Opinie o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMES sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOMES sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMES sp. z o.o. w Bielsko-Biała

były

Biedna firma i jej pracownicy, ochraniają obiekt przy ul Andersa 611 zachowanie koordynatora Konrada..... (tzw pieska Pana Olejnicz....) karygodne,po prostu żal mi wszystkich z nim współpracujących,dlaczego nie ma Pana który zrobi z nim porządek???nikt nie widzi tego co się dzieje co wyprawia,jak pracuje ta osoba!!! ile pracuje godzin tygodniowo!!!!!a ile powinien

Marcias
@były

Na ten temat pracy, znajomości i nieprzestrzegania przepisów kodeksu pracy, przez Konrada Sz mam bardzo dużo do powiedzenia. Na Facebooku działa grupa zrzeszająca ludzi przez niego pokrzywdzonych. Jeżeli chcesz ją znaleźć, proszę o kontakt.

Do dziś jest tak jak ktoś kiedyś miał, że nie ma tej przerwy po 24 godzinach pracy? zastanawiam się jak mogło to być ewentualnie rekompensowane? A jest tu ktoś kto pracuje po nowym roku już? cokolwiek się zmieniło?

Dodzo Nowy wpis

Przerwa musi być,chyba że godzisz się na nadgodziny które notabene są wypłacane pod stołem w wysokości 70% tego co się nalezy

@Dodzo

możesz doprecyzować te nadgodziny? piszesz, że wychodzi z nich 70 % tego co się należy, ale w jakim zakresie? z normalnej stawki 100 % czy chodzi ci o tę standardową 150 % i to z niej ta część? Chciałam tu kiedyś aplikować na asystentkę ale oferta mnie ominęła

Teraz jak była wystawiona oferta dla inżyniera budownictwa lub mechaniki i budowy maszyn to wpisane zostały w nią szkolenia, rozwój kwalifikacji i umiejętności wymaganych na stanowisku (usunięte przez administratora) czy ktoś doświadczony mógłby je doprecyzować tak dla pełnej jasności?

Marcias Nowy wpis

Ja rozumiem, że tego typu firmy działają na zasadzie refundacji z PFRON-u. Ale już takie stanowisko jak koordynator, powinno być obsadzone osobą pełnosprawną. Tak niestety nie jest, czego żywym przykładem jest koordynator K. Sz. Który jest osobą niezrównoważoną emocjonalnie i (usunięte przez administratora) Dodatkowo jego znajomość podstawowych przepisów prawa pracy, jest zerowa. Dowodem na moje słowa niech będzie tylko fakt, że ów jegomość nie wie. Że pracownikom należy się dzień wolny za 11.11. 23 i 06.01.24. Smaczku całej sprawie dodaje sytuacja, gdzie tenże goguś zadzwonił do mnie na posterunek, strasząc mnie GI i policją. Takiego postępowania przemilczeć nie mogłem, na następny dzień złożyłem wypowiedzenie umowy o pracę. Na Facebooku działa grupa zrzeszająca osoby poszkodowane przez K. Sz. Nazwa grupy: Poszkodowani przez Konrada Szymańskiego (Komes-Bis) Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby.

Cześć, widzieliście może te ofertę dla inżyniera sprzedaży o która ktoś spytał? Gdzie ją odszukam? Wcześniej w sieci pokazywały mi się oferty na ochronę a chciałem sprawdzić ile taki inżynier tu w firmie zarabia.

Czy kandydat na stanowisko Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych w firmie KOMES sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
były

Zainteresowany tematem
@były

Widać bez powodu nie jesteś były lub była...raczej Może napiszesz dlaczego jesteś była lub były...? Kolejny pajac co nie umie powiedzieć nic wprost do tych co chce tylko zasłania się go workiem. Żal mi czasu na dłuższe wywody w Twoim temacie.

Super

Podziekuj mamie

@Zainteresowany tematem

może były lub była,wiedz że możesz podzielić nasz los,i spotkamy się w Pośredniaku

@Super

hmm no to Ty chyba nie masz za co dziękować mamie ,patrząc na twoją ortografie

@były

Akurat wiem jak pracuje ta osoba i generalnie byłam i jestem zadowolona, gorzej z częścią pracowników, którzy nie potrafią się zachować i przyzwyczaić do tego, że ochrona to nie tylko cieciówa i siedzenie kilkanaście godzin na zadku, spanie, czy gapienie się w schowany w szafce telewizor czy własny telefon oraz ewentualny obchód co jakiś czas. Niektórzy ludzie nie potrafią dać minimum od siebie i tak jak nauczyła komuna chcą brać kasę "czy się robi czy się leży". Ludzie oburzeni tym, że mają zrobić w pracy cokolwiek konstruktywnego, zaskoczeni, gdy się im przedstawia dosyć łatwe i logiczne zasady funkcjonowania tego miejsca. Nie wiem kim Pan jest, natomiast wiem, że większość pracowników krytykujących pracę p. Konrada to ludzie, którzy narażali całą firmę na pośmiewisko i zejście z obiektu.

Marcias

Natalka

Jak teraz macie z tym umundurowaniem? Pojawił się taki komentarz w którym pewien pan stwierdził, że trzeba się o nie prosić. A jak już się uda go załatwić, to jakie są zasady użytkowania i co się na niego składa? Będę musiała partnerowi prać w domu? Co jaki okres czasu wszystko wymienia się na nowe?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w KOMES sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Sprzedaży?

Krzysiek

Przeżucanie po posterunkach, nadgodziny i częsty brak zachowania 24h przerwy między służbami to norma. Do tego dopraszanie się o umundurowanie. Poza tym płacili uczciwie. Takie moje doświadczenie z firma.

Wika

A sumie to czemu nie można dostać tej umowy na stałe jednak? Pytam, bo były opinie, że po czasie da rade a teraz wyszło, że nie. Możliwe ze to zależy od stanowiska? na jakie było ostatnio jakieś zapotrzebowanie? Nie widać ofert, nawet na stronie

:-):-)
@Wika

Na jakie stanowisko szukasz pracy ?

@:-):-)

Tu w ogóle jest jeszcze praca dostępna? Widzę, że nagle jakieś zainteresowanie się firmą powstało a nie wiem za bardzo z czego w praktyce wynika? Bielsko za pracą sobie przeglądam ale w tym przypadku w internecie pustka, jakieś inne miasta mi pokazują. Czy to w mieście cos jeszcze działa?

Czy w KOMES sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Oby nie, musieliby mieć orzeczone stopnie niepełnosprawności, minimum umiarkowane. Tylko nie ukry

@Gość

Czemu tylko nie oni o co chodzi? Nikt z Ukrainy tu jeszcze nie pracował czy w czym rzecz? A jeśli tak to czemu? Polacy stale zasilają stanowiska? i czy naprawdę bez grupy nie ma szans na jakiekolwiek stanowisko obecnie? Skąd maja zawsze chętnych?

Masonerii

Śmieszna firma i poziom jaki reprezentują jest bardzo niski. Jeżdżą po Bielsku, głupowato się śmieją ze swojego mesikowego autka. Zamiast skoncentrować się w trakcie rekrutacji na samym pracowniku to oglądają potencjalnego pracownika jak małpe w cyrku 360 stopni dookoła po mieście. Ogólnie zachowują się jakby pracownikowi złotem płacili. Należałoby wykazać się odrobiną kultury, szacunku i powagi względem chętnego do pracy. A robią z siebie durni. Siedziba to raczej powinni mieć w edenie z podłożem psychiatrycznym !!!! Niektórzy mają świadomość, że dokładają się do swojej wypłaty. Tak na marginesie, wysyłanie pracownika w pole to niezbyt mądre posunięcie.

Czy bez również można wykonać telefon czy to będzie bez sensu? I o jakiej niepełnosprawności jest mowa? Są konkretniejsze wytyczne? Czy zespół Aspergera pod to w ogóle podchodzi? Nie wiem tez o co konkretnie było zadane pytanie, ale wiecie może czy szykują się zmiany od kolejnego roku? wtedy pracy będę szukać

Julia

Zauważyłam że przez lata przejawił się na forum temat premii oraz tego że podobno nieprędko otrzymuje się tutaj umowę na stałe... można więc dopytać po jakim najszybszym czasie można taką obecnie liczyć? wyniki z pracy również się w to wliczają? do tego odnośnie tych premii czy do dziś wprowadzono jakieś kolejne dodatki? ktoś może opowiedzieć coś więcej o bieżących warunkach?

gosc
@Julia

Na stałe nigdy

Snocker

Witam chciałem zapytać czy osoby niepełnosprawne dostają w komes bis po jakimś czasie umowę na stałe

Czy w KOMES sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

--------------

Nie. Tylko możesz liczyć na dopłaty do leków i sprzętu rehabilitacyjnego ale w niewielkim procencie. Ale to nie jest żadna premia

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KOMES sp. z o.o.?

gość

Nie prędko

Czym KOMES sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

gość

Teoretycznie są premie. Praktycznie minimalna plus dodatek nocny 20%

Były ale Pamiętający

Doszły mnie słuchy że w Komesie niema już 2 Największych Nieudaczników Piotra O i Krzysztofa R .Wie ktoś gdzie można ich zobaczyć Powiedział bym im parę ciepłych słów

Jarosław
@Były ale Pamiętający

Po Twojej wypowiedzi mogę sądzić, że pracowałeś kiedyś w firmie KOMES. Chciałbym dowiedzieć się, co mógłbyś napisać na temat warunków zatrudnienia? Od dłuższego czasu w wątku nie pojawiły się aktualne informacje w tym zakresie, dlatego skorzystam z okazji, że uaktywniłeś się w wątku i zapytam.

Łysy 9000
@Jarosław

Dlatego nie ma komentarzy ponieważ firma Komes to wydmuszka! Zobaczcie sobie na budynek, dziury, brak ogrzewania, powybijane drzwi itd. Pracownicy co jeżdżą na autach siedzą w starym garażu, Ci co pracują na monitoringu siedzą bez ogrzewania i do tego kable są pociągnięte zasilania skąd się da. Jak gadamy z nimi to nie wiedzą co będzie bo władze nic nie mówią. Jeszcze miesiąc temu chciałem się przyjąć ale jak zobaczyłem warunki to miałem dość.

Komesowiec
@Były ale Pamiętający

Oj jeśli chodź o Piotra O. to nie ma nic gorszego niż taki przełożony.. chory człowiek..

jano

dobrze gada prawda taka że dyrektorów którzy trzymali firmę już nie ma i wpadki się zdarzają duże a my z dozoru zostali z ręką w de tera wszystko trza załatwiać przez ten Sosnowiec, a w wypłatach ciągle jakiejś problemy, a zleceniówki to już w ogóle szkoda gadać , dobrze że jeszcze kierownik został to jest do kogo zadzwonić

Halina
@jano

A ty umiesz czytać ? To przeczytaj na umowie gdzie pracujesz ? Bo napewno nie w Komesie :)

Max
@jano

O co chodzi z tą firmą z Sosnowca?

pytanie

Czy w firmie spoko są ludzie którzy pracują na GI?

Zostaw merytoryczną opinię o KOMES sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w KOMES sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMES sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMES sp. z o.o.?

KOMES sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 98 ocen.

KOMES sp. z o.o.