Opinie o TOR-PAL; w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOR-PAL;. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TOR-PAL; o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOR-PAL; w Kwidzyn

Lolo

Dopoki ktos nie pojdzie po rozum do glowy i ludzie nie beda traktowani z naleznym szacunkiem firma bedzie miala coraz gorsza opinie.Opinia na miescie bardzo szybko sie rozchodzi szczegolnia ta zla dlatego ludzie nie chca przychodzic tu do pracy.

Dajo

Co wy opowiadacie Tor-Pal to teraz firma pro pracownicza. W działkach usługowych pracuje się po trzy do czterech godzin na zmianę, wiec ile można zarabiać za taką prace. Niedocenione są tylko wydziały produkcyjne, tam się naprawdę zagina. Tu powinna być różnica w zarobkach, to zrekompensowało by tą niesprawiedliwość.

Produkcja

Kolejni mlodzi przychodza i po chwili juz ich nie ma ... Brakuje ludzi do pracy Ci co przyjda szybko uciekaja jak zobacza wyplate.Praca bardzo ciezka pieniadze makabrycznie slabe!!!

Trak

Jeszcze trochę będzie gorzej. Płace za tą pracę to jakaś kpina młodzi trochę popracuja odbiorą wypłatę i uciekają bo lekko nie ma na traku nie szanowali doświadczonych pracowników a teraz wymagaja. sprzedaż palet ruszyła dostali nowych klijentów każą więcej robić a wypłaty takie same a pracy na olx aż się roi firmy tor pal coś powinno zdać wam do myślenia ze nikt nie chce tu przyjść za takie grosze są firmy lżejsze i lepszą kasę proponują. Sami się zdziwicie bo co chwilę słychać jak ktoś szuka pracy lub nie chce pracować wspólczujemy również chłopakom na wspornikach tam też nie mają lekko dodali im pracy brygadzisci ich ganiaja i na maxa na Kino robi się powoli to samo co kiedyś

@Trak

Panowie co wy piszecie jak wam brakuje poprzednigo kierownictwa to proszę bardzo tylko cofniij sie do opini i histori na zywo jak bylo zero scunku. Co zle ze teraz pytają i robią dawane propozycje. Mi nikt nie zmusza do wiekszej roboty jak chce to przychodzę na nadgodziny. Wiec o co chodzi. Robic wszędzie trzeba ja bym nie chcial za 100 czy dwie na smieciowach zapie....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOR-PAL;? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
brus79

walą w (usunięte przez administratora) na kasie i na czym się da drewno sprzedają obcym a nie swoim chodzi o opałowe z placu jak chciałem kupić to mistrz iruś powiedział że indywidualnie nie można to jedzie na rębak i n plac drzewny a prezes nie ma nic dopowiedzenia oni rządzą i niewiadomo gdzie się udać o coś kolwiek

Mi tu się podoba...

Firma dobra i ma potencjał,ale ludzie nią zarządzający rangi mistrz,planista to czyste kumoterstwo a nie wykfalifikowana kadra! A że ryba psuje się od głowy to tak to wygląda. Co do zarobków, to jak zawsze będzie mało ale uważam że mistrz nie powinien mieć zarobków kilku krotnie większych od kolegów fizycznie pracujących na liniach! Co do kadry poprzedniej to było wiadomo że firma ma zarabiać i przełożeni wiedzieli co robią. Wiadomo,mylili się bo nie myli się ten co nic nie robi i brakowało w tamtym czasie komunikacji pracownik -przełożony bo to był tylko monolog... Teraz jakiś dialog jest z pracownikiem ale to wynika z niewiedzy przełożonych którzy wraz z uzyskaną wiedzą wypną się na nas prędzej czy później. Czekają nas zmiany kierownicze ,ale czy to coś zmieni? Potrzebny jest ktoś kto scali firmę i wytłumaczy że mamy ten sam cel , zarabianie pieniędzy. A na ta chwilę to każdy dział działa osobno niemówiąc nic o utrzymaniu ruchu bo ten dział to w ogóle żyje swoim życiem,i nie rozumieją oni pracy na produkcji.

Nowy prezes miał dobry początek, ale teraz go na zakładzie nie ma. Czemu? Bo wydaje mu się, że wie, co się dzieje, a nie wie. Pewnie tak jak pani dyrektor wróci tam gdzie był wcześniej. Przysyłają takich co rozumy pozjadali.

Obecny pracownik

Coraz gorzej premia 16% też wiele za siebie nie mówi szukajcie oszczędności coś kosztem jakości takim bublem na rynek nie wejdziecie klient weźmie 1 transport i podziekuje jak zobaczy te rozsypujące się wsporniki a młodzi nie chcą pracować i nie będą pracować nie te czasy nawet Ukrainiec by nie pracował brygadzisci tylko naciskają bo maja stawkę a Ty robolu zapierdal..... bo jesteś od tego tak przede wszystkim bezpieczeństwo bhp czasami trzeba robić za kogoś bo ludzi nie ma czyja to wina narzekaliscie na poprzedniego prezesa R.L i wiele ludzi by oddalo by wrócił i zrobił porządek te dodatkowe sztuczne stanowiska podaj kawkę przynieś ciasto Ale co oczywiście kto musi zarobić na nich robole zlikwidujcie te sztuczne stanowiska to oszczędności nie będziecie musieli szukać na koszta wydziałowe a mechaników najlepiej postawić gęsiego bo po 3 chodzą jeden kleczyk.Dbajcie o starych pracowników bo jak się zmuwimy o podwyzke a jak nie to połowa odejdzie sami będzie pracować.

emeryt
@Obecny pracownik

Chlopie co ty piszesz. Poprzednik cial na czym mogl. Zabieral pieniadze za byle co i komu popadnie byleby kasa się zgadzala. A karanie zwolnienia za byle co a może ty do nielicznych przydupasow nalezales. Niech wrócą razem z bylym kierownikiem będzie lad i porządek. Och ty durniu... Nie mowie ze jest ok. Mi tez sie nie podobają pewne rzeczy ale tratkowanie poprzednie jak parobka tez mi sie nie widzi.

Wojtas

Praca jak praca nie rozumiem narzekan ze jest ciezko.Jezeli ma sie dobra brygade to wszystko mozna sobie poukladac tak ze i praca idzie jak nalezy.Co do pieniedzy to zgadzam sie z kolegami powyzej ze jest cieniutko.

Szymon

Praca ciężka ale pracować wszędzie trzeba za leżenie jeszcze nikt nie płaci....Właśnie gdyby jeszcze chcieli nam płacić wiecej

Krzysztof

Dziwic moze jedynie to ze torpal widzac sytuacje na rynku pracy nie robi nic aby utrzymac swoich ludzi.Szukalem pracy i po otrzymanych ofertach moge powiedziec ze Torpal jest najslabiej placaca firma w Kwidzynie.

Emeryt

Uwaga ! Uwaga ! Chowac sie torpal szuka jeleni . A teraz powaznie W tor palu pracuja ludzie albo przed emerytura ktorzy chca doczekac konca swojej kariery i ich rozumiem albo chorzy umyslowo w sumie tez ich rozumiem wkoncu sa chorzy.Zastanowcie sie bo Ci ktorzy odejda na emeryture juz nie wroca a mlody przyjdzie dostanie pensje i dziekuje za prace. Ludzie pracuja bardzo ciezko a w zamian dostaja marne pieniadze ! Zmotywujcie ludzi do pracy dajcie zarobic dobre pieniadze a przede wszystkim szanujcie swoich pracownikow bo starych jest coraz mniej...

Wiesław

Pracuje w tor palu juz 23lata i bede pracowal bo nie duzo mi zostalo do emerytury a w moim wieku ciezko znalesc prace.Po ponad 20 latach moge sprawiedliwie ocenic firme Plusy : - wyplata zawsze na czas - pieniadze na swieta i urlopowe - stabilne zatrudnienie Minusy: - Bardzo bardzo niska placa - fatalna atmosfera - brak szacunku dla pracownika - maszyny w fatalnym stanie technicznym - brak mozliwosci podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

P.R

Pani Karolino na szczescie juz nie jestem pracownikiem tor palu ! Doskonale Pani wie jakie sa zarobki i te 100zl przy nowej umowie niewiele zmieni.Ludzie pracuja po 20 lat i zarabiaja 2200 w porywach 2300 uwaza Pani ze to za 20 lat pracy sa wielkie pieniadze? Zastanowcie sie dlaczego wam ludzie uciekaja.Tracicie coraz wiecej ludzi i nic z tym nie robicie nie wyciagacie wnioskow.Juz nikt nie mowi zebyscie placili tyle co IP ale placcie aby czlowiek mogl godnie zyc.Praca na paleciarni czy na traku jest bardzo ciezka i ludzie oczekuja za nia godnych pieniedzy.Juz nie wspomne o magazynie bo tam co chwile nowi ludzie takiej rotacji jak tam w zyciu nie widzialem.

Firma poszukuje pracowników produkcji obecnie. @ P.R jesteś pracownikiem firmy? W takim razie Twoim zdaniem jak powinny plasować się zarobki na produkcji? Może niższa stawka obowiązuje tylko na początku?

Major

Bylem na rozmowie zaproponowano mi 1700zl netto. Ciekawe czy Pani ktora mi oferowala mi taka place zgodzilaby sie pracowac za tyle.Żałosna firma!

Szkoda że przez Panią z HR fajni ludzie odchodzą z firmy. Nowi przyjdą i pewnie szybko podziękują.

Drewko

Jo, pani drektor hr jest czad, skąd sie urwała to nikt nie wie, pojecia nie ma o ludziach, o zespole, zalozy kamizelke odblaskowa ibuty robocze na wizyte na wydziale w biurze kierownika i wielka integracja, macha i gestykuluje, porazka. Spelni sie, zalatwi prywatne intetesy rozwojowe i wroci do IP majac w d.... to co w torpalu sie dzieje

zbychu

Jo, daj spokój....bo ci dyrektorkę naślą....oderwaną od rzeczywistości. Będzie się uśmiechać i coś mówić...nie wiadomo co

krzych

Obserwator a dlaczego hr? A może wzorem niektórych riposty wzorem WUML

Zostaw merytoryczną opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn

• Jak się pracuje w TOR-PAL;?

Zobacz opinie na temat firmy TOR-PAL; tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TOR-PAL;
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Lotnicza 1/2
    82-500 Kwidzyn