Wiomar

Łomża

Opinie o Wiomar

ja 2013-02-26 13:45:38
Totalny brak szacunku i [usunięte przez moderatora] ze strony pana "prezesa" nie tylko wobec pracowników.
Zero pomocy od współpracowników.
Nie polecam nikomu chyba, że nie ma na chleb.
Kami 2016-09-14 00:02:19
większość negatywnych opinii wyssanych z palca. Jak ktoś pracuje rzetelnie to pracuje po kilkanaście lat i nikt się nie czepia.
Byly "pracownik" (niewolnik) 2016-10-09 19:57:52
Wlasciciele chyba pomylili prace w Bangladeszu z Łomżą. Praca po kilkanaście godzin dziennie i niepłacenie za nadgodziny plus traktowanie pracowników bez jakiegokolwiek szacunku i wyzywanie ich? Traktuja jak niewolnikow!!! Zaluje jednego dnia ktory tam przepracowalem, dno i wodorosty!!! A lojalnych pracownikow radze doceniac bo nic wam nie zostanie z tej firmy. ZARZAD DO WYMIANY ALBO NIECH W KONCU SOBIE USWIADOMIA SKAD TAKA ROTACJA U NICH W FIRMIE!!! ZALUJE KAZDEJ GODZINY SPEDZONEJ W TYM MIEJSCU!!!
Byly "pracownik" (niewolnik) 2016-10-09 20:00:53
Pracujesz rzetelnie lub nie to i tak cie zgnoją sam bylem swiadkiem. Widze ze chyba pisze jakas osoba z marketingu ktora probuje wybielic firme... Wejdzcie na inne forum ludzie to wszystko nie jesdt wyssane z palca!!!
Byly pracownik niewolnik!! 2016-10-09 20:03:30
Dziwne ze opinia dodawana byla w godzinach pracy hurtowni.... Wymien nazwiska kierownikow ktorzy dobrze traktuja bo mi chyba nie dane bylo ich poznac
Amaro 2016-10-21 14:14:48
Drogi Panie T. , uświadom sobie w końcu, że firmę tworzą ludzie którzy w niej pracują. Zacznij więc Panie ich szanować, odpowiednio się do nich odzywać i należycie wynagradzać bo bez nich Wiomar nie istnieje i dobrze o tym powinieneś wiedzieć.
... 2016-10-27 10:36:23
Pracownicy super bardzo dobra atmosfera ale szef... bez komentarza
Zostaw swoją opinię o Wiomar - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiomar