Opinie o TOR-PAL; w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOR-PAL;. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TOR-PAL; o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOR-PAL; w Kwidzyn

Moja ukochana firma!

@nowy, jak długo już pracujesz w TOR-PAL? Odpowiada Ci atmosfera w obszarze firmy, w którym wykonujesz swoje obowiązki. Mankamentem w Twojej ocenie jest wynagrodzenie. Czy wraz ze stażem pracy, pracownik nie może liczyć na renegocjowanie warunków zatrudnienia?

Rose
@Karolina

Nie za daleko posuwacie się w tym serwisie ?

nowy

Witam jestem na tym portalu bo kumpel z brygady muwil ze cos tu piszą na temat wydzialu. Jestem młody pracownikiem na temat roboty. Ciężko cholernie ciężko a kasa marna wiec zastanawiam sie nad zmiana tym bardziej ze jestem na czasowej. Co do atmosfery to dziwie sie tym wpisom i bo nie zauwazylem złego traktowania przez przelozonych. Nie za bardzo wiem o co chodzi kierownik z mistrzem spotyka sie na śniadaniu z nami pyta czy mamy jakies tematy nie zauważyłem pzemodrzania przeciwnie mówi ze to my jestesmy fachowcami. Zastanawiam sie dlaczego i jakie powody sa by pisac nieprawdę. Robota mega cierzka na traku.

Czarny

Robol głupoty wypisujesz, szacunek tylko pozorny. Posłuchaj co i jak do nas musi. Słabo!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOR-PAL;? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
robol

I jesze jedno dostawales zawsze wolne jak potrzebowales szedles na planowane wolne. Czy miał czas dla ciebie czy korpomuezyna. Ogarnij sie piszecie bzdury szkoda ze na brygadzie sie nie ujawnisz tylko w necie ujadacie.

robol

Kolego pracownik bzdury opowiadasz przecie przychodzi przynajmniej do nas i zawsze pyra o zdanie i propozycje. Bzdury pierdzielisz a te rzeczy które sa zrobione na liniach chalach to nasze pimysly ale zrobil to co nie słucha. A ze gada o BHP i wymaga to norma. Tamten prztchodzil wysluchal chyba ze ciebie (usunięte przez administratora) Jak tak ci teskno za tym dobrym czasie to dawaj do niego. Ten przynajmniej slucha naszych propozycji i problemów a wiem ze i w sprawach pomocy pomogl chłopaka. Wiec nie pisz bzdur i daj sobie spokój. Chron na panie przed powrotem. Żebyś z korpomurzynem nie spierdzielak no chyba ze mieliście profity. Ten przynajmniej z brygadzistami daje dodadkowa kasę. Pozdro dla normalnych.

Za robotę się weźcie a większość ludzi co tu narzekają mają lewe rączki do roboty i pracować się nie chce. Uwarzam za nowego kierownika ze każdy kierownik powinien brać z niego przykład i każdy powinien taki być jeden minus Lipnie podwyżki w tym roku 3%indywidualnie a pieczarki najwięcej zyskają bo po co od średniej zakładowej jak taki co zarabia 4 tyś może więcej zyskać jak robol

Zgadzam się z tym, że nowy kiero nie potrafi słuchać, co on wie na temat pracy; tylko on się liczy i jego zdanie jest najwarzniejsze. Pracuje na traku od dobrych kilku lat i powiem wam jedno, ten nowy kierowniczek jest pokroju kiero RW tylko w innych rekawiczkach pracuje. Miałem z nim do czynienia, (usunięte przez administratora) nie wysłuchujac racji czlowieka.

trak

Witam zastanawiam sie czy właściciel tego portalu panuje nad jadem jaki co niektórzy wylewają. Ja tez jestem pracownikiem i pracuje na traku. Nie zgadzam się z korpomurzynem. Głupoty wypisujesz stary i zastanawiam sie dlaczego wyzywany nie reaguje. Ktos juz wcześnie pisam masz pytania wątpliwości to idź i go zapytaj. Ja bylem i info dostałem w swojej sprawi i tez nie bylem zadowolony ale rozmowa spoko. Chyba zawiść toba rządzi i brak odwagi. Bylo spotkanie z prezesem to czemu tez nie pytałeś tylko w necie pokazujesz sile i wyzywasz. Nikogo nie bronie tyko oni tez maja rodziny a to są pomówienia jak któryś wcześnie pisal o pemii.

W ostatnich Waszych komentarzach poruszacie kwestię podwyżek w TOR-PAL. A jak w tym momencie wygląda system premiowy w tym miejscu pracy? Możecie się wypowiedzieć na ten temat?

Premia jest taka sama dla pracownika jak i kierownika. Jak 17 o dla wszystkich. Nie wypisuj głupot.

Buhaha

Siedzicie i tylko narzekacie ze słabo płacą a zwolnić to żaden się nie chcę. Jest prosta polityka 2000tys na rękę pasuje to pracujesz nie pasuje to wyp... Dorośli jesteście to wy decydujecie co macie dalej robic, tylko problem jest taki że pracy i tak nie zmienicie bo mało co umiecie robić.

a kto to
@Buhaha

Idiotyczne, to według ciebie jak ktoś nie ma talentów i umiejętności to ma (usunięte przez administratora) za przysłowiową miche zupy! Nie wszyscy mogą być prezesami itp itd, ktoś musi robić czarną robotę, ale to nie znaczy że nie należy mu się godna pensja.

zenek

Korpomurzyn jakie chcesz fakty zadaj mu pytanie. Przeciez pytal czy sa jakies pytania nie masz odwagi zadac a tu wylewasz rzale. Ja tak jak trak pracuje troche i mam marne doświadczenia z przeszłości. Mi sie tez nie podoba ze robimy produkcje na planie jak na tablicy a premia lipna ale ktos ustala te zasady i to trzeba zmienić. Do niego jak pujdzie to przynajmniej wyslucha I cos sie dzieje. Pozdro dla hejterow.

trak

Do korpomurzyn. Mi to nie przeszkadza ze przychodzi bo przynajmniej teraz jest konketna inf. Na temat premi. Nie wiem ile ty robisz ale ja pamiętam czasy ze trzeba bylo zap... W soboty niedziele jak murzyn i nie wiedziales z kad i jak premia jak nie dostałeś kwitka. Szkoda ze jesteś taki odważny w necie a nie pójdziesz do niego i nie zapytasz. Byly spotkania z zarzadem byles pytales bo ja bylem i zadawalem pytania. A tu madrujesz i sie czepiasz chlopa. Ja tez chciałbym więcej zarabiać i czekamy z chłopakami na podwyzki. Zobaczym co będzie i będą decyzje.

byly

Do królika zmienila sie atmosfera na traku? Bo ja ucieklem za R.W. Jak teraz jest?

P.R

Przycisnelo tor pal ciagle wystawiaja oferty czyzby chetnych nie bylo? Wszyscy mlodzi uciekaja a oni nic z tym nie robia.Podpowiem podniescie stawki to i ludzi bedziecie mieli za takie pieniadze to tylko desperaci pracuja.Pozdrawiam zarzad

@P.R

TO PRAWDA AE TEZ TORPAL MA SWOJEJE ZALETY

Krolik

Czy Karolina ktora tak sie tu udziela i broni dobrego imienia firmy to nie pani Karolina.W. z biura z cieplej posadki ? Przyjdzie Pani na trak i zobaczy w jakich warunkach musimy pracowac wtedy niech Pani sie wypowiada.

Fresh
@Krolik

Przewiń niżej, ona jest moderatorem strony gowork.pl. Nikt mnie oraz kolegów z traka nie zmusza do pracy... Chyba co niektórzy w domu nie mogą narzekać, a za takie zachowanie w łeb i tutaj szukają ujścia w necie. Tak trzymajcie płaczki...

janek

Karolina a na co ci te informacje. Wywiad czy co. Kogo prezentujesz. Panowie uwaga bo byly kierownik sie uaktywnil i szuka plecow. Coraz czesciej go widac u has. jak wroci ja sie zwalniam. Moze juz u gory maja go dosyc i przypomnial sobie o nas. Wyciaga inf.

@..., nie mam kontaktu z pracownikami TOR-PAL; ponieważ nie jestem pracownikiem tej firmy. Pytam na tym forum o takie kwestie, które mogą być ważne dla tych osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tego pracodawcy. Jak Ty jako pracownik TOR-PAL; możesz ocenić aktualną sytuację wewnętrzną firmy?

zbychu

Kolego porzuce prace najlepiej niech wraca czasy jak bylim motywowani wczesniej na przerobie. Super bylo nie????. Za wszystko kara albo walić nadgodziny i walić. Jak tak ci teskno to zapisz sie na indywidualne wizyty do byłego bo jak pamiętam musiałem być umówiony. Przenoszą sie z traka bo jest ciężko ale o tym mówią wszyscy łącznie z kaskami.

Zostaw merytoryczną opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn

• Jak się pracuje w TOR-PAL;?

Zobacz opinie na temat firmy TOR-PAL; tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TOR-PAL;
2.5/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Lotnicza 1/2
    82-500 Kwidzyn