie są warunki. Pozdrawiam i z góry dziękuję

Magda

rozglądam się za nową pracą i trafiłam na Komes. Mógłby jakiś aktualny pracownik podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy tutaj? Który dział wybrać najlepiej? Jak godziny pracy?

xxx

tylko w komes pracują ludzie na gi bez kwalifikacji,a z pełnymi papierami muszą odejść bo są niewygodni dla koordynatora,szkoda że p.Machłajewski/jedyny zasługujący na szacunek/ i p.rudnicki nie ogarnia tego

Dowódca
@xxx

Czasy komuny i spania na stęplu kopalnianym się już skończyły ... Teraz trzeba pracować a nie siedzieć z nosem w laptopie i oglądać 10 razy jeden i ten sam film bo co 5 minut się zasypia .

KAPITAN
@Dowódca

Komes na GI BARDZO SZYBKO WERYFIKUJE DOWÓDCÓW DONOSICIELI I WSZELKIEJ MAŚCI MENELI????????????????

gornik
@Dowódca

dalem ci lajka,ladnie to opisales,szkoda ze nie wiesz komu miales odpowiedziec,w poniedzialek sprawdzimy ip na policji z jakich adresow poszedl komentarz-mysle ze znasz regulamin i masz na to odpowiedz,twoj komentarz jest obrazliwy w stosunku do mojej osoby ja sie podpisze swoim imieniem zeby nie bylo niejasnosci,ustalilismy z pOlejakiem ze wyjasnimy cala sprawe. Marek

gornik

DALEM CI LAJKA ZEBYS WIEDZIAL Z JAKIEGO IP JEST WIADOMOSC

Jarosław
@xxx

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób. Zabrania tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Staraj się go przestrzegać. Rozumiem, że jesteś rozczarowany działaniami koordynatora, ale czy jest możliwość spokojnej, merytorycznej rozmowy i poprawy waszych relacji. Wiesz może, czy są obecnie przyjęcia do pracy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Ja nie znalazłem żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych.

Dominika

Dziękuję Ci za opinię. Nikt jeszcze nie napisał o dodatkach do wynagrodzenia. Czy mógłbyś dodać, czy można liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jaka jest według Ciebie atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Piszesz, że jesteś zadowolony z pracy i polecasz firmę. To ważna informacja dla innych użytkowników forum, którzy są zainteresowani zatrudnieniem u tego pracodawcy.

Dominika

@spraiedliwa, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, należy wypowiadać się w kulturalnej formie i nie wolno podawać danych personalnych innych osób. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy. @Mediator, czy po okresie próbnym można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Jak określiłbyś atmosferę w pracy? Masz dobre relacje z przełożonym i współpracownikami?

Desant
@Dominika

Pracuje od pół roku na GI z tego co zauważyłem to jeśli jest ktoś chętny do pracy to jest zauważany przez przełożonych . Są też osoby tzw "pieniacze" które lubią lub chciałyby wzbudzać bunty wśród załogi przeciwko kierownictwu ale im to nie wychodzi bo są to jednostki które powinny najpierw zaczać od przyuczenia w relacjach miedzyludzkich i pracy w zespole . Także opinie negatywne są bardzo nie na miejscu , jeśli sie ktoś sprawdza i nie nawala to dobrze go opiniują i daja możliwosc dluzszej wspolpracy . W porownaniu z innymi firmami gdzie jedna grupa jezdzi i robi wszystko od inkaso przez podjazdy po alarmy i sumą 300 km na zmiane to sami popatrzcie jaka różnica a ze ktos wymaga czegoś aby byl dobry wizerunek to przeciez oczywiste przychodze do pracy a nie na wczasy . Polecam

Dominika

@anonymous, może mógłbyś napisać więcej informacji na temat zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Zachęcam Cię do dodania opinii. Przypominam również o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - zamieszczane na wątku wpisy nie powinny nikogo obrażać i powinny być napisane w sposób kulturalny.

Mediator
@Dominika

umowa zlecenie, dziwią mnie opinie kolegów, to jest tylko praca podchodzicie do tego za bardzo osobiscie.

spraiedliwa

no i co koordynatorze z Coty,dupa Ci się pali,teraz Ciebie kurnik sprzedał a Olejniczak się dowie o wszystkim

Dominika

@były, a jaką Ty masz opinię o firmie? Mógłbyś napisać, czy prócz wynagrodzenia obowiązują dodatki takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny? Co powiedziałbyś o atmosferze w pracy i relacjach z pracodawcą? Jakie masz na ten temat zdanie? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Wiktor

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, już tak nie narzekajcie.

były
@Wiktor

hmm no to chyba źle słyszałeś

Dominika

Wasze wpisy z ostatnich miesięcy są przepełnione agresją. A na forum nie o to chodzi. Używacie wulgaryzmów i personaliów innych osób, a to jest łamanie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin i takie wpisy nie mają prawa bytu na forum. Powinny się znajdować wpisy merytoryczne, których aktualnie nie ma. Czy w taki sposób nie możecie wypowiedzieć się o firmie KOMES?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Chyba ci się coś pokęciło, ,Machłajewski jest w tej Firmie jedyną osobą godną szacunku i zaufania. A poza tym ma szacunek do zwykłych pracowników. Firma straciła prestiż w momencie ogłoszenia niejakiego Piotra J dyrektorem. Ten z kolei ściągnął do firmy narzeczoną niejakiego Jana K. Obaj w tej Firmie robią co chcą a właściwie nie robią nic. Zajmują się sobą. Całe Bielsko się z tego śmieje i dowcikuje na ich temat. Wstyd i blamaż. Jaki dyrektor w Firmie taka opinia. Szkoda.

Kombatant
@anonymous

To ta (usunięte przez administratora) jeszcze pracuje? Za starego Pieli to trząs portkami, podpierdalacz pierwszej wody, nie dzionek że firma zeszła na psy. A fajnie sie kiedyś pracowało

zainteresowany tematem

Do OOO, ciesz się póki możesz z obrażania innych. Wiedz, że takie bluzgi przeświadczają mnie w przekonaniu, że nie warto interesować się losem takich jak Ty. Nie oczekuj więcej zrozumienia i wyrozumiałości w Twoich nie do końca idealistycznych postępowaniach i jeszcze gorszym wypełnianiu swoich obowiązków służbowych. Popatrz sobie jak pracujesz i jakie masz podejście do innych. To nie było takie trudne, żeby dowiedzieć się kim jesteś - Twoi "koledzy" z kurnika Cię sprzedali i teraz już wszystko jest jasne :-)

A bym zapomniał w natłoku spraw. Sympatyczny koleżko Ooo i jego bliźniaku ŁYSY. Dzięki za pamięć i dobre słowo. Tyle miłych wspominek na swój temat dawno już się nie nasłuchałem. Serdecznie zapraszam osobiście, dla przypomnienia I-sze piętro p.107, gdybyście się zgubili. Po co to się tyle trudzić na tej klawiaturze, a posłuchać przymiotników f2f fajnie, jak kumacie co mam na myśli. Resztę internetowych herosów i rambo internetu też zapraszam do odwiedzin. W kupie raźniej. P.S. W razie większych potrzeb mogę poprosić p.M. i p.O o dołączenie, jakby Wam było mało. Buźka.

Mini R.
@007

W związku z dużą ilością zapytań telefonicznych na stację monitorowania, dział kadr, sekretariat- oficjalny komunikat Dla (usunięte przez administratora) bo tutaj większość niestety Legenda - f2f - face two face - twarzą w twarz Panie 007 proszę na następny raz nie używać tak trudnych zwrotów myślowych mamy doczynienia z prostymi ludźmi którym w większości w życiu nie wyszło i swoje frustracje wylewają na forum . Przecież większość wie kto kryje się pod nickami łysy itd ale niestety ze same (usunięte przez administratora) w większości jeżdżą na interwencji to chłopczyki bedą dalej pisać a ich koledzy biernie się przyglądać bo co innego mogą ? - nic

Dajcie sobie na luz trole. Wasze internetowe brednie wiszą nam jak kilo kitu. Komes ma się dobrze i płaci co podpisał. Ale dziennie mamy beke z Waszych wysiłków. (usunięte przez administratora) nie sieją, sami się rodzą w sieci. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o KOMES sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w KOMES sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMES sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMES sp. z o.o.?

KOMES sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 98 ocen.

KOMES sp. z o.o.