Opinie o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

Prawda jest taka że jak przepracowałem w tym zakładzie 27 lat nikt nigdy nie walczył a tym bardziej związki zawodowe a kto donosi i pisze do prezesa to cała załoga wie tylko każdy boi sie o prace

bolo

cosik mi sie wydaje ze bolek to nastepna (usunięte przez administratora) w tym zakładzie podpisz się z imienia i nazwiska jakżeś taki odważny skoro tak walczyłeś jak się chwalisz A dodam że ochroniarzem to prawda (usunięte przez administratora) jakich mało teraz pewnie zwolnią patyckową bo już tam do prezesa pozanosił fałszywe informacje

Bolek

to nie zakład karny tu nikt nie ma dożywocia jak komuś nie pasuje niech wyp.... ja też jestem robolem ale nie związanym z nikim pracuję a jak mi się znudzi to odejdę.A najgorszy ptak co do swojego gniazda sra.I jeszcze jedno jak można było o coś walczyć to nie robiliście nic tylko ślepe zaufanie do związków zawodowych które nigdy nikomu nie pomogły wręcz przeciwnie.

klimek

Oqłoszenia Parafialne Pana Prezesa Kurala w Makowie ....Przyjmę do pracy w FOB idiotów za 8 zł na qodzię tj .około 1200 zł na miesiąc z poważaniem Prezes FOB Pan Kural ,,,,,,,

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
ina

Czy potrzebują kobiety do pracy czy tylko mężczyzn? Szukam pracy i wybieram się na to spotkanie

dziwie sie że jeszcze ktoś tam pracuje z tych młodych chłopaków za takie ochłapy które proponuje prezes niech zobaczy na UE czy ktoś pracuje za 3 ero na godzinę śmiech nikt by nie wstał rano za takie pieniądze i w takim syfie

mały

Najgorsza robota na stołach nie polecam, sam smród i woda

Dziadek

Powiem tyle że robota na stołach , jest bardzo h...a , cały czas pracujesz w wodzie. Nie zachęcam do tej pracy i niskie zarobki.

mzq
@Dziadek

Jedyna zaleta pracy na stołach to taka że psów się nie trzeba bać i innych gryzoni :) zapach je skutecznie przepędza !!!

Ludzie przestali już sie bać ciągłe straszenie a nuż jutro mnie zwolnią doszło do tego że nie ma kto pracować a chętnych jakoś nie widać bo jak pracować pod ciągłą presją

Nikt nie twierdzi że spisywałby sie lepiej ale nie można cały czas przytakiwać i nadskakiwać człowiekowi który w tej branży jest amatorem miejcie też swoje zdanie a nie cały czas żyjecie w strachu co powie prezes jak wpadnie na kontrole

Hejter

Witam, po przeczytaniu wszystkich waszych opinii stwierdzam że wypowiadają się tutaj same osoby które wg. swojego uznania a także skromnej opinii na swój temat stwierdzają że spisywały by się o wiele lepiej na każdym wymienionym stanowisku niż obecna osoba co w rzeczywistości wygląda trochę inaczej... Tylko trzeba pierwsze popatrzeć na siebie a dopiero potem oceniać innych. Prezes taki... Kierownik taki... Mistrz taki... Kontroler jakości taki... Przejrzyjcie na oczy bo problem leży w was...

xyz
@Hejter

oj widzisz palant z ciebie --na pewno jeden z tych udanych przewodników fobu ha ha

Hejter
@xyz

heh ^^ i znowu oceniasz kogoś "palant z ciebie" nie rozmawiając ze mną nie mówiąc już o spotkaniu podczas którego mógł byś dopiero ocenić moją osoba i wlasnie dlatego twoje opinie nie są obiektywne i wyssane z palca. Pozdrawiam xyz...

Ile można szmacić tego robola żeby nie on to co by zarabiali ci śmieszni kierownicy brak kultury pracy i poszanowania dla zwykłego pracownika który jest twórcą danego produktu zmniejszyć nadzór w postaci mistrzów i kierowników i będą oszczędności zmniejszyć tabor osobowych aut bo są całkowicie zbyteczne a wypadku braku osobowego zagonić tych kierowników którzy uważali że mają zbytecznych ludzi i zwolnili część z nich

Witam obserwator widzę że ludzie za czeli zauważać paradoks który stał sie normą w Fobie czyli trzech rządzących dwóch pracujących podobna instytucja jest jeszcze w Warszawie nazywa sie rząd też mają pomysły podobne do nie których osób w fobie.

olo

nie podpisuj sie olo jak nim nie jesteś czego sie wstydzisz wymyśl swój pseudonim nara

obserwator

Tomku --przeczytałem Twoich parę opinii i z niektórymi w pełni się zgadzam Reasumując wszystko powiem tak jeden człowiek chociażby i był to sam Prezes nie jest w stanie narobić tyle "gnoju" bardzo pomocni są tam ludzie na stanowiskach którzy wymyślają pierdoły by zaistnieć i przypodobać się Prezesowi a dzieje się tak dlatego że nie posiadają wiedzy która byłaby przydatna w produkcji. Myślę sobie a może raczej mam taką nadzieję że Prezes zacznie także rozmawiać ze zwykłymi "ROBOLAMI"Panie PREZES zwiększ Pan wymagania w stosunku do swoich wiernych ale niejednokrotnie niekompetentnych "kierowniczków" zmniejsz Pan ich wynagrodzenie (oj tu bendą oszczędności- bowiem jest z czego urwać ha ha ) Na koniec napiszę " Aby FOB rósł w siłę a ROBOLOM żyło się lepiej "

A co z tym śmiesznym marketingiem gdzie jest nierobów i ludzi nie nadających sie do tej pracy aż za dużo tego nikt nie widzi nawet matoły wysyłki dobrze nie umieją zrobić w normalnej firmie by już nie pracowali

Kto pozwala na takie działanie gdzie związki które nigdy nie istniały były tylko proformą aby utrzymać swoją d...e cała załoga boi sie jednego małego człowieczka który zastraszył cały zakład wiadomo że pracy na tym terenie nie ma ale wszystkich nie zwolni bo kto będzie robił z łapanki ludzi trzeba wyszkolić a to trwa więc znowu straty

Jest to jedna wielka parodia w tym zakładzie pierwsze zwolnienia teraz przesunięcia potem żebranie na bezrobociu i straszenie teraz nawet nie zwalniają bo nie ma ludzi do roboty gdzie jest jeszcze taki (usunięte przez administratora) no tylko na fobie jednak Polska to dziki kraj

nikoś

No niestety to że teraz zarabia się tyle co się zarabia to trzeba podziękować naszym kochanym związkom, co niektórzy nawet awansowali. A co do pani Ewy to jest bardzo prosta kobiecina słoma jej z butów wystaje a jej się zdaje że jest wielka pania, a na nią też przyjdzie czas.

przykładem tych zwolnień może być pani Ewa.K która rozwaliła transport aby podnieść swoje akcje które w ostatnim czasie były dość niskie ale każdy sposób jest dobry nie ważni są ludzie ważna jest jedna osoba powodzenia w dalszej realizacji swoich wizji

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA - Białka

• Jak się pracuje w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA
2.9/5 Na podstawie 117 ocen.

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA