Opinie o Rossmann w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rossmann. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rossmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Bielsko-Biała

Palisia

Stres, zapiernicz, czeste zmiany grafiku, siedzenie do nocy lub od bladego switu przy zmianie promocji, nocki w galeriach przy dostawie towaru, wredne kolezanki, lizusy w stosunku do kierowniczek, kierowniczki brane chyba z lapanki i jedyna i nie powtarzalna regionalna- pani ola. W poprzednim wcieleniu byla chyba dozorca (usunięte przez administratora) Plusy takie-dobry socjal, paczki dla dzieciakow na swieta,wyprawki dla noworodkow, kasa na karpia, premie co chwila obcinaja i zmieniaja

papi Nowy wpis
@Palisia

Czyli nic sie nie zmienilo? Rejonowa to powinni na widlach wyniesc, kawal pindy. Na Karpackim masakra obsluga i kierownictwo. Te poprzednie-nie lepsze poprzenosili na inne sklepy. Kumoterstwo straszne. SSman a nie Rossman.

Iwona Nowy wpis
@papi

No ale po co od razu tak brzydko ją nazywać? Nawet jak zalazła komuś za skórę to chyba można być ponad to? A co do stwierdzenia, że się nic nie zmieniło to sugerujesz, że jest identycznie jak 4 lata temu?

E.T.E Nowy wpis
@Palisia

Oczywiście wszystko co zostało ujęte w tej opinii to najprawdziwsza prawda. Dodał bym jeszcze wiele , wiele na temat kierowniczki, regionalnej i HR ale szkoda baterii. Ostrzegam wszystkich co chcą się przyjąć do tej firmy a przede wszystkim do sklepu w bielsku na jednym z osiedli.

Klientka z Bielska

ROSSMAN Sfera 2 Bielsko Biała poziom obsługi i sprzedawczyków w sklepie pozostawia wiele do życzenia. Młoda gòwniarzeria beszczel na zarozumiała bez chęci pomocy. Gèby wymalowane stare maleńkie. OJ to dziewczęcie które mnie nie miło i zdawkowo obsłużyło jeszcze się musi wiele nauczyć na temat zaangażowania w pracy kultury i wiedzy jak służyć pomocą i odpowiadać na pytania nie odwracając się plecami do klientki.Następnym razem napisze z imienia i nazwiska wszędzie gdzie moje szerokie wpływy pozwola i pozbawia ta dziewczynkę pracy która robi łaskę ze pracuje.Nie polecam. Polecam za to ROSSMAN w Jasienicy młoda załoga uśmiechnięta chętna do pomocy i klimatycznie i kulturalnie robi się zakupy.Ucżcie się Panie ze Sfery w Bielsku.

L 1000
@Klientka z Bielska

L1000 Ej klientka może Ci jeszcze nogi umyć popieprzylo się starym torbom w glowach krolow e życia po menopauzie buuu... Katastrofa

Iwona Nowy wpis
@L 1000

Może pięć lat temu to nieco inne wymagania po prostu były? No cóż kolejny raz już nie pisała z imienia i z nazwiska ciekawe czy do dziś jest zadowolona z obsługi? ;p

Małgorzata

13.07.2022 w sklepie Rossmann, Bielsko-Biała, Sfera II odmówiono mi możliwości zakupu produktu gdyż zamierzałam zapłacić banknotem o nominale 200 zł. (środek płatniczy). Zachowanie pracownika było aroganckie, oświadczono mi iż nie mają wydać i tym samym nie sprzedadzą produktu. Żenujące. Byłam klientką sklepu Rossmann, podkreślam BYŁAM.

Iwona
@Małgorzata

No cóż, smutna sprawa. Nie wiem czy wiesz ale to klient jest zobligowany to dysponowania odpowiednią kwotą za towar, który chce nabyć. Więc pretensji co do pracownika mieć nie powinnaś. Zresztą nie mogłaś pójść gdzieś po prostu rozmienić?

Jak szefostwo w Rossmann traktuje ludzi?

Nico

Przyjmij dosłownie do świadomości. Jak śmiecia. Jesteś nikim, jesteś śmieciem, wykorzystanym do perfekcji. Wiecznie niezadowolona zdesperowana kierowniczka, wyżywająca się na pracowniku (oczywiście są pupilki kierowniczki - nietykalni), napędzana przez regionalną. Wszystko za wolno, szybciej, nie wyrabiasz się, trzeba zwiększyć tempo, itd. To kropla w morzu co czeka nowo przyjętego pracownika. To - WYŚCIG Z CZASEM - Tam nawet przez osiem godzin w pracy nie masz dostępu do telefonu, który musisz mieć w szafce a tylko na 15-to minutowej przerwie możesz go wyciągnąć. Ludzie opamiętajcie się gdzie chcecie się przyjąć do pracy. Przyjmijcie się do pracy normalnej a nie do obozu. Odradzam w szczególności sklep w Bielsku- Białej na jednym z osiedli.

Renata
@Nico

To kiepsko. Nie próbowałyście z nią jakoś pogadać czy coś?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rossmann się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Magda

Czy będą jakieś premie na święta dla nas ?

kandydatka12

hej, jesteśmy zainteresowana praca w rossmannie. jakie warunki pracy jaką umowa ? stawka godzinowe na początek? możliwe dodatki w postaci premii. mam prądem na produkcji ale chcę zmienić ze względu na dziecko z którym chce byci w nocy .

fin

W sumie cały czas pojawiają się u nich jakieś oferty pracy, ale wiadomo że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy. W końcu tacy kierownicy sklepu oprócz dobrej podstawy mogą liczyć na premie do zarobków.

ZZZ

Miałem okazję poznać Kierowników i Kierowniczki w strefie Pani Oli. Wcale się nie dziwię takiego traktowania. To jak pracuje się w sklepie zależy od kierownika oraz od kierownika regionalnego. Ja sam miałem wątpliwą przyjemność współpracy z Panią Olą.

nefretet

Witam,jestem pracownicą Rossmanna w Bielsku na 11 Listopada i chciałam napisać,że za niedługo będą tam potrzebować nowych osób,ponieważ kilka z nas poważnie myśli nad złożeniem wypowiedzenia. Odkąd mamy nowego kierownika regionalnego (PANI OLA),atmosfera w naszym sklepie jest coraz gorsza..okazuje nam totalny brak szacunku,mamy być na każde zawołanie.. po kilku dniach pracy po 12-13godz. jedyne co usłyszałyśmy to tekst:"nie macie prawa narzekać" Dochodzi nawet do tego,że przychodzimy do pracy i po rozmowie z kierowniczka(nową osobą PANI OLI) lub z regionalną płaczemy po kątach i tracimy jakiekolwiek nadzieje i motywacje do dalszej pracy. Więc jeśli ktoś chce tam pracować to niech się zastanowi POWAŻNE czy warto..nie wiem,czy do kogokolwiek "wyżej posadzonego" ta opinia dotrze,ponieważ po naszej interwencji sprawę zlekceważono(mowa o Pani [usunięte przez moderatora]-niestety;( ) trzymajcie się dziewczyny;) (z dala od Rossmanna)

była stała klientka

Rozumiem, że ochrona jest od tego, żeby pilnować towaru i chronić przed kradzieżą, ale na pewno nie od tego, żeby prawdziwi klienci czuli się w sklepie jak złodzieje... Piszę o sklepie na 11 listopada.. robiłam tam zakupy bardzo często ze względu na wiele promocji i duży wybór za każdym razem zostawiając nie małe pieniądze... po co?po to by czuć się jak złodziejka?jeden z ochroniarzy chyba pomylił miejsce pracy... nie mogłam spokojnie zrobić zakupów, bo ten łaził za mną i gapił się na każdy mój ruch... jakieś nieporozumienie... innym razem gruba ekspedientka wyrwała mi produkt z ręki! i kazała zapłacić od razu..... rozumiem, że może kradzieże się zdarzają, ale to że ktoś często robi zakupy i przychodzi do sklepu nie znaczy, że robi je za darmo!!!!!! obsługa i pracownicy wprost jak z wiejskiego supermarketu, a nie ze sklepu w centrum.zero szacunku dla prawdziwych stałych klientów.NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rossmann