Opinie o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMES sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOMES sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Tomasz

Wiem też że Pani Czesia nielegalnie posiada prezerwatywy , czy Komes i Gwarant Katowicki też będzie posiadał je w swojej ofercie?

lukas

Niestety Pani Czesia to człowiek katowickiego Gwaranta, jej stoisko to jedna z kluczowych inwestycji tej firmy w regionie Podbeskidzia, kontroluje 90 procent regionalnego rynku używanej bielizny.

szpieg

Karol mam bardziej wiarygodne informacje od ciebie! Komes kupiła pani Czesia właścicielka stoiska z używanymi ciuchami na bazarze w Żabnicy.

karol

No i dzisiaj tak jak pisałem wcześniej Komes został sprzedany Katowickiemu Gwarantowi - pozostanie jedynie ochrona fizyczna a reszta zdechnie jak wszystko co wcześniej Gwarant raczył zakupić - sny o potędze i rozwoju można wsadzić między bajki ;-)

jojo
@karol

a to o ten browar idzie, czy o tom firme od remontów ? bo to komes i to komes, a szkoda robote stracić

Czy kandydat na stanowisko Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych w firmie KOMES sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Grzegorz Rybarzowice

Wszystko ładnie, wspólnie z kolegą chcieliśmy nasze domy uzbroić w systemy alarmowe i powiadamiania patroli. Oferta Komesu przyznam była najbardziej interesująca z pośród innych ofert pod kątem usługi, jednak nie rozumiem jednego???? Dlaczego cena systemu alarmowego w Komesie jest o połowę wyższa niż identycznego systemu konkurencyjnych firm na identyczny system alarmowy marki Satel? Może ktoś wytłumaczy?

comando

Szukają na stanowisko kierownika interwencji i konwojowania od kilku miesiecy. Ktoś coś wie i może powiedzięć czy sprawa aktualna ?

Aaaaa

Tak, stawka jest 9,5 netto za 1h, praca na 204/216 h przez miesiąc. Niektórzy jak chcą to robią wiecej. Całość sprzętu i wyposażenia mamy służbową, nic swojego niepotrzeba.

MUNIS

ohoho uderz w stół a nożyce same się odezwą, widzę że hejcik tych wywalonych i tych co zostali nabiera rumieńców, heheh

Mamcia

A ja tam kibicuję Komesowi, zmiany zaczynają być widoczne, więc po Nowym Roku może wrócę do firmy

kino

Opinie tutaj wypisywane przez urojonych zadowolonych klientów i pracowników lizusów są żenujące - jakieś brednie o darmowych obiadach,dobrym zarządzaniu ... skoro jest aż tak dobrze to dlaczego firma stoi w miejscu,dlaczego wartościowi ludzie z niej uciekają ??? jeszcze w zeszłym roku wydawało się że Komes pod nowymi rządami zawojuje rynek a co z tego wyszło to widać ;-)

Joanna P
@kino

Ciekawa jestem skąd takie dane, że stoimy w miejscu? I chętnie się dowiem, którzy to "wartościowi"pracownicy nas opuścili? Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Karpik

Nie wiem czemu tu takie opinie chodza o tej firmie, właśnie na świerzo ich monterzy odpalili u mnie alarm. Trochę pobałaganili i rozgrzebali mi biuro, ale posprzatali po sobie, ale ogólnie OK, zadzwonili wczesniej zanim przyjechali, firmowe auto i ciuchy, a sprzęt nie z chińskiego marketu. A wieżcie miałem juz roznych monterów u siebie na remoncie i ci na ich tle wygladali nie najgorzej. Potem też dojechał radiowóz z ochroniarzami, tak na ko po 30 kilka lat, ale z bronią i w tych wszystkich kamizelkach. Gadałem trochę z nimi i jakoś specjalnie nie narzekali na robotę. Więć ogólnie mam pozytywny odbior i teraz zobaczę jak dalej pójdzie.

colt

Hi. Chce się załapać do interwencji w Komesie. jestem po rozmowie telefonicznej. Zaoferowali mi 9,5 netto na próbnym i ponad 200 godzin. To realne ? Ktoś może cos konkretnego powiedzieć ? Płacą kasę w terminie ? Dają mundury i sprzęt, czy trzeba się wozić ze swoim ? Na jakich autach jeżdzą ?

zainteresowany

Pilnie potrzebuję informacji. Komes ma usługę panelu www, to że można sobie sprawdzać czasy dojazdu i inne sytuacje na domu, na swoim komputerze. Nie orientuje się ktoś czy jeszcze jakaś inna firma w okolicach Cieszyna/Jastrzębia Zdroju ma również taką usługę?

dziki

Byłem kilka miesiecy temu w Komesie na takich testach do pracy w interwencji i prawde mówiac pierwszy raz mi się zdarzyło, że ktoś mnie sprawdzał co potrafię, zwiedziłem juz kilka agencji i każdemu starczało cv oraz papiery i od razu do roboty. Tu sprawdzali mnie z kondycji, strzelania, jazdy autem i przepisów. Na dodatek jeszcze zafundowali śniadanie i obiad. Nie spotkałem się z czymś takim nigdy wcześniej, a chyba kasy by nie wydawali na takie wydziwianki, jakby kiepsko u nich było, wiec gadki że lezą na łopatkach to chyba takie sratu tatu.

wrona999
@dziki

To akurat z tymi testami mogę potwierdzić. BYłem na nich i rzeczywiście sprawdzali i teorie i praktyke i żarcie

wrona999
@dziki

też było, a pracownicy z komesu to dopiero byli wydygani, bali się że ich wywalą z roboty, bo nigdy nie byli sprawdzani co potrafia

juras78

to jakieś ploty konkurencja obsmarowuje albo zwolniony pracownik zrezygnowałem wiosną z czaszy na komesa i jestem zadowolony w końcu technik przyjeżdża a nie obiecuje że będzie i jak na razie patrol interwencyjny też i to pzynajmniej nie sa security emerity jak u innych

olo

A no i dostalem na starcie umowe o prace i stawke o poltorej zlotego na godzinie wiecej niz mialem kasa jest zawsze na czas wiec wydaje mi sie ze to bajeczki o sprzedazy bo mamy do objazdu coraz wiecej obiektow

olo

Chyba czarny piar od konkurencji to jest, jestem nowa postacia w tej firmie, ale widac, ze sprawy sa poukladane lepiej niz w konkurencji, moze wielu z tych nazekaczy co odeszli albo zostali wywaleni na zbity pysk teraz obrabia tylek firmie z zemsty.

klient

Mam nadzieję że to jakieś pomówienia z tą sprzedażą, mam Komes od roku i jestem najbardziej zadowolony z tej firmy a miałem już wcześniej trzy agencje ochroniarskie.

lilik

Tak jak pisza wcześniej inni, komes może idealny nie jest, ale na tle innych firm w Bielsku to swoje plusy ma. Spedzilem w komesie sporo lat i ostatnie zmiany mnie wymiotły, ale teraz mam mozliwość porównania jak to faktycznie wyglada w konkurencji i widzę, że wcześniej mimo wszystko to był luzik. Takie umowy pracy czy stawki jak komesowe to u innych żadkość, tera trzeba podoginać, żeby wyjść na swoje, a spokonocki i fuchy się pokonczyły, wiec czuje roznice. Gdyby tak ludzie albo związkowcy pyszczyli u mojego szefa, to by ich wylał od razu na zbity pysk. A tak cwaniaki i olewusy najwięcej się madruja i nasylają kontrole. Syn właściciela komesu z zona wprowadzili szybko dużo zmian firmy na nowe tory, pozatrudniali nowych kierowników i dyrektorów, ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Szkoda jakby chcieli sprzedać, bo wezmie to Solid albo inna zaraza i wtdy dopiero wyjdzie szydło w z worka, wtedy robota na ochrone w Bielsku to tylko same kulawiki i studenty. Ale pieniadze licza się przede wszystkim kto to wie, może chcą sprzedać, a może celowo strasza, chyba wydali tyle kasy n ate zmiany, ze najpierw to chcą odrobić.

karol

pacino,operator ;-) pytacie skąd tak dobrze znam wyniki finansowe Komesu ? ano pewnie bym ich nie znał gdyby wasz Szef nie był zainteresowany sprzedażą firmy o czym oczywiście nic wam nie wiadomo ;-)aha nie korzysta z PEFRON-u - dobre,widać że wasza wiedza o tej firmie wynika z rozmyślań szczebla technik vs ochroniarz ;-) a tak naprawdę dobrze wam życzę i pracujcie jak długo się da ale jak traficie pod skrzydła grupy kapitałowej GWARANT z Katowic to już łączę się z wami w bólu :-/

Zostaw merytoryczną opinię o KOMES sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w KOMES sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMES sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMES sp. z o.o.?

KOMES sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 98 ocen.

KOMES sp. z o.o.