Opinie o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

fokus

ha ha ha luzik masz racje same .urwy i donosiciele na tym zakładzie robia

luzik

terefere twoja opinia graniczy ze stanem paranoidalnym chyba czas na leczenie skoro lubisz byc pod pregierzem to twoja sprawa ale nie narzucaj swojej woli innym to ze wszyscy na fobie sa przeciwko sobie to wynika z tego ze prezes wygrał doprowadziliscie sami do tego ze nikomu nie mozna ufac i kazdy kazdego sie boi chodzicie z donosami jakbyscie sraczke mieli ale to wam na zdrowie nie wyjdzie bo wiekszosc pracujacych w fobie napewno niedlugo popracuje ha pewnie zachwile na siebie zaczniecie donosic

terefere

Ręce opadają jak czyta się to wszystko.Też pracuję w FOB ale w przeciwieństwie do was narzekających jestem zadowolony.Czepiacie się Prezesa że taki i owaki a wy kim jesteście ? Lenie śmierdzące pracować wam się nie chce , spychoterapia na każdym kroku,nikt za nic nie odpowiada.Czepiacie się Prezesa że pracować wam każe ? Że wymaga ? A co,za darmo kasę bierzecie ? Kierownicy od siedmiu boleści,ludzie robią co chcą a nadzór gdzie ? Boicie się znajomym narazić ? Panie Prezesie pozwalniać osłów i tyle. Tak trzymać ! Niech każdy robi to co do niego należy a będzie dobrze.Mniej gadania a więcej roboty ! Wiem że jest kilka dobrze ustawionych osłów ale wcześniej czy później też dowiedzą się że na pensję to trzeba zapracować a nie 8 godzin odsiedzieć. Wy jeszcze nie widzieliście innego miejsca pracy niż FOB. A kto wam broni iść i palety zbijać ( jak potraficie ) ? Dowiecie się co to znaczy marna pensja i kupa roboty. A co do kierowniczki z przypadku to zgadzam się w 100 % , słoma w butach i przeciąg w głowie. Narzekacie na władze a kto ją wybiera ? Jacy wyborcy tacy radni ! Jaki wniosek ? A no domyślcie się.

Jak to jest pani która została kierownikiem z przypadku część ludzi typowała do zwolnieni reszte przeniosła na inne działy i ona kandyduje na radną Makowa parodia jak postąpi gdy wejdzie do tej struktury nie będzie dbała o mieszkańców tylko o własną karierę co mija sie z celem pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Obserwator

Jaki Prezes taki porządek, jacy pracownicy takie związki...

otis

Tadziu, zjedz snickersa bo strasznie gwiazdorzysz!

otis

No, przepracować z kimś 35 lat, kto pracuje niespełna 30 to jest sztuka... .

Nie jestem ALFĄ ni Omegą tylko przepracowałem w tym zakładzie 27 lat i znam życie i nie jedno widziałem tak że nic mnie nie zaskoczy nawet zmiana nie których ludzi których kiedyś uważałem za kolegów ale jak dobrze napisałeś zeo ze strachu zapomnieli że mnie kiedyś znali

Pełny szacunek dla pana Szczotki jeśli uratował chłopaka przed zwolnieniem ale po to są związki zawodowe aby bronic nie jednostek a wszystkich pracowników więc mijamy sie z celem kto podpisuje tak durny układ z prezesem który teraz sie śmieje ale to już historia będą cierpieć tylko pracownicy którzy doprowadzeni są do granic wytrzymałości oprócz kierowników którzy myślą że wszystkie rozumy zjedli

zeo
@Tomek

Ty Tomek, sądząc po twoich wpisach, to ty kurna Alfa i Omega jesteś....

zeo

Od... się od Szczotki! Jakby nie on to jeszcze nie jeden pożegnałby się z osłonkami-w tym i ja. On jeden wstawił się za mną i napisał do Kurala. Dzięki niemu dalej mam pracę! A moi koledzy na wieść że jestem do odstarzłu odwrócili się do mnie d... Jak ktoś wcześniej napisał niektórzy umią tylko szczekać po szatni a innych mają gdzieś! Larum podnoszą tylko wtedy jak im się pali koło tyła! Taka jest mentalność pracowników z fabiosu! Smutne ale prawdziwe. Czepiają się wszystkich a sami są jak kryształ...

mzq

Do wszystkich wystraszonych,przejętych i zaangażowanych :) Fajnie się na was patrzy :)jak trzęsiecie tyłkami ze strachu o posady z byle (usunięte przez administratora) na :) Czaem się nawet nie mogę nadziwić jak się ludzie zmieniają :) Jest to dla mnie nowe doświadczenie !!! Ludzie miejcie swój HONOR!!!

KOLES

odpowiedz do cyklopa radze się dwa razy zastanowić zanim się kogoś oczerni .powiem krótko odpi..dol,sie ,chłopie,cz też dzie...o od porządnych ludzi i patrz na siebie czyżby sam lub sama jestes doskonała,y a może jesteś nierobem i pasożytem w tej lub innej firmie ;0

porządkowy

Nie wiecie czasami kto to jest szczotka i jemu podobni?

Skąd wymyślacie takie pseudonimy nie dziwie sie że nie podajecie prawdziwych imion bo każdy z was pracuje w tym cyrku nawet pani ... zwana monią która uważa że bez niej zakład nie będzie istniał ale nie ma ludzi nie zastąpionych

Z tego co wiem co nie którzy chcą startować na radnych wójtów nie brak wstydu kto będzie głosował na was jeśli postępujecie tak z pracownikami w zakładzie dzięki któremu macie prace Białko zastanów sie na kogo głosować

Bajkopisarzy nie brakuje ale ja podpisuje sie imieniem czyli Tomek każdy mnie zna i tego nie ukrywam a ty monia to kto chyba nie ta osoba o której myśle

monia

Mam propozycje niech kazdy kto tu daje opinie podpisze sie pod nimi imieniem i nazwiskiem.Wprzeciwnym razie jestescie boCHaterzy przez to CH co napisalam.;)Pozdrawiam tchórzy i bajkopisarzy.;)

Bolek

Bolo a czemu ty się nie podpiszesz tylko używasz ksywki cwaniaku,jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się doucz w jakiejś wieczorówce, ja nie pisałem że walczyłem tylko że nie byłem i nie jestem z nikim związany i na pewno mendą nie byłem i nie jestem coś mi się wydaje że masz co nieco na sumieniu. I nie pisze się męda tylko menda ha ,ha.

Olo

Czy donosił pan Puzon na patyckową jeden prezes wie ale oboje są siebie warci czasy naszły takie że kolega kolegę sprzedaje żeby tylko była praca

Prawda jest taka że jak przepracowałem w tym zakładzie 27 lat nikt nigdy nie walczył a tym bardziej związki zawodowe a kto donosi i pisze do prezesa to cała załoga wie tylko każdy boi sie o prace

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA - Białka

• Jak się pracuje w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA
2.9/5 Na podstawie 117 ocen.

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA